İkizler Burcu Temmuz 2018 Yorumları

İkizler Burcu Temmuz 2018

İkizler burcunun Temmuz 2018 yorumlarına hoşgeldiniz sevgili okuyucularım 🙂

(Burç yorumlarınızı okurken her daim yükselen burcunuza öncelik veriniz.)

Temmuz gündemi yoğun ! Liste uzun.

Ay içerisinde ‘Güneş tutulması’, ve ‘Ay tutulması’ var.

Ayrıca bir de Merkür retrosu deneyimleyeceğiz bu ay.

Güzel bir gelişmenin de müjdesini vereyim : Jüpiter retro konumdan çıkarak ileri hareketine dönüyor artık !

Bu retronun bitimi ne anlama geliyor peki ?

Jüpiter hangi evimizden geçiyorsa, o evin konuları doğrultusunda şanslar getirir bize. Yeni fırsatlar doğurur. Ancak birkaç aydır bu alanlarda şanslar, fırsatlar elde edemediğimizi düşünüyor ve ‘Hani Jüpiter bu evimden geçerken bu konularda şanslı olacaktım ?’ diyoruz.

İşte bu durum Jüpiter’in retro yani geri harekette olmasından, hızının yavaşlamasından kaynaklanıyordu. Jüpiter retro pozisyonda iken, gücünü tam olarak yansıtamadı ve etkilerini çok da hissedemedik. İşte şimdi hızlanıyor ve kuvvetleniyor Jüpiter ! Bu da yaşamımıza olumlu yansımalarının olacağını, artık çok daha net ve gerçekten şanslı hissettirecek gelişmeler getireceğini gösteriyor.

Temmuz 2018 Astroloji Gündemi yazımı buraya bırakayım efendim. Çünkü ne dedik ? Gündem kalabalık. Temmuz’u iyi anlamak, analiz etmek ve kontrolü kaybetmeden yol almak gerekiyor. Temmuz’un bütün açı kalıplarını da yazdım bu yazıda. Onları da önden bilin ve kullanın isterim 🙂

Bu arada hem Güneş, hem Ay tutulmasının burçlara etkilerini ayrıca yayınlayacağım 🙂

Bunlar çok önemli gelişmeler.

Şimdi ikizler ne durumda, Temmuz’dan nasıl etkileniyorlar, bakalım.

Güneş, 23 Temmuz’a kadar yengeç burcunda, yani 2.evinizde. Konunuz para. Yeni paralar, yeni kaynaklar, ödemeler, harcamalar, mülk edinme, yatırım konuları. Buralardan gelişmeler var size. Yeteneklerinizden para kazanacak, kendinize yeni olasılıklar yaratacaksınız. Tam zamanı, atılım enerjisinde olun lütfen.

23 Temmuz’da ise Güneş aslan burcuna geçiyor, yani bu kez 3.evinizde yol almaya başlıyor. Her tür iletişiminiz artacak. Bolca yazışacak, görüşecek, buluşacak, konuşacak, anlatacaksınız. İrtibat kurmak istediğiniz kişiler varsa, Güneş’in bu süreçte size destek olacağını bilin.

Merkür 26 Temmuz’ a kadar aslan burcunda. Yani 3.evinizde. İletişimi Merkür de kuvvetlendiriyor. Kardeşlerle, akrabalarla ilgili konular da görünüyor.

26 Temmuz’da ise Merkür retroya başlıyor ! 3.evinizde retro yapacağına göre eski okul arkadaşlarınızla karşılaşırsınız, birbirinizi sosyal medyadan bulursunuz. Eskiden komşu olduğunuz kişiler tekrar çıkar karşınıza. Kardeşlere, yakın çevreye dair konular bir kez daha önünüze gelir. İletişimde yanlış anlaşılmalara ya da kendinizi tam olarak ifade edememe gibi etkilere de açıksınız bu arada. Sözleri iyi seçmekte fayda var Merkür retro sürecinde.

Merkür retrosunu, ayrı bir yazıda daha da detaylandıracağım, bilginize 🙂

Venüs, 10 Temmuz’a kadar aslanda, yani o da 3.evinizde. Bol bol iletişim, iletişim iletişim yani bu ay.

Venüs şans getiren, iyicil etkilere sahip bir gezegendir. İletişime dair şanslara da açık olacaksınız Venüs-aslan transitinde. Sonra başak burcuna geçince aile bireyleriyle ve evinizle meşguliyetler, oralardan gelen şanslar devreye girecek.

Mars için önemli bir haberim var. Bir süredir kovada seyrinde olan Mars bu ay retro harekete başlıyor ve bu durum aylarca sürecek. Aylarca Kova-Oğlak ekseninde kalacak Mars retro konumundan kaynaklı.

Oldukça önemli bir astrolojik gündem bu. Mutlaka etkilerinden haberdar olunuz. Aşağıda hepsi detaylıca yer alıyor.

Mars kova transiti ve retrosunun genel etkileri burada.

Bu yazıda ise Mars retrosunun ikizler burcuna etkileri var.

Tutulmaları anlatacağım yazılarımı da öncesinden yayınlayacağım 🙂

Harika bir temmuz olsun !

Bu arada iletişim kutusundan soruyorsunuz sevgili okuyucularım.

Gökyüzünün size, doğum haritanıza özel etkilerini öğrenmek, astrolojik danışmanlık almak için bana anlatburcak@gmail.com adresinden ulaşabilirsiniz. Çünkü aslolan haritamızdır. Her bir bireyin haritası, parmak izi gibi eşsizdir. Gezegenlerimizin konumu, aldığımız transitler, açılar doğrultusunda olaylar ve durumlar yaşarız. Dediğim gibi, analiz talepleriniz için anlatburcak@gmail.com‘ a mail atabilirsiniz.

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!