13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçları Neler Bekliyor ?

Merhabalar sevgili okuyucularım,

Yeni haftayı burçlar üzerinden de inceleyeceğiz.

Başlamadan iletişim adresimi vereyim :

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ mail adresim ile ulaşabilirler. Ücretin, içeriğin, işleyişin yanı sıra danışmanlığa bakış açımı da anlatıyorum. Kapsamlı şekilde bilgi veriyorum danışmanlık almak isteyen okuyucularıma.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.

Doğum haritası analizi, sinastri (ilişki uyum analizi), rektifikasyon (doğum vakti hesaplama), çocuk haritası analizi gibi hizmet seçenekleri var.

anlatburcak@gmail.com adresimden mail ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Rektifikasyon için bir yazı yayınladım. Nedir, ne değildir ? Detaylıca anlattım,  Onu da ekleyeyim buraya :

Rektifikasyon (Doğum Saati Belirleme)


Ayrıca Instagram hesabım :

Tıklayarak Instagram paylaşımlarımı da görmeye başlayabilirsiniz.

Burayı tıklayabilirsiniz :  @anlatburcak

↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑ ↑


Öngörüler ”yükselen burç” baz alınarak yapılır. Çünkü yükselenimiz 1.evimizdir ve teknik olarak ev hesabı yükselene göre yapılabilmektedir. Gökyüzünü her zaman yükselenimizle takip etmemiz gerekir.

Yükselen burcunuzu seçerek okuyunuz.

Yükselen Koçlar :

Pazartesi günü 13:36’ya kadar Ay yengeç burcunda. 4.evinizde. Eviniz için satın almak istediğiniz şeyler varsa kullanabilirsiniz bu yengeç günlerini.

Pazartesi 13:36 sonrası + Salı ve Çarşamba günü Ay aslan burcunda. 5.evinizde. Bir sportif aktiviteye başlamak, yeni bir şey denemek gibi heyecanlar var sanırım burada 🙂

Perşembe, Cuma günü + Cumartesi 13:22’ye kadar Ay başak burcunda. 6.evinizde. İşinizde dağıldığınız, disiplinli ve istikrarlı üretim yapamadığınız, verimsiz ilerleyen, istediğiniz verimi alamadığınız noktaları iyileştirmek için yapacağınız şeyler olabilir.

Cumartesi 13:22 sonrasında + Pazar günü Ay terazi burcunda. 7.evinizde. Yaptığımız şeylerde bize eşlik edenler 7.evin konusudur. Hocalar, uzmanlar, danışmanlar, eğitmenler vardır 7.evde. Bu konumda olan kişilerle irtibatlarınız olabilir. Özel ders almak istediğiniz konularda iletişimleriniz olabilir.


13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Boğalar :

Pazartesi günü 13:36’ya kadar Ay yengeç burcunda. 3.evinizde. Yakın akrabalarla bir araya gelişler, misafirlikler olabilir. 3.ev yakın akrabalarınızı simgeliyor. Yengeç ise ev demek, evde ağırlamak demek, misafirlik demek.

Pazartesi 13:36 sonrası + Salı ve Çarşamba günü Ay aslan burcunda. 4.evinizde.

4.ev = Hane, ev     Aslan = Çocuklar, bebekler.

Evinizde çocuklarınız için düzenleyeceğiniz alanlar olabilir. Onların güvenliği, konforu için yapacağınız değişiklikler olabilir.

Perşembe, Cuma günü + Cumartesi 13:22’ye kadar Ay başak burcunda. 5.evinizde. Görünmek, görünür olmak, göstermek demektir 5.ev. Reklam çalışmaları 5.evin konusudur. Başak burcu ise iş hayatınızı temsil ediyor. İşinizde reklam fikirleri, projeleri doğabilir. Reklam vereceğiniz alanlar olabilir. Bu yönde çalışmalar konunuz olabilir bu etkiyle.

Cumartesi 13:22 sonrasında + Pazar günü Ay terazi burcunda. 6.evinizde. İşimizi anlatan ev burası. Terazi ise iş birliği demek, ortak & birlikte hareket etmek demek. İşinizde başkalarıyla ortaklı hareket ettiğiniz konularda yeni düzenlemeler yapmak isteyebilirsiniz. Konuşmak, ifade etmek istediğiniz şeyler olabilir.


13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen İkizler :

Pazartesi günü 13:36’ya kadar Ay yengeç burcunda. 2.evinizde. Eviniz için güzel alışverişleriniz olabilir. Alet, aparat alışverişleri, mutfak, züccaciye alışverişleri mesela.

