Koç Burcu Haziran 2024

Koç Burcu Haziran 2024

Koç Burcu Haziran 2024

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Haziran ayını yorumlayacağım sizler için.

Bu öngörüler ; yükseleni koç olanlar için tutarlı olabilir ancak. En başında yine söylemiş olayım 🙂

Öngörüler teknik olarak yükselene göre yapılabiliyor. Evler üzerinden öngörü yapıyoruz ve yükselenimiz 1.evimiz. Ev hesabı yükselenden başlıyor. Bu bilgi önemli.

Bakalım, yazın ilk ayı size neler getirebilir ? Transitlerini ve Ay döngülerini inceleyelim ayın.


GÜNEŞ

Güneş 20 Haziran’a kadar ikizler burcunda. 3.evinizde.

Yıl içinde keyifli zamanlardandır hava elementi transitleri. 3.ev de temaları güzel bir ev.

İkizler ve 3.ev konularda neler olabilir bu transitte ? Nasıl şeyler olur ?

En temelde iletişimleriniz artar. Yakın çevre içinde, işinizde, sosyal hayatınızda daha çok insan içinde, daha çok iletişim halinde olursunuz. İş hayatınızda günleriniz daha çok yazışarak, daha çok konuşarak geçer.

Yakın çevre içinde kardeşlerle, kuzenlerle, akrabalarla, komşularla, okul arkadaşlarınızla iletişim halinde, bir arada olursunuz. Bunlar 3.ev kişileridir.

Yeni sosyal ortamlar anlamına da geliyor bu transit sizin için. Bunlar özellikle eğitim, kurs yönünde şeyler olabilir. Çünkü eğitim demek, öğrencilik demek ikizler.

Şehri gezmek, kısa seyahatler, yakınlara geziler, şehrin içinde geziler..Bunlar da ikizlerin anlattığı şeyler. Güzel bir hareketlilik ve bolca iletişim anlamına geliyor bu transit sizin için 🙂

İnternet ve sosyal medya üzerinden işler yapanlar, içerik üretenler için de güzel bir zaman. Başarılı işler yapabilir, bir yükseliş/büyüme yaşayabilirsiniz. Yolun devamında neler yapmak iyi olur, bunları da tespit edip planlamalar yapabileceğiniz bir zaman.

20 Haziran’da yengeç burcuna geçiyor Güneş. 4.evinize geliyor.

Zodyakta bu alan evimizi simgeliyor. Evimizi ve mekanlarınızı, günlerimizin bir parçası olan yaşam alanlarımızı.

Evimiz gibi vakit geçirdiğimiz yerler de 4.evle ilgilidir. Yerleştiğimiz, köklendiğimiz, evimiz gibi hissettiğimiz yerler bu evin konusu.

Bu Güneş transitiyle neler olur? İrili ufaklı, büyük küçük nasıl İhtimaller var ?

Yeni bir yere taşınma, yerleşme konusu olanlar bu değişimi yaşayabilirler.

Evlerinde tadilat, boya, dekorasyon değişiklikleri yapmak isteyenler yapabilirler. Böyle işleriniz, böyle meşguliyetleriniz olabilir. Eşyalarınızı yenileyebilirsiniz.

‘Bir yerim olsun, gün içinde orada çalışayım. Bir yerim olsun, işimi orada yapayım. Orada kitabımı okuyayım. Orada kendimle kalayım’ gibi bir ihtiyaç içinde iseniz ; o yeri bulabilirsiniz bu transitte 🙂

İstediğiniz zaman vakit geçirebileceğiniz, içinde iyi hissedeceğiniz yeni yerleriniz olabilir.

Memleketinize gitmek istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz. 4.ev aile köklerimizi, doğup büyüdüğümüz yerleri, memleketimizi simgeliyor.


Koç Burcu Haziran 2024


MERKÜR

Merkür 3 Haziran’a kadar boğa burcunda. 2.evinizde.

Özellikle işinizle ilgiliydi bu transit. Daha çok iletişim, daha çok müşteri bağlantısı, daha çok kazanç olasılığı taşıyordu. İletişimleri artırarak, örneğin tanıtımlarla işlerinizi, satışlarınızı artırmış olabilirsiniz. Transiti değerlendirenler böyle bir etki aldılar.

Merkür 3 Haziran günü ikizler burcuna geçiyor. 3.evinize geliyor.

Burası kendi evi Merkür’ün. Merkür ikizler burcunun yönetici gezegeni. Burada güzel çalışacak.

Bilgi birikimlerinizi büyüteceğiniz, hayatınızın her yerinde fayda getirecek yeni şeyler öğrenebileceğiniz bir zaman. Okumak, dinlemek, öğrenmek, kendini geliştirmek, kendini bilgiyle beslemek, ufkunu açmak. Genel kültür deriz hani. Kendinize yeni şeyler katmak. Böyle şeyler yapabilirsiniz. Bir öğrenme, öğrencilik dönemi sizin için.

