İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

İlişki – Uyum Analizi (Sinastri)

Merhaba sevgili okuyucularım !

Bu yazımda sizlerle astrolojinin en önemli, en önde gelen alanlarından biri olan, benim de sıkça danışmanlığını yaptığım ‘Sinastri‘ yi konuşacağız.

Sinastri, ‘İlişki Analizi’dir.

İki kişinin doğum haritalarının karşılaştırılmasıyla yapılır. Sinastride amaç, iki harita arasındaki uyumu incelemektir.

Söz konusu iki kişi hangi açılardan benzerlik gösteriyorlar, ortak karakteristik özellikler neler ? Hangi konularda anlaşırlar, nelerde uyumludurlar, hangi durumlar çatışmaya neden olur, nerelerde problem yaşarlar ?

İlişki kalıcı olacak mı, gezegenler uzun süreli bir bağ vaad ediyor mu ?

Önümüzdeki zamanlar bu ilişkiye neler getirebilir, tüm bunlar ve daha fazlası için Sinastri müthiş bir veri kaynağıdır.

En çok özel ilişkilerde kullanılır tabii 🙂 Çoğunlukla aşkta, ikili ilişkilerde yararlanılır ‘Sinastri’den.

Bu arada ilişkiler ve burç uyumu konularında büyük bir yanılgı var efendim, düzeltmek isterim.

Genellikle söz konusu iki kişinin burcu ve elementi düşünülür sadece. ‘Ateş elementinden olanlar, hava grubu ile anlaşır, su ve toprak anlaşır, Koç ve Yengeç anlaşamaz, Başak ve Yay anlaşamaz’ gibi yanlış genellemeler var.

Sinastride iki kişinin uyumu incelenirken tüm gezegenler ele alınır, sadece Güneş’ler değil !

İki kişinin Güneş’leri uyumsuz olabilir, ama gezegenleri arasında başka uyumlu görünümler varsa, çok güzel ilişkiler çıkar ortaya.

Arada güçlü bir sevgi bağının olduğu, mutlu ilişkilere baktığınız zaman, iki haritanın birbirini adeta bir puzzle gibi tamamladığı görürsünüz.

Özel ilişkiler dışında, istediğiniz iki kişinin haritasını karşılaştırmak, aradaki uyuma bakmak ve ilişkinin geleceğine dair öngörülerde bulunmak Sinastride mümkündür.

Aşk dışında en çok danışmanlık verdiğim kişiler, iş ortakları bu arada 🙂

İnsanın iş hayatında, yolu birlikte yürüyeceği, gerçek anlamda güvenebileceği kişiyi doğru seçmesi de çok önemli. Ortaklı bir ticari faaliyet planınız varsa, sonradan üzülmemek, yol üstünde yıpranmamak adına, yolun başında ortağınız ile uyumunuza bakmak akıllıca olacaktır.

Sinastri ile söz konusu iki kişinin temel özellikleri, donanımları, yaşamsal motivasyonları, hedefleri, hayatta gitmek istediği yön uyumlu mu, ilişkide birbirlerini en çok hangi açılardan beslerler, birbirlerine neler katarlar, hangi konularda problem yaşama olasılıkları var, hepsini görebiliyoruz efendim.

Danışmanlık almak isterseniz bana anlatburcak@gmail.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kocaman sevgileeer !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!