Haziran 2018 İkizler ve Yengeç

Haziran 2018 İkizler Burcu

Merhaba ikizler ve yükseleni ikizler olanlar 🙂 Haziran ayı yorumlarına hoşgeldiniz !

Ayın burcunuza olası etkilerden önce,  Haziran 2018 Astrolojik Gündemi‘ni yeniay, dolunay döngülerinden, önemli açı kalıplarından haberdar olmanız adına buraya bırakayım efendim.

Ayın 21’ine kadar Güneş ikizler burcunda yer alacak, yani 1.evinizde. Bu sizin için çok önemli bir etki. Parlayacak, öne çıkacak, hedefleriniz doğrultusunda net ve kalıcı adımlar atacak, geri planda durmayacaksınız !

Ayrıca kişisel bakımınız, imajınız, tarzınız sizin için her zamankinden daha önemli olacak ve bazı değişikliklere gideceksiniz.

Neşenizi, yaşam coşkunuzu yükseltecek, keyfinizi artıracak Güneş transiti, tadını çıkarın 🙂

Merkür, 12 Haziran’ a kadar ikizler burcunda, sonra yengeç burcuna geçiyor. Yani 12 Haziran öncesi, Güneş ile birlikte Merkür de yukarıda anlattığım 1.temalarını parlatacak, yaşamınızda biraz daha öne çıkaracak. Yeni girişimleriniz, açmak istediğiniz yeni sayfalara dair iletişimleriniz artacak. Artık kararlısınız. Artık beklemek değil, harekete geçmek istiyorusunuz. E vaktidir, buyrunuz. Özellikle 13 Haziran yeniayının enerjisinden yararlanmak akıllıca olacaktır. Etkilerini detaylıca yazacağım, okuyabilirsiniz.

29 Haziran’da ise Merkür aslan transiti başlıyor. Merkür yönetimindesiniz ve sizin için bu önemli gezegen sefa, eğlence, keyifli aktiviteler, arkadaşlarla planlar, aşk anlamlarına gelen aslan burcuna geçiyor. Size de, ruhunuzda bir şeyleri silecek, yaşama duyduğunuz şevki ve iştahı yeniden yükseltecek şahane etkiler getiriyor. Kısa seyahatler anlamına da gelir bu görünüm 🙂

Venüs, 14 Haziran’a kadar yengeçte, 14’ünde aslan burcuna geçiyor. Yengeçte olduğu dönemde, 2.evinizde yer alacağından, parayı, parasal her tür konuyu öne çıkaracak, yeni para girişleri sağlayacak bütçenize.

Ayrıca yatırım konuları da odağınızda olacak. İkizler parayı tutmakta zorlanır. Alışverişi herkes sever, ama en çok ikizler sever. Kolay harcar parayı, tamamen araç olarak görür ve hep mutluluğuna, anlık keyiflerine hizmet etsin ister. Ancak bu etki altında harcamaktan ziyade yatırım odaklı düşüneceksiniz. Yatırım mentalitesinde hareket edeceksiniz. ‘Harcamak eğlenceli ama, kenara da koyayım, böylece çok daha huzurlu hissederim.’ bakış açısında olacaksınız.

Venüs, aslan burcunda transit edeceği zaman diliminde ise iletişiminizi çoğaltacak, kısa seyahatleri artıracak, yakın çevre bağlantılarını öne çıkaracak.

Mars kova burcundaki seyrine devam ediyor ve zaten epeyce uzuun bir transit olacak bu. Çünkü bu ay retro harekete başlıyor ! Kovada ilerledi, geri geldi, tekrar oğlak burcuna geçti, sonra oğlakta düz harekete başladı, kovaya tekrar geçti derken aylarca Kova-Oğlak ekseninde yer alacak Mars. Ne kadar uzun değil mi 🙂 Okurken bile uzun, ki bu süreçler yaşanacak 🙂

Oldukça önemli Mars retrosunun genel etkilerini buraya bırakmış olayım, önemli tarihleri görün.

Burada ise, Mars retrosunun burcunuza özel etkileri bulunuyor ! Yani bunca hareket ne anlama geliyor, ikizleri hangi konular açısından ilgilendiriyor, onlar da bu yazımda.

