7-13 Şubat 2022 Astroloji Gündemi

7-13 Şubat 2022 Astroloji Gündemi

Herkese merhabalar sevgili okuyucularım ! Nasılsınız ?

Geride bıraktığımız hafta 4 Şubat itibariyle Merkür retrosu sonlandı. Önce durağan gördük Merkür’ü. Ardından 5 Şubat günü ileri hareketine başladı.

Yani artık Merkür retrosu bitti ! 🙂 Sonlandı ve geride kaldı.

Hepimize geçmiş olsun diyelim. Eksikleri tamamlama, hataları fark etme, bir şeyleri daha iyi hale getirme zamanıydı bu. Farkındalık anlamında bir fırsattı.

Ama iletişimlerde ve günlük işlerde zorladı bizi. Sosyal ortamlar içinde anlaşmazlıklar yaşadık. Günlük hayatımızda aksilikler, pürüzlü durumlar yaşadık.

O yüzden tabii ki seviniyoruz Merkür retrosunun bitişine 🙂

Bu hafta nasıl bir hafta peki ? Acaba bu hafta neler var ?

Şimdi yeni haftanın tüm detaylarını anlatacağım.

Öncelikle danışmanlık almak isteyenler için iletişim bilgilerimi vereyim her zamanki gibi.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

………………………………………………………………………………………………………………………………………

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz ↓↓↓

@astroloji.anlatburcak


7-13 Şubat haftasının gezegen açıları :

8 Şubat : Mars Uranüs üçgeni : Mars 11 Oğlak, Uranüs 11 Boğa

Yeniliklere açılma zamanı ! Yeni adımlar atma zamanı !

Mars hareketi, Uranüs ise değişimi simgeler.

Değişim için, yenilenmek için, sahip olduklarımızın daha iyisi, daha güzeli, daha fazlası için harekete geçelim bu hafta.

Hayatımızın hangi alanlarda bir değişikliğe ihtiyaç duyuyoruz ? Neler artık daha farklı olsun istiyoruz ? Düşünelim ve güzergahımızı belirleyerek yeni şeyler başlatalım bu güzel enerjiyle.

11 Şubat : Merkür Pluto kavuşumu : Merkür 27 Oğlak, Pluto 27 Oğlak

Merkür düşüncelerimizi, nasıl düşündüğümüzü, neleri düşündüğümüzü, neleri zihinsel anlamda odağımıza aldığımızı anlatan bir gezegen. Pluto ise biraz zorlu duyguları, öfkeleri, intikam isteğini, kıskançlıkları, kontrol etme arzusunu simgeliyor.

Bu duygular, düşünceler enerji alanımızı kirletiyorlar. Enerjimizi aşağı çekiyorlar. Bize faydası, katkısı olan şeyler değiller. O yüzden biz işimizi, gücümüzü bakalım. Günlerimizi, ruh halimizi, zihnimizi güzelleştirecek şeylerle meşgul olalım.

12 Şubat : Merkür Kuzey Ay Düğümü altmışlığı : Merkür 27 Oğlak, Kuzey Ay Düğümü 27 Boğa

İşimizle ilgili konularda, parasal konularda güzel gelişmeler yaşayabiliriz. Oğlak burcu işimizi, ürettiklerimizi sembolize eder. Boğa burcu ise parayı. O yüzden güzel kazançlara işaret ediyor olabilir bu görünüm 🙂


Her bir gün için detaylı etkiler ise şöyle :

7 Şubat 2022 Pazartesi

Ay 01:52’den itibaren boğa burcunda olacak. Gün başlarken boğaya geçiyor.

Boğa burcunun enerjisiyle keyiflere yönelebileceğimiz, keyifleri odağımıza alabileceğimiz bir gün 🙂

Günün ikinci yarısında Ay Jüpiter altmışlığı ile çok güzel bir atmosferdeyiz.

Her işimiz, her tür konumuz için kullanabileceğimiz şanslı bir zaman bu. Özellikle eğitimle ilgili konular, hocalarla iletişimler, yolculuklar, finansal konular Jüpiter ile destekleniyor.

Akşam saatlerinde yine uyumlu bir açısını görüyoruz. Bir Ay Mars altmışlığı geliyor. Akşam ve gece saatlerinde Ay Uranüs kavuşumunun da etkisindeyiz ayrıca.

Mars ve Uranüs yükseltiyor bizi. Harekete geçme isteği veriyor. Yeni başlangıçlar için harika bir akşam !


8 Şubat 2022 Salı

Ay boğa burcunda ilerliyor.

Günün ilk yarısında Ay Satürn karesi etkin. Bulunduğumuz ortam ve koşullar içinde bir şeyler kısıtlanmış hissettirebilir bize kendimizi. İstediğimiz şekilde ilerlemek biraz zor olabilir. Beklememiz gereken onaylar, dönüşler, mailler, mesajlar olabilir bu sabah.

Gündüz saatlerinde ise Ay Güneş karesi var. Yöneticilerle iletişimler, yöneticilerin talepleri öne çıkabilir. Yapmamız gereken şeyler stres yaratabilir üzerimizde.

Akşam saatlerinin çok daha huzurlu bir enerjisi var. Ay Neptün altmışlığı geliyor. Keyifli, dingin bir akşam olabilir. Sevdiğimiz şeyleri yapabiliriz. Sevdiğimiz şeyleri pişirebiliriz. Ay boğada demek, keyif zamanı demektir 🙂 Özellikle de böyle uyumlu açılarda 🙂


9 Şubat 2022 Çarşamba

Ay bugün 13:26’ya kadar boğa burcunda yine.

