27 Temmuz 2018 Ay Tutulması-Oğlak, Kova, Balık

27 Temmuz 2018 Ay Tutulması-Oğlak, Kova, Balık

27 Temmuz 2018 Cuma günü, Türkiye saati ile 22:20’de kova burcunun 4 derecesinde bir ‘Ay tutulması’ meydana geliyor. Tutulmanın nasıl açılar eşliğinde gerçekleşeceğini görmek, genel çerçevesini anlamak için burayı tıklayabilirsiniz.

Şimdi burçlara etkilerine geçelim. Her zaman hatırlattığım gibi, okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz efendim.

Oğlaklar ve Yükseleni Oğlak Olanlar :

Tutulma 2.evinizde gerçekleşiyor. Bu evin temaları paradır, kazanmaktır, harcamalardır, yatırımlardır, emlak, mülk edinme gibi maddi konulardır ağırlıklı olarak. Yani bu da, tutulma size parasal gündemler getiriyor demektir.

Ancak tutulma biraz sert açılarda gerçekleşeceğinden, kontrollü ilerlemek, hızlı karar almamak, iyi hesap etmeden yatırım yapmamak, etraflıca düşünmeden büyük alışverişlere kalkışmamak gerekiyor.

Bununla birlikte beklemede kalmış parasal konularda da sonuç almanız olası. Tutulma şayet doğum haritanızda, yani bireysel horoskobunuzda yer alan gezegenlere olumlu açılar yapıyorsa, çok güzel neticeler de getirebilir.

Doğum haritası analizi yaptırmak, yani astrolojik danışmanlık almak isteyen okuyucularım anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirler.

 Kovalar ve Yükseleni Kova Olanlar :

Tutulma sizde gerçekleşiyor. Doğrudan 1.evinizde yer alan bir Ay tutulması etkisi, yaşamınız için önemli olacak, kadersel anlamda yolunuza şekil verecek yenilikler getirecektir. Tutulmaya zorlu açılar eşlik ettiğinden, sakin ve dingin bir enerjiye odaklanmalısınız. Çünkü içinizde birikmiş bir şeyler taşabilir. Duygusal dalgalanmalar getirecek bu tutulma size ve bu ruh halinizi yönetmeniz gerekecek.

Tutulma etkisiyle adım attığınız herhangi bir şeyde, olumsuzluk yaşayabilirsiniz açıkçası. Tutulma ve sonrası günler, yeni başlangıçlar için uygun değil. Yeni girişimleriniz için Ağustos ayında aslan burcunda gerçekleşecek Güneş tutulmasını beklemelisiniz.

Bununla birlikte bir süredir, sessiz sedasız hazırlığını yaptığınız, fikirleriniz, projeleriniz varsa onları ortaya çıkarmanız, neticelendirmeniz tutulma etkisiyle mümkün. Ama her anlamda kadersel yeni bir şeyler geliyor, orası net 🙂

Doğum haritası analizi yaptırmak, yani astrolojik danışmanlık almak isteyen okuyucularım anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirler.

Balıklar ve Yükseleni Balık Olanlar :

12.evinizde bir Ay tutulması meydana geliyor. Açıkçası 12.evi yorumlarken ‘Nasıl ifade edersem, okuyucuda olumsuz bir kodlanma oluşturmamış olurum, bilinçaltını kötü etkilememek için seçmem gereken en doğru kelimeler neler?’ noktasında zorlanıyorum. Kimseyi ürkütmek istemem, asla. Sadece şu var ki, 12.ev üstü örtülü bir alandır. Kapalı bir kutudur ve içinden ne çıkacağı önden tahmin edilemez. Kadersel bir alandır, örtülüdür, öngörülemez.

Örneğin para evinde gerçekleşen bir tutulma, parasal konularda gelişmeler getirir. Ama diyorum ya, bu ev farklı ve ne yaşanacağı, içinde neler sakladığı kestirilemiyor, getirileri sürprizli oluyor.

Ama birkaç uyarım olacak. Kandırılma, dolandırılma, arkanızdan çevrilen işler, habersiz gerçekleştirilen bir şeyler, hem fiziksel, hem ruhsal sağlık gibi konular açısından temkinli olmakta fayda var. Ne olacaksa, hayrınıza olsun, akışa güvenin.

Doğum haritası analizi yaptırmak, yani astrolojik danışmanlık almak isteyen okuyucularım anlatburcak@gmail.com‘a mail atarak bilgi alabilirler.

 

Ayrıca Temmuz 2018 Astroloji Gündemi’ni buradan okuyabilirsiniz.

Ay içinde gezegenler arasında oluşacak tüm önemli tüm açı kalıpları da yazımın içinde mevcut.

Ayı planlamada bunlardan yararlanabilirsiniz.

Temmuz burç yorumlarınız ise aşağıda efendim !

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bu arada gökyüzünün tutulmaya da etkisi büyük olan önemli bir diğer gündem başlığı Mars retrosu !

Bu etkiden de haberdar olmanız fayda sağlayacaktır. Çünkü aylar boyu etki edecek yaşamlarımıza.

Mars retrosunun genel etkileri burada.

Aşağıda ise, Mars retrosunun her bir burç için ne anlama geldiği yer alıyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

 

Bu arada her haftanın başında, her bir günün detaylı analizini yaptığım haftalık yazılarımı paylaşıyorum efendim, takip edebilirsiniz.

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!