27 Temmuz 2018 Ay Tutulması-Terazi, Akrep, Yay

27 Temmuz 2018 Ay Tutulması-Terazi, Akrep, Yay

27 Temmuz 2018 Cuma günü, Türkiye saati ile 22:20’de kova burcunun 4 derecesinde güçlü bir ‘Ay tutulması’ meydana geliyor. Tutulmanın nasıl açılar eşliğinde gerçekleşeceğini görmek, genel çerçevesini anlamak için burayı tıklayabilirsiniz.

Şimdi burçlara etkilerine devam edelim. Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz tabii 🙂

Teraziler ve Yükseleni Terazi Olanlar :

5.evinizde meydana gelen bu ay tutulması aşk, çocuklar, hobiler, riskli yatırımlar, lüks alışverişler gibi temaları tetikliyor sizin için. Ay tutulması etkisiyle aşkta agresyon yaşayabilir, bazı farkındalıklarla mevcut durumları sonlandırma kararı alabilirsiniz.

Çocuklarınıza dair gündem başlıkları oluşabilir ya da bir süredir meşgul olduğunuz konularda bir sonuç alma, tamamlanma yaşanabilir. Bu dönem yapacağınız alışverişlere, tüketimlere de dikkat etmek gerekiyor. Borsada aktifseniz, maalesef biraz zorlayıcı, en azından beklentilerinizin altında bir dönem olacağını söyleyebilirim.

Doğum haritası analizi yaptırmak isteyen okuyucularım anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirler.

Akrepler ve Yükseleni Akrep Olanlar :

Ev, yuva, hane, anne, geçmiş gibi temaları kapsayan 4.evinizde bir ay tutulması meydana geleceğinden, aile bireyleri arasında uyumsuzluk, agresyon olası. Anneyle anlaşmazlık ya da annenin yaşamına dair gündem başlıkları  da oluşabilir açıkçası.

Geçmişten gelen, sürümcemede kalmış, sizi psikolojik anlamda epeyce zorlamış konulardan arınmak için ise çok uygun bir dönem sevgili okuyucularım. Bu sürecin, gökyüzünün sunduğu bu fırsatın, en yüksek hayrınıza hizmet etmesi adına, siz de elinizden geleni yapın, artık sizi sınırlayan düşüncelerden ruhunuzu kurtarın lütfen. Onlar size fayda etmiyor. Siz bunu çok iyi biliyorsunuz. Geçmişten arınmak ve özgürleşmek için olumlamalar yazım da belki bu ruhsal temizlik sürecinize katkı sağlar, bu da beni memnun eder 🙂

Doğum haritası analizi yaptırmak isteyen okuyucularım anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirler.

Yaylar ve Yükseleni Yay Olanlar :

3.evinizde bir ay tutulması gerçekleşiyor. İletişim, yakın çevre, kardeşler ve akrabaları simgeler 3.ev. Dolayısıyla kardeşinizin yaşamında yeni bir süreç ya da var olan bir şeyin tamamlanması söz konusu olabileceği gibi, akrabalarınıza dair yeni konular da oluşabilir. Komşularla agresyona da dikkat derim, kimselere uymayınız, hiç gerek yok. Küçücük bir şeyin büyüyebileceği zamanlardan geçiyoruz madem, öfkeleri kontrol etmek şart !

Ayrıca satış, pazarlama, sosyal medya, tanıtım alanlarında bir süredir çabaladığınız projeleriniz varsa, bu tutulma onlarda da bir sonuçlanma sağlayabilir.

İnternet üzerinden tanışabileceğiniz kişilerle yanlış dialoglar olası, bu dönemde bu tarz iletişimlere girmemek, tutulmanın etkilerinden korunmak adına  faydalı olacaktır efendim.

Doğum haritası analizi yaptırmak isteyen okuyucularım anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirler.

Ayrıca Temmuz 2018 Astroloji Gündemi’ni buradan okuyabilirsiniz.

Ay içinde gezegenler arasında oluşacak tüm önemli tüm açı kalıpları da yazının içerisinde mevcut.

Ayı planlamada bunlardan yararlanabilirsiniz.

Temmuz burç yorumlarınız ise aşağıda efendim !

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bu arada gökyüzünün tutulmaya da etkisi büyük olan önemli bir diğer gündem başlığı Mars retrosu !

Bu etkiden de haberdar olmanız fayda sağlayacaktır. Çünkü aylar boyu etki edecek yaşamlarımıza.

Mars retrosunun genel etkileri burada.

Aşağıda ise, Mars retrosunun her bir burç için ne anlama geldiği yer alıyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

 

Bu arada her haftanın başında, her bir günün detaylı analizini yaptığım haftalık yazılarımı paylaşıyorum efendim, takip edebilirsiniz.

Ay tutulmasının burçlara etkilerine devam edeceğiz 🙂

Görüşmek üzere,

Burçak Kayış

 

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!