13 Temmuz 2018 Güneş Tutulması-Koç, Boğa, İkizler

13 Temmuz 2018 Güneş Tutulması-Koç, Boğa, İkizler

Merhabalar sevgili okuyucularım 🙂

13 Temmuz 2018’de yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş tutulması, halihazırda çok önemli bir gündem ve önümüzdeki aylara şekil verecek.

13 Temmuz 2018 Yengeç Burcunda Güneş tutulması yazımı okuyarak tutulmanın genel çerçevesini, hangi açılar eşliğinde gerçekleşeceğini görebilirsiniz.

Şimdi burçlara etkilerine başlıyoruz. Ama ne diyoruz ! Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz efendim. Bunu her astrologdan duyuyorsunuzdur, ben nedenini açıklayayım merak edenler için.

Yükselenimiz horoskobumuzda 1.evdir, haritamızın başlangıç noktasıdır ve öngörülerde yükselen kullanılır.

Güneş Tutulmasının KOÇ Burcuna Etkileri

Tutulmayı 4.evinizde yaşıyorsunuz. Ev, yuva, yaşam alanı, güvenlik, tadilat, dekorasyon, aile, aile bireyleriyle ilişkiler, geçmişten gelen konular, ailenin kadın figürleri, ayrıca geleneksel değerler, vatan sevgisi, hoşgörü, empati temaları bu evin temaları arasındadır.

Tutulma etkisiyle taşınabilir, evinizde değişiklikler yapabilir, arızalanan ev eşyaları sebebiyle eviniz için yeni alışverişler yapabilirsiniz. Anneyle iletişiminiz, aileyle ilişkilerinizde yeni bir dönem başlayabilir. Onların yaşamlarında belirgin, kadersel yeni sayfalar açılabilir.

Geçmişten gelen, aile ile ilgili meselelerde tamamlanma, yeni başlangıçlar olabilir. Güneş-Pluto karşıtlığı ile gerçekleşen bu tutulma 4. ve 10.ev aksında bir hareketlilik yarattığından işiniz ve eviniz arasındaki dengede yeni bir dönem başlatacaktır. Hayırlar getirsin 🙂

Güneş Tutulmasının BOĞA Burcuna Etkileri

3.evinizde yaşıyor ve 3. ve 9.ev aksınızda bir hareketlilik yaşıyorsunuz. Gerçekleşen bu tutulma ile satış, pazarlama, tanıtım, yurt dışı bağlantılı yeni bir sayfa açabilir, bir yüksek öğretim kararı alabilir, basın, yayıncılık, iletişim, eğitim, bilgi paylaşımı, sosyal medya konularında yeni başlangıçlara adım atabilirsiniz. Ayrıca hukuk da 9.evin temaları arasında olduğundan, mevcutta bir davanız varsa, buradan bir sonıuçlanma gelebilir. Bir dava da başlatma kararı alabilirsiniz.

Bu ev, genel yaşam çerçevemizi belirleyen bir alan olduğundan, uzun vadede yalamınıza yön verecek her tür konuda önemli adımlar olacaktır tutulma etkisiyle. Hayat kalitenizi artıracak bir şeyler başlayacaktır. İstediğiniz değişimleri getirmesini dilerim 🙂

Güneş Tutulmasının İKİZLER Burcuna Etkileri

2.evinizde yaşacaksınız Güneş tutulmasını. Parasal her tür konuyu vurgulayacak bu tuulma. Önümüzdeki aylara şekil verecek. Ancak Temmuz boyunca etkiler maximumda olacak. Alacaklarınız, ödemeleriniz, kendi bireysel kazançlarınız ve ortaklaşa kazançlarınızda yeni ve dönüştürücü bir dönem başlıyor. Bir kredi ödemesini tamamlayabilirsiniz. Bir bursunuz vardır mesela, süresi biter ve sonlanır. Bir miras konunuz vardır, paylaşımlar kesinleşir ve netleşirsiniz. Bu ev, çalışılmadan elde edilen paraları yönettiğinden kredi, miras, nafaka, burs gibi konularda yeni gelişmelere açıksınız.

2. ve  8.ev aksınız hareketleniyor. Neler var 8.evin temaları aarsında ? Zorlu meseleler, ağır psikolojik sorunlar, bunalımlar. Spiritüel konular. Müthiş dönüştürücü ve geliştirici bir etki yaratabilir tutulma sizde ve sizi yıpratan takıntılı düşüncelerinizden, psikolojik sorunlarınızdan arınabilirsiniz.

Çoktandır iç huzuru anlamında epeyce yorulduğunuz süreçlerden geçtiniz. Artık zihninizi, ruhunuzu temizleme zamanı. Siz bu ferahlığı çoktan hak ettiniz. Tutulmayı vesile kılın, olur mu ? Yararlanın bu enerjiden. Yeni mis gibi sayfalar açılsın ömrünüzde !

 

Temmuz önemli bir ay sevgili okuyucularım. Ay içerisinde iki tutulma ve Merkür retrosu var.

ve tabii birçok önemli açı kalıbı gerçekleşecek.

Temmuz 2018 Astroloji Gündemi’ni buradan okuyabilirsiniz.

Ay içerisinde gezegenler arasında oluşacak bütün önemli açı kalıplarını sizler için listeledim. Olumlu ve zorlayıcı, olumsuz açıları (ki onlarda da bir hayır var elbet) sıraladığım iki ayrı liste bulunuyor yazımın içerisinde.

Ayı planlamak için bu listeleri kullanabilirsiniz efendim. Önemli işleriniz için olumlu bir açı kalıbını kullanmak, girişimleri şanslı, destekleyici açılara denk getirmek, zorlu görünümlerde önemli adımlar atmamak, yolculuk yapmamak, ameliyat olmamak gibi. İşinize yarayacaktır, kullanınız.

Temmuz burç yorumlarınız ise aşağıda !

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bu arada gökyüzünün çok önemli bir diğer gündemi Mars retrosu ! Bu etkiden de haberdar olmanız fayda getirecektir. Aylar boyu yaşamlarımızda olacak bir gök gündemi.

Mars retrosunun genel etkileri burada.

Aşağıda ise, Mars retrosunun her bir burç için ne anlama geldiği yer alıyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!