8 Kasım 2022 Boğa Burcunda Ay Tutulması

8 Kasım 2022 Boğa Burcunda Ay Tutulması

8 Kasım Salı günü 14:02’de boğa burcunda bir Ay tutulması gerçekleşiyor sevgili okuyucularım.

Yılın son tutulması bu.

2022’nin toplam dört tutulması var. İki Güneş tutulması ve bir Ay tutulması geride kaldı.

Şimdi sonuncusu boğa burcunda gerçekleşiyor. Boğanın 15 derecesinde bir Ay tutulması meydana geliyor.

Güneş tutulmaları yeniay vakitlerinde, Ay tutulmaları ise dolunay vakitlerinde gerçekleşirler.

Akrep döngüsünün yeniayında, yani akrep yeniayında bir Güneş tutulması yaşamıştık.

Şimdi akrebin karşıt alanında, boğada bir Ay tutulması ile bu Ay döngüsü tamamlanıyor.

Ay tutulmaları birer dolunaydır. Fakat güçlü bir dolunaydır. Normal bir dolunaydan daha büyük bir etkiyi temsil ederler.

Dolunaylar bitiş, tamamlanma, sonuç, sonuç alma, netlik, netice demektir. Bu temalar çok daha güçlü şekilde çalışır Ay tutulmalarında.

Bu Ay tutulmasında dikkat çeken görünümler de var.

Tutulmanın Uranüs ile birleştiğini, Satürn ile kare açıda olduğunu görüyoruz. Satürn Uranüs karesi bir kez daha tetikleniyor.

2021’in büyük açısıydı Satürn Uranüs karesi. 3 kez gerçekleşmişti. Sonra devamında, 2022 boyunca ara ara çeşitli gezegen hareketleri ile tetiklendi.

İşte şimdi tutulma ile bir kez daha aktive oluyor bu kare. Uranüs ile kavuşan, Satürn ile kare (uyumsuz) açı yapan bir tutulma bu.

Ay tutulmaları, yani özünde dolunaylar Güneş ve Ay’ın karşıtlığıdır sevgili dostlarım.

Bu tutulmada Ay’ın tarafında  → Uranüs var.

Güneş’in tarafında → Merkür ve Venüs var.

Her birine kare açıda, yani bir t-kare açı kalıbının tepe noktasında Satürn var.

Satürn toprak elementimizi temsil eder sevgili okuyucularım. Toprak elementi çok önemlidir.

Toprağımızın ne durumda olduğu, ne ölçüde güçlü çok önemlidir.

Nelerle ilgilidir toprak elementi ? Neden önemlidir ?

Bedensel boyutta sahip olduklarımız, bedenimiz, vücudumuz, bedensel sağlığımız, somut varlıklarımız, paramız, birikimlerimiz, sahip olduğumuz maddi varlıklar, bağlarımız, köklendiğimiz insan ilişkileri, dostluklarımız, ahbaplıklarımız, ailemizle bağımız, ailemizle iletişimlerimiz.

Hepsi toprak elementinin konusudur ve her biri, bir diğerine bağlıdır. Birindeki bir pozitif değişim diğerine yansır. Birinde olabilecek herhangi bir olumsuz durum da aynı şekilde diğerlerini etkiler.

Örneğin bedenimize iyi bakarsak, paramız da çoğalır ve bereketlenir.

Hepsi toprak elementidir ve Satürn’ümüzdür bizim.

Bu tutulmada Satürn, Uranüs’ten uyumsuz açı alıyor. Toprak elementimizin eksilebileceği, zedelenebileceği bir tutulma tünelinden geçiyoruz. O yüzden toprağımıza, saydığım bu konularımıza sahip çıkmamız, onları iyi tutmamız gerekiyor.

Tutulma resminin içinde

♦ Ay ile birleşen bir Uranüs var

♦ Karşı tarafta Güneş + Merkür + Venüs var

♦ ve bunlara uyumsuz açıda bir Satürn faktörü var

Şimdi detaylıca okumaya başlayalım bu gezegen yerleşimlerini. Tüm bu konumlanmalar tesadüf olmadığına göre, evrende hiçbir şey rasgele gerçekleşmediğine göre, demek ki bu yerleşimler, bu karşıtlık ve kareler bize bir şeyler söylüyor.

Neler söylüyor olabilir ↓

Bir düzen değişikliği. Yeni bir düzene geçiş. Hayatımızın düzen isteyen noktalarını fark ettirecek deneyimler. Bu deneyimler vesilesi ile başlayacak değişimler.

