27 Temmuz 2018 Ay Tutulması-Yengeç, Aslan, Başak

27 Temmuz 2018 Ay Tutulması-Yengeç, Aslan, Başak

27 Temmuz 2018 Cuma günü, Türkiye saati ile 22:20’de kova burcunun 4 derecesinde bir ‘Ay tutulması’ meydana geliyor. Tutulmaya nasıl açıların eşlik ettiğini, genel çerçevesini görmek için burayı tıklayabilirsiniz. Biraz zorlu bir tutulma bu, açılarından haberdar olmanızı öneririm efendim.

Şimdi burçlara etkileriyle devam ediyoruz. Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz her zaman hatırlattığım gibi.

Yengeçler ve Yükseleni Yengeç Olanlar :

8.evinizde meydana gelen bu tutulma ile parasal kaynaklarınıza dair yeni durumlar oluşuyor yaşamınızda.

Ortaklaşa kazançlarınızda, kredi, burs, prim, sigorta, miras, nafaka gibi paralarda netleşmeler, sonuç almalar, beklenen alacakların elde edilmesi gibi olasılıklar doğuyor sizin için.

Bir borcun bitmesi, davası süren bir nafakanın netleşmesi, sürümcemede kalmış bir miras paylaşımının gerçekleşmesi gibi üretebilirsiniz ihtimalleri. Yeni bir parasal kaynağın doğması ya da mevcut olan bir gelir akışının, örneğin bir bursun bitmesi gibi olasılıklar görünüyor efendim.

Bu ev aynı zamanda sağlık konularını, ameliyatları simgeler. Şayet mümkünse, tutulmanın gerçekleşeceği 27 Temmuz ve öncesi-sonrası civarı günlerde ameliyat olmamak, mümkünse ertelemek fayda getirebilir. Zira Mars işin içinde ve tutulma zorlu açılar alıyor. Sezgilerinizi de tetikleyecek, yükseltecek bir tutulma bu ayrıca.

Gökyüzü gündeminin yoğun olduğu, önemli zamanlardan geçiyoruz. Doğum haritası analizi yaptırmak isteyen okuyucularım anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirler.

Aslanlar ve Yükseleni Aslan Olanlar :

Ay tutulması, 7.evinizde yani ilişkiler, evlilik, ortaklaşa işler, sözleşmeler, anlaşmalar alanınızda gerçekleşiyor. Tutulmanın haritanızda yer alan gezegen konumlarına olumlu ya da olumsuz açı yapmasına bağlı olarak yüzünüzü güldürecek ya da biraz zorlayabilecek (onda da bir hayır mutlaka vardır) olay ve durumlar getirecektir size.

Doğum haritanızın tutulmadan nasıl etkiler aldığının yanısıra, yıllık diğer önemli gökyüzü gündemlerinin size özel etkilerinden haberdar olmak isterseniz, astrolojik danışmanlık almak yani horoskop analizi yaptırmak için anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirsiniz. Çünkü esasen önemli olan doğum haritamızın aldığı etkilerdir.

Bu tutulma etkisiyle evliliğinizde sesler yükselebilir, agresyonun biraz fazla olduğu zamanlardan geçebilirsiniz açıkçası. İlişkide uyumsuzluklara, kontrollü davranılmaması halinde yol ayrımlarına müsait bir zemin var. Aynı şey iş ortağı olan okuyucularım için de geçerli. Olanı doğru analiz ederek, gerçekten ne istediğinizi, kalbinizin sesini dinleyerek ilerleyin lütfen. Hızlı kararlar pişmanlık getirebilir.

Başaklar ve Yükseleni Başak Olanlar :

6.evinizde bir ay tutulması meydana geliyor. Dolayısıyla size 6.evin temaları üzerinden bazı bitişler, tamamlanmalar ve farkındalıklar geliyor. Peki nelerdir bu evin temaları ?

İş, mesleki yaşam, çalışma hayatı, gündelik işler, iş ve iş dışında tüm sorumluluklar, hizmet alanları, sağlık, bakım, beslenme, ayrıca evcil hayvanlar.

Tutulma etkisiyle, gündelik yaşamınızda yer alan bir rutin sonlanabilir, günlük düzeninizde yeni bir akışa geçebilirsiniz. Sağlığa dair ilgilenmeniz gereken durumlar doğabilir. Diyeti, sağlıklı beslenmeyi takıntı haline getirmemeniz, kendi psikolojinizi kendi elinizle yormamanız gereken bir süreç ayrıca. Zamana yayarak, kendinizi zorlamadan yapın bir şeyleri lütfen. Ayrıca evcil hayvanınız varsa, onunla ilgili de biraz tatsız gündemler, uğraştıracak meşguliyetler doğabilir.

İş arkadaşlarıyla agresyona da dikkat derim. Temmuz böyle. Her yazımda özellikle vurguluyorum efendim. Suküneti, uyumu seçmemiz gereken zamanlar.

Bu arada Doğum haritası analizi yaptırmak isteyen okuyucularım anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirler.

 

Ayrıca Temmuz 2018 Astroloji Gündemi’ni buradan okuyabilirsiniz.

Ay içinde gezegenler arasında oluşacak tüm önemli açı kalıpları da yazımın içerisinde mevcut.

Ayı planlamada bunlardan yararlanmak işinizi kolaylaştıracaktır.

Temmuz burç yorumlarınız ise aşağıda !

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bu arada gökyüzünün tutulmaya da etkisi büyük olan önemli bir diğer gündem başlığı Mars retrosu !

Bu etkiden de haberdar olmanız fayda sağlayacaktır. Çünkü aylar boyu etki edecek yaşamlarımıza.

Mars retrosunun genel etkileri burada.

Aşağıda ise, Mars retrosunun her bir burç için ne anlama geldiği yer alıyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

 

Bu arada her haftanın başında, her bir günün detaylı analizini yaptığım haftalık yazılarımı paylaşıyorum efendim, takip edebilirsiniz.

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

 

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!