Haziran 2018 Terazi ve Akrep Burcu

Haziran 2018 Terazi Burcu

Merhaba teraziler ve yükseleni terazi olanlar 🙂 Haziran ayı yorumlarına hoşgeldiniz !

Bu ayın burcunuza özel etkilerinden önce Haziran 2018 Astrolojik Gündemi‘ni yeniay, dolunay döngülerinden, önemli açı kalıplarından haberdar olmanız adına buraya bırakıyorum. Güzel bir ay Haziran, yenilik enerjileri barındırıyor. Durma halinden çıkıp hayatımız için önemli adımlar atacağız. Atalet halini bırakacak, yaşamda yol alacağız. Hareketli bir ay 🙂

Şimdi bakalım, teraziler nasıl etkiler altındalar ? Transitler terazilere neler getiriyor bu ay ?

Ayın 21’ine kadar Güneş ikizler burcunda yer alacak, yani 9.evinizde. Çok önemli ve şanslı bir evdir 9.ev. Önemli kararlar alabilirsiniz, hayatınıza yön verecek adımlar atabilirsiniz Güneş transiti etkisiyle. Partnerin ailesiyle tanışmak da mümkün bu etki altında.

Uzak yerlere seyahatler, yurt dışı bağlantılı konular, yabancılarla iletişimler de gündeme gelebilir, madem ki 9.evde bir hareketlilik söz konusu 🙂 Eğitim bağlantılı konular da olası görünüyor.

Merkür, 12 Haziran’ a kadar ikizler burcunda, sonra yengeç burcuna geçecek. Yani 12 Haziran öncesi, Merkür de 9.evinizde yer alacak. Hayat çerçevenizi yenileyecek bolca fikir, karar, görüşme, danışma söz konusu. Kendiniz için iyi şeyler yapacak, yaşam standartlarınızı, hayatta bulunduğunuz noktayı yukarı taşıyacak değişimler başlatacaksınız.

29 Haziran’da ise Merkür aslan burcuna geçiyor. Yani 11.evinize. Arkadaşlar, sosyal çevre iletişimleri artacak Merkür etkisiyle. Hedefleriniz yönünde ilerlemeyi kolaylaştıracak bir etki olduğunu da söyleyeyim bu transitin. Hadi bakalım 🙂

Venüs, 14 Haziran’a kadar yengeçte, yani 10.evinizde. İş, kariyer konularında aklınız. Venüs buralara şanslı etkiler getirecek. Aile büyükleri ile sorunlar yaşadıysanız sorunların aşılması, küslerin barışması adına da oldukça destekleyici bir sevgi enerjisi bu 🙂

14’ünde Venüs aslan burcuna geçiyor. 11.evinizde yer alan Venüs, arkadaş ortamlarında aşkı çıkarabilir karşınıza, hoş sürprizler yaşanabilir 🙂 Hayal ettiğiniz yönde bir partnerin yaşamınıza dahil olabileceği bir transit 🙂

Mars ne durumda peki? Kova burcundaki seyrinde ve zaten epeyce uzun bir transit olacak bu. Çünkü bu ay retro hareketine başlıyor ! Aylar boyunca Kova-Oğlak ekseninde yer alacak Mars.

Oldukça önemli Mars retrosunun genel etkilerini buraya bırakayım, önemli tarihleri görün 🙂

Burada ise, Mars retrosunun burcunuza özel etkileri bulunuyor !

Yeniay ve dolunay döngülerinin hem genel çerçevesini, hem burçlara etkilerini yayınlayacağım, onları da takip edebilir ve ayı en doğru şekilde planlayabilirsiniz. Çünkü etkileri önden bilirsek, olumlu zamanları planlarımızı hayata geçirmek için kullanabilir, zor açılı zamanlara karşı ise tedbir alabiliriz.

Haftalık olarak da astroloji gündemini yayınlıyor ve günlerin detaylı incelemesini yapıyorum. Beklerim efendim 🙂

Şimdi geçiyoruz akreplere 🙂

 

Haziran 2018 Akrep Burcu

Merhaba akrepler ve yükseleni akrep olanlar 🙂

Haziran’ın burcunuza etkilerine geçmeden önce,  Haziran 2018 Astrolojik Gündemi‘ni buraya bırakıyorum. Ayı şöyle bir görün bakalım, yeniay neredeymiş, dolunay neredeymiş, önemli açı kalıpları nelermiş 🙂

Ayın 21’ine kadar Güneş ikizler burcunda, yani 8.evinizde. Parasal konular ön planda bu ay sizler için. Alacak, verecek dengeniz, ortaklaşa kazançlarınız, miras, nafaka, prim gibi paralarınız gündeminizde. Bu konular üzerinden gelişmeler var.

Merkür, 12 Haziran’ a kadar ikizler burcunda, sonra yengeç burcuna geçiyor. 12 Haziran’ a kadar olan süreçte 8.evinizi Güneş ile birlikte Merkür de güçlendiriyor. Parasal konularda dialogları, yazışmaları, görüşmeleri artırıyor.

Merkür 12 Haziran itibariyle, yengeç burcuna geçtiğinde ise, 9.ev konuları üzerinden bolca iletişim yaşanacak bu kez. Eşin, sevgilinin ailesi ile dialoglar mümkün. Eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler de öne çıkıyor.

29 Haziran’da ise Merkür aslan burcuna geçiyor. 10.evinizi hareketlendiriyor bu transitte. İş, kariyer, sorumluluklar üzerinden yoğunluklar artıyor.

Venüs, 14 Haziran’a kadar yengeçte, 14’ünde aslan burcuna geçiyor. 14 Haziran’a kadar olan yengeç transitinde 9.evinizde yer alacak Venüs. Keyifli seyahatler, yabancı kültürlerle temaslar, ufkunuzu genişletecek güzel deneyimler getirebilir sizlere. Uzun vadeli planlarınız yönünde de destekleyici ve şanslı bir etki.

Venüs, aslan burcunda transit edeceği zaman diliminde ise 10.ev, yani iş, kariyer konularında şanslar getirecek bu kez. Aile büyüklerine dair konular varsa, onlarda da olumlu dönüşümler yaşanabilir.

Mars kova burcundaki seyrine devam ediyor ve oldukça uzun bir transit olacak bu. Çünkü bu ay retro harekete başlıyor !

Oldukça önemli Mars retrosunun genel etkilerini, önemli tarihleri görmeniz adına buraya bırakmış olayım.

Mars retrosunun burcunuza etkileri ise burada.

Harika bir Haziran diliyorum herkese !

Sevgiyle,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!