Venüs İkizler Burcunda 23 Haziran-18 Temmuz 2022

Venüs İkizler Burcunda 23 Haziran-18 Temmuz 2022

Venüs 23 Haziran Perşembe günü 03:34’te ikizler burcuna geçiyor sevgili okuyucularım. Bu transit 18 Temmuz tarihine kadar sürecek.

Bir cümle ile tarif edeyim en baştan : Hayatımızı renklendirecek, eğlenceli bir transit 🙂

Venüs iyicil bir gezegen. Hayatın keyiflerini, güzelliklerini, sevdiğimiz şeyleri, eğlenceleri, bize mutluluk veren şeyleri simgeliyor.

İkizler burcundan geçerken, ikizler temaları üzerinden güzel şeyler getirecektir bize.

İşte o temalar da çok güzel 🙂 O yüzden mis gibi bir transit !

Nedir ikizler burcunun sembolize ettiği konular ? En temelde iletişim. Arkadaşlıklar, sohbetler, muhabbetler, yazışmalar, haberleşmeler.

Venüs ikizlerde iken iletişimlerimiz, dialoglarımız, görüşmelerimiz, haberleşmelerimiz artacaktır. Yakın çevremiz içinde, dostluklar içinde buluşmalar artacaktır, bize iyi gelecek güzel sohbetlerimiz olacaktır. Keyifli haberler alırız ayrıca 🙂

İkizlerin doğasında davranacağımız, bundan fayda bulacağımız bir zaman ayrıca.

Çok yönlüdür ikizler burcu. Her zaman kendisine yeni şeyler eklemek, kendisini güncellemek, güncel tutmak ister. Geliştirmek, yenilemek ister.

İlgi alanları, hobileri olsun ister. Kendisine yeni alanlar açmak, hayatını renklendirecek şeyler yapmak ister.

Venüs burada iken eğlenceli, güzel hobiler edinebiliriz 🙂 Eğlenerek öğrenebileceğimiz şeyler içinde bulabiliriz kendimizi.

Kültürel, sanatsal konular için çok güzel bir dönem. Kültürel donanımımızı kuvvetlendirecek yeni şeyler öğrenmeye başlayabiliriz.

Yeni bir dil öğrenmeye de başlayabiliriz 🙂 Yabancı dil öğrenme potansiyeli, becerisi güçlüdür ikizlerin.

Başka neler olabilir ? Kitap alışverişlerimiz, online eğitimlerimiz, sınıflarımız, kurslarımız olabilir.

Dijital platformları, özellikle sosyal medyayı daha aktif kullanmaya başlayabiliriz. Bunlardan daha çok keyif alabiliriz. İşimiz için de daha doğru kullanmaya başlayabiliriz sosyal medyayı. İnternet üzerinden yapılan işler için harika bir zaman.

Bir şey daha söyleyeyim mi 🙂 Araba kullanmayı öğrenmek istiyorsanız, Venüs’ün ikizler dönemi bunun için çok uygun. Değerlendirin. Sizi çalıştıracak, yardımcı olacak birilerini getirebilir bu transit size.


Şimdi transitin burçlar bazında olasılıklarını aktaracağım.

Öncelikle danışmanlık almak isteyenler için iletişim bilgilerimi vereyim her zamanki gibi.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓

@astroloji.anlatburcak


Her zaman için yükselen burcunuza öncelik veriniz !

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 

Venüs 3.evinize geliyor. İletişim evinize geliyor.

Çok güzel bir zaman bu sizin için !!

Yakın çevremiz, arkadaşlıklarımız, komşularımız, gün içinde gördüğümüz/görüştüğümüz kişiler, dialoglarımız bu evin konusudur. İletişim ve yakın çevre alanıdır burası.

O yüzden arkadaş gruplarınız içinde sosyalleşeceğiniz, sohbetlerle, muhabbetlerle keyifli zamanlar geçireceğiniz, iletişimlerinizin artacağı, sıklaşacağı, renkli bir Venüs dönemi 🙂

Aynı zamanda kardeşler, akrabalar da 3.evin temsil ettiği kişiler arasında.

Onlardan yana sevineceğiniz şeyler de olabilir o yüzden. Onların yaşamında güzel şeyler gerçekleşebilir, size müjdeler verebilirler 🙂

3.ev geçişi olduğu için şöyle olasılıklarınız da var :

İnternet üzerinden yaptığınız işler varsa işinizde yeni yeni niyetleriniz, güzel başlangıçlarınız, olabilir. Bazı noktalarda değişime gidebilirsiniz. Daha keyifli hale gelebilir bir şeyler.


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

Venüs 2.evinize geliyor.

Bu ev para evidir. Gelirimiz, harcamalarımız, bütçemiz, maddi anlamda yaşam standardımız, birikimlerimiz, yatırımlarımız bu evle ilgilidir.

Venüs iyicil bir gezegen. Şansları, güzellikleri, keyifleri, konforu anlatıyor.

