Yay Burcu Mart 2020

Yay Burcu Mart 2020

Merhabalar sevgili yay ve yükselen yay okuyucularım !

Oldukça kaotik ve üzücü zamanların ardından Mart ayının hepimize, ülkemize iyi gelmesini, ferahlıklar getirmesini diliyorum öncelikle.

Ayın, genel anlamda siz yükselen yaylara neler getirebileceğini konuşacağız bu yazımda.

Ancak size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 20 Mart’a kadar balık burcunda, 4.evinizde.

Evinizle ilgileneceğiniz, aile bireylerinizle meşgul olacağınız, evde vakit geçirmeyeceği tercih edeceğiniz bir dönem. Sosyalleşmek istemeyebilirsiniz pek. Evinizde yenilikler, değişiklikler yapabilirsiniz ayrıca.

Emlak, arsa, tapu konuları oluşabilir. Ev alım-satım-kiralama konularınız, taşınma, yer değişikliği planınız varsa, buralar hareketleniyor. Konular nihayete varabilir.

Güneş, 20 Mart’ta koç burcuna, 5.evinize geçiyor.

Aşk, flörtler, tanışmalar, eğlenceler, sosyal ortamlar açısından şanslı bir dönem. Kutlamalara, sanatsal etkinliklere de katılabilirsiniz.

Hayatın keyfidir, sefasıdır, güzel taraflarıdır 5.ev. Yerine göre keyfiniz, konforunuz, eğlenceniz için harcamalar yapacağınız, daha rahat bakış açılarında olacağınız, hayatın tadını çıkaracağınız bir Güneş transiti.


Merkür, 11 Mart’a kadar kova burcunda ve retroda.

Genel ve burcunuza etkilerini buradan görebilirsiniz : Merkür Retrosu

Retrosunu 11 Mart’ta kova burcunda tamamlayan Merkür, burada ileri hareketine başlıyor ve 16 Mart’ta balık burcuna geçiyor.

Balıkta iken 4.evinizde ilerleyecek tekrar. Ev ve aile konuları, ön planda.


Venüs, 5 Mart’ta boğa burcuna, yani 6.evinize geçiyor. 3 Nisan’a kadar burada.

Gündelik işlerinizde kolaylık sağlıyor Venüs. Halletmeniz gereken, detay gerektiren işlerde, birileri yardımcı olabilir, destek verebilir size.

Bedensel sağlığınıza daha fazla özeneceğiniz, spordan, sağlıklı beslenmekten keyif alacağınız, ilginizin bu konularda olacağı bir Venüs döngüsü.


Mars 30 Mart’a, yani ay sonuna kadar oğlak burcunda, 2.evinizde olacak.

Para harcatıyor olmalı size. Bir süredir burada Mars. Masraflarınız artmış olabilir. Özellikle de keyfi harcamaları kastediyorum. Çünkü 5.evinizin yöneticisi Mars.


Mart 2020 için Ay döngüleri ise şöyle :

9 Mart : Başak Burcunda Dolunay : Ay 19° başak, Güneş 19° balık

10.evinizde bir dolunay. Yöneticilerle, hayatınızdaki otorite figürleri ile, aile büyükleri ile iletişimlerde, dolunayın yükselten enerjisi ile agresyon mümkün.

Resmi bir işlem, yasal bir konu varsa, dolunay döngüsünde sonuç alabilirsiniz.

24 Mart : Koç Burcunda Yeniay : Ay 4° koç, Güneş 4° koç

5.evinizde gerçekleşiyor. Yeni bir hobiye başlayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetlerle bağınız kuvvetleniyor.

Bir tanışma, bir flört, bir heyecan da getirebilir yeniay size 🙂 Aşk evidir çünkü bu alan.


Sağlıklı, huzurlu, verimli bir ay diliyorum.

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!