24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden de bakacağız her zamanki gibi.

Başlamadan iletişim adresimi vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 11.evinizde. İşinizde müşterilerinize, hitap ettiğiniz kişilere, kalabalıklara duyuracağınız şeyler olabilir. Bir şeylerin tanıtımını yapabilirsiniz.

Çarşamba, Perşembe, Cuma günü 11:51’e kadar Ay balık burcunda. 12.evinizde. Tamamlanması gereken işlerle meşgul olabilirsiniz. Neler artık bitmeli, o konulara bakın.

Cuma 11:51 sonrasında + Cumartesi+ Pazar günü 15:00’e kadar Ay koç burcunda. 1.evinizde. Güzel başlangıçlar yapabilirsiniz Ay 1.evinizde iken. Yaşam enerjinizi nerelerde kaybettiniz, nerelerde neşeniz, motivasyonunuz eksildi. Buraları canlandırmak istiyorsunuz.

Pazar 15:00’ten itibaren Ay boğada. 2.evinizde. Parasal konular hareketli. Para gelişleri olabilir.

Bazı konularda denge noktasına varabileceğiniz, huzurlu bir köklenme haline varabileceğiniz bir zaman bu ayrıca.


24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 10.evinizde. İşinizde grup çalışmaları, grup aktiviteleri olabilir. Departman içinde bir toplantı olabilir. Departmanlar bir araya gelebilir. Önemli bildirimler olabilir. Belki bir etkinlik olabilir. Toplanmak demektir kova. 10.ev ise iş hayatımızı simgeliyor.

Çarşamba, Perşembe, Cuma günü 11:51’e kadar Ay balık burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla güzel bir program yapabilirsiniz. Su, suların olduğu yerler, kişisel bakım alanları, masaj yaptırdığımız yerler, hamamlar, saunalar balığın konusu. Böyle bir şey düşünebilirsiniz mesela.

Cuma 11:51 sonrasında + Cumartesi+ Pazar günü 15:00’e kadar Ay koç burcunda. 12.evinizde. Tamamlanması gereken konular olabilir. Bitiş, kapanış demektir 12.ev. Bir şeyleri tamamlayıp bitirebilirsiniz.

Pazar 15:00’ten itibaren Ay boğada. 1.evinizde. Parasal taraf hareketli. Güzel kazançlarınız olabilir. Satın almayı planladığınız bir şey varsa bu alışverişi yapabilirsiniz.


24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 9.evinizde. Kitap alışverişleriniz olabilir. Bilgisiyle yolunuza ışık olacak birileri çıkabilir karşınıza. Güzel insanlar tanıyabilirsiniz. Keşifler var.

Çarşamba, Perşembe, Cuma günü 11:51’e kadar Ay balık burcunda. 10.evinizde. İşinizde sessiz, durgun, hareketsiz kalmış alanlar var odağınızda. Oraları canlandırmak için neler yapabileceğinize bakabilirsiniz.

Eksik hissetmekle ilgilidir balık. İşinizde kendinizi eksik hissettiğiniz konular deneyimlerle önünüze gelebilir. ‘Ben şu şu noktalarda donanımlarımı geliştirmeliyim’ farkındalığı yaşayabilirsiniz.

Cuma 11:51 sonrasında + Cumartesi+ Pazar günü 15:00’e kadar Ay koç burcunda. 11.evinizde. Bir grup aktivitesine katılabilirsiniz. Sporda bir şey örneğin. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Pazar 15:00’ten itibaren Ay boğada. 12.evinizde. Güzel bir şey satın alabilirsiniz kendinize. Konforunuz için yapacağınız bir alışveriş olabilir.


24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 8.evinizde. Arkadaşlarınızla aranızda parasal konular, borç alma verme konuları olabilir ya da bir para toplama, birine yardım konusu olabilir.

Çarşamba, Perşembe, Cuma günü 11:51’e kadar Ay balık burcunda. 9.evinizde. Bir seyahat planınızı değiştirebilirsiniz. Vaktini ertelemek belki. Yeri değiştirmek belki. Rezervasyon, bilet, gidiş geliş planlama konularınız olabilir.

Cuma 11:51 sonrasında + Cumartesi+ Pazar günü 15:00’e kadar Ay koç burcunda. 10.evinizde. İşinizde yönetimin yeni kararları olabilir. Başlayacak şeyler olabilir. Yeni projeler olabilir. İşleyişte, düzende, sistemler içinde yenilenecek, değiştirilecek şeyler olabilir.

Pazar 15:00’ten itibaren Ay boğada. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla güzel şeyler yapabilirsiniz. Sosyalleşmek için iyi bir zaman.


