8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftaya burçlar üzerinden de bakacağız.

Başlamadan ; danışmanlık almak isteyenler için bilgilendirme yapayım.

Seçenekleri, içerikleri, ücret bilgilerini, çalışmalarla ilgili tüm detayları bu linki tıklayarak görebilirsiniz :

Doğum Haritası Analizleri – Ücretler, İçerikler, İşleyiş

Doğum Haritası Analizleri - Ücretler, İçerikler, İşleyiş


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi günü + Salı 16:47’ye kadar Ay aslan burcunda. 5.evinizde. Sporda bir düzen, bir program oluşturabilirsiniz kendinize. Rutin belirlemeye, rutinlere sadık kalmaya çalışıyor olabilirsiniz. Fayda ; düzenden, istikrardan gelecek.

Salı 16:47 sonrası + Çarşamba ve Perşembe günü Ay başak burcunda. 6.evinizde. Burada çok iyi açılar alacak Ay. İş hayatınızda yapmak istediklerinizi yapabilir, istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Özellikle Perşembe günü çok güzel görünüyor.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 17:52’ye kadar Ay terazi burcunda. 7.evinizde. Eğitmenlik, rehberlik, danışmanlık yaptığınız, bilgilerinizle yönlendirme yaptığınız bir işiniz varsa bağlantılarınızın büyüyebileceği bir zaman.

Pazar günü 17:52’de Ay akrep burcuna geçiyor. 8.evinize geliyor. Ödemelerin, evin bütçesinin, alacak verecek konularınızın, gelir gider konularının planını yapabileceğiniz, parasal konularla meşgul olabileceğiniz günler.


8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü + Salı 16:47’ye kadar Ay aslan burcunda. 4.evinizde. Evinizde bir temizliğe ihtiyaç var gibi. Bazı şeylerin enerjisi size ağır geliyor olabilir. Dağınık noktaları toparlayın. Tozu, kiri temizleyin. Size iyi hissettirmeyen eşyalardan özgürleşin.

Mekanların enerjisi böyle yükseliyor. Bu değişimleri yapmak bir enerji temizliği anlamına geliyor.

Salı 16:47 sonrası + Çarşamba ve Perşembe günü Ay başak burcunda. 5.evinizde. İşinizde sizi mutlu edecek, ‘Emeklerime değdi’ diyeceğiniz güzel şeyler olabilir. Özellikle Perşembe günü çok güzel görünüyor.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 17:52’ye kadar Ay terazi burcunda. 6.evinizde. İşinizde birlikte çalıştığınız kişi/firmalarla, belki size danışmanlık veren kişi/firmalarla, belki tamamlayıcı hizmetler satın aldığınız firmalarla, tedarikçilerinizle ilgili konularınız olabilir.

Yenilemek istediğiniz noktalarda yeni anlaşmalar, iyi anlaşmalar yapabilirsiniz.

Pazar günü 17:52’de Ay akrep burcuna geçiyor. 7.evinize geliyor. İlişkilerde (her anlamda söylüyorum, dostluk da bir ilişki biçimidir) alma verme dengesi konunuz olur Ay buradayken.


8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü + Salı 16:47’ye kadar Ay aslan burcunda. 3.evinizde. Bir kurs, aktivite, eğitim, etkinlik ortamı geliyor gözümün önüne. Günlerinize hareket katacak, renk katacak yeni şeylere başlayın. Hareket halinde olmak, aktif olmak insanı iyi tutuyor.

Salı 16:47 sonrası + Çarşamba ve Perşembe günü Ay başak burcunda. 4.evinizde.

4.ev = Ev    Başak = Temizlemek. Düzenlemek.

Şimdi bu temaları siz birleştirin, siz üretin olasılığınızı 🙂 Ben diyeceğimi dedim, gereken bilgiyi verdim 🙂

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 17:52’ye kadar Ay terazi burcunda. 5.evinizde. Kayıt yapacağınız, üyelik oluşturacağınız şeyler olabilir.

Pazar günü 17:52’de Ay akrep burcuna geçiyor. 6.evinize geliyor. İşinizde bazı şeyleri önden yapıp hazırlamak isteyebilirsiniz. Yoğunluk yaşamamak, stres yaşamamak için önden/öncesinden hazırlayacağınız şeyler olabilir.

Stres yönetimi esasen böyle bir şey. Çözüme odaklanınca, çözüm üretince ortada stres yaratacak bir konu kalmıyor. Odaklanıp yapılacak işlerinizi yapın.


8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü + Salı 16:47’ye kadar Ay aslan burcunda. 2.evinizde. Tatil alışverişleriniz olabilir. Bunun dışında yeni giysiler almak isteyebilirsiniz. Kozmetik, parfüm, gözlük vb alışverişleriniz olabilir.

