6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftayı burçlar üzerinden de inceleyelim.

Başlamadan haftalık gündemi ekleyeyim buraya :

6-12 Mayıs 2024 Astroloji Gündemi

İletişim adresimi de vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 1.evinizde.

Sabah saatlerinde Merkür ve Kiron ile kavuşumda. İşinizde çalışmalarınızı düzenleyebilirsiniz. Yeni bir çalışma alanı da oluşturabilirsiniz kendinize. Yeni başlangıçlar var. Bir yeniliğe ihtiyacınız olduğunu fark edebilir, yeni şeyler yapabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri Ay boğa burcunda. 2.evinizde. Para alanında. Güzel açılar alacak burada. İyi kazançlarınız olabilir.

Perşembe ve Cuma günleri Ay ikizler burcunda. 3.evinizde. İşinizde duyuracağız şeyler olabilir. Siz birilerinden bildirimler alabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay yengeçte. 4.evinizde. Evinizi temizlemek, düzenlemek için güzel bir hafta sonu.


6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 12.evinizde. 12 evinizde. Bir çalışmayı yapıp bitirebilirsiniz. Bu bir rahatlama yaşatabilir size. Bir konuyu tamamlayabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri Ay boğa burcunda. 1.evinizde. Son günlerde niyet edip, hazırlanıp yapamadığınız şeyleri başlatmak için güzel günler.

Perşembe ve Cuma günleri Ay ikizler burcunda. 2.evinizde. İşinizde reklam ve tanıtım çalışmalarınızı artırmanızı öneririm. Bu yönde planlamalar için kullanın derim bu 2.ev/ikizler günlerini.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay yengeçte. 3.evinizde. Yakın akrabalarınız misafir olabilirler size. Siz onlara konuk olabilirsiniz. Yengeç burcu evi, üçüncü ev akrabalarınızı simgeliyor. Bir yakınınızın ev kiralama, ev alım satım, bir yer değişikliği konusu da olabilir.


6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla haberleşmeleriniz olabilir. Güzel bir şey planlayabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri Ay boğa burcunda. 12.evinizde. Bir para konusu, bir ödeme konusu tamamlanabilir.

Perşembe ve Cuma günleri Ay ikizler burcunda. 1.evinizde. Yakın çevre içinde bir haberleşme trafiği olabilir. Birbirinize duyacağınız şeyler olabilir. Planlamasını birlikte yapacağınız şeyler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay yengeçte. 2.evinizde. Eviniz için güzel bir alışverişiniz olabilir. Pratik, kullanışlı bir alet/ aparat almak gibi şeyler kastediyorum.


6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 10.evinizde. İşinizde güzel bir gün geçirebilirsiniz. Yeni bir başlangıç, yeni bir proje mümkün. Düzen içinde yenilikler mümkün.

Salı ve Çarşamba günleri Ay boğa burcunda. 11.evinizde. 11.ev dijital platformları, boğa burcu ise satın aldığımız şeyleri simgeliyor. Dijital alanlarda harcamalarınız olabilir. Dizi/film platformları, aplikasyon üyelikleri, vb için harcamalarınız olabilir.

Perşembe ve Cuma günleri Ay ikizler burcunda. 12.evinizde. Bir yakınınız sizden bir konuda yardım rica edebilir. Belki fiziksel olarak gücünün yetmediği bir şey olabilir bu. Belki bir şeyde yanında olmanızı isteyebilir.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay yengeçte. 1.evinizde. 1.ev günleri aktif geçiyor. Planladığımız şeyler için aksiyon alıyoruz. Sizin için de böyle bir Ay geçişi bu.


6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 9.evinizde. Eğitimler, kurslar, dersler için güzel bir gün. Kendinize yeni bir çalışma alanı arıyorsanız güzel bir kütüphane keşfedebilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günleri Ay boğa burcunda. 10.evinizde. İş ve para konularını çalıştırır bu transit. Güzel iş bağlantıları kurabilirsiniz. Gelirleri, kazançları büyütecek fırsat noktalarını fark edebilirsiniz ayrıca. Yeni fikirler doğabilir.

