Boğa Burcu Mart 2020

Boğa Burcu Mart 2020

Merhabalar sevgili boğa ve yükselen boğa okuyucularım !

Nasılsınız diye sormayacağım bu kez. Çünkü ülkece zor günlerden geçiyoruz 🙁

Tez zamanda koşulların iyileşmesini diliyorum. Baharı, mutlu haberlerle karşılayalım inşallah.

Şimdi ayın, genel anlamda yükselen boğalara neler getirebileceğini konuşalım.

Ancak size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 20 Mart’a kadar balık burcunda, 11.evinizde. Yani sosyal çevre alanınızda ilerliyor.

Arkadaşlarınızla iletişimlerinizi, görüşmelerinizi, ortaklaşa yaptığınız işleri artırıyor. Gruplar, takımlar içerisinde yer alabilirsiniz ayrıca.

Toplumsal konulara daha duyarlı olacağınız, gönüllü olarak bir şeyler yapmak isteyeceğiniz, belki bir derneğe, vakfa üye olacağınız bir Güneş transiti. 11.ev parlak bir alandır. Bu döngüde yaptığınız şeyler, sonrası için de güzel gelişmelere zemin hazırlayacaktır. Gayet olumlu bir transit.

Güneş, 20 Mart’ta koç burcuna, 12.evinize geçiyor.

Şimdi inziva zamanı işte ! Sosyalleştiğiniz, aktif ve göz önünde olduğunuz bir süreçten sonra, durma, dinlenme, yaşamınızı gözden geçirme zamanı. Yeni planlar yapma, yeni hedefler koyma, o hedefler için hazırlanma zamanı. Ama adım atmak için uygun değil, onun altını çizeyim.

Kendinize zaman ayırın. İhtiyaçlarınızı fark edin. Koşturmalar içerisinde ihmal ettiğiniz durumları iyileştirin. Bir soluklanma döngüsünde olacaksınız.


Merkür, 11 Mart’a kadar kova burcunda ve retroda.

Genel ve burcunuza etkilerini buradan görebilirsiniz : Merkür Retrosu

Retrosunu 11 Mart’ta kova burcunda tamamlayan Merkür, burada ileri hareketine başlıyor ve 16 Mart’ta balık burcuna geçiyor.

11.evinizde olacak yine balık sürecinde. Takım çalışmaları, projeler üzerinden iletişimler doğabilir, günlük akışlarda bu tür şeyler yer alabilir.

Sosyal medya, internet, teknoloji, elektronik aletler daha fazla odağınızda olacak bu süreçte.


Venüs, 5 Mart’ta boğa burcuna, yani 1.evinize geçiyor.

Ayın geri kalanında burada olacak. Oldukça güzel bir etki 🙂 Venüs iyicil bir gezegendir, geçtiği evin konularında rahat bir akış sağlar.

1.ev her tür başlangıcımızı, yeniliklerimizi, adımlarımızı anlattığından, Venüs ile pek çok yeni sayfayı açmak mümkün 🙂 Aşk ve ilişkiler açısından da güzel.

Dış görünüşünüze daha fazla özeneceksiniz ayrıca.


Mars 30 Mart’a, yani ay sonuna kadar oğlak burcunda, 9.evinizde olacak.

Mars nerede ise, o evin konularında bir çabalama hali vardır. Nedir 9.evin konuları ? Akademik alan, yüksek öğrenim, hukuksal konular, uzak yerlerle bağlantılar, uzakta yaşayan dostlarla ilgili konular, seyahatler, yurt dışı ile ilgili işler, vize, pasaport konuları, vb.

Buralarda bir hareketlilik var, bir efor söz konusu bu ay sizin için.

30 Mart sonrasında Mars’ın kova transitinde, bu kez 10.eviniz etki alacak. Otorite biraz fazla çalıştıracak sizi, sorumluluklarınızın artacağını söyleyebilirim. İş hayatınız varsa yoğun bir dönem geliyor. Çalışmıyor iseniz aile büyükleri ile ilgili sorumluluklar doğabilir. Devlet bağlantılı konular, evrak süreçleri doğabilir. Yapmanız gerekenler var.


Mart 2020 için Ay döngüleri ise şöyle :

9 Mart : Başak Burcunda Dolunay : Ay 19° başak, Güneş 19° balık

5.evinizde bir dolunay. Boğa burcuna üçgen açı konumunda olan, uyumlu bir dolunay 🙂

Toprak elementi burçları, güzel etkilenecek. Siz de onlardansınız.

5.ev aşk, hobiler, çocuklar, sanat, spor, eğlence, kutlamalar gibi temalara sahip. Buralardan güzel bir şeyler gelebilir 🙂 Bu konular üzerinden gerçekleştirmek istediğiniz şeyler varsa, dolunay ile hayata geçebilir. Sonuç alma, tamamlanma evresidir dolunay.

24 Mart : Koç Burcunda Yeniay : Ay 4° koç, Güneş 4° koç

12.evinizde gerçekleşiyor. Yeni spiritüel bilgiler, çalışmalar dahil olabilir yaşamınıza. Meditasyona başlamak için çok uygun bir zaman. Mistik konulara ilginiz artabilir ayrıca. Sezgisel gücünüzü de fark edebilirsiniz.

Bunlar dışında 12.ev, gizli saklı durumları da anlatan bir alan olduğu için uyarılarım var. Arkanızdan çevrilebilecek işlere, dedikodulara, güvenliğinize dikkat edin. Sırlarınızı açık etmeyin. Gizli ve yasak olan şeylerden uzak tutun kendinizi.

Enerjiniz biraz düşebilir. Bir inziva etkisi 12.ev, dediğim gibi. Kendinize zaman tanıyın. Hayat bileşenlerinizi iyileştirmek, durumları toparlamak için gözden geçirin mevcut yaşam resminizi.


Sağlıklı, huzurlu, verimli bir ay diliyorum.

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!