Salı 16:47 sonrası + Çarşamba ve Perşembe günü Ay başak burcunda. 3.evinizde. İşinizde programlamaya + bilgi edinmek anlamında araştırma yapmaya, tekniğini öğrenmeye ihtiyaç duyduğunuz noktalar olabilir. Çalışın bu noktalar üzerinde. Boşlukları doldurun.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 17:52’ye kadar Ay terazi burcunda. 4.evinizde. Eviniz için satın alacağınız şeyler olabilir. Bunlar bir eşya gibi somut şeyler de olabilir, bir hizmet satın almak gibi soyut şeyler de olabilir.

Pazar günü 17:52’de Ay akrep burcuna geçiyor. 5.evinize geliyor. Ay buraya geçince Plüto ile uyumsuz açı yapacak. Bir şeye sinirlenmek mümkün. Özellikle geçmişten bir şey yüzeye çıkıyor gibi.

Boşaltın diyeceğim içinizi. Konuşun kendinizle. Anlatın. Olanları aklın gözünden analiz edin. Deneyimlerinizden ne öğrendiğinize bakın.


8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü + Salı 16:47’ye kadar Ay aslan burcunda. 1.evinizde. Son günlerde beklettiğiniz işleri, niyetinde olduğunuz şeyleri yapabilirsiniz. Rutinlerinize ara verdiğiniz noktalar olduysa, oralarda da yeniden düzene girme zamanı.

Salı 16:47 sonrası + Çarşamba ve Perşembe günü Ay başak burcunda. 2.evinizde. İşinizde düzene koymanız ve istikrar yaratmanız, kuralını, düzenini belirlemeniz gereken konuları ele alabileceğiniz günler. Maddi açıdan da şanslarınız, iyi kazançlarınız olabilir. Özellikle Perşembe gününün açıları çok güzel.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 17:52’ye kadar Ay terazi burcunda. 3.evinizde. İnsan ilişkilerinizde, iletişimlerinizde denklik konusu, alma verme dengesi konunuz olabilir bu Ay geçişinde.

Çok değer verdiğiniz kişilerin algısında siz de aynı değerde misiniz ? Başkalarından güzel gelen güzel şeylere, siz de layıkıyla karşılık veriyor musunuz ?

Bu Ay geçişinin konusu özen, değer, eşitlik, denklik.

Pazar günü 17:52’de Ay akrep burcuna geçiyor. 4.evinize geliyor. Evinizin bir masrafı olabilir. Bütçe dışı, plansız bir parasal konu olabilir. Beklenmedik masraflara karşı her zaman temkinli, tedarikli olmak gerekiyor.


8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü + Salı 16:47’ye kadar Ay aslan burcunda. 12.evinizde. Sessiz, sakin bir yere çekilmeye, kendinizi dinlemeye ihtiyacınız var belki. Hayatın nerelerinde mola verebilirsiniz ? Nerelerinde rölantiye alabilirsiniz işlerinizi ? Kendinize zaman yaratmaya çalışın.

Salı 16:47 sonrası + Çarşamba ve Perşembe günü Ay başak burcunda. 1.evinizde. Plan. Program. Akış. Düzenleme. Sistem. Verim. Zaman yönetimi. Rutinler. Günlük programlar. Bu Ay geçişinde konularınız bunlar.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 17:52’ye kadar Ay terazi burcunda. 2.evinizde. İşinizde referanslar ile doğacak yeni bağlantılar olabilir. Bir müşteriniz sizi, işletmenizi, firmanızı başkalarına önermiştir örneğin. Birileri ile gelecek yeni kişiler, yeni müşteriler olabilir.

Pazar günü 17:52’de Ay akrep burcuna geçiyor. 3.evinize geliyor. Kardeşlerinize parasal anlamda yardımcı olabilirsiniz. Harçlık vermek, bir ödemelerine katkı olmak, bir şeyi satın almalarına yardımcı olmak gibi şeyler kastediyorum.


8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü + Salı 16:47’ye kadar Ay aslan burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla birlikte katılacağınız bir etkinlik, bir sanat gösterisi, bir organizasyon olabilir. Bir kutlama da var olasılıklar içinde.

Salı 16:47 sonrası + Çarşamba ve Perşembe günü Ay başak burcunda. 12.evinizde. Bir küçük istirahatiniz olabilir. Başak burcu sağlıkla ilgili. 12.ev ise enerjinin düşmesini, istirahat ihtiyacını anlatıyor.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 17:52’ye kadar Ay terazi burcunda. 1.evinizde. Biriyle birlikte ortaklı hareket ederek yapacağınız bir şey olabilir.

Pazar günü 17:52’de Ay akrep burcuna geçiyor. 2.evinize geliyor. Bankalara, devlet birimlerine ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bunun dışında birikim, yatırım konularında araştıracağınız şeyler olabilir.


8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi günü + Salı 16:47’ye kadar Ay aslan burcunda. 10.evinizde. İşinizde duyuracağınız şeyler olabilir. Görünür kılmak, göstermek demektir aslan. 10.ev ise işimizi temsil ediyor.

