Güneş Yengeç Burcunda 21 Haziran-22 Temmuz 2022

Güneş Yengeç Burcunda 21 Haziran-22 Temmuz 2022

Güneş 21 Haziran Salı günü 12:13’te yengeç burcuna geçiyor sevgili okuyucularım. Bu transit 22 Temmuz’a kadar sürecek.

Yengeç burcu olanların doğum günü kutlu mutlu olsun ! Keyifli, bereketli, şanslı hissedeceğiniz bir yaş olsun.

İyi ki varsınız yengeçler. Naif, merhametli, sevgi dolu yengeçler 🙂

Güneş transitleri 1 ay sürer değerli okuyucularım. Her bir burçta 1 ay süreyle kalır Güneş.

Hangi burçta ilerliyorsa, o burcun konularını katar hayatımıza. Güncelde transit ettiği burcun konularında gündemlerimiz olur. Niyetlerimiz, fikirlerimiz, başlangıçlarımız olur. O konularda beklemede kalmış şeyler ilerler, hareketlenir. Yeni gelişmeler olur.

Güneş güncelde hangi evimizden geçmekte ise ilgili evin konularını deneyimleriz ayrıca. Onları aşağıda burç yorumları kısmında göreceksiniz. Hangi eviniz üzerinizden etki alıyorsunuz ve neler olabilir, anlattım.

Öncesinde yengeç temalarını ve bu transitin bize genel çerçevede neler getirebileceğini konuşalım.

Güneş yengeçte iken hangi temaları aktive edecek ? Yengeç burcu neleri simgeler ?

Yengeç burcu evimiz, ailemiz, yaşam alanımız, memleketimiz, aile köklerimiz demektir.

Emlak, tapu, konut güvenlik konuları, yaşadığımız yer ile ilgili konular, aile bireyleri, evin ihtiyaçları gibi konular, yengeç burcunun sembolize ettiği şeyler arasındadır.

Dolayısıyla bu temalarda gündemlerimiz olabilir Güneş buradan geçerken.

Hadi üretelim olasılıklarımızı !

Evimizde değişiklikler yapabiliriz.

Büyük temizliklerimiz, ev içinde yeni düzenlemelerimiz olabilir.

Eşyalarımızı yenileyebiliriz. Satın alacağımız eşyalar, evimiz için yapacağımız alışverişler olabilir. Dekorasyonda değişiklikler yapabiliriz.

Boya, badana, tadilat, bakım, onarım, yenileme işlerimiz olabilir.

Ayrıca yer değişiklikleri, taşınmalar, ev alım satım konuları için hareketli bir zaman.

Bu tür gündemleriniz ve bu doğrultuda hazırlıklarınız varsa planlarınızı hayata geçirebileceğiniz, hatta konuyu neticelendirebileceğiniz bir döngü.

Memleketinizde ev yaptırma, köyünüz için bir şey yaptırma gibi niyetleriniz ya da gündemleriniz varsa, ailenize ait mülklerle, arazilerle ilgili konular varsa, bir süredir yavaş ilerlemiş olan şeyler hız kazanabilir.

Aile içinde köyünüzle, memleketinizle ilgili konular gündeme gelebilir.

Tatil için memleketimize de gidebiliriz tabii 🙂 Yengeç köklerimizi, doğup büyüdüğümüz yerleri, çocukluğumuzu, aile köklerimizi, ailenin büyüklerini temsil eder.

Ailemizle daha çok bir araya gelebileceğimiz, onlar için güzel şeyler yapabileceğimiz, manevi ve ruhsal anlamda da hayata daha çok köklendiğimizi hissedebileceğimiz, yumuşacık, sevgi dolu bir yengeç transiti 🙂


Şimdi transitin burçlar bazında olasılıklarını aktaracağım.

Öncelikle danışmanlık almak isteyenler için iletişim bilgilerimi vereyim her zamanki gibi.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓

@astroloji.anlatburcak


Her zaman için yükselen burcunuza öncelik veriniz !

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 

Güneş 4.evinize geliyor.

Evinize odaklanmak isteyeceğiniz bir döneme giriyorsunuz bu Güneş transiti ile.

Yaşam alanınızı ferahlatmak, daha konforlu hale getirmek, sıkışık alanları açmak, odaları düzenlemek, görevi bitmiş eşyaları/fazlalıkları/gereksiz yere kalabalık oluşturan şeyleri atmak isteyeceğiniz bir dönem.

Evinizde bol bol temizlikler yapabilirsiniz. Çekmecelerinizi, dolaplarınızı düzenleyebilirsiniz.

Bunları yaparsanız ne olur ? Hepsi bir sembol olarak çalışır hayatınızda.

Hayatınızın her yerinde, tüm konularınızda çalışır.

Yaşamınızdan gereksiz şeyler çıkar. Yeniye, yeniliklere yer açmış olursunuz. Frekansınız yükselir. Çünkü tüm bu fiziksel temizlikler, aynı zamanda bir enerji temizliği anlamına geliyor.

