Doğum Haritası Analizi Nedir ?

Doğum Haritası Analizi Nedir ?

Doğum haritası analizinden bahsetmeden evvel, dilerseniz öncelikle ‘doğum haritası’nın ne olduğunu konuşalım sevgili okuyucularım.

Doğum haritamız, yani horoskobumuz, gökyüzünün doğduğumuz andaki görüntüsüdür en özetle.

Yani ‘Gökyüzünün o anki fotoğrafıdır’ diyebiliriz.

Eski zamanlarda haritalar çok büyük emeklerle, el ile çizilirmiş, ancak şimdi bilgisayar programları sayesinde doğduğumuz andaki gök görüntüsünün çizimini elde edebiliyoruz.

İnternet üzerinde, doğum bilgilerinizi girerek doğum haritanızı oluşturabileceğiniz birçok site mevcut.

Fakat mesele doğum haritasının çıkartılması değil, yorumlanması.

Uzman bir astrolog tarafından, her bir gezegenin bulunduğu konumun, yaptığı açıların, evlerin, derecelerin, sabit yıldız etkilerinin, önemli Arap noktalarının ve daha birçok harita bileşeninin yorumlanması.

Anlaşılır olmak açısından, çok temel ifade edersek, bir haritada temel olarak evler, burçlar, gezegenler, gezegenler arası açılar, Ay düğümleri, sabit yıldızlar ve hesaplanarak tespit edilen bazı önemli noktalar bulunuyor.

Her bir bileşen karakteristik anlamda nasıl biri olmamızı sağlıyor, yaşam yolunda karşımıza nasıl olay ve durumlar çıkarıyor, her sorunun cevabı haritamızda saklıdır.

Şanslı alanlarımız, sınav konularımız, potansiyellerimiz, gezegen geçişlerinden, açılarından, yeniaylardan, dolunaylardan, tutulmalardan nasıl etki alacağımız haritamıza bağlıdır.

Yılın hangi vaktinde nasıl adımlar atabiliriz, hangi konular üzerinden yeni başlangıçlar olası, tespiti mümkündür.

Bir harita üzerinden, parasal kaynaklardan iletişime, aile bireylerinden, sağlığa, eğitimden evliliğe, aşka, çocuklara, seyahatlere, kariyere ve daha birçok konuya dair öngörüler yapabiliyoruz.

Kendimizi anlamamız, yaşamımızı anlamlandırmamız açısından da büyük fırsatlar sunuyor astroloji.

Yaşamda nasıl bir yön çizmeliyiz, ne tarafa gitmeliyiz, nasıl adımlar atmalıyız, ilahi planımız, kurgumuz ne, neden buradayız, niçin doğduk, neleri yapmaya geldik, haritamız her şeyi söylüyor ve tabii haritanın söylediklerini iyi okumak gerekiyor.

Şimdi yaptığım doğum haritası analiz çalışmaları ile ilgili sitemin iletişim kutusuna, @anlatburcak instagram hesabıma en çok gelen, danışanlarımın en merak ettiği, yani benim sıklıkla yanıtladığım soruları, burada derleyerek merak eden diğer okuyucularım için de bilgilendirme yapmış olayım.

Tercih edebileceğiniz seçenekler böyle sevgili okuyucularım. Analiz teslim konusunu da yanıtlamış olayım sizler için.

Doğum haritanızın analizini yaptırmak, yıllık ya da aylık astrolojik danışmanlık almak için anlatburcak@gmail.com‘a mail atabilirsiniz.

Sevgiyle,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!