Venüs Başak Burcuna Geçiyor ! 10 Temmuz-7 Ağustos

Venüs Başak Burcuna Geçiyor !

Venüs, 10 Temmuz 2018 Çarşamba günü 05:31’de aslan burcundaki yolculuğunu bitirerek başak burcuna geçiyor.

Bu da Venüs’ün temsil ettiği konularda daha çok başak burcu gibi düşünecek, başak burcu davranacak, başak tavrında olacağız anlamına geliyor.

Venüs aşk demektir, sevgi demektir, sanat demektir, keyif, eğlence, alışveriş demektir.

Ayrıca parasal alanları da simgeler.

Venüs’ün başak burcunda transit edeceği 10 Temmuz – 7 Ağustos 2018 arası olan süreçte ilişkilerde, aşkta daha detaycı, daha eleştirel olacağız mesela.

Aslanın cömert ve sonrasını çok düşünmeyen enerjisi yerine, başak titizliği ile daha kontrollü tüketecek, daha bilinçli alışverişler yapacağız.

Ayrıca güzellik anlayışımız, daha çok fit olmak, sağlıklı görünmek gibi kavramlar üzerinden olacak.

Sağlıklı beslenecek, spor yapacak, yenilenmek isteyeceğiz.

Kişisel bakımlar için de uygun bir dönem. Kendimize vakit ayıracağız.

Şimdi bu geçişin burçlara etkilerine bakalım :

Koç ve Yükselen Koç : Venüs 6.evinize geliyor. İş, çalışma hayatınıza olumlu etkiler getiriyor. Günlük rutinleriniz daha keyifli hale geliyor. Ayrıca sağlık konularında da toparlayıcı bir etki yapacaktır Venüs. Kişisel bakım, diyet, spor açısından destekleyecek sizi.

Boğa ve Yükselen Boğa : 5.evinize Venüs geliyor. Tek kelime ile ‘AŞK’ diyeyim ben size 🙂 Yalnızsanız kalbinizi kıpırdatacak bir şeyler görünüyor. Halihazırda ilişkisi olanlar ise, çok daha uyumlu, çok daha keyifli zamanlar yaşayacak birlikte. Bu evden geçen bir Venüs tatil, keyif, eğlence, sanatsal aktiviteler, konserler, hobiler anlamına da gelir. Yazın tadını çıkaracaksınız 🙂

İkizler ve Yükselen İkizler : 4.evinize Venüs geliyor. 4.ev yuva, yaşam alanı, ev, aile, aile bireyleriyle iletişimler, ailenin kadın figürleri gibi konuları kapsar. Venüs burada iken, evinizde tadilat, dekorasyon değişiklikleri, vb yapabileceğiniz gibi, ailece çok daha keyifli zamanlar geçirecek, iletişim problemlerini çözüme kavuşturacaksınız. Annenizin yaşamında da olumlu bir şeyler gerçekleşebilir 🙂

Yengeç ve Yükselen Yengeç : Venüs 3.evinize gelerek iletişimde fırsatlar getiriyor size. arkadaşlarınızla daha çok programlar yapabilir, daha çok vakit geçirebilir, sosyal medyada daha aktif olabilir, keyifli kısa seyahatler yapabilirsiniz. Ayrıca satış, pazarlama üzerine işleriniz varsa, oralara da bir artış getirecektir Venüs. Kardeşlerinizin yaşamında da güzel şeyler gerçekleşebilir ayrıca.

Aslan ve Yükselen Aslan : Venüs 2.evinize geçiyor, bu da size para getirir, net 🙂 Bir süredir beklediğiniz alacaklarınızı elde edebilir, yeni kazanç fırsatlarıyla karşılaşabilir, ödemelerinizi düzene koyabilirsiniz. Ayrıca ev alma niyeti olanlar için belirtmeliyim ki, hayallerinizdeki evle karşılaşmanız Venüs bu alandan geçerken hayli olası 🙂

Başak ve Yükselen Başak : Venüs size geliyor, auranızı, çekim alanızı büyütüyor 🙂 Girdiğiniz ortamlarda dikkat çekiyor, özgüveninizle insanlar üzerinde olumlu etkiler yaratıyorsunuz. Aşk, flört, keyifli iletişimler getirecek Venüs size 🙂 Kişisel bakım, saç, imaj konularında da şanslı olacağınız bir süreç bu.

Terazi ve Yükselen Terazi : 12.evinize gelen Venüs ile ruhsal dünyanızda iyileşme sağlıyor, sorunlarınızdan, sizi yoran bakış açılarınızdan kurtuluyorsunuz. Sezgilerinizin de yükseleceği bir dönem. Rüyalarınızı takip edin lütfen, rüya günlüğü tutmak da bu süreçte evrenin mesajlarını okumanızı kolaylaştıracaktır. Rüya günlüğü tutmanın faydaları yazımdan da yararlanabilirsiniz.

Akrep ve Yükselen Akrep : Venüs 11.evinize geçiyor, Arkadaş ortamlarından aşk olasılıkları doğuruyor sizin için 🙂 Dostlarınızla, sosyla çevrenizle çok daha keyifli vakitler geçireceğiniz bir dönem bu ayrıca. Grup faaliyetleri, takım çalışmaları anlamında da destekleyecek sizi Venüs. Bu ev gelir akışıdır aynı zamanda, bu süreçte gelirinizde artış elde edebilirsiniz.

Yay ve Yükselen Yay : 10.evinize gelen Venüs kariyer ve iş yaşamınızda olumlu etkiler yaratacak. Ayrıca devlet bağlantılı konularınızın varsa, Venüs’ten olumlu etki alacağınızı söyleyeyim. Aile büyüklerinizle iletişimleri de destekleyecek bir transit bu ayrıca.

Oğlak ve Yükselen Oğlak : Venüs 9.evinize geliyor. Bu  süreçte yurt dışı seyahatler, yabancı ülkelerle bağlantılı konular gündeme gelebilir. Bir dil kursuna yazılabilir, bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Hukuksal konularda da şans getirecek bir süreç. Yaşam çerçevenize uzun vadede olumlu etki edecek yeni sayfaların kararını alacaksanız siz bu Venüs transitinde 🙂

Kova ve Yükselen Kova : 8.evinize geçen Venüs ile eşinizin gelirinde artış yaşanabileceği gibi, ortaklaşa ticari kazanç, miras, prim, sigorta, nafaka gibi konularınızda istediğiniz neticelere ulaşabilirsiniz. Kredi almak için de uygun bir dönem. Ayrıca ruhsal iyileşmeler getirecek Venüs size. Sezgilerinizi de güçlendirecek 🙂

Balık ve Yükselen Balık : 7.evinizde transit edecek Venüs ilişkilerden yana şans getirecek size. Bu süreçte aklınızdaki, hayalinizdeki gibi biriyle tanışabilir, bir süredir görüştüğünüz biri varsa ilişkiye başlayabilirsiniz. İlişkisi olanlar için ise, oldukça güzel, aşk dolu zamanlar getirecek Venüs. Ortaklaşa ticari faaliyetler de bu süreçte mümkün.

 

Temmuz burç yorumlarınızı da aşağıya bırakıyorum efendim.

Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi , Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık

Sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!