Boğa Burcu Temmuz 2018 Yorumları

Boğa Burcu Temmuz 2018

Boğa burcunun Temmuz ayı yorumlarına hoşgeldiniiizz 🙂

(Burç yorumlarınızı okurken her zaman yükselen burcunuza öncelik veriniz.)

Bu ayın gündemi oldukça yoğun ! Kalabalık bir liste var efendim.

Ay içerisinde ‘Güneş tutulması’, ve ‘Ay tutulması’ var.

Ayrıca bir de Merkür retrosu yaşayacağız bu ay.

Sevindirici bir gelişmeyi de müjdeleyeyim : Jüpiter artık retrosunu bitirerek ileri hareketine dönüyor.

Bu ne anlama geliyor ?

Jüpiter hangi evimizde transit halinde ise, o evin temaları üzerinden şanslar, fırsatlar getirir bize. Ancak birkaç aydır bu şansların azaldığını görüyor, ‘Bu nasıl Jüpiter etkisi ? hani, nerede şanslar, fırsatlar ? gelmiyor bir şey !’ diyoruz. İşte bu retrodan kaynaklanıyordu. Jüpiter retroda iken, gücü azaldı ve etkilerini cömertçe sunamadı. Şimdi şahlanıyor, kuvvetlenip şanslar dağtmaya başlıyor bize 🙂

Temmuz 2018 Astroloji Gündemi yazımı da buraya bırakıyorum. Gündem kalabalık olduğundan Temmuz’u iyi anlamak, kontrollü ilerlemek gerekiyor. Temmuz’a ait bütün açı kalıplarını da yazdım. İşinize yarayacaktır.

Bu arada tutulmaların burçlara etkilerini ayrıca yazacağım, merak etmeyin 🙂

Şimdi boğalara detaylıca bakalım. Temmuz neler getiriyor onlara ?

Güneş, 23 Temmuz’a kadar yengeç burcunda, yani 3.evinizde. Bolca iletişim getirecek size. Kardeşlerle, akrabalarla ilgili konular da artıyor. Satış, pazarlama, tanıtım, yazma, paylaşma, öğretme, anlatma yönünde işleriniz varsa, Güneş onları da destekleyecektir.

23 Temmuz’da ise Güneş aslan burcuna geçiyor, bu kez 4.eviniz aydınlanıyor. Aile bireylerinizle meşgul olacağınız, evinizle ilgileneceğiniz, evinizde yenilikler yapacağınız bir süreç bekliyor sizi.

Merkür 26 Temmuz’ a kadar aslan burcunda. Yani 4.evinizde. Aile bireyleriyle iletişim, özellikle de geçmişten gelen konular ön planda.

26 Temmuz’da ise Merkür başlıyor retroya ! 4.evinizde retro yapacak. Geçmişten bugüne bir türlü halledilememiş konular, bu kez çözülmek üzere önünüze gelecek.

Ayrıca Merkür retrosunda evinizde bazı aletlerin bozulması gibi, tesisat problemleri gibi, bir şeylerin aksaması muhetemel görünüyor. Bir yenilenme olacak yaşam alanınızı oluşturan bazı bileşenlerde.

Bu arada belirteyim, Merkür retrosunu ayrı bir yazıda daha detaylı anlatacağım 🙂

Venüs, 10 Temmuz’a kadar aslan burcunda. Yani o da 4.evinizde. Bu evinizde bir vurgu var bakın. Bu ay konunuz aile, bu ay konunuz ev.

Venüs şanslar getiren, iyicil gezegenlerdendir. Bakın yeni eşyalar görünüyor size, net 🙂 Hoş dekoratif değişiklikler yapacaksınız siz, belli 🙂 Badana, boya, temizlik, tadilat, yeni koltuk, halı, vb. Ama ufacık bir vazo, çiçek de bir değişikliktir. Bir odanın havasını, çehresini değiştirir, iyi gelir.

Ama canlı çiçekler bulundurun evinizde ! Yaşamı simgeleyen canlı çiçekler. Yapma çiçekler yaşamıyorlar öyle değil mi? Onları evinize koyarsanız enerji alanınızı bozar, bereketinizi kesersiniz. Hastalıkları kendinize çekersiniz maazallah ! Canlı çiçekler, mis gibi değişiklikler dahil edin bu ay evinize. Bu ay tam da yaşam alanınızı güzelleştirmenin ayı sizler için !

 

Mars’ta ise önemli bir gündem var Temmuz içinde. Bir süredir kovada seyrinde olan Mars bu ay retro hareketine başlıyor ve bu durum aylarca sürecek. Aylarca Kova-Oğlak ekseninde kalacak Mars retrodan kaynaklı.

Oldukça önemli bir astroloji gündemi bu.

Mars kova transiti ve retrosunun genel etkileri burada.

Bu yazıda ise Mars retrosunun boğa burcuna etkileri var.

Tutulmaları anlatacağım yazılarımı da yakında yayınlayacağım 🙂

Nefis bir temmuz olsun sizler için !

Gökyüzünün size, haritanıza özel etkilerini öğrenmek isteyen okuyucularım, astrolojik danışmanlık için bana anlatburcak@gmail.com adresinden ulaşabilirler.

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!