Oğlak Burcu Haziran 2020

Oğlak Burcu Haziran 2020

Merhabalar sevgili oğlak ve yükselen oğlak okuyucularım !

Haziran ayında büyük bir hareketlilik var gökyüzünde. 5 Haziran’da bir Ay tutulması, 21 Haziran’da ise bir Güneş tutulması gerçekleşecek. Bir süredir Venüs retroda. Merkür’ün de retrosu olacak bu ay.

Öncelikle Haziran 2020 Astroloji Gündemi ni bırakıyorum buraya. Ayın gezegen açılarını, Ay döngülerini, transitlerini görmeniz adına.

Şimdi ayın, genel anlamda yükselen oğlaklara neler getirebileceğini konuşalım.

Size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 21 Haziran’a kadar ikizler burcunda, 6.evinizde.

Gündelik yaşamımızı, işimizi, rutinlerimizi anlatıyor bu ev. Güneş buradan geçerken, günlük hareketliliğiniz artabilir. Pek çok işi halledebilirsiniz. Yeni rutinler oluşturabilirsiniz. Temizlik işlerinizi yapabilirsiniz, evinizi düzenleyebilirsiniz.

Güneş ikizler transiti için detaylar burada, tıklayınız :

Güneş İkizler Burcunda 20 Mayıs-21 Haziran 2020

Güneş 21 Haziran’da yengeç burcuna, 7.evinize geçiyor.

İlişkiler daha çok odağınızda olacak bu kez. Hayatınızda biri varsa ya da evli iseniz evliliğinizle, ilişkinizle, partnerinizle ilgili konular önde olacaktır. Ortaklıklar, ortaklaşa işler vurgulanıyor ayrıca.


Merkür, ay boyunca yengeç burcunda, 7.ev konularını canlandırıyor.

İletişimlerin artacağı bir geçiş. Hem özel, hem sosyal ilişkiler açısından bir hareketlilik doğacaktır.

18 Haziran’da Merkür retrosu başlıyor.

İlişkinizde, sosyal bağlarınızda, iş ortaklarınız, bilgisine başvurduğunuz, danıştığınız kişilerle olan iletişimlerinizde geçmişten gelen pürüzlü durumlar tekrarlanabilir. Yanlış anlaşılmalar, dargınlıklar olabilir, o yüzden dikkat edin dialoglarınıza. Ama oturup sorunları konuşmak, uzlaşmak için de güzel bir dönem.

Bir süredir  görüşmediğiniz kişilerle tekrar irtibat kurabilirsiniz ayrıca bu retroda.


Venüs, 25 Haziran’a kadar 6.evinizde, retro harekette.

İş ortamınızda kadın figürlerle ilgili konular olabilir. Yanlış düşündüğünüz, birbirinizi yanlış anladığınız konularda işin aslını öğrenebilirsiniz. İnsan ilişkilerinizde farkındalıklar getirecek bu retro size. Ama bundan da çok, öz sevginizi, öz değerinizi, kendinizle olan ilişkinizi gözden geçireceksiniz.

Venüs retrosu yazım burada : Venüs Retrosu 13 Mayıs-25 Haziran 2020

Ayrıca doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için de bir yazı yazdım. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nedir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


Mars, 28 Haziran’a kadar balık burcunda, 3.evinizde.

Yakın çevre iletişimlerinizde zaman zaman sinirlenebileceğiniz durumlara açık bir transit. Akrabalarınızla, arkadaşlarınızla dialogları azaltın isterseniz bu dönem.

Mars balık sürecinin detaylı etkileri için tıklayınız :

Mars Balık Burcunda 13 Mayıs-28 Haziran 2020


Haziran 2020 Ay Döngüleri :

5 Haziran : Yay Burcunda Ay tutulması : Ay 15° yay, Güneş 15° ikizler

12.evinizde bir Ay tutulması. Ruhsal sorunların çözülmek üzere büyüyebileceği, şifalanmak yönünde sizi harekete geçirebilecek bir tutulma. Bazen bir konu öyle bir hal alır, artık bir şey yapmanız gerekir ya hani. Tam da öyle bir etki.

Bilinçaltınıza dair pek çok şeyi fark ettirecek ayrıca size. Bu da gerçekliğinizi değiştirme fırsatı sunacak. Çünkü inançlarımız ve düşüncelerimiz değişince yeni realiteler yaratıyoruz kendimize.

Onun dışında alışverişlerde, imzalı işlerde, parasal konularda temkinli olmanızı öneririm. Büyük girişimler yapmamanız daha iyi olur bu süreçte. Çünkü aldanma, kandırılma gibi problematik temaları var 12.evin.

21 Haziran : Yengeç Burcunda Güneş tutulması : Ay 0° yengeç, Güneş 0° yengeç

7.evinizde meydana geliyor. Etkisi uzun aylara yayılacak. Güneş tutulmaları yeni döngüler başlatırlar çünkü.

Bir ilişki başlayabilir, ilişkiniz varsa evlilik yönünde adımlar atılabilir. Bir ortaklık kurulabilir. Görüşüne her daim başvuracağınız bir uzman girebilir yaşamınıza, bağınız dostluğa dönüşebilir.

Anlaşmalar, sözleşmeler, kontratlar, imzalı konular bu ev kapsamında ayrıca. Bu tür yenilikler de getirebilir tutulma size.


Sağlıklı, verimli, keyifli bir ay diliyorum hepinize.

Görüşmek üzere !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!