Pazartesi 13:36 sonrası + Salı ve Çarşamba günü Ay aslan burcunda. 3.evinizde. İletişimler hareketli. Yakın arkadaşlarınızla bir program yapabilirsiniz. Aslanda sanatsal konular (konserler, gösteriler, tiyatrolar) ve sportif aktiviteler vardır. Özellikle bu tür şeyler mümkün.

Perşembe, Cuma günü + Cumartesi 13:22’ye kadar Ay başak burcunda. 4.evinizde. Başak günlerinde temizlikler yapıyoruz, daha çok temizlikler yapıyoruz. 4.ev evimizi, yaşam alanımızı simgeliyor. Büyük bir ev temizliği niyetiniz varsa, tam vakti 🙂

Cumartesi 13:22 sonrasında + Pazar günü Ay terazi burcunda. 5.evinizde. Terazi burcu koçları, hocaları, bize eşlik eden kişileri simgeliyor. 5.evde ne var ? Sanat var. Spor var. Bu alanların eğitimleri, kursları var. Eğitimini aldığınız bir şey varsa, ders gününüz olabilir. Başlangıcınızı şimdi yapıyor olabilirsiniz ya da. Böyle bir şey başlıyor olabilir.


13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yengeçler :

Pazartesi günü 13:36’ya kadar Ay yengeç burcunda. 1.evinizde. Kendimizle ilgili farkındalıklar yaşıyoruz 1.ev günlerinde. Ay’ın 1.ev geçişleri, bir kişisel gelişim etkisiyle çalışıyor. Böyle açılımlar, farkındalıklar sağlayacak şeyler deneyimleyebilirsiniz. Yanlış yaptığınız bazı şeyleri fark edebilirsiniz.

Pazartesi 13:36 sonrası + Salı ve Çarşamba günü Ay aslan burcunda. 2.evinizde. Konfor demektir 2.ev. Zodyakta boğanın evi. Aslanda ne var ? Keyifler, keyifli alışverişler var. Günlük yaşamınızda konforunuzu artıracak bir şeyler satın alabilirsiniz.

Perşembe, Cuma günü + Cumartesi 13:22’ye kadar Ay başak burcunda. 3.evinizde. İşinizde bir iletişim trafiği olabilir. Birimler arası haberleşmeler, bildirilmesi gereken konular olabilir.

Başak = İş akışlarımız   3.ev = İletişim

Cumartesi 13:22 sonrasında + Pazar günü Ay terazi burcunda. 4.evinizde. Ev içinde ufak tefek anlaşmazlıklar mümkün. Mars’tan uyumsuz açı alacak Ay burada. Aile içinde, ev içinde münakaşalar olabilir.


13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Aslanlar :

Pazartesi günü 13:36’ya kadar Ay yengeç burcunda. 12.evinizde. Ruhsal tarafta hediyeleri olur 12.ev günlerinin. Uyanışlar yaşarız. Daha önce fark etmediğimiz şeyleri fark ederiz. Öyle bir Ay geçişi sizin için bu.

Pazartesi 13:36 sonrası + Salı ve Çarşamba günü Ay aslan burcunda. 1.evinizde. Aslan etkisi görünür olmayı getiriyor. Yaptığımız işleri göstermek, tanıtmak, reklam yapmak için iyi günler. 1.ev de zaten bir girişim enerjisi.

Perşembe, Cuma günü + Cumartesi 13:22’ye kadar Ay başak burcunda. 2.evinizde. Alet, edevat aparat demektir başak. 2.ev ise alışverişlerimizle ilgili. Günlük yaşamınızda yaptığınız bir şeyleri kolaylaştıracak aletler satın alabilirsiniz. Böyle bir alışverişiniz olabilir.

Cumartesi 13:22 sonrasında + Pazar günü Ay terazi burcunda. 3.evinizde. İşinizde alım satım konuları, tedarikçilerle ilgili konular olabilir. Hizmet satın almak istediğiniz firmalar olabilir. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz.


13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Başaklar :

Pazartesi günü 13:36’ya kadar Ay yengeç burcunda. 11.evinizde. Dostlarınıza misafir olabilirsiniz. Siz onları ağırlayabilirsiniz evinizde.

Pazartesi 13:36 sonrası + Salı ve Çarşamba günü Ay aslan burcunda. 12.evinizde. Bir şeyin sessiz sedasız planlaması var gibi. Bir şeylere hazırlanıyor olabilirsiniz.

