13 Temmuz 2018 Güneş Tutulması-Terazi, Akrep, Yay

13 Temmuz 2018 Güneş Tutulması-Terazi, Akrep, Yay

Güneş tutulmasının burçlar için etkilerini konuştuğumuz yazı serisine devam ediyoruz kıymetli okuyucularım 🙂

Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz lütfen.

Bunu her astrologdan duyuyorsunuz, değil mi 🙂

Ben nedenini açıklamış olayım merak edenler için.

Yükselenimiz horoskobumuzda 1.evdir, haritamızın başlangıç noktasıdır ve öngörülerde hep yükselen kullanılır. İşte bu yüzden hep böyle söylüyoruz 🙂

 

13 Temmuz 2018’de yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması büyük önem arz ediyor hepimiz için. Önümüzdeki aylara şekil verecek, özellikle Temmuz ve Ağustos’ta çok etkin olacak, büyük bir tutulma.

13 Temmuz 2018 Yengeç Burcunda Güneş tutulması yazımı okuyarak tutulmanın genel çerçevesini, hangi açılar eşliğinde gerçekleşeceğini görebilirsiniz.

Güneş Tutulmasının TERAZİ Burcuna Etkileri

10.evinizde yaşayacaksınız tutulmayı. Güneş tutulması yeni sayfalar, yeni dönemler başlattığından bu evin konuları üzerinden yenilikler dahil olacak yaşamınıza.

10.ev iş, kariyer demektir. Toplumdaki yerimiz, statümüz, sahip olduğumuz sıfatlar demektir. Ebeveyn olmak, eş olmak gibi de sıfatları içerir.

Tutulma derecesine Pluto karşıt açı yapıyor. Yani bir düzeni yıkıp yenisini getirecek yaşamınıza. Değiştirip dönüştürecek herkes gibi, sizi de.

Yıkmak derken de gözünüzü korkutmayı asla istemem. Değişiklik oldukça somut bir şey olabileceği gibi, bir bakış açısı değişikliği, bir alışkanlığın bırakılması bile olabilir.

Bu evin temaları doğrultusunda iş değişikliği yaşayabilirsiniz mesela. Terfi de edebilirsiniz, işten de çıkabilirsiniz. artık yapmak istediğiniz işi fark edip, mevcut düzeninizi terk edebilirsiniz ayrıca.

Yine 10.ev olduğundan evlenme de olabilir söz konusu değişim, boşanma da. Haritanızın alacağı etkilere göre tutulma, olumlu ya da olumsuz sonuçlar getirecektir açıkçası. Özetle bunu söyleyeyim. Doğum haritası analizi yaptırmak, yani astrolojik danışmanlık almak isteyen okuyucularım anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirler.

Güneş Tutulmasının AKREP Burcuna Etkileri

Tutulma 9.evinizde gerçekleşiyor. Önemli bir evdir, yaşamımızın kalitesini belirler. Bu evin konuları üzerinden alınacak kararlar yaşam çerçevemize şekil verir.

9.ev eğitim, öğretim, yurt dışı bağlantılı konular, basın, yayıncılık, hukuk, davalar, iletişim, eğitmenlik, yabancı dil, bilgi paylaşımı, uluslararası ticaret demektir.

Bu konular üzerinden dönüştürü yenilikler yaşayacaksınız sizler de. Yeni bir eğitim programına başlamak üzere kesin karar alabilir, akademik adımlar atabilirsiniz. Okul yaşamınızda bölüm değiştirmek gibi değişiklikler yapabilirsiniz.

Hukuksal bir davanız sonuçlanabilir.

Yabancı ülkelerle ilgili yeni planlar yapabilirsiniz.

İletişim, satış, pazarlama, internet, vb alanlarda aktif olacağınız yeni bir sürece giriş yapıyor olabilirsiniz.

Tutulmanın sizlere neler getireceğinin yanısıra, yılın önemli döngülerinden nasıl etkileneceğinizi öğrenmek adına doğum haritası analizi yaptırmak isteyen okuyucularım anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirler. Aslolan doğum haritamızın nasıl etkiler aldığıdır çünkü.

Güneş Tutulmasının YAY Burcuna Etkileri

Tutulmayı 8.evinizde yaşayacaksınız efendim. Bu da parasal anlamda yeni bir çerçeve, şu ana kadar olandan farklı bir düzen getirecek size.

Bu ev, kredi, burs, miras, nafaka, prim, sigorta, ortaklaşa ticari faaliyetlerden elde edilen paraları simgeler.

Tutulma etkisiyle bir bursunuz bitebilir, bir kredi ödemesini tamamlayıp artık rahata erebilirsiniz. Ya da bir kredi alır, yeni bir ödeme planına başlarsınız. Nafaka, miras konularında beklentileriniz varsa, tutulma bu konularınıza da şekil verecektir.

Tutulmanın olumlu mu, yoksa olumsuz mu (ki olumsuz görünende de bir hayır vardır elbet ama), sevindirecek bir gelişme mi, yoksa biraz yoracak, yıpratacak bir değişiklik mi getireceği esasen haritanıza bağlıdır.

Tutulma haritanızdaki gezegenlerle açı yapıyor mu, nasıl açılar yapıyor, esasen cevaplar oradadır. Doğum haritası analizi yaptırmak, yani astrolojik danışmanlık almak isteyen okuyucularım anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirler.

 

Yaşam yolunda sevindirecek yeni sayfalar getirsin tutulmalar herkese !

Temmuz’un gerçekten önemli bir ay olduğunu tekrar vurgulamak isterim sevgili okuyucularım. Ay içerisinde iki tutulma ve Merkür retrosu var.

ve tabii gezegenler arasında birçok önemli açı kalıbını göreceğiz. Özellikle tutulmalara eşlik eden açı kalıpları kontrollü ilerlememiz, sakin olmamız, kimselere uymadan, tertemiz kendi yolumuzu yürümemiz gerektiğini söylüyorlar bize. Temmuz’u aşağıya bırakayım da, bakın şöyle bir.

Temmuz 2018 Astroloji Gündemi’ni buradan okuyabilirsiniz.

Ay içinde gezegenler arasında oluşacak bütün önemli açı kalıpları da yazının içinde mevcut.

Ayı planlamada onlardan da yararlanabilirsiniz.

Temmuz burç yorumlarınız ise aşağıda !

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bu arada gökyüzünün çok önemli bir diğer gündemi Mars retrosu ! Bu etkiden de haberdar olmanız fayda getirecektir. Aylar boyu yaşamlarımızda olacak bir gök gündemi.

Mars retrosunun genel etkileri burada.

Aşağıda ise, Mars retrosunun her bir burç için ne anlama geldiği yer alıyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

2-8 Temmuz haftasının astrolojik değerlendirmelerini ise buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Her haftanın başında, her bir günün detaylı analizini yaptığım haftalık yazılarımı paylaşıyorum efendim, takip edebilirsiniz.

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!