Venüs Oğlak Burcunda 8 Ocak-1 Şubat 2021

Venüs Oğlak Burcunda 8 Ocak-1 Şubat 2021

Venüs 8 Ocak Cuma günü 18:41’de oğlak burcuna geçiyor ve 1 Şubat tarihine kadar oğlakta olacak sevgili okuyucularım.

Venüs, aşkı, sevgiyi, özel ve sosyal ilişkileri, sevgi bağlarımızı, sevdiğimiz şeyleri, keyif aldığımız şeyleri sembolize eder.

Bizi mutlu eden şeyler, hayatın güzellikleri, sanatsal konular, ayrıca alışverişler, şıklıklar, güzellikle ilgili konular Venüs yönetimindedir.

Bir süredir yay burcundaydı Venüs. Artık bu transit bitiyor.

Venüs 8 Ocak-1 Şubat arası olan dönemde oğlak burcunda olacak.

Bir gezegen hangi burçta ilerlemekte ise, o gezegenin temsil ettiği konular, o burcun enerjisine bürünür.

O konularda, o burcun bakış açılarında, o burcun tavrında, o burcun enerjisinde oluruz.

Aşkta, ilişkilerde oğlak tavrında bir dönem yaşanacaktır o yüzden.

Oğlak burcu ciddiyet sever. Gelenekseldir. Örfleri, adetleri önemser. Bu anlamda ilişkileri sağlam zemine oturtmak için güzel bir transit.

Devlet bağlantılı konularda, devlet dairelerinde yapılacak resmi işlemlerde destek verir ayrıca Venüs. Çünkü bunlar oğlak temalarıdır.

İşinizde otoriteden yana güzel şeyler olur 🙂 Sevineceğiniz gelişmeler yaşayabilirsiniz.

İşini büyütmek isteyenler, oğlağın disipliniyle, istikrarla güzel şeyler üretebilirler.

Şimdi Venüs’ün oğlak transitinin etkilerini burçlar bazında konuşacağız.

Öncesinde iletişim bilgilerimi veriyorum.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


(Yükselen burcunuza öncelik veriniz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 

Venüs 10.evinize geliyor.

İşiniz, üstlerinizle olan dialoglarınız, yönetimle, patronlarla ilgili konularınız, resmi işleriniz, devlet dairelerinde yapılacak işleriniz açısından pozitif bir transit.

İş hayatınız Venüsyen etkiler altında olacak bu süreçte. Yapacağınız şeylerden keyif alacaksınız. İşleriniz Venüs ile daha rahat akacak.

Konum sahibi kişilerden destekler olacaktır.

Resmi sonuç beklediğiniz konularda güzel neticeler de gelebilir 🙂


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

Venüs 9.evinize geliyor.

Yabancı kültürlerle ilgili kendinize yeni şeyler katacağınız, özellikle sanatsal anlamda yeni şeyler öğrenebileceğiniz, vizyonunuzu genişletecek güzel bir Venüs transiti olur bu sizin için 🙂

Şehirler arası ya da yurt dışı bağlantılı konular varsa gündeminizde, bunlar Venüs ile rahat ilerler.

Akademik çalışmalarınızda, yüksek öğrenim hayatınızda, özellikle otorite ile, yönetimle, kurallarla, prosedürlerle ilgili konularda, evrak işlerinde Venüs’ten desteğiniz var 🙂


İkizler ve Yükselen İkizler :

Venüs 8.evinize geliyor.

Borçlarınız, ödemeleriniz varsa, örneğin kredi kartı borcu gibi, onları küçültebilirsiniz bu süreçte.  Venüs size parasal konularda bir rahatlama getirebilir.

Hayatınızı kolaylaştıracak bazı bankacılık uygulamaları kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vergi, sigorta konularınız varsa, parayla ilgili yasal konular varsa, olumlu gelişmeler olabilir.

8.evin bir de ruhsal boyutu var sevgili okuyucularım. Korkular, şüpheler, karamsar bakış açıları, takıntılı düşünceler, bunlar da 8.evde. Venüs ruhunuza iyi gelecektir. Ruhsal enerjinizi, zihninizi temizleyeceğiniz, daha iyi hissetmeye başlayacağınız, güzel bir Venüs transiti bu sizin için.


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

Venüs 7.evinize geliyor.

