Güneş Aslan Burcunda 22 Temmuz-23 Ağustos 2022

Güneş Aslan Burcunda 22 Temmuz-23 Ağustos 2022

Güneş 22 Temmuz Cuma günü 23:07’de aslan burcuna geçiyor sevgili okuyucularım. Bu transit 23 Ağustos’a kadar devam edecek.

1 aylık yeni Güneş dönemi başlıyor ! Bu transit ile kendi evine geliyor Güneş !

Aslan burcunun yöneticisi Güneş’tir. O yüzden de hayli parlak, canlı, heyecanlı bir Güneş transiti olacaktır bu.

Aslanların doğum gününü kutluyorum ! Nefis bir yaş diliyorum 🙂

Güneş nereden geçiyorsa, o burcun temalarında yeni şeyler yaşarız. Güneş transitleri söz konusu burcun konularının gündemimize yerleşeceğini, önceliğimiz olacağını, ana odağımız olacağını söyler bize.

Güneş hangi burçta ise o burcun konularında yeni gelişmelerimiz olur. Başlangıçlarımız, gündemlerimiz olur.

Aslan burcunda ilerlerken günlük hayatımıza aslan temalarını taşıyacaktır Güneş.

Meşguliyetlerimiz, yaptıklarımız, isteklerimiz, niyetlerimiz, planlarımız arasında aslan burcunun anlattığı şeyler öne çıkacaktır.

Neleri sembolize eder aslan burcu ? Hangi temaların temsilcisidir ?

Eğlenceler, keyif aldığımız konular, tatiller, hayatın tadı, keyfi dediğimiz şeyler, hobilerimiz, ilgi alanlarımız, sanat, sahne, gösteriler, etkinlikler, kutlamalar, spor, aktiviteler, gençler, çocuklar, bebekler, hamilelikler.

Güneş aslanda iken geride bıraktığımız yengeç transitine kıyasla daha dışa dönük, daha sosyal olmak isteyeceğiz.

Yengeçte iken daha çok evimizin ihtiyaçları ile meşguldük. Şimdi biraz daha dışarıda olmak, belki tatil yapmak, daha çok eğlenmek, gezmek, sosyalleşmek isteyeceğiz.

Tatillerimiz, gezilerimiz, günü birlik yapacağımız keyifli programlar, eğlencelerimiz, güzel günlerimiz olabilir.

Sanatta, sanatsal alanlarda, yaratıcılığa dayalı alanlarda yeni başlangıçlarımız olabilir. Yeni hobiler edinebiliriz.

Hatta bazı hobilerimiz de işe dönüşebilir. Hobilerimizden gelir elde etmeye başlayabiliriz.

Çocuklarla ilgili konular da önde olacaktır. Onların ihtiyaçları ve yapılması gerekenlerle meşgul olacaktır ebeveynler. Okul, eğitim konularında hazırlıklar olabilir.

Kutlamalarımız olabilir bu arada 🙂 Partiler, kutlamalar, aile buluşmaları, arkadaş buluşmaları, işte bunlar tam da aslanın anlattığı şeyler..

Çevremizden bebek müjdeleri alabiliriz. Yeni doğum yapmış arkadaşlarımıza bebek görmeye gidebiliriz 🙂 Çocuklarımız, yeğenlerimiz için, hayatımızdaki çocuklar için yapacağımız şeyler olabilir.

Parlak bir dönem. Canlı, enerjik, coşkusu, hevesi, neşesi olan, eğlenceli bir dönem. Güzellikler, sevinçler, keyifler getirsin inşallah hepimize !


Şimdi transitin burçlar bazında olasılıklarını aktaracağım.

Öncelikle danışmanlık almak isteyenler için iletişim bilgilerimi vereyim her zamanki gibi.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓

@astroloji.anlatburcak


Her zaman için yükselen burcunuza öncelik veriniz !

Koçlar ve Yükselen Koçlar

Güneş 5.evinize geliyor.

Güneş’in aslan transitleri yıl içindeki en keyifli, en renkli zamanlarımızdandır sevgili okuyucularım.

Çünkü aslan eğlence, neşe, keyif, haz, tatil, alışveriş demektir. Sanat, spor, etkinlikler, sportif faaliyetler, sanatsal faaliyetler, gösteriler, konserler yine aslan burcu ile ilgilidir.

Bu transit sizin için bir yenilenme, renklenme, canlanma zamanı 🙂

Bir tatiliniz olabilir. Günübirlik  planlayacağınız güzel gezileriniz, piknikleriniz, keyifli zamanlarınız olabilir.