Perşembe ve Cuma günleri Ay ikizler burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarla sosyalleşmek için güzel günler.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay yengeçte. 12.evinizde. Evde olmak, istirahat etmek isteyebilirsiniz. Evinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. İşinize yaramayan şeyleri, bozuk kırık şeyleri çıkarmak isteyebilirsiniz yaşam alanınızdan. 12.ev bitişlerle, kapanışlarla, sonlandırmakla ilgilidir.


6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 8.evinizde. Banka işleriniz olabilir. Ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Bunun dışında yaptığınız işlerde yönetmelikler / mevzuatlar doğrultusunda yapılması gerekenleri öğrenebilirsiniz. 8.ev resmi prosedürlerle ilgili bir ev.

Salı ve Çarşamba günleri Ay boğa burcunda. 9.evinizde. Eğitim harcamalarınız, kitap alışverişleriniz olabilir.

Perşembe ve Cuma günleri Ay ikizler burcunda. 10.evinizde. İşinizde yönetimin yeni duyuruları olabilir. Kendi işiniz ise sizin duracağınız, bildireceğiniz şeyler olabilir. Örneğin bir kampanya duyurusu. Örneğin yeni bir ürünün tanıtımı. Örneğin bir hizmetin içeriğinin tanıtımı gibi.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay yengeçte, 11.evinizde. 11.ev dostlarınızı, yengeç burcu evinizi simgeliyor. Evinizde dostlarınızı misafir edebilirsiniz.


6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 7.evinizde. Bir yakınınızdan bir konunuza güzel bir yardım gelebilir. Biri yönlendirebilir sizi. Profesyonel anlamda bir danışmanlık da alabilirsiniz. 7.ev rehber kişileri, danışmanları simgeler.

Salı ve Çarşamba günleri Ay boğa burcunda. 8.evinizde. Alacaklar, verecekler, hesaplar, parasal konular var bu transitte.

Perşembe ve Cuma günleri Ay ikizler burcunda. 9.evinizde. Eğitimle ilgili her tür konu için güzel günler. Kitap alışverişleriniz de olabilir.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay yengeçte. 10.evinizde. Evinizde huzuru sağlayacak, huzuru besleyecek olan nedir ? Anlaşmazlıklar varsa, ortak kullanım alanlarında sorunlar yaşıyorsanız, düzeni ne şekilde değiştirmeniz sorunu çözer, buralara bakabileceğiniz günler.


6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 6.evinizde. Ufak tefek üşütmeler olabilir, bir istirahat ihtiyacı doğabilir. Günlük rutininize biraz ara vermek isteyebilirsiniz bugün.

Salı ve Çarşamba günleri Ay boğa burcunda. 7.evinizde. Birlikte çalıştığınız kişilerle düzeniniz, yaptığınız şeylerde işleyiş, karşılıklı sorumluluklar..Buralarda konularınız olabilir. Bazı şeyleri rayına oturtmak isteyebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri Ay ikizler burcunda. 8.evinizde. Yakın çevre içinde borç alışverişleri olabilir. 8.ev başkalarının maddi kaynaklarını, borç almayı & vermeyi, ikizler burcu ise yakınlarınızı simgeliyor.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay yengeçte. 9.evinizde. Aileden birinin, bir yakınınızın bir seyahat konusu, bir yolculuğu olabilir. Biri bir yere gidiyor olabilir, bunun hazırlığını yapıyor olabilir. Siz bir yere gidebilirsiniz. Memleketimizi simgeliyor yengeç. Böyle bir yolculuk olabilir özellikle.


6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 5.evinizde. Sportif aktiviteler için güzel bir gün.

