Mum Yakmak Ne İşe Yarar ? Neden mum yakılır ?

Mum Yakmak Ne İşe Yarar ? Neden mum yakılır ?

Mum yakmak  huzurlu, dingin ya da romantik bir ortam istendiğinde yararlanılan bir şeydir çoğunlukla. Oysa yanan bir mum bunların çok daha ötesi, çok daha fazlasıdır.

 

Yolunda giden bir hayata sahip olmak, aşkı, bereketi, huzuru, başarıyı kendinize çekmek, bu mutlulukların  en güzel hallerini yaşamınıza dahil etmek istiyorsanız, bilmelisiniz ki,  tüm bunlar yüksek frekanslardır.

Evren benzer titreşimleri, yani aynı frekansta titreşen, aynı rezonansa sahip enerjileri eşleştirip bir araya getirdiğinden, bunlara ulaşabilmek isteyen kişi enerji alanını temizlemeli, frekansını yükseltmelidir.

Enerji alanımızı temizlemek deyince de, stresten uzak durmaktan, sık duş almaya, meditasyon yapmaktan olumlu bakış açıları geliştirmeye, spora, ibadete kadar birçok şey sayılabilir ve muhakkak bunlar her birey için görecelidir.

Mum yakmak da yöntemlerden biridir ve önerilebilecek son derece güçlü ve basit bir enerji yükseltme aracıdır.

Sadece mum yakarak bunları elde etmeyi mi kastediyorum ?? Tabii ki hayır 🙂

Mum yakmak ne işe yarar, mekanın enerjisini temizler, frekansını yükseltir. Mum yakmak başlatıcıdır, mum yakmak arındırıcıdır.

İbadethanelerde mum yakılır mesela 🙂

Hayatında kısır döngülere sahip, tekrar eden problemlerle uğraşan bir bireyi incelediğinizde, mutlaka evinde, yaşam alanında problemli enerjiler tespit edersiniz.

Bir mekanda hastalıklar, kavgalar yaşanıyorsa, maddi sıkıntılar bir türlü bitmek bilmiyorsa, umutsuzluk ve  karamsarlıklar aşılamıyorsa, o mekanın enerjisini temizlemek şarttır.

Tam bu noktada  ‘Evimizdeki negatif enerjiyi nasıl temizleriz?’ yazıma da göz atabilirsiniz.

Mum yakmanın mekanlara ve dolayısıyla bizlere etkileri böylesine güçlüyken, evimizden mumu eksik etmek, esirgemek olmaz bence 🙂 mis gibi enerjiler diliyorum herkese 🙂

Bu arada 2019’un size özel etkilerini, haritanızın yeni yıl için neler söylediğini (aşk, iş, kariyer, maddi fırsatlar, eğitim, sağlık, vb kapsamlı) öğrenmek isterseniz, Doğum Haritası Analizi yaptırabilirsiniz sevgili okuyucularım. İletişim için : anlatburcak@gmail.com

‘Doğum Haritası Analizi’nin ne olduğu, nasıl bir şey olduğu, ne tür faydalar sağladığı konusunda, daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz, burayı tıklayarak ilgili yazımı okuyabilirsiniz.

Sinastri (İlişki – Uyum Analizi) yaptırabilirsiniz ayrıca.

Sinastriyi anlattığım yazımın linkini de bırakıyorum sizin için buraya : İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Bu arada @anlatburcak instagram hesabını takip ederek, yazılardan haberdar olmanız da mümkün.

Ayrıca dilerseniz, bir diğer websitem olan burcakkayis.com‘a da göz atabilirsiniz.

Sevgiler,

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!