27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden de bakacağız her zamanki gibi.

Başlamadan iletişim adresimi vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi günü Ay oğlak burcunda. 10.evinizde. Burası iş alanınız. İşinizde yapılması gerekenlerin, yapılacak işlerin artabileceği günler. Satışlar, siparişler artabilir. Düzenlemeniz gereken konular olabilir.

Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda. 11.evinizde. Sosyalleşebileceğiniz bir zaman. Özellikle Salı gününün açıları güzel görünüyor.

Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcunda. 12.evinizde. Kişisel bakımınızla, bedensel bakımınızla ilgilenebilirsiniz. Balık burcu ayakları simgeler. Ayak sağlığınızla, ayak bakımınızla ilgili konularınız olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda. 1.evinizde. Ay çok güzel açılar alacak burada. ‘Kaç zamandır bir türlü başlayamadım. Yapacağım, yapacağım dedim, bir türlü yapamadım’ dediğiniz şeyler varsa, işte o şeyleri yapın, başlatın bu hafta sonu.


27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü Ay oğlak burcunda. 9.evinizde. 9.ev uzakları simgeler. Oğlak burcu ise işimizi. İşinizde uzaklarla iletişimler olabilir. Taşıma, transfer, nakliye, kargo konularınız olabilir. İş dışında da olabilir bunlar.

Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda. 10.evinizde. İşinizde değişime gitmek, yenilik yapmak istediğiniz konular için kullanın bu Ay geçişini. Kova burcu yeniliği, 10.ev iş sistemimizi simgeliyor. Ay özellikle Salı günü çok iyi açılar alacak burada.

Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız güzel şeyler olabilir. Özellikle dinlenmek ve arınmak üzerine olabilir bu şeyler. Hamam, masaj, sauna gibi şeyler mesela 🙂 Balık burcu sularla ve vücudu dinlendiren şeylerle ilgilidir.

Ayak sağlığı da balığın konusu. Bu yönde iyi etmeye çalıştığınız bir durum varsa, dostlardan bir tavsiye gelebilir. Bir hekim, bir bakım merkezi, bir uygulama vb bir şey önerebilirler.

Cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda. 12.evinizde. Enerjinizi toparlamak için durmaya ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Dinlenin mümkün olduğunca.


27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü Ay oğlak burcunda. 8.evinizde. 8.ev günlerinde ödemelerimizi yapıyoruz. Para çıkışları oluyor çoğunlukla. Oğlak burcu bankaları ve devlet birimlerini simgeler. Resmi ödemelerinizi, banka ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bütçe planlamalarınızı yapabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda. 9.evinizde. Etkinlikler, kurslar, grup aktiviteleri, eğitimler için çok güzel günler. Özellikle Salı günü.

Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcunda. 10.evinizde. İşinizde tamamlayıp bitireceğiniz şeyler olabilir. ‘Yaptım, bitti’ ferahlığı var burada 🙂

Cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda. 11.evinizde. Grup çalışmaları, grup aktiviteleri içinde olabileceğiniz günler, bu yönde konularınız varsa. Sınıf ortamları, kurslar, sporda, sanatta grup etkinlikleri gibi şeyler kastediyorum.


27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü Ay oğlak burcunda. 7.evinizde. Eşinizle ilgili konularınız olabilir. Kendisinin meşgul olduğu bir gündemi olabilir. Yapmaya çalıştığı bir şey olabilir. Neyi nasıl yapması gerektiğine birlikte bakabilirsiniz.

Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda. 8.evinizde. Kova burcu teknolojiyi anlatır. Elektrikli/elektronik alet alışverişleri kovanın konusu. Bu yönde harcamalarınız olabilir. Böyle bir alışverişin taksidini ödeyebilirsiniz ya da. 8.ev ödemelerle ilgili.

Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcunda. 9.evinizde. İlmi, felsefi ve ruhsal alanlarda ufkunuzu açacak çok güzel şeyler öğrenebilirsiniz. Bir farkındalığı, bilinçte yükselişi anlatıyor bu Ay geçişi sizin için.

Bir de şu var : Bugün yaptığınız şeylerden, bugünkü yaşamınızdan neleri çıkarmanız gerekiyor ? Neler siz aşağı çekiyor ? Neler hayallerinizden, hedeflerinizden uzaklaştırıyor sizi ? Neler sizin için iyi değil, doğru değil, faydalı değil ? Buralarda farkındalıklarınız, yeni kararlarınız olabilir.

‘Ben artık bu şeyi yapmayacağım’ diyeceğiniz şeyler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda. 10.evinizde. İşinizde yeni başlayacağınız, yeni bir uygulama olarak başlatacağınız şeyler olabilir. Bir başlangıç enerjisi var koç ile.


27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü Ay oğlak burcunda. 6.evinizde. İş yoğunlukları olabilir. İş dışında bir yerlere gidip yapmanız gereken işler, işlemler olabilir. Oğlak geçiş olduğu için özellikle resmi konular ve devlet dairelerinde işlemler gibi şeyler olası.

Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda. 7.evinizde. 7.ev danışmanlıkları, danışman kişileri temsil ediyor. Kova ise astroloji ile bağlantılı bir burç. Astrolojik danışmanlık almak isteyenler bu yönde adım atabilirler.

Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcunda. 8.evinizde. Bir ödemeyi bitirmeniz mümkün. Bir borcu sıfırlamak ve bir şeyin son taksidini ödüyor olmak gibi bir şey olabilir. 8.ev borç, balık ise kapanış demektir çünkü.

Cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda. 9.evinizde. Felsefi, ilmi, spiritüel alanlarda çok güzel kitap alışverişleriniz olabilir. Yolunuza ışık olacak uzman kişiler, içerikler, kanallar, sayfalar keşfedebilirsiniz.


27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü Ay oğlak burcunda. 5.evinizde. Hobi olarak ilgilendiğiniz, yaptığınız bir şeyi işe dönüştürmek gibi bir niyetiniz varsa, bunun için yapmanız gerekenlerle ilgilenebilirsiniz. Oğlak burcu işimizi, 5.ev hobilerimizi simgeliyor. O yüzden böyle söyledim.

5.ev görünmekle, görünür olmakla, göstermekle ilgilidir ayrıca. İşinizde reklam çalışmalarınız, projeleriniz, bu yönde meşguliyetleriniz olabilir.

Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda. 6.evinizde. 6.ev günlük yaşam düzenimizi, rutinlerimizi, alışkanlıklarımızı, bir gün içinde yapmamız gereken şeyleri simgeliyor. Kova ise teknolojiyi.

Günlerinizi düzenlemenize yardımcı olacak, günlük verimliliğinizi artırmanıza katkı olacak aplikasyonlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Eviniz için, ofisiniz için, yaşam alanlarınız için satın alacağınız, yaptıracağınız bir şey, bir akıllı sistem olabilir.

Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcunda. 7.evinizde. Psikoloji bir balık teması. 7.ev rehber ve danışman kişileri simgeliyor. Bir terapist arayışında iseniz, bu yönde irtibatlarınız olabilir.

İlmi (örneğin astroloji) alanlar, spiritüel (örneğin yoga) alanlar da balığın konusu. Bu alanlarda bir hoca, bir danışman ile bağlantınız olabilir. Birinden danışmanlık alabilirsiniz. Birinin öğrencisi olabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda. 8.evinizde. Bir süredir istediğiniz bir şeyi satın alabilirsiniz. Yapacağınız yeni bir başlangıç için alacağınız bir şey olabilir bu. Ay’ın koç geçişi olduğu için özellikle sporla ilgili konular, spor malzemeleri geliyor akla.


27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü Ay oğlak burcunda. 4.evinizde. Ev içinde bir huzursuzluk olabilir. Biri, diğerlerinin alanına yeterince saygı duymuyor olabilir. Bunu değiştirmeli. Böyle yapmamalı.

Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda. 5.evinizde. Hobilerinize vakit ayırmak için, eğlenceli bir aktivite yapmak için, bir etkinliğe katılmak için çok güzel günler. Keyifler, hevesler, tatlı heyecanlar var bu Ay geçişinde.

Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcunda. 6.evinizde. Bu kez bir dinlenme halini, bir mola ihtiyacını anlatıyor Ay. Sağlığınızı ihmal etmeyin.

Bedensel enerjinizi sporla, iyi beslenmekle, doğru takviyelerle (vitamin, mineral) güçlendirebilirsiniz. Bu konuları da araştırabileceğiniz günler.

Cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda. 7.evinizde. Bir hoca, bir eğitmen, bir koç, yaptığınız bir şeyde size eşlik eden bir rehber kişi olabilir hayatınızda. Bu günler o kişiyle bir araya geleceğiniz günler olabilir. Böyle bir şey yeni başlıyor da olabilir. Sporda biriyle çalışmaya başlayabilirsiniz mesela.


27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi günü Ay oğlak burcunda. 3.evinizde. Yakınlarınızla, kardeşlerinizle haberleşmeleriniz olabilir. Birilerine soracağınız, danışacağınız şeyler olabilir. Birileri sizden yardım isteyebilir. Ay’ın oğlak geçişi olduğundan özellikle resmi işlemler, devlet birimleri, kurallar ve yönetmelikler, başvuru, kayıt, evrak beyan konuları olabilir bunlar.

Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda. 4.evinizde. Evinizin teknolojileri, elektrikli/elektronik aletler, internet sağlayıcı vb araçlar, televizyon, uydu, dijital sistem üyelikleri gibi şeyler konunuz olabilir. 4.ev ; evimizi, kova burcu teknolojiyi simgeliyor çünkü. Yenileyeceğiniz şeyler olabilir. Satın alacağınız şeyler olabilir.

Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcunda. 5.evinizde. 5.ev keyif almakla, kendine zaman ayırmakla, kendimize keyifler yaratmakla ilgili bir ev. Balık ise dinlenmek demek. İstirahat etmek demek. Arınmak demek. Temizlenmek, hafiflemek demek. Masaja, saunaya gitmek, hamama gitmek gibi bir şey hediye edebilirsiniz kendinize 🙂 Bunu bir ölçüde evinizde kendiniz de yapabilirsiniz. Enerjinizi yenilemek için ihtiyaç duyduğunuz şeyleri yapın.

Cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda. 6.evinizde. Günlük düzeninize yeni bir şey dahil olabilir. Örneğin işinizde görev tanımınıza yeni bir şeyin eklenmesi gibi. Daha temelde siz bir şey katabilirsiniz günlerinize. Faydalı, sağlıklı şeylerle yeni bir rutin oluşturabilirsiniz. Koç diyorsak da akla en başta spor geliyor tabii 🙂


27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü Ay oğlak burcunda. 2.evinizde. İşinizde parasal açıdan şanslı günler. Yeni para girişleri, yeni kazançlar olabilir. Uzun süreli olacak bir ticari anlaşma da doğabilir, bir kerelik satışların, siparişlerin ötesinde.

Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda. 3.evinizde. İletişimler, sosyalleşmeler, haberleşmeler var bu Ay geçişinde sizin için. İşinizde ekip içi iş bölümü konuları, diğer departmanlarla toplantılar olabilir.

Sosyal çevrenizde bir kutlamaya, bir davete katılabilirsiniz. Bir ders (eğitim, kurs) günü de olabilir bu günler sizin için.

Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcunda. 4.evinizde. Evde olmayı seçebilirsiniz. Dinlenmek isteyebilirsiniz. İstirahat etmeniz gerekebilir. Kendinizle sessizlikte kalmak isteyebilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda. 5.evinizde. Bunlar daha hareketli günler. Eğlenceli aktiviteler planlayabilirsiniz kendinize.


27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü Ay oğlak burcunda. 1.evinizde. İşinizde bir iletişim trafiği olabilir. Duyuracağınız yeni şeyler olabilir.

Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda. 2.evinizde. Sosyal/dijital platformlarda duyuracağınız şeyler olabilir. İş geliştirmeye odaklanabileceğiniz günlerdesiniz.

Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcunda. 3.evinizde. Yakınlarınızdan birinin size ihtiyacı olabilir. Yardımınızı isteyebilir. Balık istirahatle ilgilidir. Biri istirahat ediyor olabilir, bir şeyi sizden rica edebilir. Siz yardımcı olabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda. 4.evinizde. Evinizde bir eşyanızı yenileyebilirsiniz. Güzel bir alışverişiniz olabilir. Koç yeniliği, yeniye geçmeyi anlatıyor. 4.ev ise evimizi, yaşam alanımızı simgeleyen ev.


27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü Ay oğlak burcunda. 12.evinizde. İşinizde yapıp tamamlayacağınız, kapatacağız bir konu olabilir.

Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda. 1.evinizde. 1.ev günlerinde planlar hayata geçer. Başlangıçlar olur. Sizin için de böyle bir Ay desteği var. Yapmak istediğiniz şeyler için kullanın.

Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcunda. 2.evinizde. Alışverişlerde doğru seçim yapamayabilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarla gereksiz tüketimler de olabilir. Paranızı, bütçenizi doğru kullanın.

2.ev paramızı, balık burcu ise yanılgıları ve duygusal ihtiyaçları simgeliyor. O yüzden böyle bir olasılık ürettim.

Cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda. 3.evinizde. Arkadaşlarınızla buluşup güzel şeyler yapabileceğiniz keyifli, sosyal günler. Cumartesi’nin de, Pazar’ın da açıları güzel görünüyor. Yeni bir şey öğrenmeye başlayabilirsiniz ayrıca. Eğitim anlamında söylüyorum.


27 Mayıs-2 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü Ay oğlak burcunda. 11.evinizde. Oğlak burcu iş hayatımızı anlatır. 11.ev ise ekipleri, ekip çalışmalarını. İşinizde ekip içinde kararını birlikte vererek düzenleyeceğiniz şeyler olabilir. İş bölümü konusunda yeni bir dağılım da mümkün.

Salı ve Çarşamba günü Ay kova burcunda. 12.evinizde. İlmi bilgilerden gelecek faydalar var. Yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Perşembe ve Cuma günü Ay balık burcunda. 1.evinizde. Bitireceğiniz bir şey olabilir. Bir çalışmayı tamamlamak gibi bir şey de olabilir bu, bir şeyi hayatınızdan çıkarmak gibi bir karar da olabilir.

Zararlı alışkanlıklarını bırakmak isteyenler için çok destekleyici bir zaman. Kendiniz için bu adımı atın.

Cumartesi ve Pazar günü Ay koç burcunda. 2.evinizde. Konforunuz için satın alacağınız şeyler olabilir.


İyi bir hafta diliyorum herkese.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!