Haziran 2018 Yay ve Oğlak Burcu

Haziran 2018 Yay Burcu

Merhaba yaylar ve yükseleni yay olanlar 🙂 Haziran ayı yorumlarına hoşgeldiniz !

Haziran ayının burcunuza özel etkilerinden önce Haziran 2018 Astrolojik Gündemi‘ni buraya bırakıyorum 🙂 Böylece yeniay, dolunay döngülerinden, önemli açı kalıplarından haberdar olabilirsiniz. Güzel bir ay Haziran, yenilik enerjileri barındırıyor. En verimli şekilde kullanacağız inşallah 🙂

Bu arada yazılarımla ilgili çok güzel mesajlar alıyorum sizlerden. Bilmenizi isterim ki beni çok mutlu ediyorsunuz 🙂 Çok teşekkür ediyorum hepinize. Ne güzel bir aile oluyoruz, gittikçe de büyüyoruz, ne mutlu 🙂

Şimdi bakalım, ayın etkileri yaylara nasıl yansıyor?

Ayın 21’ine kadar Güneş ikizler burcunda yer alacak, yani 7.evinizde. 7.ev evlilik, ilişki, ortaklaşa ticaret gibi temaları kapsar. Buralar hareketleniyor demektir Güneş transiti altında. Evlilik kararı alabilir, ilişkinizin adını koyabilirsiniz. Ortaklaşa ticari girişimleriniz de olabilir. Bu ev aynı zamanda, sözleşmeler, anlaşmalar demektir. Bu yönde de bir hareketlilik yaşabilirsiniz. Sonra yengeçte seyredecek Güneş, finansal gündemler getirecek size.

Merkür, 12 Haziran’ a kadar ikizler burcunda, sonra yengeç burcuna geçecek. Yani 12 Haziran öncesi, Güneş gibi Merkür de 7.evinizde yer alacak. İlişkileri, iletişimleri vurgulayacak. Bu transitin ardından yengeç burcuna geçince 8.ev konularını öne çıkaracak. Alacaklar, ödemeler, yatırımlar, ortaklaşa paralar, miras, nafaka, prim, sigorta gibi konularda iletişimler artabilir. Ayrıca sezgilerinizin güçleneceği bir etki yaratacak Merkür burada. Bolca işaret alabilirsiniz evrenden, haberci rüyalar da görmeniz bu süreçte olası.

29 Haziran’da ise Merkür aslan burcuna geçiyor. Merkür hızlı bu ay. Bakın ikizler, yengeç, aslan transitini görüyoruz aynı ay içerisinde. Bu ne demek ? İletişimler yoğun, aktif ve bilgi paylaşımları, irtibatlar bolca demek.

Venüs, 14 Haziran’a kadar yengeçte, yani 8.evinizde. Size para getirecektir, net 🙂

Ruhsal, psikolojik sorunların aşılmasında da, bu evden bir Venüs geçiyor olması, oldukça destekleyici efendim 🙂

Mars kova burcundaki seyrinde ve zaten epeyce uzun bir transit olacak bu. Çünkü bu ay retro hareketine başlıyor ! Kovada ilerleyecek geri gelecek, tekrar oğlak burcuna geçecek, sonra oğlakta düz harekete başlayacak, kovaya tekrar geçecek derken aylar boyunca Kova-Oğlak ekseninde yer alacak Mars.

Oldukça önemli Mars retrosunun genel etkilerini buraya bırakayım, önemli tarihleri görün 🙂

Burada ise, Mars retrosunun burcunuza özel etkileri bulunuyor !

Yeniay ve dolunay döngülerinin hem genel çerçevesini, hem burçlara etkilerini yayınlayacağım, onları da takip edebilir ve ayı en doğru şekilde planlayabilirsiniz.

Haftalık olarak da astroloji gündemini yayınlıyor ve günlerin detaylı incelemesini yapıyorum, beklerim efendim 🙂

Şimdi geçiyoruz oğlaklara 🙂

 

Haziran 2018 Oğlak Burcu

Merhaba oğlaklar ve yükseleni oğlak olanlar 🙂

Haziran’ın burcunuza etkilerine geçmeden önce,  Haziran 2018 Astrolojik Gündemi‘ni buraya bırakıyorum. Ayı şöyle bir görün bakalım, yeniay neredeymiş, dolunay neredeymiş, önemli açı kalıpları nelermiş 🙂

Ayın 21’ine kadar Güneş ikizler burcunda, yani 6.evinizde. 6.ev iş, çalışma, sorumluluklar, günlük rutinler, sağlık, spor, beslenme, bakım ayrıca evcil hayvanlar gibi temaları kapsadığından, Güneş transiti etkisiyle bu konular üzerinden bir hareketlilik yaşayabilirsiniz.

Merkür, 12 Haziran’ a kadar ikizler burcunda, sonra yengeç burcuna geçiyor. İkizler burcunda olduğu süreçte, 6.evinizi Güneş ile birlikte güçlendirecek. İş, çalışma, hayat düzeni üzerinden iletişimleriniz artacak.

Merkür 12 Haziran itibariyle, yengeç burcuna geçtiğinde ise, 7.evinizde bir canlanma başlıyor. Evlilik, ilişki, ortaklaşa ticaret, sözleşmeler, anlaşmalar gibi konularda artan iletişimleriniz, gündemleriniz olabilir.

29 Haziran’da ise Merkür aslan burcuna geçiyor. Yani 8.evinize. Parasal konular öne çıkıyor bu kez. Alacaklar, ödemeler, ortaklaşa paralar üzerinden oluşan yeni bir gündem var. Kredi almak da bu süreçte mümkün.

Venüs, 14 Haziran’a kadar yengeçte, 14’ünde aslan burcuna geçiyor. Yengeçte iken, ilişkiler üzerinden oldukça keyifli zamanlar getirecektir sizlere. Aşk, sevgi, uyum gibi güzellikler artacaktır yaşamınızda.

Venüs, aslan burcunda transit edeceği zaman ise 8.evinize hareketlilik getirerek parasal anlamda fırsatlar yakalamanıza neden olacaktır. Olumlu bir transit ve parasal rahatlamalara işaret ediyor.

Mars kova burcundaki seyrine devam ediyor ve oldukça uzun bir transit olacak bu. Çünkü bu ay retro harekete başlıyor !

Oldukça önemli Mars retrosunun genel etkilerini, önemli tarihleri görmeniz adına buraya bırakmış olayım.

Mars retrosunun burcunuza etkileri ise burada.

Harika bir Haziran diliyorum herkese !

Sevgiyle,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!