Güneş İkizler Burcunda 20 Mayıs-21 Haziran 2020

Güneş İkizler Burcunda 20 Mayıs-21 Haziran 2020

Güneş, 20 Mayıs Çarşamba günü ikizler burcuna geçiyor sevgili okuyucularım. Bu transit 21 Haziran’a kadar sürecek.

İkizler burcu olanların doğum gününü kutluyorum ! Ben de bir ikizlerim 🙂

Güneş, güncelde hangi burçtan geçmekte ise, o burcun sembolize ettiği temaları, konuları dahil ediyor gündelik yaşamımıza.

İkizler en temelde iletişim, haberleşme ve ulaşım temalarını yönetiyor. Kısa mesafeleri, yakın çevreyi anlatıyor ayrıca.

İkizler etkisiyle daha fazla iletişim halinde olacağımız, daha çok bağlantı kuracağımız, yazışmaların, haberleşmelerin, görüşmelerin,  artacağı bir döngü geliyor.

Kısa mesafeler içinde hareketleneceğimiz bir dönem başlıyor. Ama tedbiri elden bırakmamalıyız tabii bu salgın ortamında. Önlemlere devam !

Eğitimler, seminerler, kurslar, pazarlama, reklam, e-ticaret, sosyal medya, danışmanlık faaliyetleri ikizler burcu yönetimindedir. Güneş bu konuları da öne çıkaracak, artıracaktır.

Online eğitimler almak, e-ticaret faaliyetlerine başlamak, bir website açmak, bilgiyi paylaşmak için harika bir döngüdeyiz. Şayet bu tür faaliyetleriniz varsa, Güneş ile daha rahat ilerleyeceksiniz. Güzel fikirleriniz, yeni uygulamalarınız olacak.

Şimdi Güneş-ikizler transitinin etkilerini burçlar bazında konuşalım ! Kimler, nasıl etki alabilir, bakalım birlikte.

Bu arada Instagram sayfama da beklerim sizi, takip etmek için tıklayabilirsiniz : astroloji.anlatburcak

Ayrıca size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.


(Yükselen burcunuza öncelik veriniz)

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 

Güneş 3.evinize geliyor.

Her zamankinden daha fazla iletişim kuracağınız, daha çok haberleşeceğiniz, yakın çevre dialoglarınızın artacağı, sosyal medyada daha aktif olacağınız, iletişim temelli faaliyetlerinizde hız kazanacağınız bir döngü başlıyor.

Ayrıca kardeşlerinizin yaşamında yenilikler olabilir bu geçiş ile. Yakın akrabalarınıza, komşularınıza dair gündemleriniz olabilir. Akrabalardan haberler gelebilir.

Yeni bilgiler edinmek, yeni şeyler öğrenmek, bilgilerinizi aktarmak, website-blog açmak için harika bir döngü.

Online eğitimler alabilirsiniz ayrıca. Yeni kitaplar satın alabilirsiniz. Bilgilerinizi artıracağınız bir Güneş transiti 🙂


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

Güneş 2.evinize geçiyor.

En temelde parasal alan hareketleniyor. Ortalama kazancınızın üzerine çıkabileceğiniz, gelirlerinizi artırabileceğiniz bir döngü. Diğer yandan daha çok harcayacağınızı, masrafların da artabileceğini söyleyeyim. Yatırım planlarınız olabilir ayrıca. Seçenekleriniz konusunda araştırma yapabilirsiniz.

Güneş 2.evinizde iken maddi güvenceniz için neler yapabileceğinizi düşüneceksiniz. Zihniniz en çok para konularında olacak.

Ayrıca botanikle, bitki yetiştirmekle, sebze yetiştirmekle, toprakla ilgili işlerle ilgilenebilirsiniz. 2.ev olması sebebiyle bu alanlara ilginiz artabilir. Aynı şekilde gastronomiye olan ilginiz, hevesiniz de artacaktır. Daha çok şey öğrenmek için verimli bir transit 🙂


İkizler ve Yükselen İkizler :

1.evinize geliyor Güneş !

Güneş güçtür. O yüzden oldukça pozitif bir etki Güneş’in 1.evinizden geçecek olması. Desteklendiğiniz, yaptıklarınızla, yeteneklerinizle öne çıkabileceğiniz bir süreç.

Yeni başlangıçları anlatır 1.ev. Yeni adımları, girişimleri anlatır.

Güneş ile insiyatif alacağınız, hedeflerinizde kararlı ve girişken bir tavırla ilerleyeceğiniz, güçlü bir döngüden geçiyor olacaksınız. Özgüveninizi tazeleyecek, harika bir transit.

