Oğlak Burcu Kasım 2019

Oğlak Burcu Kasım 2019

Merhaba sevgili oğlak ve yükselen oğlak okuyucularım !

Kasım ayının sizler için genel olarak nasıl etkiler ve olasılıklar içerdiğine bakacağız şimdi.

(Size özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. İletişim : anlatburcak@gmail.com )

Ayın detaylarından evvel, Kasım 2019 Astroloji Gündemi burada.

Kasım’ın gezegen transitleri ve etkileri, Ay döngüleri, ayrıca önemli gezegen açıları yer alıyor içerikte.


Güneş, 22 Kasım’a kadar akrep burcunda olacak, yani 11.evinizde.

Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, dostlarınız bu evdedir. Onlarla ilgili konuların ön plana çıkacağı bir zaman dilimi. Ayrıca takım çalışmaları ve gönüllü faaliyetler de gelebilir gündeminize. Merkür bu alanda retro olduğundan, geçmişten gelen konu ve kişiler olabilir bunlar.

22 Kasım sonrasında, yay burcuna, 12.evinize geliyor Güneş. İzole bir ev, inziva alanı. Geri planda durma ve bekleme zamanına işaret ediyor. Enerjiniz düşebilir bu döngüde, halsizlik, isteksizlik olabilir.

Bir muhasebe, analiz dönemi bu sizin için. Hayatınızı gözden geçirin. Neler eksik, nedenleri ne olabilir ? Neler yapmak istiyorsunuz ? Nasıl ilerlemek istiyorsunuz ? Planlayın ve hazırlanın. Güneş, Aralık ayı sonunda oğlak burcuna geçtiğinde, aksiyon alabileceksiniz.


Merkür, 22 Kasım’a kadar akrep burcunda, 11.evinizde ve retroda. Sosyal çevre iletişimlerinizde temkinli olmanız gereken bir dönem. Dostlarınızla ilgili bazı bilmediğiniz şeyleri öğrenebilirsiniz ayrıca.

Detaylar burada : Merkür Retrosu 30 Ekim – 22 Kasım 2019


Venüs, 1-26 Kasım arasında yayda, 12.evinizde.

Gizli saklı duygular yaşanabilir. Bazı gizlenen ilişkiler ortaya da çıkabilir.

Büyük alışverişler, estetik müdahaleler, imaj değişiklikleri için kesinlikle uygun bir dönem olmadığını belirteyim, bekleyin lütfen.

Venüs, 26 Kasım’da oğlak burcuna geçiyor. Venüs’ü misafir edecek olmanız, oldukça güzel 🙂

Estetik işlemler, yeni kıyafet, kozmetik alışverişleri, stilinizi güncelleyeceğiniz yeni şeyler için bu dönem güzel işte ! 🙂 Değerlendirebilirsiniz.

Aşkta şanstır ayrıca Venüs transiti.

Hem özel, hem sosyal ilişkileriniz için olumlu bir etkidir. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak, ruhen yenilenmek, yeteneklerinizi sergilemek için destekleyici. Ayrıca sanatsal bazı faaliyetlerin içinde bulabilirsiniz kendinizi Venüs ile 🙂


Mars, 19 Kasım’a kadar terazide, 10.evde.

Yönetici, patron, amir, ayrıca aile büyükleri gibi otorite figürleri ile gerginliklere açık bir dönem. İletişimde sakin, politik ve stratejik olmalısınız.

Sorumluluklarınızın ağır gelebileceği ve yorabileceği bir dönem bu.

Mars, 19 Kasım’da akrep burcuna geçiyor. 11.eve. Sosyal hayatınız hareketleniyor. Gruplar içerisinde aktif olacağınız bir transit.

Ama hırslar, öfkeler de yükselebilir Mars ile. Arkadaşlarınızla uyumlu hareket etmeye, basit, küçük şeyleri tolere etmeye çalışın. Mükemmel insan yoktur.


Kasım 2019 için Ay döngüleri ise şöyle :

12 Kasım : Boğa Burcunda Dolunay : Ay 19° Boğa, Güneş 19° Boğa

5.evinizde bir dolunay. Bir flört, yeni bir tanışma, görüşme durumu varsa o kişiyle ilgili netleşebilirsiniz. Bir dialog tamamlanabilir.

Çocuk sahibi okuyucularım için, onlara dair konularla meşgul olacakları bir dolunay döngüsü olduğunu söyleyeyim.

Bir sanatsal faaliyette aktif iseniz ve hazırlığında olduğunuz bir şeyler varsa, artık onları gösterme zamanına işaret ediyor gökyüzü. Yeteneklerinizle göz önünde olabilirsiniz.

26 Kasım 2019 : Yay Burcunda Yeniay : Ay 3° Yay, Güneş 3° Yay

12.evde bir yeniay. Ruhsal alanda bir hafifleme, rahatlama, zorlu duygu ve düşüncelerden özgürleşme sağlayabilir size.

Ayrıca şu ana dek bilmediğiniz şeyler önünüze gelebilir.

Şifalanma yönünde değerlendirin lütfen bu yeniayı. İhtiyacınız olan ne ? Size iyi gelecek olan ne ? Yapabileceğiniz şeyleri yapın. Aynı enerjiyle devam etmek yerine, yenilenmeye niyet edin.


Kasım, sizler için genel olarak böyle sevgili oğlak ve yükselen oğlak okuyucularım.

@astroloji.anlatburcak sayfamı takip ederek güncel gelişmelerden haberdar olabilir, günlük tüyolardan yararlanabilirsiniz.

Mutlu, keyifli, bereketli bir ay olsun !

Kocaman sevgiler,

Burçak Kayış

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!