Güneş İkizler Burcunda 21 Mayıs – 21 Haziran 2022

Güneş İkizler Burcunda 21 Mayıs – 21 Haziran 2022

Güneş 21 Mayıs Cumartesi günü ikizler burcu transitine başladı sevgili okuyucularım. 21 Haziran’a kadar ikizlerde olacak.

İkizler burcu olanların doğum gününü kutluyorum !! 🙂 Çok güzel bir yaş diliyorum.

Güneş transitlerinde neler olur ?

Güneş güncelde hangi burçtan geçmekte ise, o burcun sembolize ettiği temalar, hayatımızda daha çok yer bulur. O konularda gündemlerimiz, fikirlerimiz, niyetlerimiz, kararlarımız olur. O temalarla daha fazla meşgul oluruz.

İkizler en temelde iletişim ve ulaşım temalarını yönetiyor.

Güneş burada iken bu konuları hareketlendirecektir, daha çok katacaktır hayatımıza.

İkizler burcu temalarında gündemlerimiz olacaktır, konularımız hızlanacaktır.

Nasıl olasılıklarımız var mesela ? Bu transit nasıl anlamlara geliyor ?

İşimizde artan bir iletişim trafiği. Yeni görüşmeler, mülakatlar, toplantılar, yeni iş bağlantıları, bol bol yazışmalar, ticari faaliyetlerde canlanma.

Sosyal yaşamımızda canlanma. Arkadaş buluşmaları, geziler, sohbetler, muhabbetler.

Ulaşımla ilgili konularda yenilikler, kullandığımız ulaşım araçlarında değişimler, arabalarla ilgili konular, alım satım konuları. Ehliyet kursu, sınavı, işlemleri gibi konularda ilerlemeler.

Kısa mesafe içinde hareketlilik. Şehrin içinde geziler 🙂

Oldukça güzel olasılıklarımız var 🙂

Bilgi demektir ikizler burcu. Eğitmenlik, danışmanlık, bilgi, bilgi paylaşımı, bildirim, bilginin paylaşıldığı platformlar/ortamlar, eğitimler, kurslar, etkinlikler, seminerler, website/blog/sosyal medya faaliyetleri, e-ticaret. Dijital alanlar ve işler. Hepsi ikizler burcu ile ilgilidir sevgili okuyucularım.

Bu alanlar ile bağlantısı olanlar, işi bu alanlarda olanlar için verimli, üretken, hareketli, bol iletişimli bir zaman olacaktır bu Güneş transiti.

Hitap ettiğiniz kalabalıkları büyütebilirsiniz. Müşteri ağınızı büyütebilirsiniz.

Vesilelerle yeni bağlantılar doğabilir.

Ürettiğiniz, sunduğunuz içerikleri zenginleştirebilir, hizmetlerinizi geliştirecek şeyler yapabilirsiniz.

Eğitimlere, kurslara başlamak için de çok güzel bir zaman.

Yine bir ikizler teması olduğu için bol bol kitap alışverişlerimiz olabilir ayrıca 🙂

Şimdi transitin kimlere neler getirebileceğini anlatacağım.

Öncelikle danışmanlık almak isteyenler için iletişim bilgilerimi vereyim her zamanki gibi.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

 

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓

@astroloji.anlatburcak


Her zaman için yükselen burcunuza öncelik veriniz !

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 

Güneş 3.evinize geliyor.

İletişimlerimizi, yakın çevre bağlantılarımızı, haberleşmelerimizi, kısa seyahatlerimizi, şehrin içindeki hareketliliğimizi anlatan bir alan burası.

Ayrıca kardeşler, kuzenler, yakın akrabalar, yakın arkadaşlar, komşular, gün içinde gördüğümüz kişiler, günlük hayatımızın bir parçası olan kişiler bu evle ilgili.

Güneş 3.evinizden geçerken bu kişilerle iletişimleriniz artabilir. Ortak konularınız olabilir. Onlarla ilgili gündemleriniz olabilir. Kardeşlerinizin hayatında yeni gelişmeler olabilir. Akrabalarınızla haberleşmeleriniz artabilir. Birlikte kararlaştıracağınız şeyler olabilir.

