10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden de bakacağız her zamanki gibi.

Başlamadan iletişim adresimi vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 5.evinizde. Sporda/sanatta bir aktiviteye başlıyor olabilirsiniz. Yeni bir heyecan, yeni bir heves var gibi.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ay başak burcunda. 6.evinizde. İşinizde resmi tatil öncesi yapmanız gereken şeyler olabilir. Tempolu geçebilir bu başak günleri.

Cumartesi ve Pazar günü Ay terazi burcunda. 7.evinizde. Bir hizmet satın alabilirsiniz. Bir şeyi kendiniz yapmak yerine bir başkasına, bir firmaya yaptırabilirsiniz.


 10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 4.evinizde. Evinizde güzel değişiklikler yapabilirsiniz. Dekorasyonda yenileyeceğiz şeyler olabilir.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ay başak burcunda. 5.evinizde. Yaşam alanlarınızda temizlemek, düzenlemek istediğiniz şeylerle meşgul olabilirsiniz. O işlere ayırabilirsiniz bu günleri.

Cumartesi ve Pazar günü Ay terazi burcunda. 6.evinizde. Evcil hayvanlarınızla ilgili konularınız sorabilir. Bir kontrol, aşı, muayene konusu, veterinerinize danışacağınız bir konu olabilir.


 10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 3.evinizde. İşinizde reklamını yapmak, duyurmak istediğiniz şeyler için kullanın bu günleri.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ay başak burcunda. 4.evinizde. Evinizde temizlik yapmak isteyebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı düzenliyorsunuz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay terazi burcunda. 5.evinizde. Bir eğitmen, bir koç, bir hoca, yapacağınız bir şeyde size eşlik edecek bir uzman arayışınız varsa güzel keşifleriniz olabilir. Konu spor olabilir, sanat olabilir. Bu tür şeyler kastediyorum.


 10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 2.evinizde. Eviniz için, yaşam alanlarınız için yapacağınız alışverişler olabilir. Dekorasyon, şıklık anlamında söylüyorum.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ay başak burcunda. 3.evinizde. İşinizde bildirimini, duyurusunu yapmanız gereken şeyler olabilir. Resmi tatil sonrası için planlamalarınız olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay terazi burcunda. 4.evinizde. Evinizde geçirebilirsiniz bu günleri. Yazlık evinize yerleşebilirsiniz. Memleketinize gidiyor olabilirsiniz. Bir yer değişikliği olabilir.


 10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 1.evinizde. Kendinize vakit ayırmak, işleri biraz kenara koyup kendinizi önceliklendirme isteyebilirsiniz. Buna ihtiyacınız olabilir. Şehrin içinde gitmeniz gereken yerler olabilir. Yapacağınız işler, işlemler olabilir. Kişisel işler var gibi.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ay başak burcunda. 2.evinizde. İşinizde parasal anlamda şanslı günler. Para gelişleri olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay terazi burcunda. 3.evinizde. İletişimler, haberleşmeler olabilir. Yakın çevre içinde birileriyle birlikte organize edeceğiniz şeyler olabilir.


 10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 12.evinizde. Bir etkinliğe, aktiviteye, düzenli gittiğiniz bir şeye ara verebilirsiniz.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ay başak burcunda. 1.evinizde. Bir şeyde bireysel olarak kendi tercihinizi yapabilir, bir şeyi tek başınıza yapabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay terazi burcunda. 2.evinizde. Güzel bir alışverişiniz olabilir. Konfor yaratacak bir şey alabilirsiniz. Konu özellikle konfor.


 10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla buluşabilir, keyifli şeyler yapabilirsiniz.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ay başak burcunda. 12.evinizde. Ufak tefek rahatsızlıklar, üşütmeler, ateşlenmeler olabilir. İstirahat etmeniz gerekebilir. Kendinize iyi bakın.

Cumartesi ve Pazar günü Ay terazi burcunda. 1.evinizde. Bireysel bir seçim var burada.

‘Kimseye uymak, uyumlanmak zorunda değilim. Kendi seçimimi yapabilirim. Yaptığım şeylerde birine ihtiyacım yok. Birinin yanımda olmasına ihtiyacım yok. Bireysel olarak hareket edebilirim. Zaten normali bu.’ farkındalığı var burada.


 10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 10.evinizde. İşinizde tamamlayıp tanıtacağınız, görünür alana çıkaracağınız bir proje, bir çalışma olabilir.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ay başak burcunda. 11.evinizde. Tempolu ve bol iletişimli geçebilir bugünler. Özellikle işinizde. Resmi tatil öncesi yapmanız gerekenler, tatil sonrası planlamaları, bunların kararlaştırılması, 11.ev geçişi olduğu için ekip  içi toplantılar vb işler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay terazi burcunda. 12.evinizde. İzole ve sessiz bir hal var burada. Kendinizle kalabileceğiniz bir sakinlik var.


 10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 9.evinizde. Bir yer değişikliği, bir yolculuk olacaksa Ay buradayken olabilir.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ay başak burcunda. 10.evinizde. İşinizde ilgilenmeniz gereken şeyler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay terazi burcunda. 11.evinizde. Burada dostlarla, arkadaşlarla bir araya gelişler var. Sosyal ortamlar, sohbetler, muhabbetler var. Kalabalık bir sofra kurabilirsiniz. Özlediklerinizle hasret gidereceğiniz güzel bir buluşma olabilir.


 10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 8.evinizde. Ödemelerinizi yapabilirsiniz. Resmi ödemelerle, banka ödemeleriyle ilgilenebilirsiniz.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ay başak burcunda. 9.evinizde. İşinizde uzaktan yapacağınız şeyler olabilir. Başka şehir ve ülkelerle bağlantılı işleriniz varsa bunların akışıyla ilgilenebilirsiniz. Araya girecek resmi tatil durumu için planlamalarınızı, organizasyonunuzu yapabilirsiniz.

Cumartesi ve Pazar günü Ay terazi burcunda. 10.evinizde. Aile büyükleriniz için sizin yapacağınız şeyler olabilir. Hizmet satın alırız terazi günlerinde. Bir şeylerin rezervasyonunu yaparız. Böyle işleriniz olabilir.


 10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 7.evinizde. Eşinizle birlikte kararlaştıracağınız, seçeceğiniz şeyler olabilir. Tatildir, organizasyondur, rezervasyondur aslan.

Bir konsere, gösteriye bilet alabilirsiniz ayrıca.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ay başak burcunda. 8.evinizde. Tahsilatlarla, ödemelerle ilgilenebilirsiniz. Banka, kredi ödemeleriniz olabilir. Bir banka işleminiz olabilir. Bankanıza soracağınız, bilgi alacağınız bir konu olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay terazi burcunda. 9.evinizde. Güzel bir kitap keşfiniz olabilir. Bir sayfa, bir kanal, bir uzman kişi keşfedebilirsiniz. Yolunuza ışık olacak bilgi kaynakları, değerli insanlar getirir bu geçiş size.


 10-16 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi ve Salı günü Ay aslan burcunda. 6.evinizde. Reklam, tanıtım, proje duyuru işleriniz olabilir.

Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü Ay başak burcunda. 7.evinizde. Planlayıp organize edeceğiniz, kaydını, rezervasyonunu yapacağınız, hizmet satın alacağınız şeyler olabilir.

Cumartesi ve Pazar günü Ay terazi burcunda. 8.evinizde. Bir konunuzu aileden gelen bir kaynakla çözebilirsiniz. Satın almak istediğiniz bir şeyi, onlar size hediye edebilirler.


İyi bir hafta diliyorum herkese.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!