1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden de bakacağız her zamanki gibi.

Başlamadan ; danışmanlık almak isteyenler için bilgilendirme yapayım.

Seçenekleri, içerikleri, ücret bilgilerini, çalışmalarla ilgili tüm detayları bu linki tıklayarak görebilirsiniz :

Doğum Haritası Analizleri – Ücretler, İçerikler, İşleyiş

Doğum Haritası Analizleri - Ücretler, İçerikler, İşleyiş


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi günü + Salı 18:50’ye kadar Ay boğa burcunda. 2.evinizde. Ay’ın güzel açıları olacak burada. Para girişleri olabilir. Parasal tarafta bir hareketlilik var.

Salı 18:50 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay ikizler burcunda. 3.evinizde. Mesajlar, mailler, yazışmalar, görüşmeler. Haberini alacağınız şeyler. Haber vereceğiniz, duyuracağınız şeyler. Bildirimler, irtibatlar. Bu Ay transitinde iletişimler canlanıyor. Çok da güzel açılar alacak Ay burada. Mutlu olacağınız şeyler olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yengeç burcunda. 4.evinizde. Bulunduğunuz yeri değiştirmek istiyorsanız, yeni bir düzen hazırlığında iseniz bu değişim için vakit gelmiş olabilir.

Eviniz için güzel alışverişleriniz olabilir. Ailenize bir konuda katkınız olabilir ayrıca.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 5.evinizde. Yeni bir deneyim. Biraz da maceralı bir şey göründü gözüme 🙂 Risk almazsak heyecan iyidir. Risklere gerek yok. Sporda bir aktiviteye katılabilirsiniz.


1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü + Salı 18:50’ye kadar Ay boğa burcunda. 1.evinizde. Son günlerde modunuz nerelerde düştüyse, tam oraları toparlayacaksınız şimdi. Kendinize kendinizi, gücünüzü, yapabildiklerinizi, yapabileceklerinizi hatırlatın.

Salı 18:50 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay ikizler burcunda. 2.evinizde. İş tarafında bir hareketlilik ve gelecek paralar görüyorum bu Ay’a bakınca 🙂 Haydi hayırlısı 🙂 Emekle ve fayda yaratma gayretiyle üretenlerin bol bereketli kazançları olsun.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yengeç burcunda. 3.evinizde. Yakınlarınızla ilgili güzel şeyler olabilir. Bir yakınınız yeni bir düzen kuruyor olabilir. Siz de yardımcı olabilirsiniz.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 4.evinizde. Evinizde yapacağınız bir kutlama, vereceğiniz bir davet, kuracağınız bir sofra var gibi 🙂 Sevdiklerinizle, dostlarınızla güzel bir vesileyle bir araya gelebilirsiniz.


1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü + Salı 18:50’ye kadar Ay boğa burcunda. 12.evinizde. Parasal bir konu tamamlanabilir. Satın alacağınız bir şeyin bütçesini tamamlayabilirsiniz örneğin.

Salı 18:50 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay ikizler burcunda. 1.evinizde. Haberler, mailler, mesajlar. Hem işinizde iletişimler artabilir bugün, hem yakın çevrenizle paylaşacaklarınız var.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yengeç burcunda. 2.evinizde. Eviniz için satın alacağınız çok güzel şeyler olabilir. Bir eşyanızı, belki birden fazla şeyi yenileyebilirsiniz. Yenilerini alabilirsiniz.

Yazlık eviniz, köy eviniz olabilir. O evinizle ilgilenebilirsiniz. Yaşam alanlarınızı güzelleştiriyorsunuz. Düzenliyorsunuz.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 3.evinizde. Çocuklarınızın kursları, etkinlikleri, onlar için kayıt yapacağınız kurslar, oyun atölyeleri, belki onları götüreceğiniz keyifli, eğlenceli yerler..Böyle şeyler getirebilir bu Ay geçişi.


1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü + Salı 18:50’ye kadar Ay boğa burcunda. 11.evinizde. Bir grup aktivitesi, keyif alacağınız, ‘Ben bu şeye devam edeyim’ diyeceğiniz bir şey görünüyor 🙂 Bir grup çalışması, bir dans, bir kurs vb bir şey olabilir.

İşinizde hitap ettiğiniz müşteri tabanını büyütmek, kazançları çoğaltmak için iyi fikirler de getirir Ay burada size.