Şehrin içinde daha aktif, daha hareketli bir dönem yaşayabilirsiniz ayrıca.

Online/dijital alanlar, sosyal medya faaliyetleri varsa hayatınızda, buralarda yenilenmek, büyümek,  hızlanmak için iyi bir zaman. 3.ev bu konuları da temsil eden bir ev. İletişim evi. Bilgiyi, bilgiyi paylaşmayı, bilgiyi paylaştığımız platformları sembolize ediyor.


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

Güneş 2.evinize geliyor.

Parayı, parasal konuları simgeleyen evdir burası. Maddi kaynaklarımız, kazançlarımız, harcamalarımız, gelir kaynaklarımız, maddi konforumuz ve güvencemiz bu evin konusudur. Güneş transitlerinde ilgili evin konularda yenilikler görürüz.

Bir güçlenme ve yenilenme yaratacak yeni şeyler olur. Yeni girişimler olur. Ayrıca kadersel olarak karşımıza çıkan güzel fırsatlar olur.

İşinizi büyütmek için yapmak istediğiniz, planladığınız şeyler varsa, bunları hayata geçirmek için uygun bir zaman sizin için. Rüzgar istediğiniz yönden esebilir. Motivasyonunuzu yükseltecek şeyler olabilir.

Hevesleriniz, niyetleriniz için güzel şeyler yapabilirsiniz. Geliriniz büyüyebilir.

Güzel fikirlerle donanımlarınızı, becerilerinizi kazanca dönüştürebilirsiniz. Bir gelir kaynağı doğabilir.

Kendiniz için, keyfiniz için, konforunuz için satın alacağınız şeyler olabilir. Bütçe gerektiren bir konu, istediğiniz yönde gerçekleşebilir.


İkizler ve Yükselen İkizler :

Güneş 1.evinize geliyor.

Her yıl 1 kez yaşarız bu dönemi. Güneş transitleri 1 ay sürer. 12 ay boyunca, 12 evimizi sırayla dolaşır Güneş.

Yıl içinde 1 defa Güneş’i 1.evimizde ağırlarız.

Parlak, şanslı, destekleyici, diğer zamanlara göre daha akışkan, fırsatlara açık bir zamandır Güneş’in 1.ev transitleri.

Planladığınız, tasarladığınız şeyleri hayata geçirmek için çok güzel bir dönem.

Güneş ile enerjiniz, motivasyonunuz, özgüveniniz yükselecektir. Hayatınız için yeni şeyler başlatacağınız bir dönem olacaktır bu.

İş konusunda, ilişkilerde, sosyal hayatınızda, iletişimlerde şanslı bir zaman. Gönlünüzce güzel şeyler olsun ! 🙂


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

Güneş 12.evinizde transit etmeye başlayacak bu geçiş ile birlikte.

Göreceli olarak sessiz, durgun, daha kendinizle, daha içe dönük geçirebileceğiniz bir süreç. Örneğin sosyal birisinizdir. İletişimleriniz çoktur. Biraz sosyal ortamlardan uzaklaşmak, kendinizle kalmak isteyebilirsiniz. Sosyal medyada aktifsinizdir. Sıkça paylaşımlar yapıyorsunuzdur. Bir şey paylaşmamak, geri çekilmek, sessizleşmek isteyebilirsiniz.

Spiritüel alan ve yöntemlerden güçlü şekilde yararlanabileceğiniz bir dönem ayrıca. 12.ev bunlarla da ilgilidir.

Bu ev şifanın evidir. Bedensel ya da ruhsal anlamda iyileştirilmeye ihtiyaç duyan konular varsa, bunları çözmek ve geride bırakmak için yapacağınız şeyler olabilir Güneş burada iken.


Aslan ve Yükselen Aslan :

Güneş 11.evinizde ilerlemeye başlıyor.

Sosyal çevreniz, iletişimlerimiz, arkadaşlık ilişkileriniz, iş bağlantılarınız, yakın çevre dialoglarınız açısından hareketli bir zaman bu. Bol bol konuşmalar, haberleşmeler olacaktır.  Buluşmalar, sohbetler artacaktır.

İşinizde müşteri ağınızı, hitap ettiğiniz kitleyi büyütecek yeni şeyler de yapabilirsiniz. Yeni bağlantılar doğabilir. Yeni projeler üretebilirsiniz.

