Boğa Burcu Kasım 2022

Boğa Burcu Kasım 2022

Merhabalar sevgili boğa ve yükselen boğa okuyucularım !

Kasım ayı olasılıklarınızı getirdim 🙂 !

Öncelikle ayın astrolojik takvimini bırakıyorum aşağıya ↓↓ Bu linki tıklayarak ayı genel hatlarıyla görebilirsiniz ↓↓

Kasım 2022 Astroloji Gündemi


Güneş 22 Kasım’a kadar akrep burcunda. 7.evinizde.

İlişkileri anlatan alan burası. İlişkiler Güneş ile hareketleniyor.

Evlilik, eş, partner, iş ortağı, hoca, danışman, rehber demektir 7.ev. Yolumuza eşlik eden kişileri ve başkaları ile birlikte yürüdüğümüz yolları, ilişkileri temsil eder.

Akrep burcu ise parasal konuları simgeliyor. İşinizde ortaklık ya da iş birliği içinde olduğunuz, birlikte iş yaptığınız, birlikte kazandığınız kişiler varsa, parasal konularda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Kazançların paylaşımı, hangi ödemenin kime ait olacağı gibi konular örneğin.

Eşinizin/partnerinizin parasal gündemleri olabilir.

Akrep burcu başkalarından gelen maddi kaynakları, 7.ev eşi temsil ediyor. Güneş ise güç kazanmak demek. Eşinizin gelirlerinde bir artış, bir değişim olabileceğini de söylüyor o yüzden bu transit.

Bankacılık işlemleri vardır ayrıca akrep temaları arasında. 7.ev ise kontrat, taahhüt, iş birliği, sözleşme demektir. Bir bankacılık hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için vereceğiniz bir taahhüt olabilir.

Finansal konular öne çıkacaktır bu transit ile.

22 Kasım’da yay burcuna geçiyor Güneş. 8.evinize geliyor.

Parasal konular daha fazla gündeminizde yer alabilir bu süreçte.

Ödemeler, borçlar, krediler, kredi kartları, alacaklar, yasal boyutu olan paralar, miras, mal paylaşımları, nafaka, tazminat vergi, sigorta, prim, muhasebecilik işlemleri, bankacılık işlemleri bu evin temaları arasında.

Bu konularda meşguliyetleriniz, planlarınız, gündemleriniz varsa konular ilerleyebilir. Yeni gelişmeler olabilir. İstediğiniz adımları atabilirsiniz. Beklediğiniz sonuçları alabilirsiniz.

Yay burcu hukuk temasını kapsar. Özellikle resmi boyutu olan ödemeler ve parasal konular yer alabilir gündeminizde.


Merkür 17 Kasım’a kadar akrep burcunda. 7.evinizde.

İlişkiler içinde parasal konulara işaret ediyor bu akrep/7.ev dönemi sizin için. Borç alma verme, para alışverişleri, karşılıklı destekler, ortaklaşa ödemeler gibi olasılıklar var. Destek alacağınız, destek olacağınız kişiler, durumlar, parasal konular olabilir.

Yeni bir banka hesabı açabilirsiniz. Yeni bir banka kartı, kredi kartı alabilirsiniz. Bir bankacılık hizmetinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

17 Kasım’da yay burcu transitine başlıyor Merkür. 8.evinize geliyor.

Yakın çevre içinde para alışverişleri, borç alma verme konuları olabilir.

Ödemelerinizi düzene koymak için yapacağınız şeyler olabilir.

Bütçenizi zorlayacak alışverişlerden, gereğinden fazla sayılabilecek harcamalardan uzak durmanızı önereceğim.

Krediler, kredi başvuruları, kredi kartı talepleri, bankacılık işlemleri yine bu evle alakalı. Merkür burada iken bu yönde işler, işlemler de getirebilir size.

Bir doğum haritasında Merkür’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, yaşama nasıl yansımaları vardır, etkileri nasıl dengelenebilir, iyileştirilebilir, konu ile ilgili bir yazım var. Kapsamlı bir içerik sundum sizler için ↓↓

Doğum Haritasında Retro Merkür  ← ← ← yazımı tıklayabilirsiniz.


Venüs 16 Kasım’a kadar akrep burcunda. 7.evinizde.

Eşin/partnerin yaşamında parasal konularda güzel gelişmeler, fırsatlar, açılımlar olabilir.

Kendisi bir süredir finansal bir problem içinde ise, şimdi pozitif yönde bir değişim, bir rahatlama olabilir.

Sizin için de aynı olasılık geçerli. Bir ödemenizi yapabilirsiniz. Bir borç sonlanabilir. Satın almak istediğiniz önemli bir şey varsa, bu alışverişi yapabilirsiniz.

16 Kasım’da Venüs’ün yeni transiti başlıyor.  Yay burcuna geçiyor. 8.evinize geliyor yay transiti ile.

Maddi anlamda sıkıntılı bir süreçten geçiyorsanız, ödemeler üst üste geldiyse, bir şeyler biriktiyse buralarda açılımlar, ferahlıklar yaşayabilirsiniz Venüs geçişi ile. Venüs’ün geçtiği yerde işler kolaylaşır.