Sanatta meşguliyetleriniz varsa şanslı, verimli, bereketli bir dönem.

Sportif etkinlikler içinde yer alabilirsiniz ayrıca.

Bunun dışında şunu ekleyeceğim :

Güneş aslan burcunun yöneticisidir. Burası kendi evidir. Burada güçlüdür. O yüzden Güneş’in temsil ettiği konularda güçleniyorsunuz aslan transiti ile. Özgüveniniz yükseliyor, kendinize olan inancınız güçleniyor.

Daha görünür olmak, yeteneklerinizle öne çıkmak isteyeceğiniz ve bunu yapabileceğiniz, parlak bir Güneş dönemi !


Boğalar ve Yükselen Boğalar 

Güneş 4.evinize yerleşiyor.

Evinizle, yuvanızla, ailenizle ilgili konularınız olabilir bu süreçte.

Aslan burcu bebekleri, çocukları, gençleri simgelediğinden, özellikle aile içinde çocuklarınızla ilgili konular olabilir.

Çocukları evlilik hazırlığında olanlar için evi hazırlama, eşya yerleştirme gibi hareketlilikler olabilir.

Yaşam alanınızı güzelleştirmek ve yenilemek isteyeceğiniz bir zaman.

Yeni bir eve, yeni bir düzene de geçebilirsiniz. Taşınmak isteyenler bu transit döneminde taşınabilirler.


İkizler ve Yükselen İkizler

Güneş 3.evinize geliyor. İletişim evine geliyor.

İnsan ilişkileriniz içinde paylaşımlarınız, haberleşmeleriniz, görüşmeleriniz, yazışmalarınız artacaktır. İşinizde, sosyal yaşamınızda hareketli bir zamana giriyorsunuz.

Kardeşler, yakın akrabalar, okul arkadaşları, komşular, günlük hayatınız içinde sık gördüğünüz kişiler, evinizin yakınında olan yerler ve düzenli olarak gittiğiniz yerler bu evin konusudur.

Güneş buradan geçerken saymış olduğum kişilerle irtibatlar artabilir. Bir araya gelişler, misafirlikler olabilir. Yakınlarınızdan güzel haberler alabilirsiniz.

Evinize yakın bir noktada, kendi muhitinizde ya da yakın bir semtte bir yere gidip gelmeye başlayabilirsiniz. Bu faydalanacağınız bir hizmet olabilir, bir kurs olabilir. Bir hobi evi, bir atölye, bir etkinlik alanı olabilir. Güneş’in aslan transiti olduğu için özellikle sanat ve spor temalarında bir şeyler olabilir örneğin 🙂

Yeni şeyler öğrenmek, yaşamınızı renklendirmek için güzel başlangıçlar yapabileceğiniz bir Güneş transiti !


Yengeç ve Yükselen Yengeç

Güneş 2.evinize geliyor.

Güneş aslan burcunun yöneticisidir sevgili okuyucularım. Yani Güneş’in kendi evi burası 🙂

Bu anlamda güzel, güçlü bir transit. Parıl parıl bir yaz enerjisi.

Aslan demek yaşam coşkusu, eğlence, keyif demektir. Güzelliklerin, keyiflerin tadını çıkarmak demektir.

Odağınızı eğlenceye, daha çok eğlenmeye, yeni heyecanlı şeyler denemeye çevireceğiniz, yeni hobiler edinmek isteyeceğiniz, enerjisi yüksek bir dönem.

Gelirleriniz, kazançlarınız açısından parlak bir dönem ayrıca. Daha çok kazanmak, daha yüksek yaşam standartlarına varmak için mevcut çerçeveniz içinde neleri değiştirebileceğinizi fark edebilirsiniz bu Güneş geçişi ile. Güzel fikirler bulabilirsiniz. Çözüm yaratacak girişimleriniz olabilir.


Aslan ve Yükselen Aslan 

Güneş 1.evinizde olacak bu transit sürecinde.

Güneş’i 1.evimizde ağırladığımız zamanlar çok güzeldir. Güç, başarı, şahlanma, yenilenme dönemleridir Güneş transitleri !

Burada ek olarak başka güzel bir durum daha var.

Güneş aslan burcunun yöneticisidir. Yani aslan, Güneş’in kendi evi ! O yüzden nefis bir transit 🙂

1.ev yeni bir döngüyü, hayatımızda yeni şeylerin başlamasını, yenilikleri anlatır. Güneş ile şahane yeni adımlarınız olabilir bu dönemde.