Özgürlük ve kurtuluş için, bir durumdan özgürleşmek için yapılacak mecburi değişimler.

Masraflar, para çıkışları, müsriflik, israf diyebileceğimiz şeyler, memnuniyet yaratmayacak alışverişler.

Sağlık konularında iyi edilmesi gereken durumlar. Fiziksel zorlanmalar.

Yakın zamanda akrep burcunda bir Güneş tutulması yaşadığımız için ve akrep cerrahi müdahaleleri simgelediği için, belki bir ameliyat konusu. Vücuttan bir şeyin alınması. Bu yolla gelebilecek bir şifa. Şifa için bunun gerekli olması gibi durumlar.

Aile içi iletişimlerde zorlanmalar da getirebilir bu tutulma. Kavgalar, tartışmalar olabilir. Bunlar Marsiyen/Plutonik şeylerdir. Kavga ve kaos enerjisi yaratmamak için uzaklaşmak, sessiz kalmak iyi olabilir. Küslük çoğu zaman için kavgadan iyidir. Kavga kontrolsüz bir enerjidir. Olumsuz durumların olmaması adına birbirimizi tetikleyecek şeyler yapmamaya çalışalım.

Uyarılarımı paylaşmak istedim ama burada değişimle gelecek açılımlar var. Yani bütünüyle olumsuz düşünmeyelim tutulmayı.

Bir kırılma noktası bu. Yeni ve daha iyi olana geçmek için bir şeylerin kırılarak şekil değiştirmesini anlatıyor.

Özgürleşmek için, daha fazlasına varmak, yeni olasılıklara kapı açmak, iyileştirmek, düzeltmek, olanı daha iyi hale getirmek için yapacağımız, yaşayacağımız değişimleri anlatıyor.

Bu değişim, bir fikirle gelen bir seçim de olabilir. Koşulların yarattığı bir mecburiyet de olabilir. Öyle ya da böyle, bir şekilde bir değişim zamanından geçiyoruz.

Şu ana kadar aynı şekilde ilerlemiş, fakat istenilen sonuçları bir türlü vermemiş, hep aynı sorunları yaratmış olan durumların, düzenlerin değişme zamanı.

Neyi değiştirmemiz gerektiğini fark ediyoruz ve yeni düzenler kuruyoruz bu tutulma ile birlikte.

Hayatımızı gözden geçiriyoruz, tutunduğumuz şeyleri sorguluyoruz. Gerçekten köklenmiş, bağ kurmuş, bir olmuş durumda mıyız o şeylerle ? O düzenler bizi bu haliyle mutlu ediyor mu ? Huzur getiriyor mu ? Bereket getiriyor mu ? Konu her ne ise, istediğimiz neticeyi veriyor mu ? Buralara bakıyoruz.

İlişkilerimizi, bağ kurma şeklimizi, bağlantılarımız içindeki seçimlerimizi, işimizi, iş yapma şeklimizi gözden geçiriyoruz.

Bazı şeylerin artık bu şekilde devam edemeyeceğini fark ediyoruz ve değişim için adım atıyoruz.

Bu söylediğim şeyler direnç göstermek ve olana tutunmak yerine, akışı izleyerek, akışa göre şekil almayı seçenlerin yapacağı şeylerdir elbette.

Diğer yandan tutunan ve direnenler için ise değişim her zaman daha zorlayıcıdır. Konu çok basit, gündelik bir konu dahi olsa, var olana ısrarla tutunmak, yıpratıcı duygular yaratabilir.

O yüzden mümkün olduğunca akalım. Hayatın bir akışı var. Yol bizi bir yere götürmek istiyor. Olanı biteni okumaya ve anlamaya çalışalım.

Önemli bir değişim sürecindeyiz.

Tutulmayı oluşturan Ay Güneş karşıtlığının içinde, Merkür ve Venüs de yer alıyor dediğim gibi.

İlişkiler ve iletişimler üzerinden de konuşuyor tutulma bu noktada. Nasıl olasılıklar var ? ↓

Görmezden geldiğimiz, tolere ettiğimiz, olduğu haliyle kabul etmekten kaçındığımız konularda netlikler, farkındalıklar, uyanışlar, insan ilişkilerinde mesafeler, soğukluklar, kopuşlar, düzen değişiklikleri, köklenemediğimiz ilişkilerden, ortamlardan uzaklaşmalar, net kararlar, kesin kararlar. Özellikle son 2-3 haftalık dönemde böyle bir enerjinin içindeyiz.

