Koç Burcu Nisan 2020

Koç Burcu Nisan 2020

Merhabalar sevgili koç ve yükselen koç okuyucularım !

Corona virüs sebebiyle oldukça zor zamanlar yaşıyoruz, bir sınav veriyoruz günlerdir. İlk defa deneyimlediğimiz bir şeyin içinden geçiyoruz, adapte olmaya çalışıyoruz. Belirsizlik bizi hayli yormuş durumda.

Ama önümüzdeki birkaç haftayı çok iyi yönetir, sosyal mesafeyi korur, mümkün olduğunca evlerimizde olursak, en kısa sürede bu mücadeleden zaferle çıkacağımıza inanıyorum.

Lütfen çağrılara uyalım, önlemlerimizi alalım.

Öncelikle Nisan 2020 Astroloji Gündemi ni bırakıyorum buraya. Ayın gezegen açılarını, Ay döngülerini, transitlerini görmeniz adına.

Şimdi ayın, genel anlamda yükselen koçlara neler getirebileceğini konuşalım.

Tabii şu anda seyahat edemiyoruz, sosyalleşemiyoruz, gündelik yaşamın dışındayız.

O yüzden bu ay burç yorumları, güncel durum doğrultusunda, çoğunlukla evden yapılabilen şeyler üzerinden olacak 🙂 Çünkü mecburi bir kısıtlanma hali var ve ancak belli olasılıklar çalışabilir böyle bir çerçevede.

Hangi konular öne çıkabilir, genel hatlarıyla Nisan ayı olasılıklarınıza bakalım.

Size, haritanıza özel etkilerden haberdar olmak için Doğum Haritası Analizi yaptırabilir, danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. (İletişim : anlatburcak@gmail.com)

Doğum Haritası Analizi yazımı okuyarak, harita nasıl bir şey, analizi neden önemli, daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ayrıca →→ Instagram sayfamı takip etmek, güncelden haberdar olmak isterseniz, burayı tıklayabilirsiniz : @astroloji.anlatburcak


Güneş, 19 Nisan’a kadar koç burcunda, 1.evinizde. Bu sizin için iyicil bir etki. Güçlenmek, fikirlerinizle, atılımlarınızla öne çıkmak, parlamak anlamına geliyor çünkü.

Merkür de 11 Nisan’da balık burcundan çıkıp koç burcuna geçince, daha destekleyici etkiler alıyor olacaksınız.

Güneş 19 Nisan’da boğa burcuna, 2.evinize geçiyor. Bu ev para demektir, kişisel kazancımız, gelirlerimiz, yatırımlarımız demektir. Maddi anlamda zorlanmalar yaşıyorsanız şu an, 19 Nisan’da başlayacak bir aylık sürecin göreceli olarak daha destekleyici olduğunu söyleyebilirim. Kazançlarınız artabilir, parasal alanda yeni düzenlemelere gidebilirsiniz. Yeni kararlar alabilirsiniz.


Merkür, 11 Nisan’a kadar balıkta, 12.evinizde.

Burası kapalı alanları, inzivada olmayı anlatıyor. Evde olmaya çabaladığımız, gerekmedikçe dışarı çıkmadığımız bir dönemdeyiz. Ama salgın olmasaydı da, sizin için biraz geri plana çekilme, içe dönme zamanı olacaktı bu. Hayatınızı gözden geçiriyorsunuz. Memnun olmadığınız alanlarla ilgili yenilik isteğiniz çok kuvvetli. Ama diğer yandan 12.etkisiyle özgüveniniz düşmüş olabilir. Kendinize inancınız eksilmiş olabilir. Bu, geçici bir dönem. Asla şüpheniz olmasın. Her zaman böyle devam etmeyecek.

Merkür 11 Nisan’da koç burcuna, 1.evinize geçince çok daha iyi ve dinamik hissedeceksiniz. İletişimleriniz artacak. Görüşlerinizle öne çıkacaksınız. Özgüven ve motivasyon açısından toparlanacaksınız.

27 Nisan’da boğa burcuna geçiyor Merkür. Para evinizde transite başlıyor. Kazançlar, ödemeler, yatırımlar üzerinden bir hareketlilik doğuyor bu kez.


Venüs, 3 Nisan‘a kadar boğa burcunda, 2.evinizde.

Parasal açıdan iyicil bir etki bu. Yeni kazançlar sağlayabilir. Keyfi harcamaları da artırabilir ama.

Salgından kaynaklı, online alışverişler artmış durumda, biliyorsunuz. İnsan internet üzerinden alışveriş yaparken daha kontrolsüz olabiliyor. O açıdan ölçüye dikkat edin derim.

3 Nisan’da ikizler burcuna, 3.evinize geçiyor Venüs. İletişim alanına, yakın çevre bağlantılarını anlatan evinize geçiyor. Kardeşlerle, kuzenlerle, yakın arkadaşlarla, komşularla iletişim artabilir. Ama tabii kendimizi izole etmemiz gerekiyor. O yüzden interneti, telefonu kullanalım iletişim için.

Sosyal mesafeyi koruyalım.

Venüs-3.ev geçişi ile, sosyal medya açısından daha keyifli bir dönem sizin için.


Mars, ay boyunca kova burcunda. 11.evinizde.

İnternet, teknoloji, online platformlar bu evin yönetiminde. Karantina günlerini, interneti, online imkanları mümkün olduğunca kullanarak geçireceksiniz belli ki.


Nisan 2020 için Ay döngüleri ise şöyle :

8 Nisan : Terazi Burcunda Dolunay : Ay 18° terazi, Güneş 18° koç

7.evinizde, ilişkiler alanında bir dolunay. Hem özel, hem sosyal ilişkileri, evliliği, ayrıca ortaklıkları anlatır bu ev. Eşiniz, sevgiliniz, ilişkiniz, iş ortağınız ya da sosyal çevre bağlantılarınız üzerinden etki alıyorsunuz. Dolunay öncesi-sonrası 2-3 günlük süreçte agresyona dikkat edin, tartışmalar doğabilir.

Danışmanlık aldığınız kişiler, terapistiniz, avukatınız, iş ortağınız gibi figürlerle dialoglara da dikkat.

Bu ilişkileriniz üzerinden bekleyen konuların sonuçlanmasını, netleşmesini de sağlayabilir bu dolunay.

23 Nisan : Boğa Burcunda Yeniay : Ay 3° boğa, Güneş 3° boğa

Para evinizde bir yeniay. Uranüs ile kavuşan bir yeniay. Sürpriz gelirler ya da hesapta olmayan harcamalar doğabilir. Çünkü Uranüs ani olan ve beklenmeyen, öngörülemeyen şeyleri anlatıyor.


En başta sağlıklı bir ay diliyorum. Kendimize dikkat edelim. Tedbirlere bağlı kalalım.

Huzurlu, verimli bir ay olsun.

Görüşmek üzere !

Dr. Burçak Kayış

 

 

About the Author

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Content is protected !!