28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı-Yengeç, Aslan, Başak

28 Haziran 2018 Oğlak Dolunayı-Yengeç, Aslan, Başak

28 Haziran 2018 Perşembe günü saat 07:53’te oğlak burcunun 6 derecesinde bir dolunay gerçekleşiyor.

Bu dolunay Satürn ile birleştiğinden, yaşamlarımıza oldukça belirgin etkiler getiriyor. Dolayısıyla genel çerçevesine bakmanız dolunayı anlamak ve doğru hareket etmek adına önemli, bunun için buraya tıklayabilirsiniz efendim.

Dolunay, yeniayda başlatılan konularda sonuç getirir. Sistemin işleyişi böyledir.

Bu dolunay, 13 Haziran yeniayında başlatılan işlerde bir sonuçlanma getirecek bizlere. Dolayısıyla 13 Haziran ve takip eden birkaç günlük süreçte neler başlattığınız, hangi konularda adım attığınız önemli. Yeniay hangi evinizde gerçekleşmişti, hangi temaları vurgulamıştı, aşağıdan görebilirsiniz.

13 Haziran yeniayının genel etkileri burada, burçlara etkileri ise burada 🙂

Şimdi 28 Haziran oğlak dolunayının burçlara etkilerine geçelim :

(Okurken yükselen burcunuza öncelik veriniz.)

Yengeç ve Yükselen Yengeçler : Oğlak dolunayı 7.evinizde gerçekleşiyor. Evli iseniz evliliğinizde zorlu bir 10 günlük süreç yaşayabilirsiniz. Dolunayın yükselen enerjisi uyumsuzluklar, tartışmalar yaşamanıza neden olabilir. Ani kararlardan uzak durmanız gereken bir dolunay süreci. Atacağınız adımları iyi hesap etmelisiniz. Şayet mümkünse de ertelemenizi öneririm. Konuları, sorunları dolunayın köpürten enerjisi geçtikten sonra, aklıselim ile ele almak, daha dingin enerjiler altında hareket etmek, aldığınız kararların kalitesini artıracaktır çünkü. Naçizane tavsiyem bu.

Ayrıca ortaklaşa ticari faaliyetleriniz varsa, ortağınıza dair sorunlar ve yol ayrımı gibi kararlar gündeme gelebilir ya da ortaklı işlerinizde beklediğiniz bir sonucu alabilir, bir projeyi tamamlayabilirsiniz. Olumlu olumsuz sonuçlar alma zamanıdır dolunay. Haritanızdaki gezegenlerin konumu doğrultusunda pozitif ya da negatif gündem başlıkları oluşacaktır. Sakince geçirin lütfen dolunayı. Fevri çıkışlardan, düşünmeden edilen sözlerden uzak durun. Emin olun, diğer türlüsü fayda getirmeyecek.

Aslan ve Yükselen Aslanlar : 6.evinizde bir dolunay meydana geliyor. Bu evin temaları üzerinden düşünecek olursak, mevcut işinizde bir değişiklik yaşayabilir, iş arkadaşlarınıza dair konularla meşgul olabilirsiniz. Bir projeyi tamamlayıp bitirmeniz de mümkün, yeni bir sorumluluğun size verilmesi de. İş ve iş dışında, günlük rutinlerinizde bir değişiklik olacağı net. Bir süredir düzenli olarak yapmakta olduğunuz şeylerin bir tamamlanması, artık akışınızdan çıkması olası.

Sağlığa dair gündemler de olabilir. Sonucunu beklediğiniz durumlar varsa, dolunay ve takip eden birkaç günlük süreçte sonuç alırsınız efendim.

Evcil hayvanlarınız varsa, onlardan yana canınızı sıkabilir bir şeyler. Dolunayı sakince atlatalım. Hayatımızı nasıl daha iyi hale getiririz, neler yapabiliriz, odağımız bunlar olsun 🙂

Başak ve Yükselen Başak : 5.evinizde meydana gelen dolunay ile aşk hayatınızda sesler yükselebilir. Uyumsuzluklar ve tartışmalar da söz konusu. Şu ana kadar halının altına süpürülmüş konular varsa, onlar dolunay ve sonrasındaki birkaç günlük süreçte yüzeye çıkacak, konu oluşturacaktır.

Çocuklarınızla meşgul olmanızı gerektirecek gündem başlıkları da olabilir.

Borsa gibi spekülatif yatırımlarınız varsa, açıkçası istediğiniz sonuçları alamayabileceğiniz bir dolunay bu. Çünkü işin içinde Satürn var ve Satürn kısıtlar. Bu dolunayı her anlamda en az zararla atlatmaya bakın, önümüzdeki zamanlarda çok daha olumlu gök görünümleri meydana gelecek 🙂

 

Dolunay yorumlarının diğer burçlar için devamı gelecek 🙂

Ayrıca aşağıya Haziran ayının yorumlarını bırakıyorum. Her bir yazıda iki burç için haziran ayının astrolojik değerlendirmesi yer alıyor.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bunlar dışında iki önemli geçiş daha yaşandı gökyüzünde.

Merkür ve Venüs girdiği burçta kısa süre kalan, hızlı hareket eden, hayatımızdaki günlük gündemleri belirleyen gezegenlerdir. Dolayısıyla burç değiştirmelerinin hayatımıza yansıması da çok çabuk ve net olur.

Çok kısa bir süre önce Merkür yengeç burcuna, Venüs ise aslan burcuna geçti. Bu değişimlerin burcunuza etkilerini görmek isterseniz onlar da aşağıda 🙂

Merkür Yengeç Burcunda- Burçlara Etkileri , Venüs Aslan Burcunda-Burçlara Etkileri

25- Haziran-1 Temmuz 2018 haftasının astrolojik değerlendirmelerini de buradan okuyabilirsiniz. Her bir günün detaylı incelemesini yapıyorum efendim.

Doğum haritası analiz talepleriniz, yani astrolojik danışmanlık için anlatburcak@gmail.com‘dan bilgi alabilirsiniz.

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!