Yeniay ve dolunay döngülerinin hem genel çerçevesini, hem burçlara etkilerini yayınlayacağım, onları da takip edebilir ve ayı en doğru şekilde planlayabilirsiniz. Çünkü etkileri önden bilirsek, olumlu zamanları planlarımızı hayata geçirmek için kullanabilir, zor açılı zamanlara karşı ise tedbirli olabiliriz.

Haftalık olarak da astroloji gündemini yayınlıyor ve günlerin detaylı incelemesini yapıyorum. Düzenli okuyucularım biliyorlar ancak ailemize yeni katılanlar için bilgi vermiş olayım 🙂

 

Haziran 2018 Yengeç Burcu

Merhaba yengeçler ve yükseleni yengeç olanlar 🙂 Bir ayı daha geride bırakıp Haziran ayına giriş yapıyoruz !

Burcunuza geçmeden evvel,  Haziran 2018 Astrolojik Gündemi‘ni buraya bırakıyorum. Böylece ayın önemli etkilerinden, yeniay, dolunay döngülerinden, öne çıkan açı kalıplarından haberdar olabilirsiniz.

Ayın 21’ine kadar Güneş ikizler burcunda, yani 12.evinizde. Bu sizin için, biraz içe dönme, kabuğunuza çekilme, geri planda durma, henüz hayata geçirmeden planlar yapma, son hazırlıkları tamamlama, gözden geçirme, üzerinde düşünme zamanı olacak. 21 Haziran sonrasında Güneş yengeçte olacağından, bu kez ışıklar sizin için yanacak 🙂 Sizin sıranız gelmiş olacak. Atak, girişken bir şekilde hedeflerinizi uygulamaya koyuyor olacaksınız.

Merkür, 12 Haziran’ a kadar ikizler burcunda, sonra yengeç burcuna geçiyor. Yani 12 Haziran öncesi, Güneş ile  Merkür 12.evinizde bir arada. Bolca düşünecek, içsel dünyanızda bir şeyleri yerine oturtacak, sorularınıza cevaplar bulacaksınız. Dolayısıyla sizler için çok olumlu, iç huzuru getirecek bir zaman dilimi bu. Sonra zaten sahne sizin 🙂

12 Haziran ile birlikte burcunuza geçen Merkür, iletişimde çok daha aktif hale getirecek sizi. Kısa seyahatlar, yazışmalar, görüşmeler gündemde olacak. Bilgi paylaşımları, öğrenme, öğretme öne çıkacak. İnsan ilişkilerinizde bir artış yaşayacak ve dış dünyada çok daha aktif hissedeceksiniz kendinizi.

29 Haziran’da ise Merkür aslan transiti başlıyor. İşte bu da para analamına geliyor sizler için. Paraya dair iletişimleri çoğaltıyor. Yeni kazançlar, yeni yatırımlar söz konusu. Mülk edinme planlarınız varsa, araştırma, görüşme, anlaşma süreçleri de bu evrede yaşanabilir.

Venüs, 14 Haziran’a kadar yengeçte, 14’ünde aslan burcuna geçiyor. 14 Haziran’a kadar olan dönemde aşkta şansınızı artıracak, gezmeler, keyifli alışverişler, hayatın eğlenceli yanlarını öne çıkaracak yaşamınızda.

Venüs, aslan burcunda transit edeceği zaman diliminde ise parasal şanslar bir kez daha vurgulanacak. Paralar geliyor size bu ay ! İyi kazanacaksınız. Doğru yatırımlarla, maddi güven ve huzur sağlayacak şekilde stratejik ilerleyebilirsiniz.

Mars kova burcundaki seyrine devam ediyor ve oldukça uzun bir transit olacak bu. Çünkü bu ay retro harekete başlıyor !

Oldukça önemli Mars retrosunun genel etkilerini, önemli tarihleri görmeniz adına buraya bırakmış olayım.

Mars retrosunun burcunuza etkileri ise burada.

Harika bir Haziran diliyorum !

Sevgiyle,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!