Kendimizi seçeceğimiz, kendi değerimize sahip çıkacağımız, benliğimizi, kendimizle ilişkimizi, hayata köklenme duygumuzu zedeleyen bağlantıları sonlandırabileceğimiz, kendimize yeni bir sayfa açabileceğimiz bir tutulma enerjisi.

Her olan şey, olması gerektiği için oluyor. Olanın içinde kabulde olalım.

Kendi merkezimizde kalalım. Kendi şeklimizi koruyalım.

İşimize gücümüze bakalım. Üretelim, aktif olalım.

Sevgi enerjisinde olalım. Sözlerimiz, davranışlarımız güzel olsun. İyiliklerimiz olsun. İnsanı koruyacak olan iyilikleridir, yaptığı güzel şeylerdir.

Hep iyi olanı seçelim sevgili dostlarım.

Şimdi Ay tutulmasını burçlar bazında konuşacağız.

Öncesinde iletişim bilgilerimi vereyim.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Danışmanlıklar için sadece mail yoluyla ulaşınız.


Her zaman yükselen burcunuza öncelik veriniz !

Koçlar ve Yükselen Koçlar : 

2.evinizde bir dolunay ve aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Ay tutulmaları, dolunaylar ile birlikte gerçekleşirler.

Bu ev parasal konularla ilgili bir ev sevgili okuyucularım. Zodyakta 2. ve 8.ev evler, yani 2-8 aksı para hattıdır.

2.ev kişisel kazançlarımızla, bireysel anlamda sahip olduğumuz maddi varlıklarla, harcamalarımızla, gelirlerimizle ilgili.

Ay tutulması parasal konularda bir gündem getirebilir size ya da o an gündeminizde olan para konusu ne ise o konu ile ilgili bir tamamlanma, bir sonuçlanma, bir bitiş olabilir.

Büyük bir harcama gündeme gelebilir. Masraf yaratacak bir konu doğabilir tutulma civarı günlerde.

Önemli bir alışverişinizi yapabilirsiniz. Bir birikim, bir yatırım, bir sigorta konusu şekillenebilir.

Maddi olanaklarınızı büyütecek bir şeylerin başlangıcını yapabilirsiniz. Yeni kararlarınız olabilir parasal konularda.


Boğalar ve Yükselen Boğalar :

1.evinizde bir dolunay ve aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Siz bu tutulmanın ev sahibisiniz. Boğa burcunda gerçekleşen bir tutulma.

Önemli bir bitiş, bir tamamlanma, büyük bir sonuç, büyük bir netice, kararlarınıza şekil verecek önemli bir farkındalık olabilir bu tutulmanın size getirisi.

Bir hazırlık tamamlanabilir. Bir bekleyiş sonlanabilir. Bir belirsizliği sonlandıracak önemli bir seçiminiz ve kararınız olabilir tutulmaya yakın günlerde. Kafa karışıklığı yaşadığınız durumlar içinde netlik kazanabilirsiniz. Ama bu süreçlerin içinden geçerken, duygusal anlamda dengenizi koruyamadığınız zamanlar olabilir tabii. Sular bulanabilir biraz. Ama illa ki durulacaktır. Önce üzülseniz ya da kızsanız bile, ‘İyi ki böyle oldu’ diyeceğiniz şeyler olabilir.

1.evinizde gerçekleştiği için saymış olduğum bu olasılıkları her tür konunuz için düşünebilirsiniz.


İkizler ve Yükselen İkizler :

12.evinizde bir dolunay ve aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Tutulmalar ruhsal anlamda zorlayabiliyor bizi. Siz tutulmanın etkisini 12.evden alıyorsunuz. Bu alan zaten ruhsal alan. Duygularımızı, psikolojimizi, iç dünyamızı, kendimize sakladıklarımızı, içimizde yaşadıklarımızı anlatan alan.

Tutulmaya yakın günlerde bir şeyler keyfinizi kaçırabilir biraz. İlla ki can sıkıcı şeyler yaşayacaksınız diye bir şey yok, böyle düşünmeyin. Kendi içinizde bir şeylere fazla odaklanabilirsiniz. Motivasyonsuz ve isteksiz hissedebilirsiniz.

