27 Temmuz 2018 Ay Tutulması-Koç, Boğa, İkizler

27 Temmuz 2018 Ay Tutulması-Koç, Boğa, İkizler

27 Temmuz 2018 Cuma günü, Türkiye saati ile 22:20’de kova burcunun 4 derecesinde bir ‘Ay tutulması’ meydana geliyor. Tutulmanın nasıl açılar eşliğinde gerçekleşeceğini görmek, genel çerçevesini anlamak için burayı tıklayabilirsiniz.

Şimdi burçlara etkilerine geçelim. Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz efendim.

Koçlar ve Yükseleni Koç Olanlar :

Tutulma 11.evinizde gerçekleşiyor. Bu evin temaları üzerinden bir tamamlanma, bir sonuçlanma getiriyor yaşamınıza. 11.ev ideallerdir, amaçlardır, yaşam yolunda önemli hedeflerinizdir. Siz de tutulma etkisiyle bir hedefiniz doğrultusunda netleşebilir, farkındalık yaşayabilir, hatta belki bir planınızdan vazgeçebilirsiniz.

Bu ev aynı zamanda takım çalışmalarını, grup faaliyetlerini, bir parçası olduğunuz toplulukları simgeler. Bir faaliyetin tamamlanması, bir gruptaki görevinizin bitimi, bir üyeliğinizin sonlanması da söz konusu olabilir. Tutulmanın genel çerçevesini anlattığım yazımın linkini, giriş kısmından okuyunuz efendim, zorlu bir tutulma zira.

5-11.evleriniz aktifleşecek bu tutulma etkisiyle. Dolayısıyla yukarıda saydığım konulara ek olarak aşk, çocuklar, hobiler, borsadaki yatırımlar, riskli girişimler gibi konularda dikkatli olunuz. Korumacı ve huzura odaklanan bir biçimde yol almanız tutulma sürecini kolay atlatmanızı sağlayacaktır.

Boğalar ve Yükseleni Boğa Olanlar :

10.evinizde, zorlu açılar eşliğinde bir ay tutulması gerçekleşiyor. Dolayısıyla iş ve kariyer konularında, bir zorunlu tamamlanma, işi bırakma, işten çıkma, yeni bir alana geçme isteği ya da ruhsal anlamda zorlayacak bir görev, bir sorumluluk söz konusu olabilir. Aile büyüklerine dair sürümcemede kalmış konular varsa, onlarda da bir netleşme süreci olacaktır tutulma ve sonrasındaki özellikle 1 aylık dönem.

4-10.ev aksınız tutulma ile tetikleniyor. Bu süreçte aileniz ve işiniz arasındaki dengeyi de iyi tutturmanız gerekecek. İş nedeniyle bir taşınma, yer değişikliği de olası.

İkizler ve Yükseleni İkizler Olanlar :

9.evinizde, zorlayıcı etkiler altında Marsiyen bir tutulma gerçekleşiyor. Bu ay tutulması, size yaşam çerçevenize dair önemli farkındalıklar getirecek, içinizde değişim isteği uyandıracaktır. Mevcut çerçevenizde bir şeyleri değiştirmek isteyecek, yaşam kalitenizi artırma yönünde harekete geçeceksiniz. Ama duygusal anlamda biraz zorlayıcı farkındalıklar kastediyorum. Yeniden motivasyonunuzu toplamalı, öğrendiklerinizle daha güçlü devam etlemlisiniz yolunuza.

Bu ev aynı zamanda inançlar, din, fesefe konularını kapsadığından, inançlarınız üzerinden psikolojik zorlanmalar da mümkün.

Ayrıca eğitime, yurt dışı bağlantılı konulara, hukuksal meselelere vurgu yapıyor 9.evinizde meydana geleceği için. Bu süreçte hızlı duygusal kararlar almamalı, yeni bir adım için beklemelisiniz.

Uzak yerlere seyahatlerde de açıkçası sorun yaratabilecek bir tutulma. Temkinli olmakta fayda var sevgili okuyucularım.

 

Ayrıca Temmuz 2018 Astroloji Gündemi’ni buradan okuyabilirsiniz.

Ay içinde gezegenler arasında oluşacak tüm önemli tüm açı kalıpları da yazının içerisinde mevcut.

Ayı planlamada bunlardan yararlanabilirsiniz.

Temmuz burç yorumlarınız ise aşağıda efendim !

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bu arada gökyüzünün tutulmaya da etkisi büyük olan önemli bir diğer gündem başlığı Mars retrosu !

Bu etkiden de haberdar olmanız fayda sağlayacaktır. Çünkü aylar boyu etki edecek yaşamlarımıza.

Mars retrosunun genel etkileri burada.

Aşağıda ise, Mars retrosunun her bir burç için ne anlama geldiği yer alıyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

 

Bu arada her haftanın başında, her bir günün detaylı analizini yaptığım haftalık yazılarımı paylaşıyorum efendim, takip edebilirsiniz.

Tutulmanın ve yılın önemli diğer etkilerinin yaşamınıza tam olarak neler getireceğini öğrenmek, doğum haritanızı anlamak, nasıl potansiyellerle, nasıl yaşamsal planlarla doğduğunuzu öğrenmek adına astrolojik danışmanlık almak, doğum haritası analizi yaptırmak için anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirsiniz.

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!