Boğa = Paramız.   Kova = Kalabalıklarımız.

Bu yönde projeleriniz, planlarınız varsa, bu hazırlıkları, bu çalışmaları zaten yaptıysanız Ay’ın bu geçişinde başlatın işlerinizi. Planları uygulamaya alın.

Salı 18:50 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay ikizler burcunda. 12.evinizde. Yeni bilgiler getirir bu Ay size. Ufkunuzu açacak yeni şeyler öğrenirsiniz. Fark edeceğiniz, keşfedeceğiniz şeyler olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yengeç burcunda. 1.evinizde. Parıl parıl yeni başlangıçlarınız olur Sirius kavuşumlu yengeç yeniayıyla. Hedeflediğiniz şeyler için başlatın çalışmalarınızı.

Hareket ; başarı getirecek. Hareket ; bereket getirecek.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 2.evinizde. Parasal açıdan iyi günler. Para gelişleri olabilir.

Aslanda giyim, kozmetik, parfüm, vb alışverişler vardır. Bunlar aslan konusudur. Böyle şeyler de alabilirsiniz kendinize. Güzel alışverişleriniz olabilir.


1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü + Salı 18:50’ye kadar Ay boğa burcunda. 10.evinizde. İşinizde parasal anlamda güzel günler. Bol bereketli satışlarınız olabilir. Güzel bağlantılar, iş anlaşmaları doğabilir.

Salı 18:50 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay ikizler burcunda. 11.evinizde. Dostlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Arkadaşlarınızla güzel bir program yapabilirsiniz. Bir kutlama, bir organizasyon, bir davet de olabilir birlikte katılacağınız.

Bunun dışında grup çalışmaları, eğitimler, sportif aktiviteler için güzel günler.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yengeç burcunda. 12.evinizde. Evinizde dağınık, dağılmış, enerjisi iyi hissettirmeyen alanları elden geçirebilir, düzenleyebilirsiniz. Güzel temizlikler yapabilirsiniz.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 1.evinizde. Dış dünyaya daha çok açılırız 1.ev günlerinde. Aktif, hareketli oluruz, iletişimler içinde oluruz.


1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü + Salı 18:50’ye kadar Ay boğa burcunda. 9.evinizde. Uzaklarla iş bağlantılarınız varsa güzel şeyler olabilir. Bereketli günler.

Salı 18:50 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay ikizler burcunda. 10.evinizde. İşinizde bir hareketlilik var. Çokça iletişim görüyorum burada. Ay ikizlerde çok güzel açılar alacak, Jüpiter ile kavuşacak. Güzel şeyler olabilir işinizde.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yengeç burcunda. 11.evinizde. Dostlarınızla bir ev ortamında bir araya gelebilirsiniz. Buluşabilir, güzel bir sofra kurabilir, keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 12.evinizde. Aslan bakım demektir. 12.ev ise ayakları simgeliyor. Ayak sağlığınız için yapacağınız, ayak bakımınız için satın alacağınız şeyler olabilir.


1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü + Salı 18:50’ye kadar Ay boğa burcunda. 8.evinizde. Aylık düzenli ödemelerinizin vakti gelmiş olabilir. Unutmayın, atlamayın tarihleri.

Salı 18:50 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay ikizler burcunda. 9.evinizde. Güzel kitaplar, bilgi kaynakları, uzman kişiler, websiteler, kanallar, sayfalar keşfedebilirsiniz.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yengeç burcunda. 10.evinizde. İşinizde geçmişte yaptığınız, verim aldığınız, türlü sebeplerle bir süredir yapamadığınız bir şeylere dönüş yapabilirsiniz.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 11.evinizde. Eğlenceli bir aktivite, danslı, müzikli bir ortam, bir kurs ortamı, bir grup çalışması getiriyor akla 11.evde & aslanda bir Ay.


1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi günü + Salı 18:50’ye kadar Ay boğa burcunda. 7.evinizde. Sözleşmeli, taahhütlü bir alışveriş olabilir. Bir hizmet satın alabilir, bir şeye üyelik oluşturabilirsiniz.

Salı 18:50 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay ikizler burcunda. 8.evinizde. Bir yakınınızın, bir akrabanızın bir davranışına sinirlenebilirsiniz. Kurnazlık, hakkaniyetsizlik gibi bir şey olabilir bu.

