23-29 Kasım 2020 Astroloji Gündemi

23-29 Kasım 2020 Astroloji Gündemi

Merhabalar sevgili okuyucularım ve danışanlarım, nasılsınız ?

Geçtiğimiz Cumartesi günü, Venüs ve Güneş burç değiştirdi. Artık Venüs akrepte, Güneş ise yayda. Yeni enerjiler altındayız. Günlük konularımız, meşguliyetlerimiz, gündemlerimiz değişiyor.

Bu iki transit için de, genel ve burçlar bazında olasılıkları anlattığım yazılarımı yayınladım geçtiğimiz hafta. Dikkat gerektiren noktalarda tedbirli olmak, şanslı etkileri değerlendirmek adına olasılıklardan haberdar olunuz. Buyrunuz, yazılarımın linklerini ekliyorum buraya :

Venüs Akrep Burcunda 21 Kasım-15 Aralık 2020

Güneş Yay Burcunda 21 Kasım-21 Aralık 2020

Merküryen temalarda çok şanslı bir haftaya giriyoruz sevgili okuyucularım !

Merkür, sırasıyla Neptün, Pluto ve Jüpiter ile uyumlu açılar yapacak hafta boyunca.

İletişim, anlaşmalar, sözleşmeler, kontratlar, görüşmeler, toplantılar, ticari faaliyetler gibi konularda oldukça güzel bir hafta başlıyor !

Haftanın detaylarına geçmeden evvel, iletişim bilgilerim gelsin yine her zamanki gibi.

Doğum Haritası Analizi yaptırmak, astrolojik danışmanlık hizmeti almak isteyenler, bana ‘anlatburcak@gmail.com’ üzerinden ulaşabilirler.

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz, tıklayınız.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


23-29 Kasım haftasının öne çıkan gezegen açıları :

24 Kasım : Merkür Neptün üçgeni : Merkür 18°Akrep, Neptün 18°Balık

Su elementinde oluşan, nefis bir üçgen ! Ruhsal anlamda dinginleşmek, huzur bulmak, akışta olmak, hayata güven duymak, içsel gürültülerin susması, ruhun sakinleşmesi şeklinde anlatayım bu açıyı 🙂 Ayrıca Neptün ilhamdır, sanattır, sezgilerdir, yaratıcılıktır. Manevi enerjileri anlatır bize.

Merkür zihnimizi, aklımızı, nasıl düşündüğümüzü sembolize ettiği için, bu üçgen bize diyor ki : ‘Güzel fikirler bulacaksın bu hafta. Sanatsal konularda iyi şeyler yapacaksın. İşinde yaratıcılığın artacak. İlhamla dolacaksın 🙂 Sezgilerin sana yol gösterecek. Maneviyatını, ruhunu besleyecek şeylerle meşgul olacaksın.’

Neptün uyumlu açılarında, yardımlaşmayı da sembolize eder değerli okuyucularım. Güzel yardımlar, destekler gelebilir. Tıkandığınız noktalarda el uzatan, yardım eden birileri olabilir, güzel iletişimler olabilir, sevineceğiniz haberler gelebilir.

27 Kasım : Merkür Pluto üçgeni : Merkür 23°Akrep, Pluto 23°Oğlak

Ticari konularda harika bir altmışlık. Şanslı, bereketli iş anlaşmaları yapabiliriz.  İş ve iş dışında güçlü bağlantılar doğabilir. Güç ve yetki sahibi kişilerle iletişime geçebiliriz. Ulaşmak istediğimiz kişilere ulaşabiliriz.

27 Kasım : Venüs Uranüs karşıtlığı : Venüs 7° Akrep, Uranüs 7° Boğa

‘Bu açıya dikkat’ diyeceğim. Hızlı kararların, üzerinde yeterince düşünülmeden atılan adımların, ilişkilerde ani kopuşlar getirebileceği bir etki. Instagram hesabımda, burçlar üzerinden olasılıkları anlattığım bir post yayınlayacağım bu karşıtlık için. Kimler, nelere dikkat etsin, orada burçlar üzerinden anlatacağım. Instagram sayfam için tıklayınız : @astroloji.anlatburcak

27 Kasım : Güneş Kiron üçgeni : Güneş 5°Yay, Kiron 5°Koç

Bir şifalanma var bu hafta. İçsel bir değişim var. Çok net ! Hayrımıza bir şeyler geliyor 🙂 Bir cisim yaklaşıyor. Hadi bakalım :))

Hayat incindiğimiz, zorlandığımız yerlerden karlı çıkarır bizi bu hafta. Olanın içindeki hayrı görmemizi sağlar. ‘İyi ki’ dedirtir. Çok güzel bir Kiron üçgeni.

