Terazi Burcu Mayıs 2020

Terazi Burcu Mayıs 2020

Merhabalar sevgili terazi ve yükselen terazi okuyucularım !

Güzel bir Mayıs bekliyor bizi Allah’ın izniyle. Şanslı etkiler yaratan, uyumlu gezegen açıları göreceğiz bu ay.

Güncel durumda salgının küçüldüğünü görmekteyiz. İnşallah çok daha güzel neticelere varırız, umduğumuz gibi ay sonunda çifte bayram yaşarız ülke olarak 🙂 Ama tabii rehavete kapılmamamız gerekiyor. Yoksa onca emek boşa gidebilir. Tedbirle ilerlemeye devam 🙂

Öncelikle Mayıs 2020 Astroloji Gündemi ni bırakıyorum buraya. Ayın gezegen açılarını, Ay döngülerini, transitlerini görebilirsiniz.

Şimdi ayın, genel anlamda yükselen terazilere neler getirebileceğini konuşalım.

Size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 20 Mayıs’a kadar boğa burcunda, 8.evinizde.

Parasal konularla meşgulsünüz daha çok. Ödemeler, gelirler, giderler, ortaklı paralar, eşin geliri gibi konular odağınızda. Kredi kartınıza yüklenmemeniz gereken bir dönem.

Daha fazla detay için tıklayınız : Güneş Boğa Burcunda 19 Nisan-20 Mayıs 2020

Güneş 20 Mayıs’ta ikizler burcuna, 9.evinize geçiyor. 1 ay süreyle burada olacak.

Yüksek öğrenim hayatınız varsa, akademik konular daha fazla gündeminize yerleşecektir. Ayrıca başka şehirlerde, ülkelerde olan yakınlarınızla ilgili konular yer alabilir gündeminizde. Uzaklarla bağlantılarınız artabilir.


Merkür, 12 Mayıs’a kadar boğa burcunda, 8.evinizde.

Maddi konularda iletişimleriniz artacaktır. Bankacılık işlemleri getirir Merkür buradan geçerken size.

12-28 Mayıs arasında ikizler burcunda, 9.evinizde olacak Merkür. Yurt dışı bağlantılı konular yoğunluk kazanabilir, başka ülkelerdeki, başka şehirlerdeki yakınlarınızla iletişimler artabilir bu süreçte. Eğitim hayatınız varsa, bu alanda da işler yoğunlaşıyor. Haberleşme trafiğiniz artıyor.

28 Mayıs’ta yengeç burcuna, 10.evinize geçiyor Merkür. Üstlerle dialoglar artıyor. Devlet bağlantılı, resmi işleriniz olabilir ayrıca. Evrak, işlem konularınız olabilir.


Venüs, 13 Mayıs’ta retro hareketine başlıyor. 25 Haziran’a kadar sürecek bir retro.

Venüs ikizler burcunda, 9.evinizde yer alıyor bir süredir, burada gerileyecek.

Yurt dışı bağlantılı konularda yapılamamış olan şeyler, bu süreçte gerçekleşebilir.

Eğitim hayatınızda üzerinden geçmeniz gereken şeyler olabilir. Uzakta yaşayan dostlarla, akrabalarla ilgili bazı durumlar oluşabilir, bilmediğiniz bir şeyleri retroda öğrenebilirsiniz.

Bunlar dışında genel uyarılarımı da yapayım, her burca yazdığım gibi.

Yeni bir ilişkiye başlamak için uygun değildir Venüs retro dönemi. Hayatınıza bu döngüde gelen kişi kalıcı olmayabilir, mutsuz olmanıza neden olabilir.

Söz, nişan, evlilik için de kesinlikle önerilmez Venüs retroları. Büyük diyebileceğimiz her türlü adımdan uzak durmak, beklemek gereken bir dönem.

Venüs retrosu aslında nedir ? Bizden ne ister ? Evren bize Venüs retrosu ile ne söyler ?

Venüs retrosu, öz değer, öz sevgi konusunda içe dönmemizi isteyen bir retro. Kendimizle ilişkimizi, kendimize olan sevgimizi, şefkatimizi gözden geçirmemiz gereken, buraları yenilememiz, onarmamız gereken bir dönem. Kendi içimizde yarattığımız değişimler, yaşam bileşenlerimize de yansır. Yaydığımız enerji ile, inanç kalıplarımız ile gerçekliklerimizi yaratırız çünkü.


Mars, 13 Mayıs’a kadar kova burcunda. 5.evinizde.

Hobilere, keyifli etkinliklere vakit ayıracağınız, sanatsal konularla meşgul olabileceğiniz bir dönem.

13 Mayıs’ta balık burcuna, 6.evinize geçiyor Mars.

İş hayatınız varsa, yoğunluk anlamına gelir buradan geçen bir Mars. İş ortamında agresyon da yaratabilir.

İş ve iş dışındaki sorumluluklarınız, günlük rutinleriniz, halletmeniz gereken gündelik işler artacaktır. Detaylarla ilgilenmenizi gereken işler de çıkarabilir. Düzenleme, temizleme işleriyle meşgul olabilirsiniz.


Mayıs 2020 için Ay döngüleri ise şöyle :

7 Mayıs : Akrep Burcunda Dolunay : Ay 17° Akrep, Güneş 17° Boğa

2.evinizde bir dolunay. Harcamalarınız, masraflarınız artabilir dolunay ile, bir para çıkışı olabilir.

Gelirleriniz, yatırımlarınız, maddi kaynaklarınızla ilgili konular üzerinden etki alıyorsunuz.

Bir süredir istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz ayrıca bu dolunay döngüsünde. Yani öncesi-sonrası birkaç günlük süreçte.

22 Mayıs : İkizler Burcunda Yeniay : Ay 2° İkizler, Güneş 2° İkizler

9.evinizde bir yeniay. Akademi, yurt dışı bağlantılı konular, yabancı diller, yabancı kültürler, uzak şehirler, yolculuklar, hukuksal konular bu evin yönetiminde. Ayrıca astroloji bu evin temaları arasında.

Yeniay size yeni bir eğitim getirebilir. Örneğin online bir dil kursu, online astroloji kursu, online dünya mutfakları eğitimi gibi.

Uzaklarla haberleşmeleriniz, irtibatlarınız olacak ayrıca.


Sağlıklı, huzurlu, verimli bir ay diliyorum herkese.

Görüşmek üzere !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!