Venüs Aslan Burcuna Geçiyor ! Burçlara Etkileri

Venüs Aslan Transiti

Venüs, 14 Haziran itibariyle aslan burcundaki seyrine başlıyor ve bu transit 10 Temmuz’a kadar sürecek.

Venüs için çok güzel bir konum bu ! Oldukça keyifli bir transiti müjdeliyorum yani sizlere 🙂

Aslanın sıcak ve yüksek enerjisi Venüs ile vurgulanınca, çok daha iyi hissedecek, keyif alacağız hayattan.

Tam bir mutluluk, neşe etkisi bu. Tatil, eğlence, alışverişler, seyahatler anlamlarına gelen şahane bir görünüm 🙂

Şimdi burçlara etkilerine bakalım :

Koçlar ve Yükselen Koçlar : Aşk evinize Venüs geliyor 🙂 Bu transit aşkta yeni gelişmeler getirecek sizlere. Yaşam enerjiniz yükselecek ve çok daha toz pembe bakacaksınız hayata. Aynı zamanda tatil, keyif, eğlence, alışverişleri simgeleyen bir görünüm. Çocuklarınızdan yana da yüzünüzü güldürecek gelişmeler var.

Boğalar ve Yükselen Boğalar : 4.evinize Venüs geliyor ve aile bireylerinizle uyumunuzu artırıyor. Eviniz için yeni alışverişler ve dekorasyon değişiklikleri de söz konusu. Geçmişten gelen yüklerinizden arnmak ve yenilenmek için de nefis bir etki. Bu sürecinizde Geçmişten arınmak ve özgürleşmek için olumlamalar yazımdan da yararlanabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler : 3.evinize Venüs geliyor ! Kısa seyahatler, görüşmeler, buluşmalar, iletişim trafiği, yazışmalar, irtibatlar artıyor ve buralardan yana şanslar görünüyor sizlere. Sosyal medyada çok daha aktif olacağınız bir süreç bu ayrıca 🙂 Satış, pazarlama gibi işleriniz varsa, onlarla ilgili de olumlu etki alacaksınız bu süreçte.

Yengeç ve Yükselen Yengeç : 2.evinize Venüs geliyor ve size para getiriyor. Yatırım yapmak, mülk edinmek için de oldukça şanslı bir süreç olacak sizler için. Ev almak istiyor ve hayalinizdeki evi arıyorsanız, Venüs’ün aslan burcunda transit halinde olacağı 14 Haziran – 10 Temmuz arasında o evle karşılaşabilirsiniz efendim 🙂

Aslan ve Yükselen Aslan : Venüs size geliyooor ! Bu transitten en çok siz yararlanacaksınız. Girdiğiniz ortamlarda ilgi çekecek, artan özgüveninizle öne çıkacaksınız. Bu zaman dilimde bütçe kontrolüne dikkat edin ama 🙂 Çok alışveriş yapmanız mümkün. Daha iyi giyinmek, daha şık olmak ve lüks tüketim için daha hevesli olacağınız bir etki altındasınız.

Başak ve Yükselen Başak : 12.evinize Venüs geliyor ve ruhsal iyileşme getiriyor sizlere. Bir süredir uğraştığınız psikolojik problemleriniz varsa, bu süreçte onlardan arınmak ve artık önünüze bakmak için şanslı etkiler alacaksınız. Ayrıca sezgilerinizin de artacağı bir dönem. Evrenin işaretlerini dikkatli okuyun lütfen 🙂

Terazi ve Yükselen Terazi : 11.evinize gelen Venüs ile arkadaşlar, dostlar, gruplar, takım faaliyetleri, dernekler, kulüpler üzerinden şanslar yakalayacak, çok daha sosyalleşeceğiniz bir süreç yaşayacaksınız. Hedefleriniz ve hayatta yapmak istedikleriniz doğrultusunda da fırsatlara açık olacağınızı belirteyim. Aşkta da olumlu gelişmeler var.

Akrep ve Yükselen Akrep : 10.evinize yerleşen Venüs ile, iş, kariyer, toplum önünde sahip olduğınuz sıfatlar (hem mesleki, hem eş, anne, baba gibi tüm sıfatlar) açısından oldukça şanslı etkiler altındasınız. Bu süreçte terfi edebilir, yeni bir işe başlayabilir, kendi işinizi kurabilir ya da bu yönde planlarınızı netleştirebilirsiniz. Aile büyüklerinize dair olumlu gelişmeler de var 🙂

Yay ve Yükselen Yay : 9.evinize geliyor Venüs. Hayat çerçevenizde olumlu değişimler var. Bir süredir inaçlar, fikirler, ideolojiler gibi konularda kendi içinizde çatışmalar yaşadıysanız, hayatın anlamını, işleyişini çokça sorguladıysanız mesela, Venüs aslan transiti kendi içinizde netleşmenizi ve ruhen daha iyi hissetmenizi sağlayacak, müjdeleyeyim 🙂 Ayrıca uzak ülkelere seyahat edebileceğiniz şanslı bir dönem bu. Yabancılarla, yabancı kültürlerle çok daha haşır neşir olacaksınız. Eğitim konularında da şanslar var.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : 8.eviniz Venüs ile güçleniyor. Para geliyor size. Mevcut gelirlerinizde artış yaşayabileceğiniz gibi, yeni gelir akışlarının başlaması da bu süreçte olası. Burs, kredi, miras, nafaka, prim gibi paralardan yana, ortaklaşa kazançlardan yana şanslısınız. Ayrıca ameliyat gerektiren sağlık sorunları varsa, geride kalması adına bu süreçte adım atabilir ve sonuç alabilirsiniz.

Kova ve Yükselen Kova : Venüs evlilik, ilişkiler, partnere dair konular, ortaklaşa ticari faaliyetler, anlaşmalar, sözleşmeler anlamına gelen 7.evinize geçiyor ve bu konular üzerinden bir hareketlilik başlıyor yaşamınızda. Venüs aslan transitinde hayatınıza yeni bir partner dahil olabileceği gibi, mevcut ilişkinizde evlilik teklifi alabilirsiniz. Ortaklı bir iş başlatmak da bu sürecin getirilerinden olabilir. Oldukça güzel bir transit yaşayacaksınız 🙂

Balık ve Yükselen Balık : 6.eve Venüs geliyor. Sağlıklı beslenmeye başlıyor, daha formda, daha zinde olmak adına yeni düzenlemeler getiriyorsunuz yaşamınıza. Spora ve diyete başlamak için oldukça güzel bir dönem sizler için. Detoks yapmak, yenilenmek, yaşamınızı düzenlemek adına destekleyici etkiler ön planda, kullanın lütfen. İş adına da olumlu gelişmeler var. 6.evin temaları arasında yer alan iş, çalışma, astlarla ilişkiler, günlük sorumluluklar ve rutinler üzerinden de yüzünüzü güldürecek yenilikler getirecek Venüs sizlere 🙂

 

Haziran ayının aylık yorumlarını ise aşağıda bulabilirsiniz. Her bir yazıda iki burç için ayın astrolojik değerlendirmesi yer almaktadır.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Bu arada 13 Haziran 2018 Çarşamba günü, saat 22:44’te ikizler burcunun 22 derecesinde çok güzel bir yeniay meydana geliyor ve etkileri 13 Haziran ve takip eden 15 günlük süreçte etkin olacak.

Yeniayın genel çerçevesini buradan okuyabilir, burçlara etkilerini ise buradan görebilirsiniz.

Görüşmek üzere 🙂

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!