‘İyi ki almışım bu kitabı’ diyeceğiniz kitap alışverişleriniz de olabilir.

Dijital alanlarda çok güzel içerikler keşfedebilir, yeni içerik üreticileriyle tanışabilirsiniz. Merkür besleneceğiniz bilgi kaynakları getirecek burada size.

Bildiklerinizi paylaşın derim aynı zamanda. Öğrenip fayda bulduğunuz bilgileri başkalarıyla da paylaşın.

17 Haziran’da (12:07) yengeç burcuna geçecek Merkür. 4.evinize yerleşecek.

Evinizle daha çok ilgilenebileceğiniz, evinize, ev düzeninize vakit ayırmak isteyeceğiniz bir zaman. Evi temizlemek/düzenlemek, gereksiz eşyalardan arınmak, bozuk/kırık şeyleri evden çıkarmak, yaşam alanınızı daha işlevsel ve düzenli bir hale getirmek isteyebilirsiniz. Mekanlarınızın enerjisini yükseltmek için yapacağınız şeyler olabilir.

Evi temizlemek de enerjiyi temizler ama enerji temizliği için başka şeyler de yapabilirsiniz. Tütsü yakmak gibi mesela.

Yeni eşyalar almak. Dekorasyonu yenilemek. Tadilat, boya, bakım, onarım işlerini yapmak. Bu transit size böyle meşguliyetler, evinizle ilgili işler getirebilir.

Köklerinizle, aile büyüklerinizle daha çok iletişim kuracağınız bir zaman olabilir ayrıca bu Merkür dönemi. Memleketinize de gidebilirsiniz.


Koç Burcu Haziran 2024


VENÜS

Venüs 17 Haziran’a kadar ikizler burcunda. 3.evinizde.

‘İletişimler ve paralar’ 🙂 Bu transitin adı sizin için bu :))

İş hayatınızda güzel şeyler olabilir. Reklam, tanıtım çalışmalarıyla gelirlerinizi büyütebilirsiniz. Daha çok iletişimde olabilir, daha çok insana ulaşabilirsiniz.

Bunlar dışında sosyal anlamda keyiflidir Venüs’ün üçüncü ev geçişleri. Arkadaşlarınızla, ahbaplarınızla daha çok bir araya gelirsiniz. Birlikte gezersiniz, birlikte programlar yaparsınız. Sohbetler, muhabbetler içinde olursunuz. Venüs keyifler getirir size 🙂

17 Haziran’da yengeç burcuna geçiyor Venüs. Ayın geri kalanında yengeçte, 4.evinizde olacak.

Eviniz için yapmak istedikleriniz varsa ; planların hayata geçebileceği, şanslı, destekleyici bir transit olduğunu söyleyeyim. Değerlendirmek isteyenler değerlendirsin.

Yeni eşyalar almak için, dekorasyon değişiklikleri için, tadilat, yenileme, bakım konuları için iyi bir zaman.

İşini iyi yapan kişilerle, iyi ustalarla bir araya gelebilirsiniz. Yapacağınız, yaptıracağınız şeyler güzelce gerçekleşebilir. Güzel sonuçlar çıkabilir ortaya. Venüs memnuniyet demektir.


Koç Burcu Haziran 2024


MARS

Mars 9 Haziran’a kadar koç burcunda ilerliyor. 1.evinizde.

Yaptığınız işlerde, hedeflediğiniz şeylerde daha fazlasını elde etmek için yapacağınız şeyler olabilir.

Planladığınız, rotasını oluşturduğunuz konuları hayata geçirmek için kullanın transitin bu kalan kısmını da.

Mars 9 Haziran’da yeni transitine başlayacak. Boğa burcuna geçecek. 2.evinize gelecek.

Bu transitin ana konuları ; dünyevi, maddi, maddesel konular olacaktır sizin için.

Para. Para kazanmak. Kendi paranızı kazanmak. Kimseden yardım almayacak şekilde finansal özgürlüğünüzü yaratmak. Daha çok kazanmak. Alım gücünüzü büyütmek.

Maddi tarafta rahatlık ve konfor yaratmak için ne yapmanız gerektiğini görmek. Kendinize yeni hedefler belirlemek. Hedefleri doğru şekilde belirlemek. Hedefler için hareketi başlatmak.

İş geliştirme yönünde üretmek. Üretimleri düzenlemek.

İstikrardır boğa. Hayatınızda bir düzene ve istikrara ihtiyaç duyduğunuz alanları düzenlemek. Fayda yaratacak olanı sistemli, düzenli ve istikrarlı biçimde yapmaya başlamak.

