Terazi Burcu Mart 2020

Terazi Burcu Mart 2020

Merhabalar sevgili terazi ve yükselen terazi okuyucularım !

Yaşanan bunca üzüntünün, kaosun ardından Mart ayının ülkemize iyi gelmesini, güzellikler getirmesini diliyorum öncelikle.

Ayın, genel anlamda siz yükselen terazilere neler getirebileceğini konuşacağız bu yazımda.

Ancak size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 20 Mart’a kadar balık burcunda, 6.evinizde.

Gündelik akışlar içerisinde bolca yapılacak iş çıkıyor size. 6.evin işleri basit ama yoran şeylerdir. Temizleme, düzenleme, arşiv-kayıt, hesap işleri gibi. Çalışıyorsanız, iş yükünüz normalden bir tık fazla olabilir.

Evinizde de bir temizlik başlatabilirsiniz. Baharı karşılarken güzel olur 🙂 Dolaplar, çekmeceler elden geçsin mesela Güneş-6.ev ile. Fazlalıklardan kurtulmak, yaşam alanınızın enerjisini değiştirir. Enerji değişince de, yaşamınıza çektiğiniz şeyler değişir.

Sağlıklı beslenmek, bedensel anlamda arınmak, detoks yapmak  için harika bir dönem olduğunu da söylemeliyim.

Güneş, 20 Mart’ta koç burcuna, 7.evinize geçiyor.

Özel ve sosyal ilişkiler, iş ortaklıkları, danışmanlıklar, iş birlikleri bu evde. Bağlantılarınız hareketleniyor. İlişkileriniz aracılığıyla daha rahat ilerleyebilirsiniz. Birileri konularınıza vesile olabilir.

Evlilik, ilişki, partnere dair konular da ön planda.


Merkür, 11 Mart’a kadar kova burcunda ve retroda.

Genel ve burcunuza etkilerini buradan görebilirsiniz : Merkür Retrosu

Retrosunu 11 Mart’ta kova burcunda tamamlayan Merkür, burada ileri hareketine başlıyor ve 16 Mart’ta balık burcuna geçiyor.

Balıkta iken 6.evinizde ilerleyecek yine. İşler, görevler, günlük koşturmalar artacak belli ki.


Venüs, 5 Mart’ta boğa burcuna, yani 8.evinize geçiyor.

Keyfi harcamalarla borçlarınızı artırmamaya dikkat edin lütfen. Güzellik, moda, stil, bakım, kozmetikler, alışverişler Venüsyen temalardır. Kredi kartınızı kontrollü kullanın.


Mars 30 Mart’a, yani ay sonuna kadar oğlak burcunda, 4.evinizde olacak.

Yükselen terazi iseniz, ev ortamında bir süredir huzursuz olmanız kuvvetle muhtemel. Çünkü Mars, 4.evinizde ilerliyor Şubat ayının ortasından beri.


Mart 2020 için Ay döngüleri ise şöyle :

9 Mart : Başak Burcunda Dolunay : Ay 19° başak, Güneş 19° balık

12.evinizde bir dolunay. Bu zamana dek bilmediğiniz bir şeyler, ortaya çıkabilir. Ruhsal anlamda bazı keşifleriniz olabilir kendinizde. Spiritüel açıdan bir farkındalık dönemi. Problemleri çözmeye başlıyorsunuz. Çünkü kök nedenleri fark ediyorsunuz.

12.ev gizli saklı işlerdir. Kandırılmalara açık olacaksınız bu döngüde. Paranıza, şifrelerinize, maddi varlıklarınıza dikkat edin.

24 Mart : Koç Burcunda Yeniay : Ay 4° koç, Güneş 4° koç

7.evinizde gerçekleşiyor. Bir ilişki başlayabilir. İlişkiniz varsa, partnerin yaşamında bir gelişme, bir yenilik olabilir.

Bir iş ortaklığı yapabilirsiniz, yeni bağlantılar kurabilirsiniz.

Bir uzmandan danışmanlık alabilirsiniz. Yeni sosyal çevrelere katılabilirsiniz.

Bu yeniay, ilişkileri vurguluyor sizin için.


Sağlıklı, huzurlu, verimli bir ay diliyorum.

Görüşmek üzere !

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!