13 Temmuz 2018 Güneş Tutulması-Yengeç, Aslan, Başak

13 Temmuz 2018 Güneş Tutulması-Yengeç, Aslan, Başak

Merhabalar efendim 🙂

13 Temmuz 2018’de yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması büyük önem arz ediyor bizler için. Önümüzdeki aylara şekil verecek, majör etkilere sahip bir tutulma.

13 Temmuz 2018 Yengeç Burcunda Güneş tutulması yazımı okuyarak tutulmanın genel çerçevesini, hangi açılar eşliğinde gerçekleşeceğini görebilirsiniz.

Şimdi burçlara etkilerine devam ediyoruz. Ama ne diyoruz ! Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz efendim. Bunu her astrologdan duyuyorsunuzdur, ben nedenini açıklamış olayım merak edenler için.

Yükselenimiz horoskobumuzda 1.evdir, haritamızın başlangıç noktasıdır ve öngörülerde hep yükselen kullanılır.

Güneş Tutulmasının YENGEÇ Burcuna Etkileri

Güneş tutulması doğrudan sizde gerçekleşiyor ve dolayısıyla en çok sizi ilgilendiriyor. Yaşamınızda yeni sayfalara merhaba diyorsunuz. Bir şeyler tamamlanarak dönüştürüyor sizi. Öğretiyor, büyütüyor, olgunlaştırıyor. Yaşam yolunda çok daha dingin, öğrenmiş, demlenmiş bir bakış açısı ile yürümeye devam ediyorsunuz yolunuzu. Farkındalığınız artıyor. Sistemin işleyişini, evrenin düzenini, yasalarını anlıyor, ilahi adaletin tecellisine şahit oluyorsunuz.

Hayatınızla ilgili yeni kararlar almak zorunda olduğunuzu, yaşamınıza yeni bir çerçeve kazandırmak zorunda olduğunuzu idrak ettiğiniz bir dönemeçe geliyorsunuz. Artık fedakarlıklardan, ilişkilerde ezilen taraf olmaktan, alttan almaktan vazgeçiyor, kendi değerinizi hatırlıyorsunuz.

Önümüzdeki birkaç ay içinde, yaşamınızda pek çok cesur yeni adım atacak, kimi zaman kendiniz de şaşıracaksınız. Burçak demişti derseniz 🙂

Güneş Tutulmasının ASLAN Burcuna Etkileri

Güneş tutulması 12.evinizde gerçekleşiyor. 6. ve 12.ev aksı üzerinde Güneş-Pluto karşıtlığı yaşıyor ve bu evlerin temaları üzerinden dönüşüyorsunuz. Sağlık, iş, çalışma, iş hayatındaki olumsuzlar, istenilen işi bulamama, ruhsal ve psikolojik zorlanmalar gibi birçok konuda sizi yıpratan zamanlardan geçtiniz. Artık bazı yüklerden arınmak istiyor, zaten arınmanız gerektiğini fark ediyorsunuz. Artık başka bakış açılarıyla yeni yollar çiziyorsunuz kendinize.

Maneviyatınızla ilgili zorlayıcı birkaç ay, özellik 1-2 ay yaşanabilir, bakın onu belirteyim. İlahi olanla ilşkinizin bozulması mümkün. Sistemin adaletini sorgulayacak, hayat üzerine çokça düşüneceksiniz bu süreçte. Değişecek, dönüşecek ve varmanız gereken bakış açılarına yükseleceksiniz. Emin olun, her şey hayrınıza olacak.

Güneş Tutulmasının BAŞAK Burcuna Etkileri

11.evinizde bir tutulma gerçekleşiyor. Hedefleriniz, yaşam yolunda gerçekleştirmek istediğinizi idealleriniz üzerinden sizi zorlayacak, yorarak, uğraştırarak açılacak bazı yeni sayfalar görünüyor sizlere.

Arkadaşlarınıza, dostlarınıza, çevrenizi bakışınızı değiştirecek bazı öğretici deneyimler de mümkün 11.ev söz konusu olduğundan. Aşkta da büyütecek, olgunlaştıracak, bunu biraz üzerek yapacak bir şeyler gördüm sanki 🙁

Kontrollü ilerleyin, agresif çıkışlardan uzak durun tutulmanın çok etkin olduğu bu yaz sürecinde. Bir anda silmeyin insanları. Empati kurun. Size ne kattıklarına bakın. Size yaptıkları iyiliklere odaklanın. Kimse mükemmel değildir. Onlardan mükemmel olmalarını beklemeyin. Olumluya, dostluğa, birliğe, sevgiye, tatlı dile her zamankinden daha çok sarılmalısınız. E bence siz bunu yaparsınız 🙂 Hadi bakalım 🙂 !

 

 

Temmuz’un önemli bir ay olduğunu belirteyim sevgili okuyucularım. Ay içerisinde iki tutulma ve Merkür retrosu var.

ve tabii birçok önemli açı kalıbını deneyimleyeceğiz.

Temmuz 2018 Astroloji Gündemi’ni buradan okuyabilirsiniz.

Ay içinde gezegenler arasında oluşacak bütün önemli açı kalıplarını sizlere fayda sağlamak adına listeledim. Olumlu ve zorlayıcı açıları (ki onlarda da bir hayır var elbet) sıraladığım iki ayrı liste bulunuyor yazımın içerisinde.

Ayı planlamada bu listeleri kullanabilirsiniz efendim. Önemli işleriniz için olumlu bir açı kalıbını kullanmak, girişimleri şanslı, destekleyici açılara denk getirmek, zorlu görünümlerde önemli adımlar atmamak, yolculuk yapmamak, ameliyat olmamak gibi. İşinize yarayacaktır, kullanınız.

Temmuz burç yorumlarınız ise aşağıda !

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bu arada gökyüzünün çok önemli bir diğer gündemi Mars retrosu ! Bu etkiden de haberdar olmanız fayda getirecektir. Aylar boyu yaşamlarımızda olacak bir gök gündemi.

Mars retrosunun genel etkileri burada.

Aşağıda ise, Mars retrosunun her bir burç için ne anlama geldiği yer alıyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!