Bir süredir beklettiğiniz konular varsa, harekete geçebilirsiniz. Planladıklarınızı uygulayabilirsiniz.

ve dış görünüşünüzü de yenileyecek Güneş 🙂 Daha iyi görünmek isteyeceğiniz, bakımınıza özeneceğiniz, keyifli bir döngü.


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

Güneş 12.evinize geliyor.

12.ev döngülerinde önemli başlangıçlardan uzak durmak gerekiyor. Bir planlama, bekleme ve hazırlanma zamanıdır 12.ev geçişleri.

Enerjinin içe döndüğü, kişinin kendisiyle kalmak istediği, inzivada olmak istediği bir döngüyü anlatır.

Güneş buradan geçerken, yeniden başlamak için durmak ister kişi. Yaşamını gözden gerçimek, soluklanmak ister. Devam edebilmek için güç toplamak ister. Motivasyonun eksildiği, kişinin kimi zaman yetersizlik duygusuna kapıldığı bir zaman dilimidir.

Böyle ruh hallerinde olursanız, bunun 12.ev etkisinden kaynaklandığını hatırlayın. Çok uzun sürmeyecek.

Karantinada hepimiz çok yorulduk. Neredeyse kimsenin inzivaya ihtiyacı kalmadı ama 🙂 yine de bir geri çekilme zamanı olsun bu sizin için. Bir sonraki ay, Güneş yengeç burcuna geçtiğinde sahne sırası size gelmiş olacak 🙂


Aslan ve Yükselen Aslan :

Güneş 11.evinize geliyor. Burası sosyal çevremizi simgeleyen alan.

Arkadaşlarınızla bağınızın kuvvetleneceği, iletişimlerinizin artacağı, kimi zaman dostlarınızla ilgili konuların doğacağı bir transit.

Dijital işler, teknoloji ve internet ile ilgili konular, elektronik aletler, elektrikle ilgili konular bu evin yönetiminde. Güneş bunları da artırabilir, bu temalarda yenilikler getirebilir size.

Ayrıca sosyal sorumluluk, bağışlar, kampanyalar, vakıflar, gönüllü çalışmalar da 11.evin anlattığı şeyler. Bir yardım kampanyasına katılabilirsiniz, bağışlarınız olabilir. Toplumsal konulara duyarlılığınız artıyor Güneş ile.


Başak ve Yükselen Başak :

Güneş, 10.evinizde olacak bu transit sürecinde.

İşiniz, kariyeriniz, konumunuz, sıfatlarınız, yetkileriniz, sorumluluklarınız, otorite ile ilgili konularınız ön planda olacak bu süreçte.

İş yükünüz artabilir. Yöneticilerle ilgili konular doğabilir. Bir terfi, yeni bir görev, yeni bir yetki de getirebilir Güneş size.

Devlet bağlantılı işlemler, resmi evrak konuları olabilir ayrıca. Başvuru, dilekçe, evrak teslimi, bildirim, devlet bağlantılı haberler, vb.


Terazi ve Yükselen Terazi :

Güneş 9.evinize geçiyor.

Uzaklarda yaşayan dostlarınızla ve akrabalarınızla ilgili konular artabilir. Seyahatler, yer değişiklikleri olabilir.

Eğitim hayatınız varsa, tez, proje, makale çalışmalarınız için destekleyici bir dönem.

Ayrıca yabancı diller, yabancı kültürler, yurt dışı bağlantılı konular, eğitim, basın, yayıncılık, hukuksal konular, felsefe, din, inanç konuları bu evin yönetiminde. Güneş etkisiyle bu temalar vurgu kazanıyor.

Hayatı daha fazla sorgulayacağınız, evrenin işleyişi ile ilgili idrakınızın ve farkındalığınızın  artacağı bir süreç. 9.ev geçişlerinde değişimler yaşıyoruz. Öğrendiklerimiz, yaşam resmimizi yenilememizi sağlıyor 🙂


Akrep ve Yükselen Akrep : 

Güneş 8.evinizde ilerliyor olacak ikizler burcunda iken.

Parasal konular, özellikle ödemeleriniz öne çıkabilir bu transit ile.

Diğer yandan başkalarından gelen kaynaklar konusunda şanslı bir süreç.

Başkalarının kaynakları derken, eşiniz olabilir, aileniz olabilir, banka, kredi, kredi kartı da olabilir bu kaynak.

Dikkat etmeniz gereken şey : Borçlarınızı artırmamak. 8.ev bu olasılığa sahip çünkü.

Miras, mal paylaşımı, nafaka ya da prim, sigorta gibi konularınız varsa, gelişmeler yaşanabilir.