Perşembe, Cuma günü + Cumartesi 13:22’ye kadar Ay başak burcunda. 1.evinizde. Hayat düzeniniz içinde daha sistematik, daha düzenli bir form oluşturmak istediğiniz konular için yapacağınız şeyler olabilir.

Yeni rutinler başlatırız kendimize başak günlerinde. Bir de 1.evinizden etki aldığınız için, tam böyle bir mana var.

Cumartesi 13:22 sonrasında + Pazar günü Ay terazi burcunda. 2.evinizde. İş birlikleri, iş birliği içinde olduğunuz kişilerle ilgili konularınız olabilir. Anlaşmazlıklar yaşamak mümkün. Bazı bağlantıları sonlandırabilirsiniz ya da uzaklaşabilirsiniz.


13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Teraziler :

Pazartesi günü 13:36’ya kadar Ay yengeç burcunda. 10.evinizde. Aile büyüklerinize yardımcı olacağınız konular olabilir.

Pazartesi 13:36 sonrası + Salı ve Çarşamba günü Ay aslan burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarınızla sosyalleşebilir, birlikte güzel bir program yapabilirsiniz.

Perşembe, Cuma günü + Cumartesi 13:22’ye kadar Ay başak burcunda. 12.evinizde. Beslenme düzeninizde size iyi gelmeyen bir şeyleri fark edebilirsiniz. Günlük hayatınızda enerjinizi düşüren, bedensel olarak yorgun hissettiren şeyleri fark edebilirsiniz. Sağlıklı yaşam konularında yeni şeyler öğrenebilirsiniz. ‘Ben artık bunu böyle yapmayayım, şöyle yapayım’ diyeceğiniz şeyler olabilir sağlığınız için.

Cumartesi 13:22 sonrasında + Pazar günü Ay terazi burcunda. 1.evinizde. Bir yakınınız bir konunuzda yardımcı olabilir size. Eşlik edebilir. İşinizi kolaylaştıracak şeyler yapabilir.


13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Akrepler :

Pazartesi günü 13:36’ya kadar Ay yengeç burcunda. 9.evinizde. Yengeç burcu memleketimizi simgeliyor. 9.ev ise yolculukları. Memleketinize gidebilirsiniz. Memleketten dönüyor olabilirsiniz. Aile/yakın çevre içinde böyle bir yolculuk konusu olabilir.

Pazartesi 13:36 sonrası + Salı ve Çarşamba günü Ay aslan burcunda. 10.evinizde. 10.ev işinizi temsil ediyor. Aslan burcu reklam çalışmalarını. İşinizde duyurular, tanıtımlar, reklam konuları olabilir.

Bir de şöyle bir şey var burada ; 10.ev yönetimi, yöneticileri simgeler. Aslanın gölgesinde kibir var, ego merkezli davranışlar var. Birilerinin üstten tavırları, nezaketsizlikleri olabilir. Bu yönde bir şeye sessiz kalınca, ne yazık ki devamı geliyor. Düzgün bir üslupla rahatsız olduğunuzu ifade edin derim, böyle bir şey olursa.

Perşembe, Cuma günü + Cumartesi 13:22’ye kadar Ay başak burcunda. 11.evinizde. Başak burcu işimizle ilgili. 11.ev ise organizasyonlarla. İşinizde bir proje günü, bir tanıtım toplantısı, bir organizasyon, bir kutlama, bir lansman, vb şeyler olabilir.

Cumartesi 13:22 sonrasında + Pazar günü Ay terazi burcunda. 12.evinizde. İnsan ilişkileriniz içinde alma verme dengesinde sizi adil davranmayanları, iyi niyetinizi kendi çıkarına göre kullananları fark edebilirsiniz.

12.ev Neptün’ün evi. Neptün hakkından az olanı almaktır. Terazi ise ilişkileri ve adalet, eşitlik, denklik kavramlarını temsil ediyor. İlişkiler içinde uyanışlarınız var.


13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Yaylar :

Pazartesi günü 13:36’ya kadar Ay yengeç burcunda. 8.evinizde. 8.ev borç almayı, borç vermeyi, parasal yardımlaşmaları anlatıyor. Yengeç ise aile demek. Aile içinde birbirinize yardımcı olabilirsiniz ödemelerde, maddi konularda.

Pazartesi 13:36 sonrası + Salı ve Çarşamba günü Ay aslan burcunda. 9.evinizde. Okulu, eğitim hayatı olanlar için hareketli geçebilir bu günler. Ödevler, projeler, proje teslimleri, sunumlar, sınavlar, vb şeyler olabilir.