Parasal konularda yoluna koymanız gereken durumlar olabilir. Kazançlarınızla, maddi konforunuz ve yaşam standardınız ile ilgili konularda bazı durumları artık çözmek, iyileştirmek, güçlendirmek için ne yapmanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Yeni bir sayfa açmak isteyebilirsiniz kendinize. Ruhunuza, duygularınıza yüklenmeden, kendinizi zorlamadan, önce olanı olduğu haliyle kabul ederek hayatınızda neleri değiştirmek için neler yapabilirsiniz, bakın buralara.


Yengeç ve Yükselen Yengeç :

11.evinizde bir dolunay ve aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Ay tutulması ile birlikte gerçekleştiği için oldukça güçlü bir dolunay etkisi bu.

11.ev ekipler, gruplar, takım çalışmaları içinde olmayı, kalabalıklarda olmayı, birlikte yapılan şeyleri simgeler. Bir projenin tamamlanışını yaşayabilirsiniz bu tutulma ile. Önemli bir organizasyon gerçekleşebilir. Bir faaliyet, bir çalışma tamamlanabilir.

Diğer yandan arkadaşlarınızla iletişimlerinize dikkat edin diyeceğim. Şimdiye dek içinizde tuttuğunuz, karşınızdaki insanı kırmamak adına sustuğunuz şeyler olduysa, bunları artık ifade etmek isteyebilirsiniz. Kavga enerjisine girmeden konuşmaya gayret ediniz, şayet böyle duygu durumları içindeyseniz. Sakince söylediğimiz şeyler, bağırarak söylediklerimizden çok daha iyi duyuluyor esasen.

Arkadaşlıkları onarmak için bir fırsat olabilir bu tutulma. Açık iletişim kurun derim.


Aslan ve Yükselen Aslan :

10.evinizde bir dolunay ve aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

İşimiz, sahip olduğumuz sıfatlarımız, sıfatlarımızın getirdiği görevler, yetki ve sorumluluk alanlarımız, iş ve iş dışında hayatta bulunduğumuz nokta, varmak istediğimiz yer, hedeflerimiz, başarı olarak tarif ettiğimiz şeyler bu evle ilgili.

İşinizle, iş dışında da genel olarak hedeflerinizle ilgili isteksiz, memnuniyetsiz, yetersiz hissetmek gibi duygu durumları getirebilir size bu tutulma. Bir şeyleri yeterince iyi yapamadığınızı düşünebilirsiniz, kendinize haksızlık edebilirsiniz. Yeterince başarılı olmadığınızı düşünebilirsiniz. Ama başarı çok göreceli bir kavram. Başkalarının normlarına ve çıtayı nereye koyduğuna göre değil, neleri yaptığınızda kendinizi tatmin olmuş hissediyorsunuz, buraya bakmanızı öneririm.

Bunlar dışında işinizde otorite ile, yönetimle ilgili konularda yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Düzen değişiklikleri gündeme gelebilir.


Başak ve Yükselen Başak :

9.evinizde bir dolunay ve aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Oldukça güçlü bir dolunay etkisi anlamına geliyor Ay tutulmaları.

9.ev konularında bir tamamlanma, sonuç alma, karar alma ve netleşme zamanındasınız.

Üniversite, akademik konular, eğitimler, eğitim başvuruları bu evin konusu. Bu yönde gündemleriniz ve sonuç beklediğiniz şeyler varsa, açıklanabilir. Bildirimler gelebilir. Akademik alanda bir proje tamamlanabilir.

Seyahatler yine 9.evle ilgilidir. Planladığınız ve bir süredir ertelediğiniz bir yolculuk gerçekleşebilir.

Aile bireylerinizden, dostlarınızdan uzakta yaşayanlar varsa, onlarla ilgili bir konu netleşebilir. Başka şehirlerle/ülkelerle ilgili konular gündeminizde olabilir.

Hukuksal konular da bu ev kapsamında. Bu yönde bir konu, bir dava, bir yasal süreç varsa, bu konuda sonuçlanan, tamamlanan, netleşen şeyler de olabilir.


Terazi ve Yükselen Terazi :

8.evinizde bir dolunay ve aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Ay tutulması ile birlikte gerçekleştiği için oldukça güçlü bir dolunay etkisi olarak tarif edebilirim bu gelişmeyi.

2-8 aksı paranın hattıdır zodyakta. 2. ve 8.evler parasal konularla ilgilidir.

8.evin temsil ettiği paralar üzerinden bakalım, nasıl olasılıklarınız var ?

Bir ödeme, birikmiş bir kredi kartı borcu, bir alacak verecek, bir tahsilat, bir borç meselesi gündeminiz olabilir dolunaya yakın günlerde.