Sabahın ilk saatlerinde Ay hem Merkür, hem Pluto ile uyumlu açılarda. Güne başlarken yapacağımız işler varsa, iyi bir vakit.

Bu açıların ardından boşluğa giriyor Ay. 07:47-13:26 arasında boşlukta. 13:26’da ikizler burcuna geçiyor.

İkizlerin enerjisiyle iletişimler artacaktır günün geri kalanında. İşimizde, kişisel hayatımızda, arkadaş çevremiz içinde dialoglar, yazışmalar olacaktır. Ay’ın ikizler transitinde, bilgi paylaşımları ve haberleşmeler artar.


10 Şubat 2022 Perşembe

Ay günün tamamında ikizler burcunda.

Günün ilk yarısında Ay ve Jüpiter arasında bir kare açı var. Ay iletişimin burcunda, yani ikizlerde alıyor bu açıyı.

Online alışverişler, internet üzerinde yapılan şeyler, sosyal medya platformları, sosyal medyada paylaştıklarımız ikizler burcu ile ilgilidir. Buralarda abartılardan, gereksiz ve büyük sözlerden, abartılı davranışlardan kaçınalım.

Sabah vaktinde aynı zamanda Ay Kiron uyumunu görüyoruz. Burada bir altmışlık var. İletişimlerin onarılabileceği bir sabah esasen. Bunun olabilmesi için ölçüde kalalım. Fazla olandan uzak duralım. Abartılara düşmeyelim.

Günün ikinci yarısında, özellikle akşam üstü ve akşam saatlerinde Ay Satürn altmışlığı ile çok güzel iletişimlerimiz olabilir. Satürn hocaları simgelediğinden, hocalarımızla irtibatlarımız olabilir. Birilerinden tavsiyeler alabiliriz. Biz bilgilerimizle, tecrübelerimizle başkalarına yardımcı olabiliriz.


11 Şubat 2022 Cuma

Ay gün boyunca ikizler burcunda.

Sabah saatlerinde Ay Neptün karesi iletişimlerde dikkat gerektiriyor. Hayal kırıklığı diyebileceğimiz keyifsiz durumlar, beklenenin dışında dönüşler, karşılıklar olabilir.

Ayrıca yanılgılara, yanlış analizlere açık bir sabah bu. Hesap kitap işlerinde de dalgınlıklar olabilir.

Günün ilk yarısında, özellikle öğle saatlerine yaklaşırken Ay Güneş üçgeni etkin olacak. Hem ilişkilerimiz, iletişimlerimiz, hem günlük işlerimiz açısından güzel bir zaman.

11:22 sonrasında Ay boşlukta. İkizler burcunda iken artık herhangi bir açı almayacak. Transitin geri kalan kısmını açısız ilerleyecek Ay.

Ay boşlukta iken önemli toplantılardan, büyük girişimlerden, imzalı işlerden kaçınınız mümkün olduğunca. Ay boşlukta iken başlayan konular belirsizlik getirebiliyor, ilerlemeyebiliyor. İstenen neticeleri vermeyebiliyor. Bu anlamda dikkat.


12 Şubat 2022 Cumartesi

Ay 02:26’ya kadar ikizler burcunda ve boşlukta. 02:26’da yengeç burcuna geçiyor.

Evimizle, ailemizle ilgili konular yengeç burcu ile ilgilidir. Bugünü evimize, evimizin ihtiyaçlarına, temizlik, düzenleme işlerine ayırabiliriz.

Yeni eşyalar alabiliriz. Evimizde bazı şeyleri yenilemek isteyebiliriz.

Akşam saatlerinde Ay Kiron karesi etkin. Aile içi iletişimlerde kırgınlıkların, gücenmelerin olmaması adına sözlerimize dikkat edelim.

Fiziksel anlamda incinmeler de olabilir. Ev kazalarına dikkat edelim.


13 Şubat 2022 Pazar

Ay yengeç burcunda transit ediyor.

Günün ilk yarısında uyumsuz açıları var Ay’ın. Ay Venüs karşıtlığı ve Ay Mars karşıtlığı var. Bizi kızdıracak bir şeyler olabilir. Ay’ın yengeç transiti olduğu için ev içinde, aile içinde olabilir bunlar.

Günün ikinci yarısında, özellikle akşam üstü ve akşam saatlerinde Ay Neptün altmışlığı ile atmosfer yumuşuyor. Barışmalar olabilir.

Kızgınlıkları geride bırakıp anlayışla, hoşgörüyle birbirimize daha sıkı, daha güzel tutunabileceğimiz bir birlik enerjisi bu.


Aşağıdaki linklere diğer yazılarımı da ekliyorum sevgili okuyucularım.

Şubat ayı yorumlarınız aşağıda yer alıyor.

İstediğiniz burcun linkini tıklayabilirsiniz.

Koç Burcu Şubat 2022Boğa Burcu Şubat 2022İkizler Burcu Şubat 2022,

Yengeç Burcu Şubat 2022Aslan Burcu Şubat 2022Başak Burcu Şubat 2022,

Terazi Burcu Şubat 2022,  Akrep Burcu Şubat 2022Yay Burcu Şubat 2022,

Oğlak Burcu Şubat 2022Kova Burcu Şubat 2022Balık Burcu Şubat 2022

2022 burç yorumlarınız da aşağıda !!

Koç Burcu 2022, Boğa Burcu 2022, İkizler Burcu 2022, Yengeç Burcu 2022,

Aslan Burcu 2022, Başak Burcu 2022, Terazi Burcu 2022, Akrep Burcu 2022

Yay Burcu 2022, Oğlak Burcu 2022, Kova Burcu 2022, Balık Burcu 2022

Güzel bir hafta diliyorum herkese ! Sevgiler !

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!