20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden bakacağız şimdi de.

Başlamadan iletişim adresimi vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi günü Ay terazi burcunda. 7.evinizde. İlişkiler, ortaklı işler, iş birlikleri içinde uyumlanamadığınız noktaları daha net görebileceğiniz bir gün.

Salı, Çarşamba günü + Perşembe öğle vaktine kadar Ay akrep burcunda. 8.evinizde. Ödemelerinizi yapabilirsiniz. Beklemede kalmış bir ödemeyi yapmanızı sağlayacak bir para gelişi olabilir.

Perşembe 11:24 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 18:35’e kadar Ay yay burcunda. 9.evinizde. Bir dolunay gerçekleşecek yay burcunda. Eğitim, yayıncılık, içerik üreticiliği, danışmanlık gibi işleri olanlar için kuvvetli bir yapılanma zamanı. İyi değerlendirir, iş düzeninizde gerekli değişimleri yaparsanız, bir yükselişin başladığı nokta olabilir bu dolunay sizin için.

Cumartesi 18:35 sonrasında + Pazar günü Ay oğlak burcunda. 10.evinizde. İşinizle ilgili konular meşgul edebilir sizi. Sistemleşme sürecinde olduğunuz şeylerle ilgilenmek, planlamalar, programlar yapmak isteyebilirsiniz.


20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü Ay terazi burcunda. 6.evinizde. Eşiniz, partneriniz için yapacağınız bir şey olabilir. Müsait olmadığı için yapamadığı bir şeyi onun yerine siz yapabilirsiniz.

Salı, Çarşamba günü + Perşembe öğle vaktine kadar Ay akrep burcunda. 7.evinizde. Yakın çevre içinde para alışverişleri olabilir. Birbirinize destek olabilirsiniz.

Perşembe 11:24 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 18:35’e kadar Ay yay burcunda. 8.evinizde. 8.evde parasal konular var. Yay burcu ise uzakların temsilcisi. Bir yere para gönderme, uzaklardan gelecek bir para transferi konusu ve benzeri bir şey olabilir.

Cumartesi 18:35 sonrasında + Pazar günü Ay oğlak burcunda. 9.evinizde.  İşinizi geliştirmek için bilgi birikiminizi hangi noktalarda büyütmeniz gerekiyor ? Bu yönde başlangıçlarınız olabilir. Oğlak iş, yay ise bilgi, eğitim demektir.


20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü Ay terazi burcunda. 5.evinizde. 5.evde sanat eğitimleri var. Kurslar var. Spor aktiviteleri var. Bir alanda bir hocayla çalışabilirsiniz. Bir araya geleceğiniz gün, ders gününüz olabilir bugünler.

Bu yönde bir plan varsa, birileriyle iletişime geçebilirsiniz. Bir kurs başlangıcı olabilir. Bir kurs kaydı olabilir.

Salı, Çarşamba günü + Perşembe öğle vaktine kadar Ay akrep burcunda. 6.evinizde. Bir banka işlemi, yapılması gereken bir parasal işlem olabilir.

Perşembe 11:24 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 18:35’e kadar Ay yay burcunda. 7.evinizde. Uzağınızda olan dostlarınızla, sevdiklerinizle konuşabilirsiniz. Organize edeceğiniz, birlikte kararlaştırdığınız şeyler de olabilir.

Cumartesi 18:35 sonrasında + Pazar günü Ay oğlak burcunda. 8.evinizde. Oğlak burcu devleti, resmi konuları simgeliyor. 8ev ise ödemelerle, özellikle yasal ödemelerle ilgili.

Devlet birimlerine ödemeleriniz, neyi ne zaman ödeyeceğiniz, bütçeniz, gelecek paralar, nereye ne kadar ödenmesi gerektiği..Bu konuları planlayabilir, hesap işlerinizi yapabilirsiniz.


20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü Ay terazi burcunda. 4.evinizde. Ev içinde, aile içinde ufak tefek pürüzler, anlaşmazlıklar olabilir. Zaman zaman her aile içinde olabiliyor.

Salı, Çarşamba günü + Perşembe öğle vaktine kadar Ay akrep burcunda. 5.evinizde. Çocuklarınız için satın almanız gereken ya da satın almak istediğiniz bir şey olabilir. Bir tık büyük bütçeli bir şey olabilir bu. Ürün araştırmaları yapabilirsiniz. Kıyaslamalar yapabilirsiniz.

Perşembe 11:24 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 18:35’e kadar Ay yay burcunda. 6.evinizde. İşinizde yurtdışı bağlantılı ya da ülke içinde uzak şehirlerle bağlantılı konular olabilir. Kişisel hayatınızda böyle bir konu olabilir. Yapılması gereken bir şey olabilir. Gönderilmesi, kargolanması gereken bir şey olabilir.