Kimse bizim nasıl hissedeceğimizi belirleyememeli. O şeye sinirlenirsek, bu şeye üzülürsek, kendi sağlığımıza zarar vermiş oluruz sadece. Başka bir şey olmaz.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yengeç burcunda. 9.evinizde. Bir danışmanlık alabilirsiniz. Merakında olduğunuz bir alanda, işinde uzman bir kişiyle irtibata geçebilirsiniz.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 10.evinizde. İşinizde geri planda kalmış alanları gösterebilir bu Ay geçişi size. Neleri parlatmanız gerekiyor ? Nereleri biraz daha öne çıkarmanız gerekiyor ? Bunları fark edebilirsiniz.


1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü + Salı 18:50’ye kadar Ay boğa burcunda. 6.evinizde. İşinizde kazançlar açısından güzel günler. İyi satışlarınız olabilir.

Salı 18:50 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay ikizler burcunda. 7.evinizde. Bir eğitim, bir danışmanlık, bir rehber kişi, bir uzman. Böyle bir kişiyle irtibat. Bir eğitim kaydı. Bir danışmanlık almak.

Olasılıklar içinde ikizler ve 7.ev temaları birleşiyor. Böyle şeyler olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yengeç burcunda. 8.evinizde. Eviniz için harcamalarınız olabilir. Evinizin bütçesi, mutfak masrafı, faturaları vb konular olabilir. Ailenize, anne babanıza yardımcı olabilirsiniz.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 9.evinizde. Yabancı ülkelerle ilgili bilgiler, kültürel şeyler getirir Ay bu transitinde size.


1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü + Salı 18:50’ye kadar Ay boğa burcunda. 5.evinizde. Keyiflere zaman ayırmak istiyorsunuz. Yapılacak işleri kenara koyabilirsiniz biraz.

Salı 18:50 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay ikizler burcunda. 6.evinizde. İşinizde iletişimler hareketleniyor. Güzel şeyler olabilir. Ay’ın harika açıları var burada.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yengeç burcunda. 7.evinizde. Evinizde yapmak istediğiniz değişimler olabilir, bu konularla ilgilenebilirsiniz. Bir tadilat konusu olacaksa, bir ustayla iletişime geçebilirsiniz örneğin.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 8.evinizde. Harcamalarda ölçü kaçabilir. Özellikle giyim, kozmetik gibi güzellik, şıklık için aldığımız şeyler vardır aslanda. Ölçüden taşmamaya dikkat edin.


1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü + Salı 18:50’ye kadar Ay boğa burcunda. 4.evinizde. Eviniz ve konforunuz. Ev düzeniniz. Bu transitin konusu bu.

Salı 18:50 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay ikizler burcunda. 5.evinizde. Sporda yeni bir aktiviteye başlamaya karar verebilirsiniz. Bir üyelik, bir kayıt konunuz olabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yengeç burcunda. 6.evinizde. Ev işleriyle meşgul olabileceğiniz günler.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 7.evinizde. Bir hoca ile çalışmak istediğiniz bir konu varsa, bir uzmandan danışmanlık istediğiniz bir konu varsa bunları yapabileceğiniz bir zaman.


1-7 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü + Salı 18:50’ye kadar Ay boğa burcunda. 3.evinizde. Yakınlarınızla birlikte güzel bir yere gidebilirsiniz. Keyifli bir şeyi birlikte yapmak isteyebilirsiniz. Piknik mesela 🙂

Salı 18:50 sonrasında + Çarşamba ve Perşembe günü Ay ikizler burcunda. 4.evinizde. Eviniz için yaptırmak istediğiniz şeyler varsa, bunların iletişimleri olabilir. Bir yakınınızın, bir kardeşinizin, kuzeninizin ev konuları varsa, güncelde bir düzen kurmakta iseler yeni şeyler olabilir. Konu şekil alabilir.

Cuma ve Cumartesi günleri Ay yengeç burcunda. 5.evinizde. Geçmişte ilgilendiğiniz bir şeye, bir hobiye dönüş yapabilirsiniz ve bu şey size çok iyi gelebilir. O şeyi ne kadar özlediğinizi fark edebilirsiniz.

Pazar günü Ay aslan burcunda. 6.evinizde. Düzenli olarak katılacağınız bir aktiviteye başlayabilirsiniz. Özellikle spor ve sanat alanlarında olabilir bunlar.


İyi bir hafta diliyorum herkese.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!