Güneş’in 4.evinizden geçeceği bu dönem aile içi konuları şifalandırmak için fırsatlar, farkındalıklar da getirecektir size.


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

Güneş 3.evinize yerleşiyor.

Yaşamınızda bir süredir durgun ve sessiz kaldığınız alanlarda hareketlenme zamanı. Daha aktif olmanın, hayata karışmanın, daha çok iletişim kurmanın zamanı.

Görünür olmaya, donanımlarınızı paylaşmaya, bildiklerinizi aktarmaya, yeni şeyler üretmeye ihtiyaç duyuyorsanız, vakit bu vakit diyeyim 🙂

İnternet üzerinden yaptığınız, sosyal medyayı kullandığınız, online olarak yürüttüğünüz işleriniz varsa yeni yeni üretimlerle, yaratıcı fikirlerle büyüyebileceğiniz bir zaman.

Daha fazla kişiye hitap edebilirsiniz. Kazançlarınız büyüyebilir.

Eğitmenlik ve danışmanlık bu evin temaları arasında. Bir eğitmen ya da danışman iseniz işinizde güzel gelişmeler olabilir.

İlgi alanlarınızda eğitimlere katılabilirsiniz. Bir danışmanlık alabilirsiniz. Bilgisine başvuracağınız kişiler olabilir.

Şimdi 3.evin temaları ve bu bir yengeç transiti olduğu için yengeç temaları üzerinden diğer olasılıklarınızı üretelim.

3.ev kardeşleri ve yakın akrabaları simgeler. Yengeç burcu ise ev, konut, arsa, tapu, emlak konularını, aile içi konuları.

Kardeşlerinizin ya da yakın akrabalarınızın ev alım satım, kiralama, memlekette ev yaptırma, ev arama, vb konuları olabilir.

Bu yönde planlarını hayata geçirebilirler.


İkizler ve Yükselen İkizler :

Güneş 2.evinizde ilerlemeye başlıyor.

Yengeç burcu evimizi ve ailemizi temsil eder. 2.ev ise parayı, kazançları, harcamaları, paraya dair kararları, alışverişleri. Eviniz için yapacağınız harcamalar olabilir bu dönemde.

Aileniz, anne babanız için almak istediğiniz, bir süredir aklınızda olan şeyleri alabilirsiniz.

Onların iyiliği, sağlığı, konforu, keyfi için satın alacağınız şeyler olabilir.

Aile içi ortak parasal konularda yeni kararlarınız, planlarınız olabilir. Aranızda para alışverişleri olabilir. Birbiriniz için devreye gireceğiniz konular olabilir. Birbirinizin işini kolaylaştırabilirsiniz.


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

Güneş yengeç burcuna geçiyor, 1.evinize, başlangıçlar evine geliyor.

1.ev geçişleri kıymetlidir.

Hayatınızda bir canlanma yaratmak, ihtiyaç olan noktaları güçlendirmek, yeni şeyler yapmak için, aklınızda olan konular için, niyetleriniz için harekete geçmek adına destekleyici bir zaman.

Her konu için kullanabileceğiniz, parlak bir Güneş dönemi.


Aslan ve Yükselen Aslan :

Güneş 12.evinize geliyor.

Bu kez daha çok kendinizle olacağınız, belki günlük işlerin azalacağı, belki iletişimlerin, şehrin içindeki gidiş gelişlerinizin azalacağı bir zaman. Temposu göreceli olarak daha aşağıda olan bir zaman.

Doktora gitmeyi ertelediğiniz sağlık sorunlarınız varsa, bu ay onlarla ilgili gerekenleri yapmak isteyebilirsiniz.

Ufak tefek ateşlenmeler, üşütmeler, halsizlikler de olabilir. Sağlık ve şifa alanıdır burası.

Aile içinde doktor, muayene, tahlil konuları olabilir. Çünkü yengeç burcu, aileyi simgeler. Ev ve aile yengecin iki temel temasıdır.

Yaşamınızda bir terapi etkisi yaratacak yeni şeylere başlayabilirsiniz. Ruhunuza iyi gelecek şeylere adım atabilirsiniz. Ruhsal anlamda bir dinlenme, bir güç toplama zamanı.


Başak ve Yükselen Başak :

Güneş 11.evinize geliyor.

Bu kez sosyal alana yerleşmiş oluyor. Arkadaşlarınızla bağlantılar, dialoglar artıyor o yüzden.

Özellikle yengeç temaları üzerinden paylaşımlarınız olabilir.

Örneğin ev arayan bir arkadaşınız olabilir, yardımcı olabilirsiniz. Ev tutan bir arkadaşınız olabilir, evi düzenlemesinde, yerleşmesinde destek verebilirsiniz.

Yakın çevre içinde yardımlaşmalarınız olabilir.


Terazi ve Yükselen Terazi :

Güneş 10.evinizde transit etmeye başlıyor.