Kendiniz için yapmak istediğiniz şeyleri, niyetlerinizi hayata geçirebilirsiniz. İşinizde parlak bir süreç yaşayabilirsiniz. Yeni görevler üstlenebilirsiniz. Bir yükseliş, bir yenilik yaşayabilirsiniz.

Yaratıcılığa dayalı bir faaliyet alanınız varsa tam bir yaratım, üretim zamanı ! Son derece yaratıcı, orijinal şeyler çıkabilir ortaya. Çok güzel yaratıcı işleriniz, projeleriniz olabilir.

Kişisel yaşamınızda bir şeyleri yenilemek isteyebilirsiniz.

Sporun ve sanatın zamanı bu ayrıca sizin için. Bunlar aslan temasıdır. Sporda, sanatta hobilerinizde, ilgi alanlarınızda ilerleyebileceğiniz, etkinliklerde/eğitimlerde yer alabileceğiniz, hobilerinize daha çok zaman ayırabileceğiniz, keyiflerin artacağı bir Güneş dönemi 🙂

Ayrıca 1.ev transiti olduğu için şöyle bir olasılığınız var : İşinizde sunacağınız, tanıtacağınız şeyler olabilir. Çevrenize vereceğiniz haberler olabilir. Bir süredir hazırlığında olduğunuz şeyleri Güneş ile tamamlayabilir ve duyurabilirsiniz.

Hayatın içinde, işinizde, ilişkilerinizde, sosyal ortamlarınızda, yaptığınız işlerin içinde, bulunduğunuz alanlarda daha görünür kılmak isteyeceksiniz kendinizi. Bunun için de fırsatlarınız, şanslarınız olacaktır. Donanımlarınızı, yeteneklerinizi ortaya koyacak yeni şeyler yapabilirsiniz Güneş ile.


Başak ve Yükselen Başak

Güneş 12.evinize geliyor.

Yaşamınızda bir temizlik ve iyileşme zamanı bu.

İçsel bir temizlikten, duygusal bir temizlikten bahsediyorum. Hayatınızda sonlanması gereken durumların/dialogların/ilişkilerin, tamamlanması gereken konuların bitmesi gibi şeyler kastediyorum.

Uzun süredir sizi meşgul etmiş olan şeyleri artık tamamlamak ve neticelendirmek isteyeceğiniz bir dönem. Kadersel olarak bu yönde bir şeyler olabilir.

Sağlık ve şifa evi burası.

Sağlık derken fiziksel konuları, ruhsal konuları, her tür konuyu düşünebilirsiniz. Bir sorunlu durum varsa bunun çözümü ve şifası için aksiyon alabileceğiniz bir dönem. Konu sizin de olabilir, bir yakınınızın da olabilir. Onu da eklemiş olayım.


Terazi ve Yükselen Terazi

Güneş 11.evinize geliyor.

Dostlarımız, arkadaşlarımız, sosyal hayatımız, içinde olduğumuz gruplar, takım çalışmaları, işimizde projeler, proje bazlı kurulmuş olan ekipler bu evin konusu.

Sosyal anlamda, iletişim anlamında hareketli bir dönem bekliyor sizi. Aslan burcu eğlenceyi, keyifleri, tatilleri, gezileri, keyif için yapılan şeyleri, etkinlikleri, gösterileri, sanatsal faaliyetleri, sporu simgeler.

Arkadaşlarınızla tatil yapabilirsiniz. Daha sık görüşebilir, birlikte keyifli şeyler yapabilirsiniz. Gezileriniz olabilir. Etkinliklere katılabilirsiniz.

İş ortamında ekipler içinde güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Aslan burcu hamilelik konusunu, bebekleri ve çocukları da simgeliyor. Arkadaş çevreniz içinde hamilelik haberleri de alabilirsiniz bu transit içinde 🙂 Doğum yapan arkadaşlarınız olabilir. Bir bebek müjdesi alabilirsiniz, bir kutlamaya katılabilirsiniz. Çok güzel bir Güneş transiti. Zaten aslan burcu, Güneş’in kendi evi. Tadını çıkarın bu keyifli dönemin 🙂


Akrep ve Yükselen Akrep

Güneş 10.evinizde ilerliyor olacak aslanda iken.

İş yaşamınız, otorite bağlantılı konularınız, kariyerinizi ilgilendiren konular, görevleriniz, projeleriniz, sorumluluklarınız bu evle ilgili. Güneş’in geldiği bir yerde bir güçlenme olur. Bir canlanma olur. Yeni başlangıçlar olur.