Dava sürecinde olan parasal konular, tazminat, sigorta, mal paylaşımı, nafaka, miras gibi gündemleri olanlar, buralarda tamamlanmalar yaşayabilirler. Süreç sonlanabilir ya da ilerleme yönünde yeni gelişmeler olabilir. Ama öncesinde biraz krizli durumlar yaşanabilir. Bir sorun, bir pürüz nedeniyle mecburen çözmeniz gereken parasal konular olabilir.

Bir mülkün satışı/paylaşımı, miras paylaşımı gibi süreçler içinde olanlar için sakin olmalarını, kavga ve çatışma enerjisine girmeden süreci bir sevgi ve uyum enerjisinde yönetmelerini öneririm.


Akrep ve Yükselen Akrep : 

7.evinizde bir dolunay ve aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Ay tutulması için turbo dolunay benzetmesi yapılır. Dolunaydan çok daha güçlü bir etkiyi sembolize eder Ay tutulmaları.

İlişkiler üzerinden bir dolunay etkisi alıyorsunuz. Evli iseniz ya da hayatınızda biri varsa ya da sizin için özel olan biri varsa, onunla ilgili konularınızın, net kararlarınızın, gündemlerinizin olabileceği bir zaman.

İş ortaklıkları, imzalı konular, anlaşmalar, kontratlar yine 7.evin konusu.

Süresi dolan sözleşmeler, kontratlar olabilir. Kontrat yenileyeceğiniz konularınız olabilir.

Bu zamana dek tolere ettiğiniz şeylere artık bir çizgi çekmek isteyebilirsiniz. Bitirmeyi seçeceğiniz bağlantılar da olabilir. İş ortaklarınız ile ya da iş birliği halinde olduğunuz kişilerle, tedarikçilerinizle sorunlarınız varsa, bitmesi gereken anlaşmalar bitebilir.

İlişkiler içinde bir uyanış zamanı bu sizin için. Ben-sen dengesini, alma-verme dengesini kurma zamanı.


Yay ve Yükselen Yay :

6.evinizde bir dolunay ve aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Güçlü bir dolunay etkisini anlatır Ay tutulmaları.

İşimiz, çalışma hayatımıza dair konular, çalışma düzenimiz, görev tanımımız, iş ortamımız, iş arkadaşlarımız bu evle ilgili. Tutulma ile biten, tamamlanan, neticelenen konular olabilir. Bir görevi yapıp bitirebilirsiniz. Günlük rutinlerinizden, gündelik yaşamınızdan çıkacak olan bir şey olabilir.

İş arkadaşlarınızla ilgili netleşen şeyler olabilir. Ekipten ayrılanlar olabilir.

İş ortamında iletişimlerde, daha kontrollü olmanızı önereceğim. Dolunay duygularımızı yükselten bir etki çünkü. Dolunay vakitlerinde duyguları daha büyük yaşıyoruz.


Oğlak ve Yükselen Oğlak : 

5.evinizde bir dolunay ve aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Ay tutulmalarını oldukça güçlü bir dolunay etkisi olarak anlatabilirim.

Sanatsal konular, hobilerimiz, sanatsal meşguliyetlerimiz, ilgi alanlarımız, keyif alanlarımız, yaratıcılığa dayalı işler bu evle ilgili. Sanatsal alanda hazırladığınız işler varsa, bunların tamamlanabileceği, yaptığınız işleri tanıtabileceğiniz ön olanda olabileceğiniz, görünür olabileceğiniz bir zaman.

Bir hobinizden para kazanmak istiyorsanız hazır olduğunuzu, artık bu adımı atmak istediğinizi fark edebilirsiniz. Bunun kararını verebilirsiniz kendi içinizde.

Bir hobiniz için yapacağınız önemli bir alışverişiniz, büyük bir harcamanız olabilir.

Çocuklar da 5.evin konusudur. Çocuk sahibi iseniz, onlarla ilgili konularda araştırma halinde olduğunuz şeyler varsa, netleşebilirsiniz. Düzene koyacağınız şeyler olabilir. Bir rahatlık yaşayabilirsiniz.

Boğa burcu parasal konularla ilgili olduğundan, çocuklarınız için büyük harcamalar da gündeme gelebilir.

Çevrenizde bebek sahibi olmak isteyenler varsa, çocuk gündemi olan yakınlarınız ve tedavi süreçleri varsa, sonuç alabilirler ya da ne yapmaları gerektiğini, güzergahını belirleyebilirler.