Perşembe, Cuma günü + Cumartesi 13:22’ye kadar Ay başak burcunda. 10.evinizde. İşinizde düzenleyeceğiniz konular olabilir. Düzen, verim, rutinler, düzenli olarak yapılması gereken şeyler, sistemler, günlük akışlar..Konularınız bunlar.

Cumartesi 13:22 sonrasında + Pazar günü Ay terazi burcunda. 11.evinizde. Arkadaşlarla sosyalleşmek için güzel günler.


13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Oğlaklar : 

Pazartesi günü 13:36’ya kadar Ay yengeç burcunda. 7.evinizde. Eşle, partnerle ilgili konular olabilir. Yengeç anneyi, ailenin kadın figürlerini simgeliyor. Eşinizin ailesiyle, annesiyle, teyzesiyle, aile büyükleriyle bir araya gelebilirsiniz. Bir şeyleri birlikte yapabilirsiniz.

Pazartesi 13:36 sonrası + Salı ve Çarşamba günü Ay aslan burcunda. 8.evinizde. Krediler, kredi kartları demektir 8.ev. Borçlanmak demektir. Aslan günlerinde alışverişlerde ölçü kaçabiliyor. Dikkat edin. Anlık heveslerle kendinize zorluk yaratmayın.

Perşembe, Cuma günü + Cumartesi 13:22’ye kadar Ay başak burcunda. 9.evinizde. Eğitimle ilgili konular, hocalarla iletişimler olabilir. Danışmanlar vardır ayrıca 9.evde. Bir konuda bir danışmanlık niyetiniz varsa bu yönde kişiler keşfedebilir, irtibata geçebilirsiniz. Bir uzman kişiden danışmanlık alabilirsiniz.

Cumartesi 13:22 sonrasında + Pazar günü Ay terazi burcunda. 10.evinizde. İlişkiler içinde size bir otorite gibi davranan kişiler olabilir. Gereken tavrı koyabilir, set çekebilirsiniz bu kişilere. Birileriyle bağlantınızı sonlandırabilirsiniz.


13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Kovalar : 

Pazartesi günü 13:36’ya kadar Ay yengeç burcunda. 6.evinizde. Evde olmak, istirahat etmek isteyebilirsiniz. Rutinlerinize ara verebileceğiniz günler.

Pazartesi 13:36 sonrası + Salı ve Çarşamba günü Ay aslan burcunda. 7.evinizde. Sporda, sanatta yeni bir eğitim, bir kurs konusu doğabilir. Koçluk alacağınız, biriyle çalışacağınız bir konu olabilir.

Perşembe, Cuma günü + Cumartesi 13:22’ye kadar Ay başak burcunda. 8.evinizde. Para çıkışları oluyor 8.ev günlerinde genellikle. Ödemelerimizi, banka işlemlerimizi yapıyoruz.

Cumartesi 13:22 sonrasında + Pazar günü Ay terazi burcunda. 9.evinizde. 9.ev ilmi alanları, terazi burcu danışman kişileri, danışmanlıkları simgeler. Bir ilmi alanda danışmanlık alabilirsiniz.


13-19 Mayıs 2024 Haftasında Burçlar


Yükselen Balıklar : 

Pazartesi günü 13:36’ya kadar Ay yengeç burcunda. 5.evinizde. Evinizde çocuklarınız için düzenleyeceğiniz alanlar olabilir. Evi onlar için daha güvenli ve daha konforlu hale getirmek olabilir konunuz.

Pazartesi 13:36 sonrası + Salı ve Çarşamba günü Ay aslan burcunda. 6.evinizde. 6.ev iş ortamınızla ilgili bir ev. Aslanda ise kutlamalar var. İşinizde ekip içinde birinin doğum günü olabilir. Onun için bir kutlama organize edebilirsiniz ya da belki bir iş başarısını kutlayacak olabilirsiniz ekip olarak. Mutlu, sevinçli, keyifli bir şeyler var gibi 🙂

Perşembe, Cuma günü + Cumartesi 13:22’ye kadar Ay başak burcunda. 7.evinizde. İşinizde hizmet alacağınız konular olabilir. Yeni bağlantılar kurabilirsiniz firmalarla, şirketlerle.

Cumartesi 13:22 sonrasında + Pazar günü Ay terazi burcunda. 8.evinizde. Terazi burcu eşi, partneri simgeliyor. 8.ev başkalarından gelen maddi kaynakları. Eşiniz bir konunuzu finanse edebilir. Bir şeyi o satın alabilir sizin için.


İyi bir hafta diliyorum herkese.

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!