Özgüvenimiz yükselir. Kendimize olan inancımız yükselir. Yapabileceklerimizi fark ederiz. İnisiyatif alırız.

Yeni görevler üstlenebileceğiniz bir dönem. Yeni bir yetki alanı tanımlanabilir sizin için. Terfi edebilirsiniz. Önemli bir konunun, bir birimin, bir projenin sorumluluğu size verilebilir.

İşinizde otorite figürleri ile, sosyal hayatınızda konum sahibi kişilerle iletişimlerin artacağı, görüşmeler yapabileceğiniz, belki daha fazla destek bulabileceğiniz, güçlü bir dönem.


Yay ve Yükselen Yay

Güneş 9.evinize geliyor.

Aslan demek, tatil demektir. Gezmek demektir. Hayattan daha çok keyif almak, bizi mutlu eden şeyleri yapmak demektir.

9.ev ise uzakları, seyahatleri, yolculukları, şehirler arası konuları, başka ülkeleri simgeliyor.

Güneş aslanda iken tatile çıkabilirsiniz. Güzel seyahatleriniz olabilir. Yakınlarınız başka şehirlerden, yurt dışından yanınıza gelebilirler. Birlikte çok keyifli zamanlarınız olabilir.

Eğitimler, danışmanlıklar, bir felsefesi, bir derinliği olan alanlar, ilimlerle ilgili konular gündeminize yerleşebilir ayrıca bunun bir 9.ev geçişi olması sebebiyle.

Aslan burcu hobileri, 9.ev ise eğitimleri simgeler. Bir hobiniz için alacağınız bir eğitim de olabilir. Bunun başlangıcı olabilir Güneş ile.


Oğlak ve Yükselen Oğlak

Güneş 8.evinize geliyor.

Maddi konular öne çıkacaktır bu dönemde. Kredi çekmeyi planlıyorsanız, bunu gerçekleştirebilirsiniz. Bir borcunuz yapılandırılabilir.

Yasal işlemleriniz varsa, alma gayretinde olduğunuz tazminat, nafaka, miras gibi konular varsa, bu konularınızda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başkalarından gelecek maddi kaynaklar olabilir. Eliniz güçlenebilir. İstediğiniz yönde şeyler olabilir.


Kova ve Yükselen Kova

Güneş 7.evinize geçiyor.

İkili ilişkiler, evlilik, partnere dair konular, ilişkiye dair konular, işimizde ortaklıklar, iş birlikleri, anlaşmalar, kişisel yaşamımızda birlikte ilerlediğimiz, bize yön gösteren kişiler, danışmanlar bu ev kapsamında.

Evli iseniz eşinizle ilgili konularda yeni gelişmeler olabilir. Güneş güçtür. Eşinizin yaşamında güzel başlangıçlar olabilir örneğin. Yeni şeylere adım atabilir. Bir sorunu çözülebilir. Bir ilişkiniz varsa, ilişkinizle ilgili konular ön planda olabilir. Evlilik konuşulabilir. Evlilik teklifi alabilirsiniz/yapabilirsiniz.

Danışmanlık yaptığınız bir işiniz varsa, yeni danışanlarınız olabilir. Çalışmalarınız artabilir.

İhtiyaç duyduğunuz bir konuda siz bir danışmanlık alabilirsiniz. Bir konuda bir eğitmenle/bir hocayla ilerlemek isteyebilirsiniz. Bu bir aslan transiti olduğundan ve aslan sanatı ve sporu sembolize ettiğinden, bir müzik hocası, bir spor hocası dahil olabilir hayatınıza. Bu yönde bir başlangıç yapabilirsiniz.


Balık ve Yükselen Balık 

Güneş 6.evinizi hareketlendirecek bu transit ile.

İşinizde yaratıcı, renkli, yeni şeyler üreteceğiniz, yeni üretimlerle canlanacağınız bir dönem olabilir bu. Çünkü aslan yaratım enerjisini, yaratıcılığı temsil eder. 6.ev ise iş hayatımızı simgeliyor.

Günlük yaşam düzenimiz ve sorumluluklarımız da yine 6.ev temaları arasında. Aslan burcu ise aynı zamanda çocukları sembolize ediyor. Çocuklarınız varsa, onlar için yeni bir günlük düzen oluşturabilirsiniz. Düzenli olarak gidip gelecekleri yerler olabilir.

Yetişkin yaşta çocuklarınız varsa iş fırsatları elde edebilirler. Çalışıyorlarsa daha yoğun bir dönem geçirebilirler.


Sevgiler !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!