Güneş Yengeç Burcuna Geçiyor ! Burçlara Etkileri

Güneş Yengeç Burcuna Geçiyor ! Burçlara Etkileri

Güneş, 21 Haziran Perşembe günü saat 13:07 itibariyle yengeç burcuna geçiyor.

Girdiği burçta 1 ay süreyle kalan Güneş’in ikizler transiti bitiyor ve şimdi yengeçlerin zamanı başlıyor.

Doğum gününüzü kutlarım sevgili yengeçler 🙂

Bu transit burçlara neler getirecek, yaşamlarımızda hangi konuları öne çıkaracak, aşağıdan bakabilirsiniz. Ama tabii yükselen burcunuza öncelik veriniz 🙂

Koçlar ve Yükselen Koçlar : Güneş bir süredir ikizlerde, yani 3.evinizde transit halindeydi. Ancak şimdi 4.evinize geçiyor ve bu evin temalarını öne çıkarıyor. Aile, ev, yuva, aile bireyleriyle iletişimler, ailenin kadın figürlerine dair konular, evde dekorasyon değişiklikleri, yenilikler, güvenlik, huzur şeklinde sayabiliriz bu temaları. Önümüzdeki 1 aylık süreçte bu konular üzerinden yeni gelişmeler var sizlere. Ev ve aile odaklısınız bu ay.

Boğalar ve Yükselen Boğalar : 3.evinize geçen Güneş, yaşamınızdaki her tür iletişim yoğunluğunu artıracak. Kardeşlerinize va yakın akrabalarınıza dair konularınız olacak. Ayrıca eğitim, kurs, satış, pazarlama, sosyal medya, tanıtım alanları da aktifleşiyor. Bolca da kısa seyahatler, gezmeler görünüyor size 🙂 Çok olumlu etkiler altındasınız, tadını çıkarın 🙂

İkizler ve Yükselen İkizler : Güneş bir süredir sizdeydi, şimdi ise 2.evinize yani para evinize geçiyor. Paraya dair her tür konunuz aktifleşiyor. Yeni gelirler elde ediyor, yeni bir şeyler satın alıyor, yeni ödeme planları oluşturuyor, yatırımlar yapıyorsunuz. Gündem para bu ay sizler için. Ayrıca ev alma kararı ya da bu yönde adımlar olabilir.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Güneş size geliyor ! Yani ışıklar size dönüyor. Öne çıkıyorsunuz. Güneş oldukça aktif yapacak sizi. Yeni kararlar alacak, hayata geçirmek için her zamankinden daha motive ve enerjik hissedeceksiniz. Bir süredir planladığınız, hazırlığında olduğunda konular varsa, işte şimdi onları duyurma, tanıtma, ortaya çıkarma zamanı. İmajınızda değişiklikler yapmak için de doğru zamanlardan geçiyorsunuz. Esasen Güneş ile birlikte her anlamda yenileniyorsunuz.

Aslan ve Yükselen Aslan : Güneş 12.evinizde hareket etmeye başlıyor. Bu da mistik konulara, spiritüelizme ilginizi artırıyor. Evrenle bütünleştiğinizi hissediyor, çokça işaret alıyorsunuz. Son derece güçlü bir ruhsal arınma da getirecek bu transit size. Meditasyon yapmak, dinginleşmek, okumak, öğrenmek, iç dünyanıza dönmek, geçmişe dair yüklerinizden arınmak için harika zamanlar. Bu yenilenme sürecinizde Geçmişten arınmak ve özgürleşmek için olumlamalar yazımdan da yararlanabilir, kendinizi kodlayabilirsiniz. Ayrıca plan yapma dönemi bu sizler için. Detayları gözden geçirme, bir sonraki ay Güneş aslana geçtiğinde uygulamak, hayata geçirmek üzere planları netleştirme dönemi. İyi kullanmanız halinde, oldukça fayda getirecektir.

Başak ve Yükselen Başak : 11.evinize geçen Güneş, arkadaş ve dostlarınızla bağlarınızı güçlendirecek, arkadaş çevreleri üzerinden fırsatlarla karşılacaksınız. Ayrıca dernekler, kulüpler, vakıflar, sosyla sorumluluk konuları üzerinden şanslı olacağınız bir süreç bu. Hedeflerimizdir aynı zamanda 11.ev, ideallerimizdir. Dolayısıyla hayatta gerçekleştirmek istediğiniz planlarınız, hedefleriniz yönünde olumlu etkiler alacaksınız. Gelir akışında bir değişim de olası.

