3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden de bakacağız her zamanki gibi.

Başlamadan iletişim adresimi vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi, Salı günü + Çarşamba 11:36’ya kadar Ay boğa burcunda. 2.evinizde. Parasal konularda güzel şeyler olabilir. Yeni yeni işleriniz, satışlarınız, kazançlarınız olabilir.

Çarşamba 11:36 sonrasında + Perşembe günü + Cuma 15:40’a kadar Ay ikizler burcunda. 3.evinizde. İşinizde ürünlerinizi, hizmetlerinizi yeterince anlatmadığınız noktalar var mı ? Paylaşımlarınızda eksik bıraktığınız konular varsa ; daha çok anlatın, daha çok tanıtın yaptığınız işleri.

Daha çok bilgi vermek satışlarınızı, işlerinizi büyütebilir.

Cuma 15:40 sonrası + Cumartesi ve Pazar günü Ay yengeç burcunda. 4.evinizde. Ev içinde huzursuzluklar olabilir biraz. Ay burada bir tık tatsız açılar alacak.

Münakaşalar olmak zorunda değil. Kendi içinizde de keyifsiz hissedebilirsiniz. Evle ilgili sorunlar yorabilir biraz.


3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi, Salı günü + Çarşamba 11:36’ya kadar Ay boğa burcunda. 1.evinizde. Yeni şeylere başlıyor olabilirsiniz. Belki günlerinize renk katacak yeni bir aktivite. Belki düzeniniz içinde yenileyeceğiz şeyler. Belki konforunuz için satın alacağınız şeyler. Ay’ın iyi açıları olacak burada. Güzel bir Ay transiti.

Çarşamba 11:36 sonrasında + Perşembe günü + Cuma 15:40’a kadar Ay ikizler burcunda. 2.evinizde. İşlerinizde kazançlarınızı büyütmenin yolunun daha çok anlatmak, daha çok bilgi vermek olduğunu söylüyor olabilir Ay size. Ürünlerinizi, hizmetlerinizi, çalışmalarınızı tanıtım. Daha çok anlatın.

Cuma 15:40 sonrası + Cumartesi ve Pazar günü Ay yengeç burcunda. 3.evinizde. Yakın akrabalarınızla ilgili konularınız olabilir. Aile içinde konularınız olabilir.

Bir şeylere sinirlenebilirsiniz biraz. Konularla doğrudan bağlantınız yoksa, çok müdahil olmamaya çalışın diyeyim.


3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi, Salı günü + Çarşamba 11:36’ya kadar Ay boğa burcunda. 12.evinizde. Düzen değişikliklerine gidiyor olabilirsiniz. Günlerinizi yeniden düzenliyor, kendinize yeni rutinler yaratıyor olabilirsiniz. ‘Bunu artık böyle sürdürmeyeceğim’ diyeceğiniz şeyler olabilir.

Çarşamba 11:36 sonrasında + Perşembe günü + Cuma 15:40’a kadar Ay ikizler burcunda. 1.evinizde. İletişimler, bol bol diyaloglar var size. Duyuracağız şeyler olabilir. Alacağınız bildirimler olabilir.

İşinizde, kişisel hayatınızda hareketli günler.

Cuma 15:40 sonrası + Cumartesi ve Pazar günü Ay yengeç burcunda. 2.evinizde. Eviniz için yapmanız gereken bir harcama olabilir. Bir eşyayı yenilemeniz gerekebilir. Evinizle ilgili bir masraf doğabilir.


3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi, Salı günü + Çarşamba 11:36’ya kadar Ay boğa burcunda. 11.evinizde. Dostlarınızla bir sofra kurabilirsiniz, güzel bir buluşma olabilir. 11.ev dostları anlatır. Boğada keyifler vardır, sofra muhabbetleri vardır 🙂

Çarşamba 11:36 sonrasında + Perşembe günü + Cuma 15:40’a kadar Ay ikizler burcunda. 12.evinizde. Unuttuğunuz bazı şeyler hatırlatabilir kendini. İhmal ettiğiniz konular olduysa, onları ele alabileceğiniz ve güzelce yapabileceğiniz günler.