Ekip çalışmaları konusunda verimli bir dönem olacaktır ayrıca. 11.ev takım ruhunu simgeler.

Ekip olarak üreteceğiniz güzel şeyler olabilir. Paylaşımlarınız, birbirinize destekleriniz olabilir. Birbirinizin yerine yapacağınız şeyler, karşılıklı yardımlaşmalar olabilir.

İşinizde içinde bulunduğunuz departmanı ilgilendiren yeni düzenlemeler de olabilir. İş birimleri, görev alanları güncellenebilir.


Başak ve Yükselen Başak :

Güneş 10.evinizde transit etmeye başlıyor.

İş konusunda parlak bir dönem. Sorumluluklarınızı layıkıyla yerine getirebileceğiniz, takdir görebileceğiniz, başarılı, verimli, şanslı bir dönem.

İşinizde bol iletişimli bir dönem. İş bağlantılarınız artabilir. Müşteri ağınızı büyütecek güzel fikirler bulabilirsiniz.

10.ev iş ve kariyer dışında otoriteyi, devleti, resmi konuları simgeliyor sevgili okuyucularım. Devlet dairelerinde yapacağınız işler doğabilir Güneş 10.evinizde iken. Resmi işlemler yapabilirsiniz.


Terazi ve Yükselen Terazi :

Güneş 9.evinize geliyor.

Uzağınızda yaşayan aile bireylerinizle, akrabalarınızla, sevdiklerinizle daha çok iletişim kurabileceğiniz, onlarla ilgili konularla meşgul olabileceğiniz bir dönem. Yolculuklar, gidiş gelişler de olabilir.

Şehirler arası taşımacılık konularınız, kargolarınız, gönderileriniz olabilir. Yer değiştirmesi gereken şeyler olabilir.

Eğitim hayatınız varsa, okulunuzla ilgili konular ön planda olacaktır ayrıca. Sınavlar, proje teslimleri, ödev teslimleri, sunumlar gündeminizde olabilir.

Bir ilgi alanınızda eğitim almak istiyorsanız, Güneş burada iken bu konu gerçekleşebilir. Başarılı, donanımlı bir eğitmen ile bir araya gelebilirsiniz. Bir öğrencilik başlayabilir hayatınızda 🙂


Akrep ve Yükselen Akrep : 

Güneş 8.evinize yerleşiyor.

Güncelde gündeminizde olan ve sizi uğraştıran, problem yaratan durumlar varsa, o konularda güzel gelişmeleriniz olabilir. Kolaylıklar, çözümler doğabilir.

Çünkü bu ev kaotik konuların evidir. Burada olumlu bir transit olduğunda, bir ferahlık olur. Sorunlara çözüm olacak yeni şeyler olur.

Özellikle ödemeler, parasal konular çözüm bulabilir.

İkizler burcu kardeşleri simgeler. 8.ev ise ortaklı mülkleri ve ortaklı kazançları. Kardeşler içinde paylaşılacak ortak aile gelirleri, ortak paralar, hasatlar, memleketten gelecek şeyler olabilir.


Yay ve Yükselen Yay :

Güneş 7.evinize yerleşiyor.

İlişki, evlilik, partnerin yaşamındaki konular, ortaklar, ortaklıklar, birlikte yapılan şeyler, sözleşmeler, anlaşmalar, imzalar bu evin konuları arasında. Ayrıca rehberlerimiz, danıştığımız kişiler, hocalarımız, sözüne güvendiğimiz ve tavsiyeleri ile ilerlediğimiz kişiler yine 7.ev ile bağlantılı.

Hem ikili ilişkiler, hem iş bağlantıları anlamında hareketli bir dönem yaşayabilirsiniz.

Hayatınızın herhangi bir alanında yenilemeniz gereken taahhütler, yıllık anlaşmalar, kontratlar olabilir. Örneğin internet sağlayıcınız, örneğin bir dijital platform, örneğin kira sözleşmeniz. Her tür konu olabilir bu.

Eşiniz/partneriniz yeni başlangıçlar yapabilir bu dönemde. İlişkiniz içinde güzel gelişmeler olabilir.

