Haziran 2018 Aslan ve Başak Burcu

Haziran 2018 Aslan Burcu

Merhaba aslanlar ve yükseleni aslan olanlar 🙂 Haziran ayı yorumlarına hoşgeldiniz !

Burcunuza özel yorumlardan önce Haziran 2018 Astrolojik Gündemi‘ni yeniay, dolunay döngülerinden, önemli açı kalıplarından haberdar olmanız adına buraya bırakıyorum. Güzel ve önemli bir ay Haziran 🙂

Bakalım, aslanlar nasıl etkiler alıyor bu ay ?

Ayın 21’ine kadar Güneş ikizler burcunda yer alacak, yani 11.evinizde. Bu sizin için çok güzel bir etki. 11.ev şanslı bir evdir, burada olumlu bir transit gerçekleştiği zaman yaşamımıza belirgin, somut, güzel yansımaları olur, ki güneş bu alanda. Girdiği evi parlatan, şanslı etkiler sunan Güneş, 11.ev üzerinden olumlu iletişimler, işinize yarayacak bağlantılar, arkadaş, dost destekleri, gelirinizde artış sağlayacak sizlere 🙂

Ayrıca çok daha iyimser, umutlu hissedecek, şanslarınızın farkına varacaksınız bu etkiyle.

Merkür, 12 Haziran’ a kadar ikizler burcunda, sonra yengeç burcuna geçecek. Yani 12 Haziran öncesi, Güneş gibi Merkür de 11.evinizde yer alacak. Arkadaşlarla, dostlarla iletişiminizi artıracak. Yaşam yolunda işinize yarayacak, uzun vadede olumlu etkiler getirecek bir şeyleri başlatmak da bu etki altında mümkün. Özellikle girişimleriniz için 13 Haziran yeniayının enerjisinden yararlanabilirsiniz.

29 Haziran’da ise Merkür aslan burcuna geçiyor. Yani size iletişimci Merkür geliyor. Dialoglarınız, yazışmalarınız, görüşmeleriniz, önemli irtibatlarınız, bilgi paylaşımlarınız artıyor. Ayrıca satış, pazarlama, tanıtım konularında fırsatlar yakalıyorsunuz.

Venüs, 14 Haziran’a kadar yengeçte, yani 12.evinizde. Kendi iç dünyanızla meşgul olabilir, duygularınızı gizli tutmayı seçebilirsiniz, içe dönebilirsiniz bu etki altında. 14’ünde Venüs aslan burcuna geçiyor. Venüs size geldiğinde aşk, eğlence, keyifli aktiviteler, alışverişler, hayatın keyifli yanlarını getirecek size. Yaşam coşkunuzu yükseltecek.

Sevgiyi daha kolay ifade edeceksiniz ayrıca Venüs aslandayken. Sıcak, samimi, içten iletişimler sizi bekliyor 🙂

Mars kova burcundaki seyrinde ve zaten epeyce uzun bir transit olacak bu. Çünkü bu ay retro hareketine başlıyor ! Kovada ilerleyecek geri gelecek, tekrar oğlak burcuna geçecek, sonra oğlakta düz harekete başlayacak, kovaya tekrar geçecek derken aylar boyunca Kova-Oğlak ekseninde yer alacak Mars.

Oldukça önemli Mars retrosunun genel etkilerini buraya bırakayım, önemli tarihleri görün 🙂

Burada ise, Mars retrosunun burcunuza özel etkileri bulunuyor !

Yeniay ve dolunay döngülerinin hem genel çerçevesini, hem burçlara etkilerini yayınlayacağım, onları da takip edebilir ve ayı en doğru şekilde planlayabilirsiniz. Çünkü etkileri önden bilirsek, olumlu zamanları planlarımızı hayata geçirmek için kullanabilir, zor açılı zamanlara karşı ise tedbir alabiliriz.

Haftalık olarak da astroloji gündemini yayınlıyor ve günlerin detaylı incelemesini yapıyorum. Beklerim efendim 🙂 Tüm okuyucularıma teşekkür ediyorum, gittikçe büyüyen bir aile oluyoruz 🙂

Şimdi sırada başaklar var 🙂

 

Haziran 2018 Başak Burcu

Merhaba başaklar ve yükseleni başak olanlar 🙂

Haziran’ın burcunuza etkilerine geçmeden önce,  Haziran 2018 Astrolojik Gündemi‘ni buraya bırakıyorum. Ayı şöyle bir görün bakalım, yeniay neredeymiş, dolunay neredeymiş, önemli açı kalıpları nelermiş 🙂

Ayın 21’ine kadar Güneş ikizler burcunda, yani 10.evinizde. 10.ev kariyer, iş, hayatta sahip olunan sıfatlar, mesleki konum, aile büyükleri gibi temaları kapsar. Güneş’in bu alanda transit edeceği dönemde bu konular öne çıkacaktır yaşamınızda. Devlet bağlantılı konular da gündeme gelebilir.

Merkür, 12 Haziran’ a kadar ikizler burcunda, sonra yengeç burcuna geçiyor. İkizler burcunda olduğu süreçte, 10.evinizde Güneş ile birlikte yer alacağından, yukarıda saydığım 10.ev konularını vurgulayacak ve bu yöndeki iletişimleri çoğaltacaktır.

Merkür 12 Haziran itibariyle, yengeç burcuna geçtiğinde ise, 11.ev konularında iletişimler, bilgi paylaşımları, irtibatlar öne çıkacak sizler için. 11.ev ideallerdir, hedeflerdir, yaşam yolunda amaç edindiklerimizdir. Arkadaşlarımız, dostlarımız, sosyal çevremizdir. Bu alanlarda iletişim artacak demektir Merkür etkisiyle. Ayrıca 11.ev gelir akışımızı simgeler. Bu konuda da dialoglar gündeme gelebilir. Gelirinizi artıracak yeni iş bağlantıları da elde edebilirsiniz Merkür 11.ev transiti ile 🙂

29 Haziran’da ise Merkür aslan burcuna geçiyor. Oldukça hızlı bir Merkür var yani bu ay 🙂 Hem ikizler, hem yengeç, hem aslan transitini deneyimleyeceğiz Merkür’ün.

Aslan burcunda, yani yükselen başakların 12.evinde yer alan bir Merkür bu kez içe, iç dünyanıza döndürecek sizi. O kadar sosyalleştiniz, vaktidir 🙂 Biraz daha durgun, dingin enerjiler yaşayacaksınız bu kez. Tam da ihtiyacınız olan şey bu esasen. Bir şeylerin analizini yapmak, değerlendirmek, doğru kararlar almak, kendinize sözler vermek, bir durup bakmak, muhasebe yapmak için iyi ve verimli bir transit olacaktır sizler için.

Venüs, 14 Haziran’a kadar yengeçte, 14’ünde aslan burcuna geçiyor. 14 Haziran’a kadar olan yengeç transitinde 11.ev temalarını güçlendirerek, arkadaşlarla uyum ve dost destekleri getirecektir sizlere.

Venüs, aslan burcunda transit edeceği zaman diliminde ise içsel anlamda kazançlar sunacak, ruhsal dengeyi yakalamada işinizi kolaylaştıracaktır.

Mars kova burcundaki seyrine devam ediyor ve oldukça uzun bir transit olacak bu. Çünkü bu ay retro harekete başlıyor !

Oldukça önemli Mars retrosunun genel etkilerini, önemli tarihleri görmeniz adına buraya bırakmış olayım.

Mars retrosunun burcunuza etkileri ise burada.

Harika bir Haziran diliyorum herkese !

Sevgiyle,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!