Salı 16:47 sonrası + Çarşamba ve Perşembe günü Ay başak burcunda. 11.evinizde. Ekip çalışmaları, ekip içinde iş bölümü konuları var gibi.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 17:52’ye kadar Ay terazi burcunda. 12.evinizde. Biriyle birlikte yapmaya niyet ettiğiniz bir şeyden vazgeçebilirsiniz. Yaptıktan sonra da olabilir bu vazgeçiş.

‘Bu şeyi ben kendim yapayım. Böyle daha iyi olacak’ fikrine gelebilirsiniz bir şekilde. Bireysel olarak ilerlemenin daha iyi olacağını fark edebilirsiniz.

Pazar günü 17:52’de Ay akrep burcuna geçiyor. 1.evinize geliyor. Bir süredir satın almak istediğiniz bir şeyi alabilirsiniz kendinize.


8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü + Salı 16:47’ye kadar Ay aslan burcunda. 9.evinizde. Yabancı dillerle ilgili planlarınız için adım atabileceğiniz, başlangıcınızı yapabileceğiniz günler.

9.ev uzakları, aslan burcu tatilleri simgeliyor. Bir tatil planınız, organizasyonunuz olabilir.

Salı 16:47 sonrası + Çarşamba ve Perşembe günü Ay başak burcunda. 10.evinizde. İşinizde sistemleşmesi gereken noktaları ele alabileceğiniz günler. Düzenleme işleriniz var gibi.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 17:52’ye kadar Ay terazi burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla ortak olarak, birlikte yapacağınız şeyler olabilir.

Pazar günü 17:52’de Ay akrep burcuna geçiyor. 12.evinize geliyor. Bir ödemeyi tamamlayabilirsiniz. Akrep burcu borçları, 12.ev ise bitişleri, kapanışları simgeliyor.


8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü + Salı 16:47’ye kadar Ay aslan burcunda. 8.evinizde. Harcamalar bütçeden taşabilir. Keyfi tüketimlerde ölçü kaçabilir. Alışverişlerinizde kontrollü olun.

Salı 16:47 sonrası + Çarşamba ve Perşembe günü Ay başak burcunda. 9.evinizde. Uzaklarla iş yapanlar için bereketli günler. Bilhassa Perşembe günü çok güzel görünüyor.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 17:52’ye kadar Ay terazi burcunda. 10.evinizde. İşinizde yöneticilerin yeni kararları olabilir. Yeni iş birlikleri, ortak projeler de doğabilir başka şirketlerle/markalarla. İş birliği, ortaklık demektir terazi.

Pazar günü 17:52’de Ay akrep burcuna geçiyor. 11.evinize geliyor. Bir arkadaşınızı gücendirebilirsiniz. Dikkatli olun. Bazen fark etmeden kırabiliyoruz birilerini. Özenli olmak önemli.


8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü + Salı 16:47’ye kadar Ay aslan burcunda. 7.evinizde. Sporda, sanatta bir aktivite içinde iseniz ders gününüz olabilir. Bu yönde planınız varsa başlamak için gerekenleri yapabilirsiniz.

Salı 16:47 sonrası + Çarşamba ve Perşembe günü Ay başak burcunda. 8.evinizde. İşinizde devlet birimlerine ödemeleriniz olabilir. İşleyişte, yönetmelikler doğrultusunda yapmanız gerekenler olabilir. Bu konularla meşgul olabilirsiniz.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 17:52’ye kadar Ay terazi burcunda. 9.evinizde. Uzaklarla iletişimleriniz olabilir. Biriyle bir irtibatınız, bir yardımlaşmanız olabilir.

Pazar günü 17:52’de Ay akrep burcuna geçiyor. 10.evinize geliyor. Biri üstten davranabilir, bir nezaketsizlik yapabilir size. Siz aşağıda, o yukardaymış gibi davranabilir. Kimsenin kimseye böyle davranmaya hakkı yok. Müsaade etmeyin. Kavga etmek değil elbette. Düzgün bir biçimde kendinizi ifade edebilirsiniz.


8-14 Temmuz 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü + Salı 16:47’ye kadar Ay aslan burcunda. 6.evinizde. Düzenli olarak gideceğiniz bir aktiviteye başlayabilirsiniz. Sporda bir şey olabilir bu özellikle.

Salı 16:47 sonrası + Çarşamba ve Perşembe günü Ay başak burcunda. 7.evinizde. Birine yapacağı bir şeyde eşlik edebilirsiniz. Biri sizin yanınızda olabilir. Birlikte yapılacak şeyler var gibi.

Cuma, Cumartesi günü ve Pazar 17:52’ye kadar Ay terazi burcunda. 8.evinizde. Satın alacağınız bir şeye aileden katkı gelebilir.

Pazar günü 17:52’de Ay akrep burcuna geçiyor. 9.evinize geliyor. Bankacılık işlemleriniz olabilir. Özellikle para transferleri.


İyi bir hafta diliyorum herkese.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!