Bu evin konuları arasında şans oyunları da var. Riskli yatırımlar var. Döviz, altın gibi yatırım araçları var. Boğada, parayı anlatan bir alanda bir Ay tutulması meydana geliyor. Risk içeren yatırımlardan, esasen parasal alanda her tür büyük hareketten uzak durmanızı öneririm tutulmaya yakın günlerde.


Kova ve Yükselen Kova : 

4.evinizde bir dolunay ve dolunay ile birlikte aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Yani oldukça güçlü bir dolunay etkisi bu. Ay tutulmalarını, birkaç kat dolunay etkisi gibi düşünebilirsiniz.

4.evin temaları üzerinden bakalım olasılıklarınıza.

Ev, yuva, aile, ebeveynler, aile içi konular, taşınma, yerleşim, emlak, arsa, arazi, alım, satım, kiralama, kontrat, ev güvenliği, ev dekorasyonu gibi temalar var bu evde.

Bu konularla ilgili neler varsa gündeminizde, uğraşmakta olduğunuz, çözmeye çalıştığınız neler varsa, konuyu tamamlayabileceğiniz, sonuç alabileceğiniz bir zamandasınız.

Bunun dışında özellikle tutulmaya yakın günlerde (öncesi sonrası birkaç gün) aile içi iletişimlerde daha kontrollü olmanızı önereceğim.

Evinizde bir şeylerle ilgilenmeniz gerekebilir ayrıca. Ev içinde bozulan bir şeyler olabilir. Tadilat gerektiren durumlar doğabilir.

Aile bireylerinizle ilgili gündemleriniz olabilir. Boğada bir tutulma olduğundan, özellikle parasal konular olası.

Kazançlarla, para kazanmakla ilgili konularda tartışmalara açık bir zaman. Bu anlamda sakin olmaya, kırıcı olmamaya özen gösteriniz.


Balık ve Yükselen Balık :

3.evinizde bir dolunay ve dolunay ile birlikte aynı zamanda bir Ay tutulması meydana geliyor.

Ay tutulmaları, dolunay zamanında gerçekleşirler ve dolunay etkilerini büyütürler.

3.ev kardeşleri, yakın akrabaları, komşuları, yakın arkadaşları sembolize eder. Bu kişilerden haberler alabilirsiniz bugünlerde. Bazı kararlarını duyabilirsiniz. Tamamlayacakları şeyler olabilir. Kardeşlerinizin sonlandırmak isteyeceği şeyler olabilir. Bir mecburiyet, bir görev, bir çaba hali de sonlanabilir. Uğraştıkları konularda sonuç alabilirler.

3.ev bunlar dışında yazmayı, bilgiyi paylaşmayı, sosyal medya üretimlerini, içerik üretmek gibi faaliyetleri, website, blog, e-ticaret işlerini anlatır.

Boğa burcu ise para kazanmayı, kazançlarımızı, gelirlerimizi simgeleyen bir burç.

İnternet üzerinden yaptığınız işler varsa, bu çalışmalarınızda yeni kararlarınız olabilir tutulma ile. Önemli farkındalıklar da yaşayabilirsiniz. ‘Bundan sonra şu konuyu şöyle yapacağım’ diyeceğiniz şeyler olabilir. Nasıl bir rota çizmek istediğinize karar verebilirsiniz. Aklınızda pek çok fikir varsa, kararsızsanız, yönsüz hissediyorsanız, çeşitli deneyimler aracılığı ile neyi istediğinizi, neyi istemediğinizi fark edebilirsiniz ve bu doğrultuda seçimler yapabilirsiniz. Bir farkındalık ve yenilenme zamanı.


Güncelde içinden geçtiğimiz transitleri, retroları, Güneş tutulmasının etkilerini, tüm bunların nasıl anlamlara geldiğini görmeniz adına ilgili yazılarımın linklerini aşağıya ekliyorum ↓

Genel etkileri ve burçlar üzerinden olasılıkları görebilirsiniz her birinin içinde ↓

25 Ekim 2022 Akrep Burcunda Güneş Tutulması

Güneş Akrep Burcunda 23 Ekim-22 Kasım 2022

Venüs Akrep Burcunda 23 Ekim-16 Kasım 2022

Mars Retrosu İkizler Burcunda  30 Ekim 2022-12 Ocak 2023

Jüpiter Yeniden Balık Burcunda 28 Ekim-20 Aralık 2022

Sevgiler,

Dr. Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!