İkizler Burcu Temmuz 2020

İkizler Burcu Temmuz 2020

Merhabalar sevgili ikizler ve yükselen ikizler okuyucularım !

Temmuz ayında sizin için hangi konular öne çıkıyor, nasıl etkiler alıyorsunuz, aktaracağım bu yazımda.

Yılı yarıladık bile. Salgın sebebiyle de hayli değişik, sıradışı bir 6 ayı geride bıraktık. 2020 küçük adımlarla, yolu her zamankinden daha fazla kontrol ederek yürümemiz gereken bir yıl. Temmuz ayı da bir tutulmayı barındırıyor içinde. Dönüştüğümüz zamanlardan geçiyoruz.

Hadi ayın detaylarına bakalım. Nasıl olasılıklar var bu ay sizin için ?

Öncelikle buradan Temmuz 2020 Astroloji Gündemi ni inceleyebilirsiniz. Ay içindeki gezegen açılarını, ayın gezegen transitlerini, Ay döngülerini, aya dair tüm detayları bulacaksınız içinde.

Burada genel etkileri konuşmak mümkün oluyor tabii sadece. Ancak size, yani haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 22 Temmuz’a kadar yengeç burcunda, 2.evinizde.

Etkileri için tıklayınız : Güneş Yengeç Burcunda 21 Haziran-22 Temmuz 2020

Güneş 22 Temmuz’da aslan burcuna, yani 3.evinize geçiyor. Yakın çevrenizle daha çok iletişim kuracağınız, daha çok sosyalleşeceğiniz bir dönem olacak bu. İnternetle, sosyal medyayla, dijital platformlarla daha fazla ilgileneceksiniz ayrıca. İşiniz için yeni uygulamalara başlayabilirsiniz. Dijital alanda bir eğitime, işe, faaliyete başlamak da mümkün 3.ev döngüsünde.


Merkür, ay boyunca yengeç burcunda, 2.evinizde.

Burada 12 Temmuz’a kadar retroda olacak Merkür. 12 Temmuz itibariyle retrosu sonlanıyor.

Retro sürecinin etkileri için tıklayınız : Merkür Retrosu 18 Haziran-12 Temmuz 2020

12 Temmuz sonrasında birkaç gün daha bekleyerek harekete geçmeye başlayabilirsiniz artık yavaş yavaş. Retro yazımda bahsettiğim konularda daha akışkan bir süreç başlıyor olacak.


Venüs, ay boyunca ikizler burcunda, 1.evinizde.

Mayıs-Haziran döneminde retro etkisi aldınız. Ama 25 Haziran itibariyle, bu süreç geride kalmış oluyor. Bu ay ileri harekette, yol almanızı kolaylaştıran bir Venüs desteği alacaksınız. Ama şüphesiz retrosu da müthiş bir fırsattı hepimiz için. Kendimize dair öyle şeyler fark ettik ki, yenileme, düzeltme fırsatı bulduk sorun yaratan tarafları. Öz değerimizi hatırlattı bize retro Venüs. Kendimizle daha güçlü ve daha doğru ilişki kurmayı öğrendik.

Şimdi 1.evinizde ileri hareketinde bir Venüs olacak. Aşkta şanslı bir dönem 🙂 Daha bir güzelleştirecek bu transit ayrıca sizi. Yeni giysiler, yeni alışverişler, saç bakımları, cilt bakımları, bir şeyler bir şeyler yaklaşıyor, görüyorum 🙂

Bu arada doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için bir yazım var. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars ay boyunca koç burcunda, 11.evinizde. Esasen aylar boyunca, yılın geri kalanında burada olacak. Çünkü koç burcunda retro yapacak sonbahar döneminde.

Sosyal çevremizi anlatır 11.ev. Arkadaşlarımız, dostlarımız, içinde bulunduğumuz gruplardaki kişiler, kurslar, grup çalışmaları, takımlar, ekipler, ayrıca sosyal sorumluluk faaliyetleri bu ev kapsamında.

Mars buralarda artacak olan bir hareketliliğe işaret ediyor. Bu konularda başlangıçlarınız olabilir. Efor sarf edeceğiniz, zaman zaman yorucu olabilecek bir süreç yaşayabilirsiniz. Hayli aktif bir dönem sizin için.

Ama Mars agresif bir enerji olduğundan, arkadaşlarınızla ilişkilerinizi iyi tutmaya, kalp kırmamaya özen gösterin. Güzel tarafından, yükselten, harekete geçiren, motive eden enerjisinden yararlanın Mars’ın.


Temmuz 2020 Ay Döngüleri :

5 Temmuz : Oğlak Burcunda Ay tutulması : Ay 13° oğlak, Güneş 13° yengeç

8.evinizde gerçekleşiyor. Bu ev başkalarından gelen, çalışarak elde etmediğiniz paraları temsil eder. Aileniz, partneriniz, eşinizden gelen destek gibi. Bunun dışında burs da bu evin anlattığı bir şeydir örneğin. Krediler de, kredi kartları da.

Bu tür paralarla ilgili konularda etki alıyorsunuz tutulmadan. Ay tutulmaları sonlanmaları, tamamlanmaları, sonuç veren, netleşen durumları anlatırlar.

Bir burs almakta iseniz, eğitiminizi tamamlıyorsunuzdur belki, bursunuz sonlanabilir örneğin.

Aileden gelen bir para varsa, bu döngü tamamlanabilir. Kendi paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz.

Kredi çekmek gibi bir niyetiniz varsa, tutulma 8.evde gerçekleştiği için, konu gündeme gelebilir. Adım atmak isteyebilirsiniz, ancak beklemenizi öneririm. Çok fazla retro içerisindeyiz şu an. Temmuz ayı geçsin, biraz bekleyin derim.

20 Temmuz : Yengeç Burcunda yeniay : Ay 28° yengeç, Güneş 28° yengeç

2.evinizde meydana geliyor. Kişisel kazançlarımızı simgeleyen alan burası. Bir işe başlayabilir, kendi paranızı kazanmaya başlayabilirsiniz. Bir gelir akışı başlayabilir. Bir yeteneğinizi işe dönüştürebilirsiniz. Ayrıca yeni yatırım planları gelebilir gündeme. Yeniay sonrasında maddi varlıklarınızı korumak ve büyütmek için yeni adımlarınız olabilir.


Sağlıklı, verimli, huzurlu, keyifli bir ay diliyorum herkese 🙂

Görüşmek üzere !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!