Kendinizi güncel çerçeveniz içinde nasıl tanımlıyorsunuz, ne olarak adlandırıyorsunuz, yaptığınız işleri ne ölçüde sahipleniyorsunuz, donanımlarınızı nasıl kullanıyorsunuz, bunlarla ilgili bir alan 10.ev. Bulunduğumuz nokta, sıfatlarımız, işimiz, kariyerimiz bu evle bağlantılı.

İşinizi, donanımlarınızı parlatmaya ihtiyacınız varsa, iş konusunda güçlenmek ve yeni şeyler yapmak istiyorsanız, daha kuvvetli bir konumlandırma yapmak istiyorsanız kendiniz için, Güneş transiti yardımcı olacaktır size.

Herkesin farklı yetenekleri var. Farklı donanımları var. Her şey bir kenara, farklı bir ilahi planı, farklı bir yaşam amacı var her bir bireyin.

Bu dönemin önemli getirileri arasında, yolunuzu seçmek, yapmak istediklerinizi tespit etmek, yaşam yolunuzla ilgili kararlar almak olabilir.


Akrep ve Yükselen Akrep : 

Güneş 9.evinize geliyor.

Yüksek öğrenim konusunda gündemleriniz varsa, bir başvuru hazırlığında iseniz, yüksek lisans için, doktora için girmeniz gereken sınavlar, mülakatlar varsa, bu dönemde gerçekleşebilir. Konular hızlanabilir.

Seyahatler, başka şehirlere yolculuklar gündeme gelebilir. Ailenizin yanına gidebilirsiniz. Memleketinize gidebilirsiniz. Yurt dışı seyahatleri de olabilir bunlar.

Yabancı dil eğitimleri, yabancı dil sınavları yine bu evle bağlantılı olarak gerçekleşebilecek şeyler. Bu yönde planlarınız varsa bu konular hareketlenebilir Güneş ile.


Yay ve Yükselen Yay :

Güneş 8.evinize geliyor.

Bu süreçte bankacılık işlemleriniz, alacak verecek konularınız, ödemeleriniz olabilir. Kredi çekmek istiyorsanız, Güneş yengeçte iken yapabilirsiniz bunu. Bir alım satım konusu, bir mal paylaşımı konusu varsa, bu gerçekleşebilir.

Ev alma hazırlığında olanlar, özellikle bu konu için kredi çekebilirler. Çünkü yengeç burcu, ev demektir. Yaşam alanımız demektir.

Aile içinde de parasal konular öne çıkabilir bu transit sürecinde.

Aile içi ortak gelirler, ortak mülkler, memleketinizde arsa, arazi, tarla, vb gibi konular ele alınabilir. 


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

Güneş 7.evinize yerleşiyor.

Evliliğiniz, yuvanız, eviniz, eşinizle ilgili konular ön planda olacaktır evli iseniz.

Evlilik hazırlığında iseniz ev konunuz, nerede yaşayacağınız netleşebilir. Eviniz için eşyalar satın alabilirsiniz.

Hayatınızda bir şeyleri destek alarak, uzman yardımı alarak, koçluk alarak, danışmanlık alarak yapmak isteyebilirsiniz bu dönemde. İşinizde yeni bağlantılar oluşturabilirsiniz, yeni anlaşmalarınız olabilir.


Kova ve Yükselen Kova : 

Güneş 6.evinizi hareketlendiriyor bu transit ile.

İş hayatınızla ilgili konular öne çıkmaya başlıyor. İşiniz ve kişisel yaşamınız konusunda hızlı, hareketli, tempolu bir süreç. Günlük olarak yapmanız gerekenler artabilir. Düzenli olarak yapacağınız şeyler başlayabilir.

Yeni iş fırsatları doğabilir. Bir işin sahibi/patronu iseniz, yeni çalışanlar eklenebilir ekibinize. Bir şirkette yönetici iseniz yeni astlarınız olabilir. Astlarınızla ilgili konularınız, gündemleriniz olabilir.

Evinizde destek almak istediğiniz bir konu varsa, temizlik, bakım, vb gibi, birileri ile anlaşabilirsiniz. Düzenli olarak evinize gelmeye, size hizmet vermeye başlayabilirler.

Sağlığınızı güçlendirmek, bedensel kuvvetinizi artırmak, daha iyi yaşamak için değiştireceğiniz şeyler olabilir ayrıca. Örneğin beslenme düzeniniz gibi.


Balık ve Yükselen Balık :

Güneş 5.evinize geliyor.

Çok daha eğlenceli, renkli bir ev burası. Tatiller, geziler, alışverişler, keyifler, kutlamalar demek 5.ev. Sanat demek. Hobiler demek. Spor demek.

Yaşam enerjinizi yukarı taşıyacak, güzel şeyler yapabilirsiniz Güneş burada iken. Gezileriniz artabilir. Tatile çıkabilirsiniz.

Zihninize, ruhunuza iyi gelecek yeni hobiler edinebilirsiniz.


Sevgiler !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!