Venüs ile parasal alanda bir hareketlenme başlayabilir o yüzden. Para gelişleri olabilir.

Yapacağınız ve başlatacağınız bazı yeni şeyler, daha iyi bir yaşam standardına yükselmeniz için önemli bir başlangıç noktası olabilir sizin için.

Tatlı tatlı, güzel güzel alışverişleriniz olabilir. Kendinize daha iyi bakmak, keyifleri önceliklendirmek, hazları, keyifleri yaşamak isteyeceğiniz bir zaman.


İkizler ve Yükselen İkizler :

Venüs 1.evinize geliyor.

Yılın özel zamanlarıdır Venüs’ün 1.ev dönemleri !! Her şeyden önce insan ilişkilerimiz açısından çok keyifli bir dönemdir.

Yaşam yolumuzu, karşılaşacağımız insanları, gireceğimiz ortamları, kararlarımızı, niyetlerimizi, başlangıçlarımızı simgeler 1.ev. O yüzden yeni sayfalar da açılabilir hayatınızda.

Sevinç, heves, mutluluk demektir Venüs. Şanslar, güzellikler, fırsatlar demektir. Alışverişler, yeme içme konuları, hayatın keyifleri de Venüsyen şeyler 🙂

Kendinizi, ilişkilerinizi, yaşamınızı, düzeninizi yenilemek için yapacağınız şeyler olabilir.

Stilinize, giyiminize daha fazla özenmek isteyebilirsiniz. Alışverişleriniz olabilir.

Venüs aynı zamanda sanatın gezegenidir. Sanatsal alanlarda başlangıçlarınız olabilir.

Hayattan aldığınız keyfi, yaşama duyduğunuz iştahı artıracak, harika bir Venüs dönemi !


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

Venüs 12.evinize geliyor.

Size huzurunuzu besleyecek şeyler getirmek için geliyor. Duygu dünyanızı şifalandırmak, geçmişin ağır yüklerinden ve deneyimlerin duygularından, öfkelerden, kızgınlıklardan, üzüntülerden özgürleşmek, deneyimlerden sadece almanız gerekeni almak, geriye kalan kısmı bırakmak, şifalanmak.. İşte böyle anlatırım ben bu sönemi sizin için. Böyle bir zaman.

Karşınıza çıkacak şeyler bunlara vesile olabilir. Bu şey bir kitap olur, bir internet sayfası olur, uzmanlar olur, güzel insanlar olur. Bir değişim var. Ruhsal anlamda bir rahatlama var.

Şifanıza olsun !


Aslan ve Yükselen Aslan :

Venüs 11.evinize geliyor.

11.ev sosyal hayatımızı anlatır. Arkadaşlık bağlarımız, yakın çevremiz, ayrıca aynı amaç ile bir arada bulunduğumuz gruplar, ekipler, takım çalışmaları 11.evin konusudur.

İnsan ilişkilerinizden yana fayda bulabileceğiniz, güzel bağlantılar içinde olabileceğiniz, yeni insanlarla tanışabileceğiniz, bol sohbetli, bol iletişimli bir dönem sizin için 🙂

İletişimin, arkadaşlığın, sohbetin, eğlenceni zamanı 🙂

Sosyal bir dönem. Güzel bir yaz enerjisi. Her şeyiyle iyi gelsin, mutluluk getirsin size.


Başak ve Yükselen Başak :

Venüs 10.evinize geliyor.

İş hayatınız açısından çok güzel bir transit 🙂 Keyifle yapacağınız güzel işleriniz olabilir. İş arkadaşlarınızla birbirinize destek vereceğiniz durumlar, tatlı tatlı yardımlaşmalar olabilir. Otorite figürlerinden, yöneticilerden güzel şeyler gelebilir. Kendinizi daha rahat, daha iyi, daha köklenmiş hissetmenizi sağlayacak şeyler olabilir.

Kendi işinizi yapmakta iseniz işinizi büyütecek yeni fikirler bulabilirsiniz.

İkizler burcu iletişim demektir. İş hayatınızda iletişimlerinizin hem artacağı, hem de daha keyifli akacağı bir zaman.

Resmi evrak konularınız, kayıt ve başvuru işleriniz varsa buralarda da kolaylıklarınız, şanslarınız var.


Terazi ve Yükselen Terazi :

Venüs ikizler burcuna geçiyor, 9.evinize geliyor.

Eğitim, yurt dışı bağlantılı konular, seyahatler, yabancı diller, dünya dilleri, dünya kültürleri, uluslararası ticaret, basın, yayıncılık, hukuksal konular gibi temaları var bu evin. Venüs’ün desteğini bu konular üzerinden almaya başlıyorsunuz bu kez.

Eğitim hayatınızda kolaylıklar doğabilir, çabasında olduğunuz şeyler kolayca ilerleyebilir. Hocalarınızdan destekler gelebilir, iletişimler açısından oldukça güzel bir dönem.