Evliliğiniz/ilişkiniz, iş ortaklıklarınız üzerinden güzel bir Venüs etkisi alıyorsunuz. İlişkiler içinde keyifli bir dönem 🙂 Güzel şeyler yaşayabilirsiniz. Sizi mutlu edecek şeyler olabilir.

Bunlar dışında 7.ev, bizi herhangi bir alanda yönlendiren, rehberlik veren kişileri (örneğin spor hocası, müzik hocası gibi) ve danışmanları anlatır. Bu konularda da Venüs desteğiniz var. Bir alanda biriyle yol almak istiyorsanız, böyle bir bağlantı doğabilir. Hayatınızda böyle kişiler varsa, bağlantınız içerisinde samimiyetiniz artacaktır. Danışmanlıklar olabilir ayrıca.

Sizin için özel olan biri varsa, belki görüştüğünüz ama henüz adına ilişki diyemediğiniz bir durum varsa, aranızdaki bu bağ Venüs oğlakta iken bir ilişkiye dönebilir. Hatta oğlak enerjisiyle temeli sağlam, ciddi bir ilişki olabilir.


Aslan ve Yükselen Aslan :

Venüs 6.evinize geliyor.

6.ev iş, hizmet, astlar, çalışanlar, sağlık ve gündelik yaşam demektir.

İş ortamında güzel şeyler yaşayabilirsiniz Venüs ile. Sevineceğiniz yeni şeyler olabilir. Bir görevin, görev tanımınızın içinde bir sorumluluğun yeniden düzenlenmesi gibi mesela. Ayrıca işinizde arkadaş ilişkilerinizi de kuvvetlendirecektir Venüs.

Sağlık konusunda aşmaya çalıştığınız bir durum varsa, Venüs destek verecektir size. Güzel bir etki alıyorsunuz.

Evcil hayvanlarınız varsa, onlarla ilgili düzenleyeceğiniz, yenileyeceğiniz şeyler de olabilir. Problemli durumlar çözülebilir.


Başak ve Yükselen Başak :

Venüs 5.evinize geliyor.

Aşk ve ilişkiler açısından keyifli bir transit 🙂 5.ev zaten güzel bir ev. Şans evi de denir.

Sanatsal konularda, yaratıcılık gerektiren konularda, güzel şeyler yapabileceğiniz süreç.

5.evin temaları arasında hamilelik konusu da var. Çocuk sahibi olmak isteyenler için destekleyici bir dönem o yüzden. Çocukları olanlar, onlarla ilgili halletmek istedikleri şeyleri güzelce yapabilirler. Yoluna girmesini istediğiniz durumlar varsa, güzelce çözülebilir.


Terazi ve Yükselen Terazi :

Venüs 4.evinize geliyor.

Aile içi konular pozitif etki alıyor. Daha iyi anlaşacağınız, sorunlar varsa oturup çözeceğiniz, birbirinize sevginizi daha güçlü şekilde göstereceğiniz, güzel bir dönem.

Ayrıca eviniz için yeni güzel eşyalar alabilirsiniz, yenilemek istediğiniz şeylerde güzel ürünler bulabilirsiniz, yaşam alanınızı daha şık, daha konforlu bir hale getirebilirsiniz.

Aile içi mülk, konut, ev yaptırma ya da taşınma, ev alma, satma, kiralama konuları varsa, Venüs’ün desteği ile güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.


Akrep ve Yükselen Akrep : 

Venüs 3.evinize geliyor.

Arkadaşlarınızla, komşularınızla, yakın akrabalarınızla ilgili konular olumlu etki alıyor. Birbirinize desteğinizi, sevginizi göstereceğiniz şeyler olacaktır.

Kardeşlerinizle ilgili sorunlu durumlar varsa iyileşebilir. Aranız bozuksa düzelebilir. Ayrıca onların hayatında yeni güzel gelişmeler olabilir.

İşiniz satış, pazarlama, e-ticaret, sosyal medya alanlarında ise, faaliyetleriniz açısından  şanslı, verimli, iyicil bir süreç. İşinizden daha çok keyif almanızı sağlayacak güzel gelişmeler bekliyor sizi 🙂 Yeni yeni şeyler deneyeceksiniz keyifle 🙂


Yay ve Yükselen Yay :

Venüs 2.evinize geliyor.

Maddi anlamda güzel bir Venüs etkisi 🙂 Elinize, sizi rahatlatacak paralar geçebilir.