Bu transitin sizin için ödevleri bunlar.

Marsiyen bir enerji var elinizde. İyi kullanmanızı ve o enerjiyi buralara fokuslamanızı öneririm.


Koç Burcu Haziran 2024


Haziran 2024 Ay Döngüleri :

6 Haziran : İkizler Burcunda Yeniay : Ay 16° İkizler, Güneş 16° İkizler

Venüsyen bir yeniay. 3.evinizde gerçekleşecek.

Venüs ile tam kavuşumda ikizler yeniayı. Bire bir aynı derecede. Venüs etkisi kuvvetli.

Venüs iyicil bir gezegen. Dünyevi şanslarla, maddi şanslarla ilgili.

Kuzey Ay düğümü ve Kiron’la da iyi açıları var yeniayın. Bununla birlikte Satürn’den de bir kare geliyor. Kareler uyumsuz açılardır. Bu yeniayda iyi başlangıçlar olabilir ama kısıtları (Satürn kısıtları sembolize ediyor) aşmak gerekiyor.

Başkaları sınırlarınıza giriyor olabilir. Birileri birilerinin haklarıyla kendilerine konfor yaratabiliyor. Bunlara müsaade etmemek gerekiyor.

3.ev kişileri üzerinden olasılıkları düşünelim. Kardeşlerle, yakın akrabalarla ilgili tatsız durumlar varsa, hakkaniyetsizlik ettikleri şeyler varsa, haklarınıza sahip çıkın.

Yapmak istediğiniz bazı şeyler, onları da ilgilendiriyor olabilir. Konuya karışıyor, müdahale ediyor olabilirler. Kimsenin özgürlük ve hak alanına girmeden, kişisel alanınızı koruyun. Sizin olanı istediğiniz gibi kullanabileceğinizin farkında olun.

Bunların dışında iletişimler, ahbaplıklar içinde bir temizlik zamanı olabilir bu yeniay sizin için. Bazı iletişimleri ve bağlantıları istemediğinizi, onların size iyi gelmediğini görebilirsiniz. Bitireceğiz şeyler olabilir.

Bilgidir, bilgiyi paylaşmaktır, anlatmaktır, öğrenmek ve öğretmektir ikizler.

Dijital mecralarda içerik ürettiğiniz konular, alanlar varsa ; bir süredir duraksamalar olduysa, şimdi yeniden üretmek, daha çok üretmek isteyebilirsiniz.

Yaptığınız işlerde etkileşimler düşük olduysa, henüz istediğiniz karşılıkları alamadıysanız, etkileşimin az olmasına neden olan şey neydi, nelerdi ? Bunları anlayıp, doğru tespit edip durumu değiştirebileceğiniz bir yeniay vakti ayrıca. Yükseliş yönünde bir değişim başlayabilir. Bunun başlangıcı olabilir bu yeniay.

Bir şey daha ekleyeyim ; araç alım satım konuları, ehliyet alma konuları, ehliyet yenileme konuları için de değerlendirebileceğiniz bir zaman.


Koç Burcu Haziran 2024


22 Haziran : Oğlak Burcunda Dolunay  : Ay 1° Oğlak, Güneş 1° Yengeç

Dolunay 10.evinizde olacak. İşiniz, mesleğiniz, iş hayatınız var 10.evde.

Bu dolunay size işinizle ilgili konular getirebilir.

İşinizde sistemli biçimde ilerlemediğiniz noktalarda sorunlar doğabilir. O deneyimler hangi noktalarda, hangi açılardan sistemleşmeniz gerektiğini gösterebilir size.

Bir şeylerin düzenli raporlanması, takibinin yapılması gibi şeyler mesela. İşleyişi yenilemek mesela.

Venüs var bu dolunayda da. Ayın yeniayında da, dolunayında da Venüs var. İşinizde kazançlarınızı arttırmak için ne yapabileceğinizi, ne yapmanız gerektiğini de görebileceğiniz bir zaman.

Aile içinde bütçeye katkı, evin masraflarına katkı noktasında sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Zaten öyleyse daha fazlasını yapmak isteyebilirsiniz. Bunu sağlayacak değişimlere gidebilirsiniz.

İş, iş düzeni, iş sistemi. Kazançlar, aile içi sorumluluklar. Bu dolunayın ana çerçevesi bu konulardan oluşuyor sizin için.


Koç Burcu Haziran 2024


Danışmanlıklar için iletişim adresimi de vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçeneklerim var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Koç Burcu Haziran 2024


Instagram hesabım :  @anlatburcak

Burayı tıklayabilirsiniz ↑ ↑ ↑ ↑

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.


Koç Burcu Haziran 2024


Huzurlu, keyifli, bereketli bir ay diliyorum. Sevgiler.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!