Online faaliyetler, sosyal medya, website, blog, e-ticaret, vb konular için iyi bir dönem. Bunlar ikizler burcu temasıdır. Bu yönde çalışmalarınız varsa iş birlikleri ile faaliyetlerinizi büyütebilirsiniz. Destekler, yönlendirmeler gelebilir. Uzman kişilerden tavsiyeler alabilirsiniz.


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

Güneş 6.evinize yerleşiyor.

Çalışma hayatınız, iş arkadaşlarınızla iletişimleriniz, iş ve iş dışındaki sorumluluklarınız, günlük rutinleriniz bu evin konusu.

Güneş’in burayı hareketlendirmesiyle birlikte ne olacaktır ? Günlük hayatınızda konular daha çok buralardan gelecektir.

Biraz tempolu, aktif, yoğun geçebilir sizin için bu dönem. İş ortamınızda yeni başlayacağınız şeyler olabilir. Düzenlemeler yapılabilir. Yeni görevler eklenebilir iş tanımınıza.

İş dışında da günlük düzeninizde yenilenen şeyler olabilir.

Evinizde ya da işinizde çalışanlarınız varsa ya da astlarınız varsa, onlarla ilgili gündemleriniz olabilir. Astlar, çalışanlar da 6.ev temasıdır.

İkizler burcu kardeşleri, 6.ev ise işi, çalışmayı simgeler. Kardeşlerinizin iş hayatında yeni güzel gelişmeler olabilir.

Bu aynı zamanda bir sadeleşme zamanı sizin için. Temizlemekle, düzenlemekle ilgili bir ev burası.

Evinizi sadeleştirmek isteyebilirsiniz. Atılacaklar varsa, düzenlenmesi gereken şeyler varsa, bu işlerinizi halledebilirsiniz.

Aktif, verimli bir dönem !


Kova ve Yükselen Kova : 

Güneş 5.evinize yerleşiyor.

Bir önceki 4.ev dönemi ile mukayese edecek olursak Güneş’in bu transiti çok daha keyifli olabilir sizin için.

5.ev şanslar, güzellikler, keyifler demektir. Hayattan keyif almak, eğlenmek demektir. Geziler, etkinlikler, hobiler, spor, sanat, aktiviteler, eğlenceler, alışverişler, tatiller bu evin temaları arasındadır.

O yüzden yaşam enerjinizi yükseltecek şeylerin geleceğini söylüyor olabilir bu Güneş 🙂 Daha çok gezeceğiniz, daha çok sosyalleşebileceğiniz, ilgi alanlarınızda güzel etkinliklere katılabileceğiniz, renkli bir zaman.

Hobilerinizde yeni şeyler yapabilirsiniz ayrıca. İlgili konularda eğitim almak isteyebilirsiniz.

Hobilerinizden gelir etmeye başlayabilirsiniz.

Çocuklar da 5.ev temasıdır. Çocuklarınızla, yeğenlerinizle, yaşamınızdaki çocuklarla ilgili güzel şeyler olabilir. Onlarla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Onlardan yana yaşayacağınız sevinçler olabilir. Müjdeler gelebilir 🙂


Balık ve Yükselen Balık :

Güneş 4.evinize geliyor.

Eviniz, apartmanınız, yaşadığınız yer ile ilgili konular, aile içi konular öne çıkabilir bu dönemde. Apartmanınızda komşularınızla birlikte yeni kararlar alabilirsiniz.

Evinizin içinde değişimler, yenilikler yapabilirsiniz. Odalarınızı yenileyebilirsiniz. Satın alacağınız eşyalar olabilir. Dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz.

Ev değiştirmek isteyenler bu yönde adımlarını atabilirler.

Ev sahibiniz varsa iletişimler artabilir. Kontrat yenileyeceğiniz döneme geliyor olabilir bu transit. Evle ilgili konular önde olacaktır.

Aile bireylerinin yaşamında da yeni şeyler başlayabilir. Güzel şeylere adım atabilirler. Bu yeni bir iş olabilir. Yeni bir eğitim olabilir. Yeni bir sosyal ortam, yeni bir hobi olabilir. Daha keyifli, daha güzel yaşamak için, hedefleri için yeni şeylere adım atabilirler.


Sevgiler !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!