Salı ve Çarşamba günleri Ay boğa burcunda. 6.evinizde. İşinizde son günlerde dağıldığınız, dağıldığınızı düşündüğünüz, istikrar gösteremediğiniz, düzen içinde yürütemediğiniz noktaları toparlama zamanı. Bir şeylere çekidüzen vermek isteyebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günleri Ay ikizler burcunda. 7.evinizde. Bir eğitim içinde iseniz ders gününüz olabilir bu günler. Bir uzmanla irtibatınız olabilir. Danışmanlık 7.ev temasıdır. Bir alanda danışmanlık almak isteyebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay yengeçte. 8.evinizde. Yengeç evimizi, ailemizi, hanemizi simgeliyor. 8.ev ise ödemeleri. Evinizin bütçesi, gelirler, ödemeler, alınacaklar, harcamalar..Bu transitte böyle işleriniz var.


6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 4.evinizde. Ev düzeniniz içinde bir şeyleri değiştirebilirsiniz. Daha ferah ve hafif hissetmek istiyorsunuz.

Salı ve Çarşamba günleri Ay boğa burcunda. 5.evinizde. Sportif aktiviteleriniz için alışverişleriniz olabilir. Güzel şeyler alabilirsiniz kendinize.

Perşembe ve Cuma günleri Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. İşinizde iletişimlerin hareketlenebileceği günler. Haberleşmeler artabilir.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay yengeçte. 7.evinizde. Eviniz için satın alacağınız bir hizmet olabilir. Eşinizin yaptırmak istediği bir şey olabilir. Yengeç burcu evi, 7.ev ise eşi simgeliyor.


6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 3.evinizde. Şehrin içinde hareketliliğimiz artıyor 3.ev günlerinde. Gideceğiniz yerler olabilir.

Salı ve Çarşamba günleri Ay boğa burcunda. 4.evinizde. Evinizin konforu için, evdeki konforunuzu arttırmak için satın alacağınız şeyler olabilir. 4.ev evimizi simgeler. Boğa ise keyif, konfor demektir.

Perşembe ve Cuma günleri Ay ikizler burcunda. 5.evinizde. Arkadaşlarınızla güzel bir aktivite planlayabilirsiniz kendinize. Özellikle sportif şeyler, sanatsal konular olabilir bunlar.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay yengeçte. 6.evinizde. Biraz dinlenmeye, istirahat etmeye, enerjinizi toparlamaya ihtiyacınız var gibi.


6-12 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü Ay koç burcunda. 2.evinizde. Kazançlarınızı artırmaya odaklanıyorsunuz. Bugünlerde konunuz ; parayla ilişkiniz.

Para enerjisiyle uyumlanmak, daha çok kazanmak, bereketi çoğaltmak. Daha rahat yaşamak. Daha iyi imkanlara sahip olmak. Buralarda bir iyileşme, güçlenme sağlayacak şeyler yapabilirsiniz. Teknik anlamda işinizde yapacağınız düzenlemeler de olabilir bunlar, kişisel gelişim alanlarında & spiritüel alanlarda kendinize katacağınız bilgiler de olabilir. Parayla ilişkinizi güçlendirmek istiyorsunuz.

Salı ve Çarşamba günleri Ay boğa burcunda. 3.evinizde. Günlük yaşam konforunuzu artıracak güzel şeyler alabilirsiniz kendinize. Alışverişleriniz olabilir.

Perşembe ve Cuma günleri Ay ikizler burcunda. 4.evinizde. Bir yakınınız size gelebilir. Sizde kalabilir. Siz bir akrabanıza, arkadaşınıza konuk olabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günleri Ay yengeçte. 5.evinizde. Çocuklarla ilgili konular için, kurslar, aktiviteler için iyi günler. Çocuklarınız için atölye çalışmaları, kurslar, sportif faaliyetler seçebilirsiniz. Bu şeyler için alışverişler yapabilirsiniz.


İyi bir hafta diliyorum herkese.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!