Yaptığınız işte kazançlarınız artabilir.

2.ev varlıklarımızı, sahip olduğumuz değerleri anlatır ve yeteneklerimizle de bağlantılı bir alan. Şu ana kadar fark etmediğiniz ya da görünür kılmadığınız bazı yeteneklerinizin üzerine gidebilirsiniz bu etkiyle birlikte. Kendinizi keşfedebilirsiniz.


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

Venüs 1.evinize geliyor !

Daha çok eğlenmek, hayattan daha çok keyif almak isteyeceğiniz, güzelliğinize, bakımınıza daha fazla özeneceğiniz, belki giyim kuşam alışverişleri yapacağınız, kendinizi yenilemek isteyeceğiniz bir dönem bu. Venüs geçişleri olumludur, keyiflidir 🙂 Biraz para harcatır ama 🙂

Sanatsal konularla meşgul olabilirsiniz. Yeni bir hobi, yeni bir meşguliyet eklenebilir hayatınıza. Kendinize yeni bir keyif alanı yaratabilirsiniz.

Venüs’ün 1.eve gelişiyle aşk hayatınızda da hareketlenme olabilir 🙂 Yeni tanışmalar, flörtler olabilir. Hayatınızda zaten biri varsa ya da evli iseniz, ilişkinin içinde bağınızı kuvvetlendirecek paylaşımlarınız olacaktır. Keyfiniz, uyumunuz artacaktır. Sorunlarınız varsa bu süreçte aşmak, anlaşmak, uzlaşmak çok daha kolay olur.


Kova ve Yükselen Kova : 

Venüs 12.evinize geliyor. Ruhsal alanda bir Venüs 🙂 Güzel !

Bir dinlenme, bir mola getirebilir size.

Günlük hayatınızın içinde iletişimler, koşturmalar, hareketlilikler azalabilir ve bu size çok iyi gelebilir. Bu dönemde keyif aldığınız şey, dinginlik ve sessizlik olacaktır.

Dengeye gelmek, kendinize vakit ayırmak, duygusal ihtiyaçlarınızı gözlemlemek, durup yaşam bileşenlerinize bakmak, kendinizi yenilemek için çok güzel bir transit.


Balık ve Yükselen Balık :

Venüs 11.evinizde olacak oğlak burcunda iken.

Burası arkadaşları, sosyal çevreyi anlatan alan.

Bu etkiyle arkadaşlarınızla, dostlarınızla yazışmalarınız artar. Haberleşmeleriniz artar. Size iyi gelecek dost sohbetleri olur.

İşinizde ekip içinde samimiyetiniz, birbirinize olan desteğiniz artar. Kendinizi ekip arkadaşlarınızdan yana şanslı hissedeceğiniz bir süreç.

Projelerimiz, hedeflerimiz demektir ayrıca 11.ev. Oğlak burcunun disiplini ile ilerleyeceğiniz, hedeflerinizde yol alacağınız, güzel bir dönem.


 Ocak ayı yorumlarınız aşağıda yer alıyor :

Koç Burcu Ocak 2021, Boğa Burcu Ocak 2021, İkizler Burcu Ocak 2021,

Yengeç Burcu Ocak 2021, Aslan Burcu Ocak 2021, Başak Burcu Ocak 2021,

Terazi Burcu Ocak 2021, Akrep Burcu Ocak 2021, Yay Burcu Ocak 2021,

Oğlak Burcu Ocak 2021, Kova Burcu Ocak 2021, Balık Burcu Ocak 2021

2021 burç yorumlarınız da aşağıda sevgili okuyucularım↓

Koç Burcu 2021, Boğa Burcu 2021, İkizler Burcu 2021, Yengeç Burcu 2021,

Aslan Burcu 2021, Başak Burcu 2021, Terazi Burcu 2021, Akrep Burcu 2021,

Yay Burcu 2021, Oğlak Burcu 2021, Kova Burcu 2021, Balık Burcu 2021

Aşağıdaki linklerde ise günceldeki transitler yer alıyor :

Jüpiter Kova Burcunda 19 Aralık 2020-29 Aralık 2021

Satürn Kova Burcunda 17 Aralık 2020-7 Mart 2023

Güneş Oğlak Burcunda 21 Aralık 2020-19 Ocak 2021

Merkür Oğlak Burcunda 21 Aralık 2020-8 Ocak 2021

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!