Yurt dışı bağlantılı ticari işleriniz, alışverişleriniz, gümrük konularınız varsa buralarda güzel gelişmeler olabilir. Başka şehirlerde/ülkelerde yaşayan yakınlarınızla para alışverişleriniz olabilir. Para transferleri yapabilirsiniz. Çünkü yay uzakları, 8.ev ise parasal konuları simgeliyor.

Bu arada doğum haritasında Venüs’ü retro konumda olanlar için de bir yazım var. Doğum haritasında Venüs’ün retro olması nasıl anlamlara gelir, nasıl iyileştirebilir retro bir Venüs, etkileri nelerdir, detaylar burada : Doğum Haritasında Retro Venüs


30 Ekim’de Mars retrosu başladı sevgili okuyucularım. Bu retro 12 Ocak 2023 tarihine kadar sürecek. Tamamı ikizler burcunda gerçekleşecek.

2 yılın ardından yine bir Mars retrosunun içindeyiz.

Siz bu önemli retroyu 2.evinizde deneyimleyeceksiniz. 2.ev konuları üzerinden etki alıyor olacaksınız.

2.ev para evidir. Kazançlar, masraflar, harcamalar, ödemeler, kişisel gelirler bu evin konusudur. Mars retrolarında agresyonlu deneyimler yaşanabiliyor.

Neler olabilir ? İstenmeyen bazı masraflar doğabilir bu dönemde.

Biraz keyfinizi kaçırabilecek para çıkışları olabilir. Satın aldığınız şeyler düşündüğünüz gibi çıkmayabilir ve paranızın boşa gittiğini düşünebilirsiniz. Böyle deneyimler getirebiliyor 2.evde Mars retroları.

Mars hareketi temsil ettiğinden, retroları yavaşlamayı anlatıyor ayrıca. O yüzden bu dönem 2.ev (para) konularının yavaşlayabileceği, parasal konularda beklemelerin olabileceği, belki ilerlemekte zorlanabileceğiniz, bazı alışverişleri bekletebileceğiniz bir zaman.

Bir şeyi, bir olasılığı önden bilirsek, önlemimizi alabiliriz o şey için.

Tedbirli olarak, önlem alarak retro etkilerini minimize etmek mümkün. Astroloji ilmi korkmamız için değil, tedbir alabilmemiz için var.

Bir uyarı olarak söylüyorum. Parasal zorlanmalar yaşayabilirsiniz bu retroda. Alacaklarınız, kazançlarınız elinize her zamanki düzeni içinde geçmeyebilir. Para akışınız sekteye uğrayabilir.

O yüzden ne yapmak iyi olur ? Kenara güvence oluşturabilecek bir bütçe, bir para koymak, retroya harcamaları küçülterek girmek, borçları büyütmemek, kredi kartı harcamalarında kontrollü olmak, ölçülü olmak iyi olabilir.

Başkalarına maddi konularda bir şey vadetmemek, tutamayacağınız sözler vermemek iyi olabilir.


Kasım 2022 Ay Döngüleri :

8 Kasım : Boğa Burcunda Ay Tutulması : Ay 15° Boğa, Güneş 15° Akrep

1.evinizde bir dolunay ve aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Siz bu tutulmanın ev sahibisiniz. Boğa burcunda gerçekleşen bir tutulma.

Önemli bir bitiş, bir tamamlanma, büyük bir sonuç, büyük bir netice, kararlarınıza şekil verecek önemli bir farkındalık olabilir bu tutulmanın size getirisi.

Bir hazırlık tamamlanabilir. Bir bekleyiş sonlanabilir. Bir belirsizliği sonlandıracak önemli bir seçiminiz ve kararınız olabilir tutulmaya yakın günlerde. Kafa karışıklığı yaşadığınız durumlar içinde netlik kazanabilirsiniz. Ama bu süreçlerin içinden geçerken, duygusal anlamda dengenizi koruyamadığınız zamanlar olabilir tabii. Sular bulanabilir biraz. Ama illa ki durulacaktır. Önce üzülseniz ya da kızsanız bile, ‘İyi ki böyle oldu’ diyeceğiniz şeyler olabilir.

1.evinizde gerçekleştiği için saymış olduğum bu olasılıkları her tür konunuz için düşünebilirsiniz.

24 Kasım : Yay Burcunda Yeniay : Ay 1° Yay, Güneş 1° Yay

8.evinizde bir yeniay doğuyor.

Bir borç gündeminiz, sizi ruhsal anlamda zorlayan bir maddi konunuz varsa bir ferahlık doğabilir. Ödemenizi yapabileceğiniz bir kaynak geçebilir elinize.

Parasal konularda güzel gelişmeler olabilir.

Mal paylaşımları yapmak, kazançları paylaşmak, ortaklı mülkleri paylaşmak gibi konularınız varsa, bunlar ilerleyebilir. Kişiler payına düşeni alabilir.

Bir vergi borcu, bir sigorta prim, emeklilik konusu gündeminizde olabilir ayrıca. Bu konularda da pozitif olasılıklarınız var.


Burç yorumlarında her şeyi çok genel şekilde konuşabiliyoruz sevgili okuyucularım. Aslında mühim olan bireysel haritamızın alacağı etkilerdir. Haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.


…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

…………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓

@anlatburcak


Gönlünüzce bir ay olsun !

Dr. Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!