Terazi ve Yükselen Terazi : Güneş 10.evinize yerleşiyor. Bu ay gündeminiz işiniz, kariyeriniz, sıfatlarınız. Sıkça, hayatta bulunduğunuz konum üzerine düşünecek, kimi zaman olumlu gelişmeler elde edecek, kimi zaman kendinizi yetersiz hissedip karamsarlaşacaksınız. Hayatta vardığınız noktayı sorguluyor olacaksınız. Güneş böyle bir evde yer alıyor olacak sizler için ve bazen olumlu, bazen olumsuz açılar alacak. Dolayısıyla fırsatlar da var, iyi hissetmeyeceğiniz zamanlar da. Lütfen kendi üzerinize gitmeyin. Kariyer her şey demek değildir. Herkesin başarı tanımı da farklıdır. Kim ne yaparak mutlu olacaksa o işi yapmalıdır. Kim nasıl bir hayat tasarlıyorsa, onu mutlu edecek yönde adımlar atmalıdır. Kendi değerinizi sahip olduğunuz sıfatlar üzerinden belirlemeyin lütfen. Çünkü siz çok daha fazlasısınız. Başarı nedir, kim başarılıdır, neden başarı başarı deyip hırpalıyoruz kendimizi ? bir başka sitem olan burcakkayis.com da bunlara dair bir yazı yazdım, buradan okuyabilirsiniz efendim.

Akrep ve Yükselen Akrep : Güneş oldukça önemli bir alana, 9.evinize geçiyor. Hayat çerçevenize dair, geleceğinizi şekillendirecek her tür önemli konuyu içeren bir evde Güneş transit halinde olacağından, yaşamınızı şekillendirecek adımlar atacak, uzun vadede yaşamınızda olacak konularda kararlar alıp girişimlerde bulunacaksınız. Eğitim, öğretim, basın, yayıncılık, hukuksal konular, yurt dışı bağlantılı işler ve planlar, ayrıca 9.ev olması sebebiyle felsefe, din, inanç konuları üzerinden gündem başlıklarınız olacak bu ay bolca.

Yay ve Yükselen Yay : Güneş 8.evinize geliyor. Parasal konularınız gündem oluşturuyor sizler için. Alacaklar, miras, prim, sigorta, burs, kredi, nafaka, ayrıca ortaklaşa ticari girişimlerden elde edilecek paralar üzerinden gelişmeler var. Bu konularla, ayrıca ödemelerinizle meşgul olacaksınız. Bütçe planları, alacak-verecek dengesi, gelirleriniz, giderleriniz, gündem bu. Sizin için çerçeve bu. Dengeleri oturtacağınız, yeni karar ve gelişmelerle mali durumunuzda düzenlemeler yapacağınız bir evre sizi bekliyor.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : 7.evinize gelen Güneş etkisiyle ilişkiler, evlilik konuları, sevgili olmak, partnere dair konular, sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar, ortaklık kurma, ortaklı ticari girişimler gibi konular öne çıkıyor. Hayatınıza bir partner girebilir bu süreçte, bir ilişkiniz varsa evlilik teklifi alabilirsiniz. İşinizde yeni sözleşmeler gündeme gelebilir. Bir ortağın desteğini yanınıza alarak, yeni bir ticari girişim başlatabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova : 6.evinize Güneş geliyor. Neleri simgeler bu ev ? İş hayatını, çalışmayı, iş arkadaşlarıyla iletişimleri, iş ve iş dışındaki sorumlulukları, günlük rutinleri, sağlık, beslenme, spor konularını, düzenlemeyi, organize etmeyi, planlamayı, yaşam çerçevenizi düzene sokacak uygulamaları, daha iyi yaşamanıza hizmet edecek yeni alışkanlıkları simgeler. Sizin bu ay gündeminiz en çok bunlar üzerinden olacak Güneş etkisiyle.

Balık ve Yükselen Balık : 5.evinize Güneş geliyor. Daha da Türkçesini söylersem aşk geliyor efendim, aşk ! 🙂 Kalbinizi yeniden kıpırdatacak gelişmeler görünüyor size. Ayrıca yaratıcılığa dayalı işler, sanatsal faaliyetler, hobiler, kurslar, eğlenceli aktiviteler ve sosyalleşmek adına çok olumlu etkiler alacaksınız. Çocuk sahibi iseniz, onlara dair olumlu yenilikler de söz konusu. Bebek sahibi olmak isteyenler için de olasılıkları güçlendiren şanslı etkiler hakim gökyüzüne.

 

Ayrıca Haziran ayının burç yorumlarını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Her bir yazıda iki burç için detaylı astrolojik değerlendirmeler yapmış bulunuyorum.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bunlar dışında iki yeni gündemimiz daha var.

Çok kısa bir süre önce Merkür yengeç burcuna, Venüs ise aslan burcuna geçti. Bu yeni transitlerin burcunuza nasıl etkiler getireceğini görmek isterseniz onlara da aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz sevgili okuyucularım 🙂

Merkür Yengeç Burcunda- Burçlara Etkileri , Venüs Aslan Burcunda-Burçlara Etkileri

28 Haziran’da ise Satürnyen yani Satürn etkili bir dolunay meydana geliyor. Oldukça önemli bir gökyüzü gündemi bu.

Dolunayın genel etkileri burada efendim.

Burçlara etkilerini ise aşağıya bırakıyorum. Her bir yazıda 3 burç için detaylı açıklamalar bulunuyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

 

Bu arada iletişim kutusuna en çok astrolojik danışmanlık konusunda mesaj düşüyor.

Doğum haritası analiz talepleriniz için bana anlatburcak@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

İyi haftalar diliyorum herkese 🙂

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!