29 Kasım : Merkür Jüpiter altmışlığı : Merkür 25°Akrep, Jüpiter 25°Oğlak

Bu şahane altmışlıkta ise finansal fırsatlar var 🙂 Yeni müşteri bağlantıları doğabilir.

İşimiz büyütecek çalışmalar başlatabiliriz.

Okumak, öğrenmek, derinleşmek, ehlileşmek demektir ayrıca Jüpiter. Bilgeliktir. Bu hafta öğreneceğimiz şeyler bizi mis gibi günceller, emin olun 🙂 Değiştirir ve yeniler. Yukarı taşır. İyiye taşır.


Her bir gün için detaylı etkiler ise şöyle :

23 Kasım 2020 Pazartesi

Ay bugün balık burcunda sevgili okuyucularım.

Empatisi, manevi enerjisi, hoşgörüsü yüksek bir gün. Balık enerjisinde, yumuşacık bir atmosfer var. Sevgiyi göstermek, sevgiyi ifade etmek için harika bir gün.

Günün ikinci yarısında Ay Merkür üçgeninin pozitif etkileri devrede. Güzel haberler alabiliriz. Birbirimizi destekleyecek şeyler yapabiliriz, birbirimize iyi gelebiliriz, yardımcı olabiliriz. İmzalı işler, evrak konuları, toplantılar, yazışmalar için de güzel bir vakit.

Akşam üstü ve akşam saatlerinde Ay, Neptün ile kavuşuyor. Manevi enerjiler iyiden iyiye yükseliyor. Sezgiler, hayaller, ilham dolu fikirler uçuşuyor havada bu akşam 🙂


24 Kasım 2020 Salı

Ay 18:04’e kadar balık burcunda olmaya devam edecek. Güzel açılarını göreceğiz.

Ayrıca Merkür Neptün üçgeninin kesinleşeceği gündeyiz. Etkilerini yukarıda anlattım.

Sabahın ilk saatlerinde Ay Pluto altmışlığı, dingin, huzurlu bir atmosferi anlatıyor. Haberci rüyalar da görülebilir ayrıca ! Sezgisel enerjiler çok kuvvetli.

Sabahın biraz daha ilerleyen kısmında yine güzel bir açı görüyoruz : Ay Jüpiter altmışlığı. Hocalarla güzel bağlantılar olabilir. İş ve parasal konularda da destekler Jüpiter bizi.

Öğle saatlerinde Ay Satürn altmışlığı ile kalıcı, uzun vadeli şeyler başlayabilir. Otoriteden yana sevineceğimiz şeyler olabilir. Mantıklı fikirler bulabiliriz, güzel şeyler başlatabiliriz bu vakitte.

Ay 13:44-18:04 arasında boşlukta olacak. Balık burcunda iken alacağı tüm açıları almış ve tamamlamış durumda olacak çünkü. Artık bir açısı yok bu evrede. 18:04’te ise koç burcuna geçiyor. 2,5 günlük yeni transiti başlıyor Ay’ın.


25 Kasım 2020 Çarşamba

Ay bugün koç burcunda. Tempomuz yükseliyor balık döngüsünün ardından.

Balık dingin bir enerjiydi. Koç ile hızlanıyoruz, hareketleniyoruz. İnsiyatif kullanıyoruz yerine göre. Cesur adımlar atıyoruz. Girişken bir enerjideyiz.

Spor için de güzel bir gün.


26 Kasım 2020 Perşembe

Ay bugünün de tamamında koç burcunda olacak. Günün ilk yarısında Ay, kuzey ve güney Ay düğümleri ile uyumlu açılarda. Güzel bir sabah. Hareketli, coşkulu, kendimizi iyi hissedeceğimiz bir vakit.

Günün ikinci yarısında, özellikle akşam üstünden başlayarak atmosfer değişiyor biraz.