Cumartesi 18:35 sonrasında + Pazar günü Ay oğlak burcunda. 7.evinizde.

7.ev = Eş, partner    Oğlak = İş

Eşinizin işinde yeni bir gündemi olabilir. Bir düzen değişikliği yaşıyor olabilir. Bir yoğunluk yaşıyor olabilir. Birlikte bir şeyleri rayına oturtmaya çalışıyor olabilirsiniz.


20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü Ay terazi burcunda. 3.evinizde. İşinizde iletişimler artabilir. Yeni ticari bağlantılar için şanslı günler.

Salı, Çarşamba günü + Perşembe öğle vaktine kadar Ay akrep burcunda. 4.evinizde. Evin ödemeleri, evin bütçesi konunuz olabilir bu Ay geçişinde.

4.ev = Ev, aile    Akrep burcu = Ödemeler

Perşembe 11:24 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 18:35’e kadar Ay yay burcunda. 5.evinizde. İlgi alanlarınızda yeni şeyler öğrenmek istiyorsanız, bilginizi artırmak istediğiniz bir alan varsa bu yönde aksiyon alabilirsiniz. Yeni bir hobi, yeni bir aktivite gibi bir şey olabilir bu sizin için.

Cumartesi 18:35 sonrasında + Pazar günü Ay oğlak burcunda. 6.evinizde.  Bu günler işinizde diğer günlere nazaran daha yüksek tempoda geçebilir.


20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü Ay terazi burcunda. 2.evinizde. Satın aldığımız hizmetler, üyesi olduğumuz şeyler, taahhüt/anlaşma/kontrat içinde olduğumuz şeyler terazinin konusu. 2.ev ise para demek.

Düzenli ödemelerinizi yapabilirsiniz satın aldığınız hizmetlerde. Yeni bir şey de alabilirsiniz.

Salı, Çarşamba günü + Perşembe öğle vaktine kadar Ay akrep burcunda. 3.evinizde. Kardeşlerinizle aranızda parasal yardımlaşmalar, borç alma verme konuları olabilir. Bir konunuza bir kardeşiniz yardımcı olabilir. Siz ona bir bütçe sağlayabilirsiniz.

Perşembe 11:24 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 18:35’e kadar Ay yay burcunda. 4.evinizde. Uzaklardan gelecek misafirler gelebilir. Aile içinde, yakın çevre içinde birinin bir seyahati de olabilir. Bir yolculuk konusu olabilir.

Cumartesi 18:35 sonrasında + Pazar günü Ay oğlak burcunda. 5.evinizde. Hobileriniz için alışveriş yapabilirsiniz. Daha düzenli ilerlemek istediğiniz bir alan varsa, bu alanda bir rota oluşturabilirsiniz kendinize. Yeni kararlarınız olabilir.


20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü Ay terazi burcunda. 1.evinizde. Bir konuda netleşebilirsiniz. Farkındalık sağlayacak bir şey olabilir.

Salı, Çarşamba günü + Perşembe öğle vaktine kadar Ay akrep burcunda. 2.evinizde. Parasal konular, banka işlemleri, para gelişleri, para çıkışları, ödemeler olabilir.

Perşembe 11:24 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 18:35’e kadar Ay yay burcunda. 3.evinizde. Yakın çevre içinde, 3.ev olduğu için özellikle kardeş, kuzen, akraba gibi kişileri kastediyorum, birinin bir yolculuk, seyahat konusu olabilir.

Eğitim ve akademik konular yay temasıdır ayrıca. Yakın çevre içinde bu yönde konular olabilir.

Cumartesi 18:35 sonrasında + Pazar günü Ay oğlak burcunda. 4.evinizde. Aile büyükleriniz için yapmanız gerekenler olabilir. Onlarla ilgili konularla meşgul olabilirsiniz.


20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi günü Ay terazi burcunda. 12.evinizde. Ruhsal anlamda, psikolojik anlamda katkı alacağınız bir uzman kişi keşfedebilirsiniz. Spiritüel alanlarda bir danışman, bir eğitmen keşfedebilirsiniz. Bilgilerinden çokça fayda bulacağınız biri olabilir bu kişi.

Salı, Çarşamba günü + Perşembe öğle vaktine kadar Ay akrep burcunda. 1.evinizde. Harcamalar, para çıkışları var gibi. Bir borcunuzu ödeyebilirsiniz. Vaktiyle borç verdiğiniz bir para geri gelebilir. Bir kredi ödemesi gibi şeyler de olabilir. Bir parasal konu var gibi.

Perşembe 11:24 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 18:35’e kadar Ay yay burcunda. 2.evinizde. Eğitim harcamaları, kitap alışverişleri..Bu geçiş böyle şeyleri getiriyor akla.

