Haziran 2018 Kova ve Balık Burcu

Haziran 2018 Kova Burcu

Merhaba kovalar ve yükseleni kova olanlar 🙂 Haziran ayı yorumlarına hoşgeldiniz !

Bu ayın burcunuza özel etkilerinden önce Haziran 2018 Astrolojik Gündemi‘ni yeniay, dolunay döngülerine ve ay içindeki önemli açı kalıplarına bakabilmeniz için buraya bırakıyorum 🙂

Şimdi kovalara bakalım, bu ay nasıl etkiler alacaklar ?

Ayın 21’ine kadar Güneş ikizler burcunda yer alacak, yani 5.evinizde. Şans evidir 5.ev. Aşk, çocuklar, sanatsal aktiviteler, hobiler, risk içeren yatırımlar gibi temaları kapsar. Yaşam coşkusudur, eğlencedir. Güneş buraları hareketlendirecek bu süreçte 🙂

Merkür, 12 Haziran’ a kadar ikizler burcunda, sonra yengeç burcuna geçecek. 12 Haziran öncesi, Merkür de 5.evinizde yer alacak yani. Aşk mı geliyor yoksa 🙂 Enerjiniz yükseliyor, daha çok odaklanıyorsunuz hayatın keyifli yanlarına. Tutulmalarla yoruldunuz ve çoktan hak ettiniz bu güzel günleri, değil mi 🙂 Öyleyse tadını çıkarın !

Merkür yengeç burcuna geçtiğinde ise günlük rutinlerinize düzenlemeler getirecek, daha sağlıklı beslenecek, spor yapacaksınız. Sağlığınıza daha çok önem verecek, yaşam çerçevenizde olumlu değişiklikler yapacaksınız.

29 Haziran’da ise Merkür aslan burcuna geçiyor. Yani 7.evinize. İlişkiler öne çıkıyor. Evlilik, ilişki, ortaklaşa ticaret, sözleşmeler, imzalar demektir 7.ev. Bu alanlar üzerinden gündemler deneyimleyebilirsiniz Merkür aslandayken.

Venüs, 14 Haziran’a kadar yengeçte, yani 6.evinizde. İş, çalışma, günlük düzen, iş arkadaşları, sorumluluklar üzerinden olumlu, şanslı etkiler alıyorsunuz. Geçmişte sorun yaşadığınız bir iş arkadaşınız varsa, bu süreçte iletişimde toparlanmalar olabilir 🙂 6.ev söz konusu olduğundan evcil hayvan edinme isteğinizi de artıracaktır Venüs’ün bu alandaki hareketi.

14’ünde Venüs aslan burcuna geçiyor. 7.eviniz bir de Venüs ile güçleniyor. İlişkilerde uyum artıyor. Sevmek, sevilmek, güvende hissetmek, bir olmanın verdiği huzur anlamına geliyor bu transit sizler için.

Mars‘a bakalım bir de. Mars kova burcundaki seyrinde ve zaten epeyce uzun bir transit olacak bu. Çünkü bu ay retro hareketine başlıyor ! Aylar boyunca Kova-Oğlak ekseninde yer alacak Mars.

Mars sizde olduğundan, bu transit ve retro süreçleri, sizin için oldukça önemli bir gündem.

Mars retrosunun genel etkilerini buraya bırakayım.

Burada ise, Mars retrosunun burcunuza özel etkileri bulunuyor !

Yeniay ve dolunay döngülerinin hem genel çerçevesini, hem burçlara etkilerini yayınlayacağım, onları da takip edebilirsiniz. Bunlar, ayı planlamada işinize yarayacaktır.

Haftalık olarak da astroloji gündemini yayınlıyor ve günlerin detaylı incelemesini yapıyorum. Bilginize efendim 🙂

Şimdi geçiyoruz balıklara 🙂

 

Haziran 2018 Balık Burcu

Merhaba balıklar ve yükseleni balık burcu olanlar 🙂

Öncelikle Haziran 2018 Astrolojik Gündemi‘ni buraya bırakıyorum. Ayı şöyle bir görün bakalım, yeniay, dolunay nerede gerçekleşiyormuş, ayın öne çıkan açıları nelermiş 🙂

Ayın 21’ine kadar Güneş ikizler burcunda, yani 4.evinizde. Ev, aile, yuva konuları gündeminizde. Ailenizle, evinizle meşgulsünüz bu süreçte.

Merkür, 12 Haziran’ a kadar ikizler burcunda, sonra yengeç burcuna geçiyor. 12 Haziran’ a kadar olan süreçte 4.evinizde yer alacağından, aile bireyleriyle iletişimler, özellikle geçmişten gelen konular önünüze çıkıyor sanki. Satürn retrosunu da düşünecek olursak, geçmişten gelen bazı konular üzerinden tekrar gündemlerinizin oluşması, bu yönde dialogların artması olası.

Bir şeyleri geride bırakmayı öğrenmeye ihtiyacınız var bu süreçte. O zihninizde çevirip durduğunuz, uğruna kendinizi üzüp yorduğunuz şeyler yaşandı ve bitti. Lütfen ruhunuzda devam ettirmeyin aynı filmleri. Geride bırakın. Elinizden ne kadarı geliyorsa, o kadarını bırakın. Yoksa hastalıkları davet etmiş olursunuz yaşamınıza. Kendinize zarar vermiş olursunuz sadece. Bırakın ruhunuzdan akıp gitsinler, arının, özgürleşin. Geçmişten arınmak ve özgürleşmek için olumlamalar yazımdan da yararlanabilir, kendinize telkinler oluşturabilirsiniz.

Merkür 12 Haziran itibariyle, yengeç burcuna geçtiğinde ise, 5.ev konuları üzerinden bolca iletişim yaşanacak bu kez. 5.ev aşk, çocuklar, hobiler, eğlence, yaşam coşkusu demektir. Bu transit daha iyi gelecek size 🙂

29 Haziran’da ise Merkür aslan burcuna geçiyor. Yani 6.evinize. İşe dair konular, çalışma yaşamınıza dair gündemler olabilir, iş ve iş dışında sorumluluklarınınızın da bu süreçte arttığını gözlemleyebilirsiniz.

Venüs, 14 Haziran’a kadar yengeçte, 14’ünde aslan burcuna geçiyor. 14 Haziran’a kadar olan yengeç transitinde 5.evinizde bulunacak Venüs. Aşkta şanslar getiriyor size. Çocuklarla ilgili konularda da olumlu etkiler altındasınız. Sonra aslanda seyrederken, hayat kalitenizi yükseltecek yönde yeni alışkanlıklar ve rutinler katacak yaşamınıza.

Mars kova burcundaki seyrine devam ediyor ve oldukça uzun bir transit olacak bu. Çünkü bu ay retro harekete başlıyor !

Oldukça önemli Mars retrosunun genel etkilerini, önemli tarihleri görmeniz adına buraya bırakmış olayım.

Mars retrosunun burcunuza etkileri ise burada.

Harika bir Haziran diliyorum herkese !

Sevgiyle,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!