Akşam üstü Ay Pluto karesi geliyor önce. Ardından akşam saatlerinde Ay Jüpiter karesini görüyoruz. İnatlaşmaktan, haklı çıkmaya çalışmaktan, fevri davranışlardan uzak duralım bu etkiler altında. Bağırmakla çözülmüyor konular. Bir şeyleri sağa sola fırlatmakla hiç çözülmüyor. Bizi dingin tarafa taşıyacak şeyler yapalım bu akşam. Öyle her şeyi de çok önemsemeyelim 🙂 Kimseden mükemmel olmasını beklemeyelim.


27 Kasım 2020 Cuma

02:45-06:42 arasında boşlukta olan Ay, 06:42’de boğa burcuna geçiyor sevgili okuyucularım.

Ay için çok güzel bir konum boğa. Ay’ın yüceldiği yer burası. O yüzden güzel bir Ay transiti yaşayacağız. Boğa temaları öne çıkacak. Nedir onlar ? Huzur, keyif, konfor, duyular, hazlar, yeme içme konuları 🙂

Merkür Pluto altmışlığının kesinleştiği gün bugün ayrıca. Güzel bir gün.

Ama akşam saatlerine dikkat edelim. Ay, Uranüs ile kavuşup Venüs’e karşıt açı yapıyor. Venüs Uranüs karşıtlığını daha bir aktive etmiş oluyor böylece. Tetikliyor. Venüs Uranüs karşıtlığını da, yukarıda anlattım.


28 Kasım 2020 Cumartesi

Ay gün boyunca boğa burcunda sevgili okuyucularım. Keyfi, konforu anlatan bir yerde. Hazlar önemli bugün bizim için. İştahımız açık 🙂 Yiyoruz, içiyoruz 🙂 Öyle özetleyeyim günün enerjisini 🙂

Akşam saatlerinde harika bir Ay Neptün üçgeni görünüyor gözüme. Naif davranışlar, sevgi dolu sözler, uyum, anlaşma, hoşgörü, huzur.. Miss gibi bir akşam !


29 Kasım 2020 Pazar

Ay 19:15’e kadar boğa burcundaki ilerleyişini sürdürüyor bugün.

Sabahın ilk saatlerinde Ay Pluto üçgenini görüyoruz. Maddi manevi güçlü hissedeceğimiz bir vakit bu.

Günün ilk yarısında Ay ve Jüpiter üçgen açıda ayrıca. Çok güzel bir Pazar sabahı. Keyifliyiz, şanslı hissediyoruz.

Öğle saatleri civarında parasal konularda büyük hareketlerden, önemli alışverişlerden kaçınalım. Ay ve Merkür karşıt açıda ve bu karşıtlık boğa-akrep aksında çünkü.

Günün ikinci yarısında Ay ve Satürn üçgen açıda. Bu da uyumlu bir görünüm. Olumlu bir etki. İşten, maddi konulardan, otoriteden yana güzel bir etki. Yaşça olgun kişilerle, aile büyükleri ile ilgili konularda da olumlu, pozitif şeyler olur.

15:48-19:15 arasında Ay boşlukta. Önünde, boğada iken yapacağı bir açı kalmamış durumda.

Ay, 19:15’te ikizler burcuna geçiyor. Burada bir Ay tutulması gerçekleşecek yarın. Tutulma öncesindeyiz. Hayırlar getirsin !


Kasım ayı burç yorumlarınız da aşağıda sevgili okuyucularım.

Kasım 2020 Astroloji Gündemi

Koç Burcu Kasım 2020, Boğa Burcu Kasım 2020, İkizler Burcu Kasım 2020,

Yengeç Burcu Kasım 2020Aslan Burcu Kasım 2020, Başak Burcu Kasım 2020,

Terazi Burcu Kasım 2020, Akrep Burcu Kasım 2020, Yay Burcu Kasım 2020,

Oğlak Burcu Kasım 2020, Kova Burcu Kasım 2020, Balık Burcu Kasım 2020

Aşağıdaki linklerde ise günceldeki gelişmeler yer alıyor :

Aralık 2020 Astroloji Gündemi,

Koç Burcu Aralık 2020, Boğa Burcu Aralık 2020 (Burçların devamı geliyor)

Venüs Akrep Burcunda 21 Kasım-15 Aralık 2020

Güneş Yay Burcunda 21 Kasım-21 Aralık 2020

Merkür Akrep Burcunda 11 Kasım-1 Aralık 2020

Mars Koç Burcunda 2 Haziran 2020-7 Ocak 2021

İyi haftalar herkese !

Dr. Burçak Kayış

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!