Cuma 15:40 sonrası + Cumartesi ve Pazar günü Ay yengeç burcunda. 1.evinizde. Biraz kızgınsınız gibi gördüm. Bir şeyler canınızı sıkabilir. Deneyimler içinde neyin size uymadığını görebileceğiniz bir Ay geçişi.


3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi, Salı günü + Çarşamba 11:36’ya kadar Ay boğa burcunda. 10.evinizde. İşinizde yeni güzel bağlantılar doğabilir. Kazançlar açısından şanslı günler.

Çarşamba 11:36 sonrasında + Perşembe günü + Cuma 15:40’a kadar Ay ikizler burcunda. 11.evinizde. Sosyal bir ortam, keyifli bir buluşma, arkadaşlar görüyorum burada 🙂 Güzel bir grup aktivitesine de katılabilirsiniz.

Cuma 15:40 sonrası + Cumartesi ve Pazar günü Ay yengeç burcunda. 12.evinizde. Evinizle ilgili işler yorabilir biraz sizi. Bozulan, sorun çıkaran bir alet, bir eşya olabilir. Evle ilgili konular var gibi.


3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi, Salı günü + Çarşamba 11:36’ya kadar Ay boğa burcunda. 9.evinizde. Uzaklardan para gelişleri olabilir. 9.ev başka şehir ve ülkeleri, boğa ise parayı, kazançları simgeliyor.

Çarşamba 11:36 sonrasında + Perşembe günü + Cuma 15:40’a kadar Ay ikizler burcunda. 10.evinizde. İşinizde iletişimlerin artacağı bir zaman. Duyurular, bildirimler olabilir. İşinizde duyurmak, tanıtmak, anlatmak istediğiniz şeyler için kullanın bu Ay geçişini.

Ürünlerinizi, sattığınız şeyleri, hizmetlerinizi, çalışmalarınızı daha detaylı anlatın. Hedef müşteri kitlenize daha çok bilgi verin.

Cuma 15:40 sonrası + Cumartesi ve Pazar günü Ay yengeç burcunda. 11.evinizde. Bir arkadaş buluşması planlayabilirsiniz. Bir sebeple iptal olabilir. Belki misafir ağlayacaksınız, belki siz birine konuk olacaksınız. Başka işler çıkabilir. Şimdilik erteleyebilirsiniz bu buluşmayı.


3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi, Salı günü + Çarşamba 11:36’ya kadar Ay boğa burcunda. 8.evinizde. Ödemelerle, alacak verecek konuları ile geçebilir bugünler. Güzel bir para gelişi olabilir.

Çarşamba 11:36 sonrasında + Perşembe günü + Cuma 15:40’a kadar Ay ikizler burcunda. 9.evinizde. Akademide olanlar, okulu olanlar için bol iletişimli, koşturmalı günler. Ödev teslimleri, proje sunumları olabilir. Belki sınavlarınız var. Ay çok güzel açılar alacak burada. Yaptığınız şeylerin güzel sonuçları olabilir.

Cuma 15:40 sonrası + Cumartesi ve Pazar günü Ay yengeç burcunda. 10.evinizde. Ev içinde bir huzursuzluk olabilir. Tartışmaları büyütmeden birbirinizi anlamaya çalışın diyeyim.


3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi, Salı günü + Çarşamba 11:36’ya kadar Ay boğa burcunda. 7.evinizde. Ortaklı işlerle, iş birlikleriyle, referanslar ile güzel kazançlarınız olabilir. Boğa burcu para kazanmaktır. 7.ev ise ortaklıktır. İş birliği yapmaktır. Aracı/referans olmaktır.

Çarşamba 11:36 sonrasında + Perşembe günü + Cuma 15:40’a kadar Ay ikizler burcunda. 8.evinizde. Kardeşlerinizle, bir yakınınızla aranızda parasal yardımlaşmalar olabilir. Bir yakınınızın bir konusuna siz yardımcı olabilirsiniz ya da belki biri size katkı olabilir.

Cuma 15:40 sonrası + Cumartesi ve Pazar günü Ay yengeç burcunda. 9.evinizde. Yazlık eve geçiş, köye, memlekete yolculuk gibi konular olabilir aile içinde. Hareket almanın vakti gelmiş olabilir.