24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 7.evinizde. Bir danışmanlık almak yönünde planınız varsa bunu yapabileceğiniz, danışmanlık almak için bir uzman kişiyle iletişime geçebileceğiniz bir zaman.

Çarşamba, Perşembe, Cuma günü 11:51’e kadar Ay balık burcunda. 8.evinizde. Bir borcu bitirmek, sıfırlamak isteyebilirsiniz. Bir şeyin satışı da olabilir. Elden çıkarıp paraya çevirmek isteyeceğiniz şeyler olabilir.

Cuma 11:51 sonrasında + Cumartesi+ Pazar günü 15:00’e kadar Ay koç burcunda. 9.evinizde. İlmi alanlarda yeni şeyler öğrenmeye başlayabilirsiniz. İlgi duyduğunuz, merakında olduğunuz alanlar varsa bu yönde kitap alışverişleriniz olabilir. Bir eğitim kaydı da mümkün.

Pazar 15:00’ten itibaren Ay boğada. 10.evinizde. İş düzeninizde istikrar sorunu yaşadığınız noktalar varsa o alanları düzenlemek, bir rutine oturtmak için yapacağınız şeyler olabilir.


 24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 6.evinizde. İş arkadaşlarınızla ilgili konularınız olabilir. Ekip olmak, takım ruhu, birbirinizi desteklemek, iş bölümü, iş bölümünde paylaşımlar..Bunlar konu olabilir özellikle.

Çarşamba, Perşembe, Cuma günü 11:51’e kadar Ay balık burcunda. 7.evinizde. Bir uzman kişiden danışmanlık almaya karar verebilirsiniz katkı/yönlendirme almaya ihtiyaç duyduğunuz bir alanda.

Cuma 11:51 sonrasında + Cumartesi+ Pazar günü 15:00’e kadar Ay koç burcunda. 8.evinizde. Satın alacağınız bir şeye aileniz, bir yakınınız yardımcı olabilir. Bir başkasından gelecek bir kaynakla bir konunuzu çözebilirsiniz.

Pazar 15:00’ten itibaren Ay boğada. 9.evinizde. Seyahat planları olabilir. Bir yolculuk olabilir. Belki siz gidiyorsunuz bir yerlere, belki birileri uzaklardan yanınıza geliyor. Planlamalar, bilet, rezervasyon konuları olabilir.


 24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 5.evinizde. Sporda bir grup aktivitesine katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız bir iş olabilir. Bir kutlama getirebilir Ay’ın bu geçişi size.

Çarşamba, Perşembe, Cuma günü 11:51’e kadar Ay balık burcunda. 6.evinizde. Üşütmeler, ateşlenmeler, küçük rahatsızlıklar olabilir. İstirahat edebilirsiniz.

Cuma 11:51 sonrasında + Cumartesi+ Pazar günü 15:00’e kadar Ay koç burcunda. 7.evinizde. Biri bir konunuza eşlik edebilir, yardımcı olabilir size. Bilgisiyle, tecrübesiyle yol gösterebilir.

Pazar 15:00’ten itibaren Ay boğada. 8.evinizde. Aileden gelecek paralar olabilir. Aileniz bir şeylerde katkı olabilir size.


24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 4.evinizde. Evinizde bir dostunuzu, dostlarınızı misafir edebilirsiniz. Siz bir arkadaşınızın konuğu olabilirsiniz ya da. Arkadaşlarınızla ev ortamında vakit geçirmek, birlikte bir şeyler pişirip yemek, evde olmak isteyebilirsiniz.

Çarşamba, Perşembe, Cuma günü 11:51’e kadar Ay balık burcunda. 5.evinizde. Kişisel eşyalarınızı bir yerlerde bırakmamaya, unutmamaya dikkat edin.

Cuma 11:51 sonrasında + Cumartesi+ Pazar günü 15:00’e kadar Ay koç burcunda. 6.evinizde. Daha sağlıklı bir yaşam için yapmaya başlayacağınız bir şey olabilir. Spor bir koç teması. Beslenmenizden çıkaracağınız, beslenmenize katacağınız şeyler de olabilir.

Pazar 15:00’ten itibaren Ay boğada. 7.evinizde. İyi kazançlarınız olabilir. 7.ev etkisinde özellikle iş birlikleri, ortak çalışmalar geliyor akla.


24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 3.evinizde. Arkadaşlarınızla haberleşmeleriniz olabilir. Bir kutlama, bir etkinlik, bir organizasyon, birlikte yapacağınız şeyler olabilir. Bunların planlamasını, programını yapabilirsiniz.