Yay = Eğitim, bilgi, kitap     2.ev = Alışverişler

Cumartesi 18:35 sonrasında + Pazar günü Ay oğlak burcunda. 3.evinizde. Yakın çevre içinde biri işe başlayabilir. İşinde bir terfi alabilir. İşinde bir gündemi olabilir. Bir yakınınızın işiyle ilgili konuları var gibi.


20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü Ay terazi burcunda. 11.evinizde. Ekip çalışmaları, grup aktiviteleri..Ekip olmak, takım olmak, iş bölümü, iş bölümünde kimin ne rol üstleneceği..Böyle konular getirebilir bu Ay geçişi size.

Salı, Çarşamba günü + Perşembe öğle vaktine kadar Ay akrep burcunda. 12.evinizde. Bir kaygı, korku, içsel bir huzursuzluk olabilir. Bedenen ve ruhen sakinlik yaratacak, rahatlama sağlayacak şeyler yapın. Kendinize zaman ayırın. Öz bakımınızla ilgilenmenizi istiyor Ay burada sizden.

Perşembe 11:24 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 18:35’e kadar Ay yay burcunda. 1.evinizde. Güzel bir bilgi kaynağı keşfetmek. Besleneceğiniz yeni kitaplar keşfetmek. Belki bir sayfa, kanal, bir uzman kişi. Kişisel gelişiminize katkı olacak güzel şeyler çıkabilir karşınıza.

Cumartesi 18:35 sonrasında + Pazar günü Ay oğlak burcunda. 2.evinizde.  İşinize resmi kurallar ve yönetmelikler doğrultusunda yapılması gereken şeylerle meşgul olabilirsiniz.


20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü Ay terazi burcunda. 10.evinizde. İşinizde yeni anlaşmalar, yeni ticari bağlantılar kurabileceğiniz bir gün. Tedarikçilerle ilgili konular olabilir ayrıca.

Salı, Çarşamba günü + Perşembe öğle vaktine kadar Ay akrep burcunda. 11.evinizde. Parasal konularda, birikim, yatırım, sigorta ve benzeri konularda arkadaşlarınıza, ahbap çevrenize danışacağınız şeyler olabilir.

Perşembe 11:24 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 18:35’e kadar Ay yay burcunda. 12.evinizde. Beklettiğiniz bir planı artık hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Ara verdiğiniz bir şeye dönebilirsiniz.

Cumartesi 18:35 sonrasında + Pazar günü Ay oğlak burcunda. 1.evinizde.  Yaptığınız işlerin resmi taraflarıyla, muhasebe, hesap, evrak beyan işleriyle ilgilenebilirsiniz.


20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü Ay terazi burcunda. 9.evinizde. Eğitim, akademik konular, sınavlar, dil eğitimleri, dil sınavları..Bu konularda planlar varsa başlangıcınızı yapabilirsiniz. Böyle konularla meşgul olabileceğiniz günler.

Salı, Çarşamba günü + Perşembe öğle vaktine kadar Ay akrep burcunda. 10.evinizde. İşinizde tahsilat konuları olabilir. Tahsilatlarla, ödeme konularıyla meşgul olabilirsiniz.

Perşembe 11:24 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 18:35’e kadar Ay yay burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarla yapılacak bir gezi, bir seyahat, sosyalleşeceğiniz bir ortam, dostlarınızla birlikte deneyimleyeceğiniz bir aktivite. Böyle keyifli şeyler var burada 🙂

Cumartesi 18:35 sonrasında + Pazar günü Ay oğlak burcunda. 12.evinizde.  Ay’ın 12.ev geçişleri dinlenme, durma zamanıdır. Öz bakımınıza zaman ayırın.


20-26 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü Ay terazi burcunda. 8.evinizde. Üyesi olduğunuz, taahhüt/kontrat içinde olduğunuz şeylerin ödemesini yapabilirsiniz.

Salı, Çarşamba günü + Perşembe öğle vaktine kadar Ay akrep burcunda. 9.evinizde. Döviz konularınız, para alışverişleriniz, banka işlemleriniz olabilir.

Perşembe 11:24 sonrasında + Cuma günü + Cumartesi 18:35’e kadar Ay yay burcunda. 10.evinizde. İşinizde yenilenmeye ihtiyaç duyduğunuz noktaları daha net görebileceğiniz günler. Kendinize yeni bir vizyon oluşturmak istiyorsunuz sanırım. Konu üzerinde çalışın derim.

Cumartesi 18:35 sonrasında + Pazar günü Ay oğlak burcunda. 11.evinizde.  Oğlak işimizi, 11.ev ekip olmayı simgeler. İşinizde iş bölümünde düzenleyeceğiniz şeyler olabilir.


İyi bir hafta diliyorum herkese.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!