3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi, Salı günü + Çarşamba 11:36’ya kadar Ay boğa burcunda. 6.evinizde. İşinizde kazançlar anlamında şanslı günler.

Boğa düzendir. 6.ev ise iş akışlarımızı anlatıyor. Akışlar, işleyişler içinde düzene koyacağınız şeyler de olabilir.

Çarşamba 11:36 sonrasında + Perşembe günü + Cuma 15:40’a kadar Ay ikizler burcunda. 7.evinizde. Bir eğitim içinde iseniz ders gününüz olabilir bu günler. Bir konuda danışmanlık almak istiyorsanız çok iyi bir vakit. İşinde usta bir uzman kişi ile buluşturabilir hayat sizi.

Cuma 15:40 sonrası + Cumartesi ve Pazar günü Ay yengeç burcunda. 8.evinizde. Aile içinde parasal konular olabilir. Ufak tefek tartışmalar olabilir. Ev içinde israf noktaları varsa, masrafları büyüten şeyler varsa bunlar sorun olabilir. Onları oturup konuşmak, değiştirmek, düzeltmek isteyebilirsiniz.


3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi, Salı günü + Çarşamba 11:36’ya kadar Ay boğa burcunda. 5.evinizde. Eğlenceli bir aktivite, belki bir davet, bir kutlama, bir doğum günü olabilir 🙂 Güzel bir sofrada dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Çarşamba 11:36 sonrasında + Perşembe günü + Cuma 15:40’a kadar Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. İşinizde iletişimlerin artacağını söylüyor Ay. Bunu hem müşteri bağlantıları anlamında, hem de şirket içi toplantı, bildirim, duyuru gibi konular üzerinden düşünün.

Cuma 15:40 sonrası + Cumartesi ve Pazar günü Ay yengeç burcunda. 7.evinizde. Ev içinde bir tartışma olası. Aile içinde keyifler kaçabilir biraz. Kişisel sınırlar önemli. Birbirimize özenli olmamız gerekiyor.


3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi, Salı günü + Çarşamba 11:36’ya kadar Ay boğa burcunda. 4.evinizde. Eviniz için güzel alışverişleriniz olabilir. Boğa oturmak demektir, akla koltuk takımı geliyor :)) Öngörünün de böylesi ama, değil mi :))

Güzel eşyalar alabilirsiniz evinize. Bunlar özellikle konforunuz için alacağınız şeyler olabilir.

Çarşamba 11:36 sonrasında + Perşembe günü + Cuma 15:40’a kadar Ay ikizler burcunda. 5.evinizde. Güzel bir grup aktivitesi, belki sporda deneyeceğiz bir şey. Belki hobilerinizde yapacağınız yeni şeyler. Dans. Müzik. Bir sanat kursu. 5.evde & ikizlerde bir Ay böyle konuları çalıştırır. Güzel şeylere başlayabilirsiniz.

Cuma 15:40 sonrası + Cumartesi ve Pazar günü Ay yengeç burcunda. 6.evinizde. Evin içinde aksaklık yaratan bir şey olabilir. Bir eşyanın, aletin bozulması gibi mesela. Tamir gerekebilir. Bir şeyin yenisini almak gerekebilir.


3-9 Haziran 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi, Salı günü + Çarşamba 11:36’ya kadar Ay boğa burcunda. 3.evinizde. Bir süredir satın almak istediğiniz bir şeyleri alabilirsiniz kendinize.

Çarşamba 11:36 sonrasında + Perşembe günü + Cuma 15:40’a kadar Ay ikizler burcunda. 4.evinizde. Yakınlarınızla bir araya gelebileceğiniz günler. Birbirinize misafir olabilirsiniz.

Cuma 15:40 sonrası + Cumartesi ve Pazar günü Ay yengeç burcunda. 5.evinizde. Çocuklar evin içinde bir şeyleri kırıp dökebilirler ya da bunu siz yapabilirsiniz fark etmeden. Dikkat edin. Bir şeyiniz kırılmasın.


İyi bir hafta diliyorum herkese.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!