Çarşamba, Perşembe, Cuma günü 11:51’e kadar Ay balık burcunda. 4.evinizde. Evinizle ilgili konularda, yerleşim düzeni konularında neleri değiştirmek size iyi gelir, odağınız buralarda.

Cuma 11:51 sonrasında + Cumartesi+ Pazar günü 15:00’e kadar Ay koç burcunda. 5.evinizde. Çocuklarla ilgili konular olabilir. Çocuklarınız, yeğenleriniz, arkadaşlarınızın çocukları bir şeye başlayacak olabilirler. Bir başlangıçları olabilir. Siz de yönlendirme yapabilirsiniz.

Pazar 15:00’ten itibaren Ay boğada. 6.evinizde. İşinizde düzen ve istikrar getirmek istediğiniz noktalar üzerinde çalışabilirsiniz.


24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 2.evinizde. Bir sosyal sorumluluk çalışmasına, bir kampanyaya katkınız olabilir. Bir bağışta bulunabilirsiniz. 2.ev paradır. Kova ise toplumsal konuları, sosyal sorumluluk bilincini, dayanışmayı anlatıyor.

Çarşamba, Perşembe, Cuma günü 11:51’e kadar Ay balık burcunda. 3.evinizde. Yakınlarınızdan biri bir konuda yardımınızı isteyebilir. Bilgisinin olmadığı bir alanda sizin yönlendirmenizi rica edebilir. Yapamadığı bir şeyi siz gösterebilirsiniz, siz öğretebilirsiniz ona.

Cuma 11:51 sonrasında + Cumartesi+ Pazar günü 15:00’e kadar Ay koç burcunda. 4.evinizde. Ev içinde yenilemek istediğiniz alanlar için güzel alışverişleriniz olabilir

Pazar 15:00’ten itibaren Ay boğada. 5.evinizde. Keyifler var 🙂 keyif aldığınız yerlere gitmek, sevdiğiniz şeyleri yemek, kendinize zaman ayırmak, kendinize güzel şeyler satın almak istiyorsunuz. Güzel bir zaman.


24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 1.evinizde. Yeni bir niyet, bir şeye başlama kararı var gibi. ‘Bu şey benim için iyi olur’ dediğiniz bir şeyi artık hayata geçirebilirsiniz.

Çarşamba, Perşembe, Cuma günü 11:51’e kadar Ay balık burcunda. 2.evinizde. Bir alışveriş, memnuniyet yaratmayabilir. Satın alacağınız şeylerin özelliklerine iyi bakın diyeyim.

Cuma 11:51 sonrasında + Cumartesi+ Pazar günü 15:00’e kadar Ay koç burcunda. 3.evinizde. Yakın çevre içinde haberleşmeler artıyor. Ahbaplarınızla birlikte başlayacağınız şeyler olabilir.

Pazar 15:00’ten itibaren Ay boğada. 4.evinizde. Eviniz için satın alacağınız güzel şeyler olabilir. Konu hem şıklık, hem konfor.


24-30 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay kova burcunda. 12.evinizde. Bir arkadaşınıza, ahbabınıza gücenebilirsiniz biraz. Uygun zamanı, zemini seçip konuşmak, duyguları ifade etmek, rahatsız olduğunuz bir şey varsa bunu ifade etmek, konuşmak gerekiyor.

Çarşamba, Perşembe, Cuma günü 11:51’e kadar Ay balık burcunda. 1.evinizde. Ertelediğiniz işleri yapabilirsiniz. Bir şeyleri yapıp aradan çıkarmak çok iyi hissettirebilir size. Ruhsal ve mental tarafta da bir şeylerle meşgulsünüz gibi anlıyorum. Bir duyguyu aşmaya, belki bir konuya başka boyutlarından bakmaya çalışıyorsunuz. Üzerinde çalıştığınız şeyler olabilir.

Çözüme varana kadar üzerinde durun konuların. Ertelediğimiz şeyler sonra yeniden önümüze geliyor.

Cuma 11:51 sonrasında + Cumartesi+ Pazar günü 15:00’e kadar Ay koç burcunda. 2.evinizde. Enerjinizi topluyorsunuz. Planları hayata geçirmek için iyi bir zaman.

Yeni bir yer keşfedebilirsiniz ayrıca. ‘Bundan sonra ara ara gelirim, burada vakit geçiririm’ diyeceğiniz güzel bir yer bulabilirsiniz kendinize.

Pazar 15:00’ten itibaren Ay boğada. 3.evinizde. Kardeşlerinizle birlikte yapacağınız şeyler olabilir. Bunların planlamasını yapabilirsiniz. Detaylarını kararlaştırabilirsiniz bir şeylerin.


İyi bir hafta diliyorum herkese.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!