Yay ve Yükselen Yay :

7.evinize Güneş geliyor.

İlişki, evlilik konuları, partnerin yaşamındaki konular, özel ve sosyal ilişkiler, sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar, danışmanlıklar, ortaklık kurma, ortaklı ticari girişimler, iş ortağınıza dair meseleler öne çıkıyor.

Partnerinizin yeni gündemleri olabilir, yeni bir şeye başlayabilir. İlişkinizde bir konu üzerinden yenilenme olabilir. Evlilik konuşulabilir ayrıca.

Güneş geçişi ile bir konuda danışmanlık alabilirsiniz. Bireysel hareket etmek yerine destek alabilirsiniz. İş birlikleri doğabilir. Yeni anlaşmalar yapabilirsiniz.

İnsan ilişkilerinizin hareketlendiği bir süreç olacak bu.


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

6.evinizde transit etmeye başlıyor Güneş.

Bu geçiş ile birlikte, çalışma hayatınız, iş arkadaşlarıyla iletişimleriniz, iş ve iş dışındaki sorumluluklarınız, günlük rutinleriniz öne çıkıyor ve yapmanız gereken işler artıyor.

Sağlık, beslenme, spor konularına odaklanabilirsiniz ayrıca. Spora başlayabilirsiniz, diyet ve detoks yapabilirsiniz. 6.ev, bunları da kapsar.

Gündelik hayatınızı ve yaşam alanınızı düzenlemek için, yenilenmek için harika bir dönem.

Bolca temizlik yapabilirsiniz 🙂 Hatta dijital temizlikler de olabilir bunlar ikizler transiti olması sebebiyle. Zamanında indirmiş olduğunuz, ama aktif olarak kullanmadığınız aplikasyonları silmek, içerikleri ile artık ilgilenmediğiniz platformlardan, kanallardan çıkmak, telefonunuzu temizlemek, gereksiz şeyleri silmek gibi. Bir sadeleşme dönemi olacak bu sizin için.

Ayrıca evcil hayvanınız varsa, onunla ilgili konular artabilir. Belki de bir evcil hayvan dahil olabilir bu döngüde hayatınıza.


Kova ve Yükselen Kova : 

5.evinize Güneş geliyor.

Bu ev, en temelde aşk demektir. Normal şartlarda bir flört başlayabilir, bir tanışma olabilir fakat Venüs retrosu var 25 Haziran’a kadar 🙂 Yeni tanışmalar için destekleyici bir döngü değil bu. Diğer yandan geçmiş aşklar tekrar hareketlenebilir mi ? Evet, böyle bir olasılık var.

Yaratıcılığımız artar ayrıca 5.ev geçişlerinde. Sanatla bağımız güçlenir. Yeteneklerimizi göstermek ve takdir toplamak isteriz. Bu yönde istekleriniz varsa, kullanın Güneş’in pozitif etkisini 🙂

Bunlar dışında çocuklarınız, yeğenleriniz, yaşamınızdaki çocuklarla ilgili konular öne çıkabilir 5.ev döngüsünde.


Balık ve Yükselen Balık :

Güneş 4.evinize geçiyor.

Eviniz, yaşam alanınız, güvenlik, aidiyet gibi kavramlarınız, yaşadığınız yer, yuvanız, aile bireyleriyle bağınız ve onlara dair konular öne çıkıyor.

Evde dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz bu süreçte. Odalarınızı değiştirebilirsiniz, düzenleyebilirsiniz. Evinizin güvenliği için yeni bir şeyler yapabilirsiniz.

Sizin için aile ve ev olacak bu döngünün iki temel konusu.


Güncel transitler ise şöyle :

Merkür İkizler Burcunda 12-28 Mayıs 2020

Mars Balık Burcunda 13 Mayıs-28 Haziran 2020

Güneş Boğa Burcunda 19 Nisan-20 Mayıs 2020

Mayıs ayı gökyüzü gündemi ve burç yorumlarınız da aşağıda :

Mayıs 2020 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Mayıs 2020, Boğa Burcu Mayıs 2020, İkizler Burcu Mayıs 2020,

Yengeç Burcu Mayıs 2020, Aslan Burcu Mayıs 2020, Başak Burcu Mayıs 2020,

Terazi Burcu Mayıs 2020, Akrep Burcu Mayıs 2020, Yay Burcu Mayıs 2020,

Oğlak Burcu Mayıs 2020, Kova Burcu Mayıs 2020, Balık Burcu Mayıs 2020

Satürn Kova Burcunda 22 Mart – 2 Temmuz 2020

Görüşmek üzere,

Dr. Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!