Uzakta yaşayan sevdiklerinizden müjdeler, iyi haberler alabilirsiniz 🙂 Onların yaşamında güzel gelişmeler olabilir. Onların adına sevineceğiniz çok güzel şeyler olabilir.

Yeni bir yabancı dil öğrenmeye başlayabilirsiniz.

Size iyi gelecek bir geziniz, bir seyahatiniz olabilir ayrıca. ‘İyi ki gittim, iyi ki gördüm, çok keyif aldım’ diyeceğiniz yerler olabilir.


Akrep ve Yükselen Akrep : 

Venüs 8.evinize geliyor.

Ortak mülkler, ortaklı paralar, mal paylaşımları, miras paylaşımı gibi konularınız varsa, bu konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. 

Ödemeler, harcamalar, ortaklaşa kazançlar, alım satım konuları, yasal boyutu olan paralar, vergi ödemeleri, sigorta prim ödemeleri, maddi güvence olarak söyleyebileceğimiz şeyler, yatırımlar bu evle ilgilidir.

Ödemelerinizi kolayca yapmanızı sağlayacak fırsatlar doğabilir.

Devlet birimleri ile bağlantılı parasal konularınız varsa, yeni güzel gelişmeler olabilir. Hakkınız olan yasal bir parayı almak gibi. Bir maaşın bağlanması gibi. Bir vergi borcunun yapılandırılması gibi.

Ayrıca ruhsal anlamda sizi zorlayan ve kendini tekrar eden düşünceleriniz, korkularınız varsa Venüs bunlardan da özgürleşebileceğinizi söylüyor. Psikolojik ve ruhsal anlamda bir şifalanmaya vesile olacak şeyler çıkabilir karşınıza.


Yay ve Yükselen Yay :

Venüs 7.evinize geliyor.

İkili ilişkiler, sosyal ilişkiler, iş bağlantıları, genel anlamda tüm insan ilişkileriniz açısından çok güzel bir dönem. Yeni insanlarla tanışabileceğiniz, çevrenizle irtibatınızın artabileceği bir döngü.
Evli iseniz ya da bir ilişkiniz varsa, partnerinizle, ilişkinizle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Sorunlarınızı empatiyle çözebilirsiniz. Bir şeyleri onarıp daha güçlü şekilde devam edebilirsiniz yolunuza.

Herhangi bir konuda bir hocaya, bir eğitmene, bir danışmana, sizi yönlendirecek bir rehber kişiye ihtiyacınız varsa Venüs burada iken güzel insanlarla iletişim kurabilir, yeni bağlantılar oluşturabilirsiniz.


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

Venüs 6.evinize geliyor.

İşiniz, görevleriniz, üstlendiğiniz sorumluluklar, iş arkadaşlarınızla ilişkileriniz, iletişimleriniz, hepsi için çok güzel bir Venüs zamanı.

İş hayatınızda pozitif gelişmeler, güzel değişimler yaşayabilirsiniz.

İnsan ilişkileriniz içinde artan uyumunuz daha huzurlu, daha verimli kılacaktır sizi.

Günlük hayatınızı, temel alışkanlıklarınızı, günlük akışlarınızı gözden geçireceğiniz, kendinize her anlamda daha iyi bir düzen oluşturmak için yeni şeyler yapacağınız bir dönem.


Kova ve Yükselen Kova : 

Venüs 5.evinize geliyor.

Güzel bir eve, güzel bir gezegen geliyor 🙂 Aşk hayatınızda yeni gelişmelere açık bir dönem.

Hobiler, meşguliyetler, yaratıcılığa dayalı alanlar, yetenekler bu evle ilgili konular.

Kendinizi daha fazla ortaya koymak isteyeceğiniz, daha fazla sosyalleşeceğiniz, yeteneklerinizi göstermek isteyeceğiniz, bunun için de güzel fırsatlarınızın olacağı bir dönem 🙂

Işığınızla görünür olmanın zamanı ! Parıldayın 🙂 !

Bebekler, çocuklar yine bu evin tatlı temaları arasında. Çocuklarınızla ilgili konularda rahat bir akış var. Güzellikler var.


Balık ve Yükselen Balık :

Venüs 4.evinize geliyor.

Aile bireylerinizle, özellikle kardeşlerinizle ilgili konularda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Çünkü 4.ev ailemizi, ikizler burcu ise kardeşlerimizi simgeler.

Eviniz için yapmak istediğiniz şeyler varsa, örneğin bir boya badana konusu, bir dekorasyon değişikliği konusu, bir tadilat gibi, bu işlerinizi güzelce, kolayca yapabilirsiniz bu Venüs transitinde. İyi insanlarla, işini özenle yapacak düzgün insanlarla çalışabilirsiniz. Ortaya içinize sinecek, güzel şeyler çıkabilir.

Aile içi bağlarınızı kuvvetlendirecek tatlı bir şeyler geliyor ayrıca 🙂


Sevgiler !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!