Oğlak Burcu Temmuz 2018 Yorumları

Oğlak Burcu Temmuz 2018

Sevgili oğlaklar ve yükseleni oğlak olanlar, Temmuz 2018 yorumlarından merhabalar efendiim 🙂

(Her zamanki hatırlatmamı müsadenizle bir kez daha yapıyorum 🙂 Burç yorumlarınızı okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz. Çünkü yükselen 1.evdir ve haritanın başlangıç noktasıdır.)

Temmuz ayı önemli. Bu ay bizleri iki tutulma bekliyor.

13 Temmuz’da yengeç burcunda bir Güneş tutulması görüyoruz,

27 Temmuz’da ise kova burcunda Ay tutulması.

Temmuz 2018 Astroloji Gündemi’ni buradan okuyabilirsiniz. Ay içerisinde meydana gelecek olan gezegenler arası önemli bütün açı kalıplarını da listeledim bu yazıda. Ayı planlamada yararlanabilirsiniz efendim.

Bu ayı gerçekten doğru anlamak gerekiyor.

Tutulmaların yanısıra bir de Merkür retrosu görüyoruz ay içinde. 26 Temmuz’da başlayarak Ağustos’ta devam ediyor.

Önemli bir haberim daha var :

9 Mart’tan bu yana retro konumda olan şans gezegeni Jüpiter, 10 Temmuz’dan itibaren düz hareketine dönüyor ! Hızlanıyor artık !

Yavaşladığı retro sürecinde etkisini tam olarak gösterememiş, pek de şanslar, fırsatlar getirmemiş Jüpiter, şimdi başlıyor yeni güzel sayfalar açmaya 🙂

Mevcut sayfaları da güzeleştirecek tabii 🙂 Hangi evinizde ise, o temalar üzerinden konuların daha hızlı aktığını, bir süredir yaşadığınız tıkanıklıkların geride kaldığını göreceksiniz artık.

Jüpiter halihazırda hangi burcun kaçıncı evinden geçiyor, o evin konuları neler ? Yani bu hızlanma bize ne konularda şanslar getiriyor, bunları anlatmak üzere de en kısa zamanda bir yazım olacak, hadi gene iyisiniz :))

 

Peki oğlaklar bu ay nasıl etkiler alıyor ?

Güneş, 23 Temmuz’a kadar yengeç burcunda, 7.evinizde. İlişkiler, evlilik, partner, partnere dair konular, ortaklaşa işler, ortağınızla iletişimler. Bu ay konular buralardan size.

Güneş tutulması da, tam karşınızda yengeçte gerçekleşeceği için yukarıda saydığım konularda temkinli hareket etmeniz, fevri çıkışlar ve ani kararlardan uzak durmanız gerekiyor. İki tutulmayı ve burçlara etkilerini de ayrıca anlatacağım önümüzdeki günlerde.

Merkür 26 Temmuz’a kadar, aslanda düz harekette. 8.evinizde yani. Ortaklaşa paralar üzerinden çokça iletişim görünüyor size. Ortak işlerden kazanılan paralar, miras, nafaka, prim, vb gibi.

26 Temmuz’da ise retroya başlıyor bizim Merkür !

Yukarıda anlattığım yönde konularınız, konu oluşturabilecek durumlarınız varsa, buralardan geçmişten süregelen bir şeyler tekrar düşecek önünüze. Bu kez halledilmek üzere.

Merkür retrosunda ortaklaşa elde edilecek hiçbir parada aceleci karar almamak gerekiyor. Eşin gelirleri ile ilgili de problematik olabilecek bir retro süreci açıkçası.

Venüs ise 10 Temmuz’a kadar aslanda. Parasal şanslar getiriyor size. Bu ay konunuz çoğunlukla para.

8.eviniz aktif çünkü.

8.evin evin temaları arasında zorlu meseleler, hastalıklar, ameliyatlar da olduğundan, bir yakınınızın ameliyat olarak bir probleminden kurtulması da olası. Venüs bu alanda. Bu bir kadın figür olabilir.

Mars kova burcunda, 27 Haziran’da retroya başlıyor ! Bu oldukça önemli bir gökyüzü gündemi.

Bir süredir kova burcunda yol alan Mars, 2.evinizde hareket ettiğinden odağınızı ve mücadele alanınızı iş ve para yapıyor. Buralara efor sarfediyorsunuz. Kendinize yeni gelir kaynakları oluşturmak ve maddi anlamda artık huzurlu hissetmek istiyorsunuz.

Aşağıdaki linkleri tıklayarak, Mars retrosundan ve burcunuza etkilerinden haberdar olabilirsiniz.

Mars kova transiti ve retrosunun genel etkileri burada.

Bu yazıda ise Mars retrosunun oğlak burcuna etkileri var.

28 Haziran’da ise Satürnyen yani Satürn etkili bir dolunay meydana geliyor.

Etkileri büyük ölçüde Temmuz’da yansıyacak tabii. O yüzden dolunay yazılarımın linklerini de aşağıya bırakıyorum sevgili okuyucularım 🙂

Dolunayın genel etkileri burada efendim.

Aşağıdaki her bir yazıda ise 3 burç için detaylı açıklamalar yer alıyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Sakin ve kontrollü ilerleyeceğiniz bir Temmuz diliyorum size 😉

Doğum haritası analiz talepleriniz yani astrolojik danışmanlık almak için anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirsiniz. Biliyorsunuz, önemli olan doğum haritamızdır. Haritamız bize özeldir.

Haritamızın aldığı etkilere göre olaylar ve durumlarla karşılaşırız yaşam yolunda.

Sevgiyle,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!